HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/03/25 20:23 #159899

Lepiej jest obserwować tu:
www.sonyericssonopen.com/
Po wciśnięciu "Live scores" każdą piłkę "widać"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/03/26 07:36 #159944

Adam Szulc napisał: Słoneczko wyszło, czas wydobyć wątek tenisowy z kuferka. A powód nie byle jaki: Agnieszka właśnie pokonała samą Martinę Hingis. Niestety nigdzie tego nie pokazywali, ale wyniki na żywo można obserwować tutaj:
www.livesports.pl/tenis/
A chyba było co oglądać, bo obie graja bardzo inteligentny tenis. Jak widać, naszej Agnieszki nie da sie przechytrzyć, na razie można tylko wziąć siłą. Ale i to się może zmieni.

Pozdrawiam


I to jest spory sukces-pokonać byłą pierwszą Damę tenisa.Mam nadzieję,że nikt nie spapra tej kariery.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/03/26 18:44 #160029

Witek napisał: Lepiej jest obserwować tu:
www.sonyericssonopen.com/
Po wciśnięciu "Live scores" każdą piłkę "widać"


Dziękuję, działa. Akurat Eurosport zaczął od dzisiaj transmisje, ale nie wiem czy pokażą ten najbardziej interesujący mecz o 20:30.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/06/27 16:32 #173919

W celu poddirżanija razgawora ekshumuje temat, który nikogo nie interesuje. Pierwsza przeszkoda wzięta (Radwańska-Pironkova 6:2 6:1).

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/06/29 11:59 #174275

Druga zdaje się też. Jakaś Niemka, nie znam jednak szczegółów, bo słyszałem jednym uchem w radiu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam, Marek

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/06/30 12:52 #174385

WOJNA Polsko _ Ruska.
Kciuki za Radwańską.
Mocno ściskać :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/07/07 16:12 #176245

Turniej już bliski zakończenia, a tu jeszcze sporo polskich nazwisk:
www.wimbledon.org/en_GB/scores/index.html

Wprawdzie z dorosłych tylko w mikście (nie potrafię podać żadnych zwyciężców z poprzednich lat) i junior(k)ach ale kiedyś nawet tego nie było. No i jest szansa, że na tym się nie skończy.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/07/07 18:04 #176253

Niestety były spore straty w ludziach. Ale Ula Radwańska w juniorskim singlu i deblu na razie bierze wszystko.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/07/07 21:02 #176265

Ja ,może wynika to z faktu,że nie jestem znawcą tenisa,jestem zdziwiony ,że Czarna pokonała najpierw Justynę a dziś wygrała finał.Myślałem,że Justin to pewniak,jeśli jutro przegra Federer,no cóż ....sport jest i to jest ważne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/07/07 21:28 #176269

Venus nie pokonała Justyny, Justynę ograła wczoraj Francuzka.
Ciekaw jestem czy spełnią się moje prognozy odnośnie Uli, napisane na poprzedniej stronie rok temu. Na razie idzie jej zupełnie nieźle, w Warszawie przegrała z niezłą Rosjanką tylko przez brak doświadczenia (wygrała pierwszego seta i w drugim zdecydowanie prowadziła, niestety w trakcie udzielania pomocy lekarskiej Rosjance Ula siedziała i marzła, a zimno było okrutne, i po przerwie usztywniona przegrała).
W tym roku oglądam Wimbledon ze szczególnym zainteresowaniem, gdyż w zeszły wtorek byłem tam na drugim dniu turnieju. Trafiłem wyjatkowo dobrze, bo nie padał deszcz. Miała grać Radwańska z Bułgarką, ale gry opóźniły się. Korty wygladały pięknie, były jeszcze zielone, nie zdeptane. O godzinie 9-ej wieczorem, gdy wychodziłem z kortów na ulicy stała, siedziała i leżała kilkusetmetrowa kolejka czekająca na zakup biletów na korty centralne, o 8-ej rano mieli zacząć sprzedawać. Głupota, bo tenisa w dobrym wykonaniu najlepiej ogląda się siedząc tuż przy korcie, wtedy widać jak szybko piłki latają, jakie zawodnicy miny robią i słychać jak sapią. Z trybuny widać mniej wiecej tak jak w telewizorze, tyle, że powtórek nie ma. Pozostałe korty poza pierwszymi trzema umożliwiają taki właśnie bliski kontakt. I dzieki temu mogłem w pełni docenić urodę Hinduski Mirza. Śliczna dziewczyna, zgrabna, drobna, ale mocnymi uderzeniami rozbiła wyższą o głowę Rosjankę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/07/07 22:11 #176275

Witek napisał: Venus nie pokonała Justyny, Justynę ograła wczoraj Francuzka.
.


O) matko!!alem diletanti :oops:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/07/09 10:50 #176451

Oglądał ktoś wczoraj Ulę Radwańską?
Jak wychodziłem z domu było 0:3 w drugim secie, grała strasznie kiepsko, a ruszała się tak, jakby ja bolał brzuch.
A potem wygrała 12 gemów pod rząd. Jak to się stało, czy zaczęła grać normalnie, czy przeciwniczce coś się przytrafiło?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/07/09 13:44 #176479

Witek napisał: Oglądał ktoś wczoraj Ulę Radwańską?
Jak wychodziłem z domu było 0:3 w drugim secie, grała strasznie kiepsko, a ruszała się tak, jakby ja bolał brzuch.
A potem wygrała 12 gemów pod rząd. Jak to się stało, czy zaczęła grać normalnie, czy przeciwniczce coś się przytrafiło?


Amerykance się przytrafiło przełamanie i powietrze z niej zeszło.
Swoją drogą chyba najlepsze co można mieć we wspólczesnym tenisie dzieje się wtedy, kiedy gra Federer z Nadalem. Zwłaszcza, że ten ostatni już nie tylko wali z końca kortu, ale także stosuje sztuczki techniczne jak drop shoty (całkiem udane, sporo punktów tym natrzaskał), slice'y, uderzenia kątowe. No i całkiem dobrze sobie radzi pod siatką.
Federer na swojej koronnej trawie męczył się okrutnie, za rok może już nie obronić tytułu. Z drugiej strony ostatnio ograł Nadala na cegle, więc "mączkowe królestwo" Nadala w Paryżu też nie jest takie pewne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam, Marek

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/07/09 14:52 #176492

Witek napisał: A potem wygrała 12 gemów pod rząd. Jak to się stało, czy zaczęła grać normalnie, czy przeciwniczce coś się przytrafiło?


W dzisiejszej "Rzeczpospolitej" udzieliła odpowiedzi na to pytanie: "sama nie wiem".

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/09/01 18:09 #185056

Nie chcę zapeszyć, ale ciekawie dzieje się w US Open. Radwańska Szarapowa 6:4.
www.usopen.org/en_US/scores/index.html

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator