HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/01 10:44 #110777

A?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/01 11:06 #110778

Polki oglądał. Później będzie oglądał więcej. A czasami zagląda tutaj: www.wimbledon.org/en_GB/index.html
Można dowiedzieć się prawie wszystkiego o wszystkich graczach i "obserwować" co dzieje się na każdym z kortów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/01 12:20 #110788

Rok temu troche czasu spedzilem na turniej Rolanda Garrosa.
Nadal o ile pamietam wszystkich porozstawial.
W tym roku futbol wygral.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Łaskawe słowo znajdzie łaskawe UCHO ;)

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/01 14:56 #110798

  • tadeo
  • tadeo Avatar
  • Gość
  • Gość
Radwańska poczyna sobie całkiem nieżle.
Plan minimum wykonany ale jak obserwuję Tą tenisistkę
to na tym nie poprzestanie w przeciwieństwie to innych
polskich pseudo "gwiazdek" tenisowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/01 16:38 #110809

Szczerze mówiąc kibicuję jej gorąco, bo mam dość stękających tenisistek. Inteligentny tenis to jest to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/01 18:56 #110817

tadeo napisał: Radwańska poczyna sobie całkiem nieżle.
Plan minimum wykonany ...


Chyba nawet więcej niż minimum. Jest w pierwszej szesnastce tenisowego Munidialu, choć z drugiej strony losowanie nie było zbyt okrutne.

tadeo napisał: ... ale jak obserwuję Tą tenisistkę
to na tym nie poprzestanie w przeciwieństwie to innych
polskich pseudo "gwiazdek" tenisowych.


Pod warunkiem, że nie dopadną jej teraz sponsorzy, doradcy, nie każą ćwiczyć na siłowni i startować we wszystkich turniejach. Ona ma naturalny talent, co widać przy każdym uderzeniu. Niby delikatne, ale bardzo precyzyjne, płaskie i szybkie. Ciekawe jak powalczy z Clijsters.

Pozdrawiam,

Adam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/01 21:29 #110835

Idę o zakład, że za kilka lat wyżej od Agnieszki będzie notowana jej siostra Urszula. Ma 15 1/2 lat, jest silniejsza i bardziej sprawna, a dziś dobrze zaczęła turniej juniorek w Wimbledonie oddając tylko jednego gema starszej o półtora roku Rosjance.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/03 11:07 #111057

FORZA RADWAŃSKA!!! :wink:

Teraz czas na Clijsters! :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/03 20:38 #111153

Kiedyś sporo oglądałem, bo i nawet trenowałem jako szczaw.
Niemniej oglądanie tenisa (nie tylko Wimbledonu) z lekka mnie juz nudzi.
Co prawda trawa ma swoją specyfikę, ale męczą mnie już te mecze typu serw i wolej. A i bab z jajami obecnie nie brakuje, tak mocno walą.

Tęsknię raczej za graczami typu McEnroe (i jego szołem :D ) albo Nastase :mrgreen:

A sukces Radwańskiej cieszy. Byleby nie skończyło się tylko na tym turnieju.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/07/09 19:20 #111798

Byłem trochę rozczarowany finałem. Troche za mało genialnych zagrań, za dużo błędów. Nadal jakby z kompleksem, Federer chyba czasami dręczony koszmarem Rolanda Garrosa, kiedy bywał bezradny jak junior. Ale myślę, że w końcu wygra i ten turniej. Nadal, choć młodszy to za parę lat zacznie sie rozsypywać, jak wszyscy atleci. Federer gra jak Sampras, a ten też miał okresy słabości, ale w końcu to on wygrał 14 turniejów wielkoszlemowych. A w ogóle to jakoś mnie korci, żeby pojechać za rok obejrzeć na żywo jak sobie radzą na tej trawce. Może nawet na finał. Pewnie rezerwowac trzeba już teraz.

Pozdrawiam,

Adam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/09/29 20:04 #123974

Oglądałem dzisiaj Agnieszkę R. przeciwko Dementiewej. Gra mocniej niż jeszcze kilka miesięcy temu, ale równie sprytnie. Ciągle jeszcze jej piłki są słabsze od tych, które gra czołówka, ale to ona wygrywa. Bo potrafi zmusić przeciwniczkę do błędów. Właściwie to nawet nie wiem na czym to polega, widocznie uderza bardzo nietypowo. Nie wiem co będzie kiedy ją rozszyfrują, ale wcale nie musi to nastąpić. Ma w tym roku już na rozkładzie dwie zwyciężczynie turniejów wielkoszlemowych i nr 6 na świecie.

Pozdrawiam,

Adam

A kamerzystom z Luksemburga smiało można powtórzyć za Marszałkiem: kury wam szczać prowadzać, a nie mecze pokazywać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/09/30 17:56 #124135

Adamie bo nie widziałem,poległa?jeśli tak to w jakim hmmm.. stosunku?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/09/30 19:33 #124160

Łałr Bałałr napisał: Adamie bo nie widziałem,poległa?jeśli tak to w jakim hmmm.. stosunku?


Niestety poległa, ale stosunek był udany, to jest chciałem powiedzieć nie taki zły: 7:5, 6:2, 1:6. Niewiele brakowało do wygrania pierwszego seta, ale w trzecim już nie miała szans, bo rozegrała dwa razy więcej meczów niz Schiavone i padła ze zmęczenia.

Pozdrawiam,

Adam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2006/09/30 20:25 #124173

Adam Szulc napisał: [Niestety poległa, ale stosunek był udany, to jest chciałem powiedzieć nie taki zły: 7:5, 6:2, 1:6.


Pięknie poległa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wimbledon - ktoś ogląda? 2007/03/25 20:14 #159898

Słoneczko wyszło, czas wydobyć wątek tenisowy z kuferka. A powód nie byle jaki: Agnieszka właśnie pokonała samą Martinę Hingis. Niestety nigdzie tego nie pokazywali, ale wyniki na żywo można obserwować tutaj:
www.livesports.pl/tenis/
A chyba było co oglądać, bo obie graja bardzo inteligentny tenis. Jak widać, naszej Agnieszki nie da sie przechytrzyć, na razie można tylko wziąć siłą. Ale i to się może zmieni.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator