HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/06/10 09:59 #107426

dziś w TV

TVP 2 -- mecz o 15

Polsat -- mecz o 18
Polsat -- mecz o 21

Polsat Sport Extra -- wszystkie mecze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 10:03 #107427

Zygfryd, proszę, nieodzywaj się...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 10:07 #107428

A ja nikogo nie zacytuje i powiem-chujowizna i dno dna.Gratuluje tym palantom za hołd dla Kazia Górskiego!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/06/10 10:15 #107431

Ja kibicem nie jestem i pilka nawet ta swatowa mi wisi.

Jedno mnie smieszy. To smiganie oflagowanymi autami po miescie. Ja pamietam takie manifestacje z lat 80-tych :D . Mysle ze falgowy scenariusz zwiazany z mundialem w wykonanu rodzimych kibicow bedzie taki:
-przed pierwszym meczem flagi na autach
-po meczu opuszczone do polowy
-przed drugim meczem do polowy
-po nim na stolach w domu
-przed ew trzecim dalej na stole
-po trzecim do reklamowki i zakopac na dzialce

Konkluzja jest taka ze poziom i obraz polskiej pilki jest odzwierciedleniem pzpn...

To tyle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/10 10:18 #107435

Zygfryd napisał: Brawoooo "Polska" przegrała..., lepiej. Powtórzę- to jest faszyzm, populizm i oszołomstwo, głuuupota.

Gra 11tu buców obciążonych wielkim garbem esbeckiej mentalności działaczy a mi się wmawia, że Polska przegrała z Ekwadorem.

Wojna była?
Walczymy o jakieś kolonie?

Tylko niech nikt nie mówi "my" przegraliśmy- ja wtedy spałem a nie przegrywałem :wink:


Ale o so chodzi :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/10 11:22 #107457

zyzio napisał: Z Niemcami wygramy :!:
Kiedyś....może za 50 lat....gdy sklonują Janasa z jednoczesną mutacją jego mózgu :lol: :lol: :lol:


Nie wiem, czy akurat dymisja Janasa coś nagle zmieni w polskim futbolu. Tak krawiec kraje jak mu materiału staje. Przecież nie on trenuje na codzień tych piłkarzy. A ci, poza nielicznymi wyjątkami, nie grają w dobrych klubach. To co mnie najbardziej uderzyło to ten brak agresywności, zadziorności, woli walki, ambicji. Ale goście zarabiają sobie, i to nielicho, jeżdżą bumierami i to ich satysfakcjonuje. Jakie to polskie.
Czy inny (czyt. lepszy) trener coś by zmienił?
Inaczej przygotował piłkarzy, dostosował taktykę?
Pewnie tak, ale w Polsce takowych brak.

Jedyne nazwisko, które przychodzi mi do głowy - to Kasperczak.
Ale to nie jest "polska myśl trenerska". :D

Tak jak napisał wcześniej Kitek - potrzebne są zmiany systemowe. W PZPN pokutuje myślenie krótkofalowe. Bonias chciał zrobić porządki "w dołach" - to od razu te leśne dziadki się wzburzyły. Ludzie o mentalności działacza z lat 80-ych, nie wprowadzą żadnych zmian, bo im tak dobrze jak jest teraz.
A wzorce?
Istnieją - choćby model francuski, ale na to trzeba czasu i pieniędzy, i cierpliwości. A tego w nadmiarze nie ma. :D

Mam nadzieję (pewnie złudną), że do środy pozbierają się i pokażą choć trochę dobrego futbolu. Wynik - po wczorajszej wtopie - zdaje się być już mniej istotny. Ufam, że podejmą walkę w najbliższym meczu. Po prostu - jak zawodowcy, jak mężczyźni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/10 11:28 #107464

  • Bartosz_Goździeniak
  • Bartosz_Goździeniak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 177
Mój brat postawił 10 zł na Ekwador i wygrał 33...

Myślę, że gdyby media nie robiły fałszywego obrazu naszej reprezentacji w świetnej formie, tylko wszyscy wiedzieliby, że nasi piłkarze są gorzej niż przeciętni [a taka jest prawda], to może Ci chcieliby udowodnić, że jest inaczej i wzięliby się do roboty :?:

Jak uzdrowić polski futbol? Wygrałeś - dostajesz kasę, przegrałeś - płacisz za hotel, przejazd, jedzenie, wszystko :wink:

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To mówiłem ja - Jarząbek.

Wokół Mundialu 2006/06/10 11:32 #107468

Żarty z Polaków w niemieckiej telewizji
PAP 01:10
W programie satyrycznym "Nachgetreten", wyemitowanym przez telewizję publiczną ZDF po meczu Polska - Ekwador, Polacy byli przedmiotem niewybrednych żartów, utrwalających negatywne stereotypy istniejące w niemieckim społeczeństwie.

Prowadzona przez znanego komika Ingolfa Luecka audycja polega na komentowaniu przez prowadzącego i jego gości wydarzeń związanych z Mistrzostwami Świata. Wielu polskich kibiców przyjechało (do Gelsenkirchen) samochodami. Ma to swoje dobre strony. Wielu mieszkańców Zagłębia Ruhry zobaczyło swoje utracone dawno temu pojazdy - mówił jeden z uczestników programu, Guido Cantz. Polska zgubiła (czasowniki 'zgubiła' i 'przegrała' mają w języku niemieckim identyczne brzmienie).To nie pasuje do Polaków. Polacy raczej coś znajdują, najczęściej rzeczy, których nikt nie zgubił - dodał komik.
Inny uczestnik audycji, Mike Krueger powiedział: Polacy grali w Gelsenkirchen, ponieważ nie ma tam wielu rzeczy, które mogliby zniszczyć polscy chuligani. Znam osobiście polską reprezentację. Niektórzy z nich tynkowali w ubiegłym roku mój dom.

Audycja "Nachgetreten" była w 2004 r. najpopularniejszym programem satyrycznym w niemieckiej telewizji. Jej oglądalność wynosiła 25 procent. Na czas mundialu program reaktywowano.

Jacek Lepiarz
z WP

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 12:20 #107480

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

Adamm napisał: Nie wiem, czy akurat dymisja Janasa coś nagle zmieni w polskim futbolu.

Dymisja pewno będzie :) . Janas już przy powołaniu kadry wszystkich zaskoczył brakiem Dudka i Frankowskiego w składzie, więc można się było spodziewać osiągnięć naszej reprezentacji. No i wczorajszy system i gra naszych. Za wcześnie wyrokować, ale można się spodziewać jak to będzię z Janasem po mundialu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/10 15:29 #107497

  • tadeo
  • tadeo Avatar
  • Gość
  • Gość
Michała Listkiewicza dobry humor nie opusza, wierzy w nasze
zwycięstwo nad Niemcami.
Może by zacząć porządki od P.Z.P.N-u /powywalać tych dziadków
o mentalności członków -działaczy P.ZP.R.-u/ a wtedy zacząć budowę
reprezentacji pod kątem następnego Mundialu.
Dla nas te mistrzostwa już się skończyły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 16:24 #107502

A te ciulasy mówię o polskich grajkach nadal po meczu z lepszym Ekwadorem twierdzą że to "kelnerska"druzyna.No kurwa mać!!!już takiej hucpy dawno nie było.Zero pokory.W środę Żewłakow i jego koledzy chca popełnić kolejny hołd tym razem dla kibiców,proponuję nie ogladać tych paja ców bo w składaniu takich deklaracji są bardzo wiarygodni czego dowiedli wczoraj,znowu wszystkich oszukali,przepraszam za "wyrazy" ale pierwszy raz od dłuższego czasu czekałem z dużą radością na ten mecz-kurwa by ich mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/06/10 16:33 #107504

"Polak złodziej, patałach, nieudacznik"- komentarze w Niemczech.

Samochody kibiców polskich- niemcy zobaczyli swoje samochody, ukradzione, reche che.

Taa widziałem polskich piłkarzy, tynkowali mój dom.

A TVN komentuje że Tomaszewski chce zrobić nową reche che komisję śledczą. A przecierz wiadomo że nasi działacze to szlachetni, skrajnie uczciwi przedstawiciele herrenverein (starych układów).

Recheche jest niestety internacjonalne, Hardi nie ma na to monopolu.

admin edit:
część postu została usunięta, użytkownik otrzymuje 1 ostrzeżenie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 16:39 #107505

errata- źle wkleiłem taki rozmiaru czcionki
a'la Harda czcionka w stylu Trybuna Ludu czy "Fakt"
tak powinno być:

admin edit:
część postu została usunięta, użytkownik otrzymuje 2 ostrzeżenie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 16:48 #107507

Zygfryd masz jakies problemy z psyche?
Lecz się chłopie bo twój stan się pogarsza.W domu też szukasz wrogów za firanami?To jest wątek o Mundialu jeśli się dobrze oriętuję za powstaniem mistrzostw świata nie stoi TVN ani ubecja-lecz się dobrze radzę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/06/10 16:56 #107509

Zygfryd oszczędź błagam......Hardi ty też tu proszę nie odpisuj...
A Anglicy pobiegali jak trzeba i spokojnie 3 punkciki mają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator