HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/06/09 22:54 #107365

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
No i jak Wam się oglądało mecz Polska - Ekwador? Kurde nieźle zaczynali, aż przyszła 28 minuta i trach :( Potem druga połowa i trach...
Mnie jusz bolom kciuki ot czymania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/09 23:36 #107371

Wyrażę sie nieparlamentarnie, ale chyba tylko to słowo właściwie odda mój stan ducha - kompletna CHUJNIA (pozwoliłem sobie zapożyczyc to wyrażenie od kolegi "filipa").

Zagraliśmy fatalnie.
Poza Borucem i Smolarkiem, który chociaż walczył (albo takie wrażenie sprawiał), wszyscy zasługują na najniższe noty.
Zacząć trzeba od tego, że fizycznie, szybkościowo ustępowaliśmy przeciwnikom, brak wygranych pojedynków 1 na 1, brak agresywności, zaciętości w grze. Sprawiali wrażenie otępiałych i nie do końca skoncentrowanych. Trochę chyba też nie docenili Ekwadoru.
Wobec powyższego, system 4-5-1 kompletnie nie sprawdził się. I połowa przespana. Brak reakcji Janasa na brak myśli przewodniej w naszej grze. Martwi brak strzałów, bo sytuacje (np. Brożka, Jelenia i Smolarka) bramkowe stworzyliśmy głównie przy stanie 0:2, gdy drużyna Ekwadoru miała juz wynik w kieszeni. Ale to oczywiście konsekwencja słabej gry całego zespołu.
Miały być ataki skrzydłami przy tym systemie - a gdzie byli Żewłakow i Baszczyński?
Zbyt graliśmy rozciągnięci od 1 pola karnego do drugiego, 2 linia to istny ser szwajcarski, a przecież mieliśmy tam tych 2 drwali.
Ach! Szkoda gadać.
Nie wierzę, że osiągnięmy jakiś korzystny rezultat z Niemcami (minimum remis, przy założeniu, że Ekwador przegra lub zremisuje z Kostaryką).
Chociaż nigdy nie mów nigdy.
Ale trza powrócić do "starego" systemu (4-4-2), bo bronić to juz teraz nie ma czego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/09 23:39 #107372

mecz grał Smolarek i w ostatnich minutach "łaskawie wpuszczony" Jeleń...
w drugiej połowie nie było wogóle widać Żurawskiego, w pióro walą czy co?
może już ciekawiej by było jakby Janas wpuścił Rasialdinio ? :?
dostają kupę kasy i podać piłki nawet nie potrafią...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

greddy, omori, lanseri, szpaneri...
Ostatnia edycja: przez admin.

Wokół Mundialu 2006/06/09 23:39 #107373

Ehh... oglądałem to 80 minuty-potem nie było celu.


Nie na to liczyliśmy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/09 23:51 #107379

:lol: :lol: He, he, he :lol: Wybaczcie, ale mało nie padłem na dywan ze śmiechu gdy oglądałem ten mecz. Jak powiedziałem kumplowi wczoraj, że z Ekwadorem nie wygramy, tylko najwyżej zremisujemy, to prawie się na mnie obraził. Ja liczyłem na remis, ale, jak się okazało, byłem zbyt dużym optymistą.
Adamm zacytował filipa, a ja zacytuję Kazika - CHUJOZA!!! :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Wokół Mundialu 2006/06/10 00:22 #107382

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Mnie rozbawiło pierwsze trzy albo pięć minut, kiedy to nasza reprezentacja z pewną taką nieśmiałością zaczęła grać. Nie pamiętam kto, ale jeden z naszych omal niestracił równowagi po przyjęciu piłki. A w drugiej połowie to niby spalony i gola nie uznano, a potem pechowa poprzeczka i słupek. Brakowało im dynamiki, celnych podań, taktyki... i wogóle grali jak panienki. Pocieszające jest to, że grali lepiej niż na poprzednim Mundialu w meczu z Koreą Płd i Portugalią, jednakże postęp w ciągu tych czterech lat marny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/10 01:13 #107390

A tam to są lenie, nygusy permanentne, królowie nie robienia nic i dostawania za to kasy. Mundial co cztery lata a oni sobie grali jakby to był towarzyski meczyk...Mogę nie mieć pretensjii jak ktoś nie umie, moge zrozumieć pecha, nieudolnośc sedziów i za dużą wilgotność powietrza, ale nienawidzę braku zaangażowania....Powinni się tam wykrwawiać, zostawić serducho na murawie a biegali sobie jak na porannym joggingu. Kibic jest po to żeby wspomagać piłkarzy ale jeśli piłkarz mnie nie szanuje to ja odwzajemniam się tym samym....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/10 01:20 #107392

Blackie napisał: Jak powiedziałem kumplowi wczoraj, że z Ekwadorem nie wygramy, tylko najwyżej zremisujemy, to prawie się na mnie obraził. Ja liczyłem na remis, ale, jak się okazało, byłem zbyt dużym optymistą.


Pomimo, że w naszej "Lidze Typerów" postawiłem na Polskę, szczerze powiedziawszy bałem sie, że będzie remis (bezbramkowy).
Pamiętałem Ekwador z poprzednich mistrzostw - grał tam całkiem nieźle.
Niemniej, gdyby cała jedenastka była w optimum swojej formy oraz gdyby Janas przygotował bardziej pieczołowicie taktykę na mecz, uważam nadal, że powinniśmy pokonać, a przynajmniej zremisować z Ekwadorem.
Okazuje się, że są nieprzygotowani. Strach spętał im nogi. Zabrakło odważnych decyzji (również personalnych) i odrobiny polotu.
Szkoda.

PS
Mimo, że średnio w tym tygodniu spałem po 3-4 godziny, nie chce mi się teraz spać - tak to przeżywam. :cry: :cry: :cry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/10 01:23 #107393

Mimo sporego spożycia również nie ciągnie mnie do spania :? Ech człowiek powinien się przyzwyczaić a się łudzi niepotrzebnie....
Dobrze ,że jest Holandia. Im uwielbiam kibicować....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/10 02:01 #107406

Konio napisał: Ech człowiek powinien się przyzwyczaić a się łudzi niepotrzebnie....
Dobrze ,że jest Holandia. Im uwielbiam kibicować....


Oj łudzi się, łudzi :D
A potem człowiek ma "doła" :D

Co do Holandii - podobnie jak Ty, również im kibicuję "od zawsze". Co prawda słabawo pamiętam Holandię z lat 70-ych, ale coś tam pamiętam. :wink:
Od tego czasu, obok Polski ofkors, to druga drużyna, której zawsze kibicuję. I fajnie, że grają futbol na "tak", ładny dla oka. :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/10 08:44 #107408

Konio napisał: A tam to są lenie, nygusy permanentne, królowie nie robienia nic i dostawania za to kasy. Mundial co cztery lata a oni sobie grali jakby to był towarzyski meczyk..

Nie zgodzę się...nie można odmówić im serca do gry....zabrakło umiejętności,skuteczności../żeby przez 1 połowę grać w większości na połowie przeciwnika i nie strzelić ani razu w światło bramki :?: /
Bali się strzelać z dystansu.....technicznie też tamci górowali.............
Duże wrażenie wywarli,na mnie Niemcy...otwarty,ofensywny futbol....no i skuteczny...ładne widowisko chciało się oglądać...jak mało kiedy........
....czarno widzę,mecz z Niemcami...abym się mylił......................

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Wokół Mundialu 2006/06/10 08:54 #107410

Nasi przegrali, a ja wygrałem butelkę Martini, na co dzień jestem optymistą, ale nie posiadałem aż takiego optymizmu, jeśli chodzi o grę naszych i dlatego też założyłem się z kolegą z pracy o butelkę Martini, ja obstawiłem, że nasi wtopią i jak widać niestety nie myliłem się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 09:04 #107411

Z Niemcami wygramy :!:
Kiedyś....może za 50 lat....gdy sklonują Janasa z jednoczesną mutacją jego mózgu :lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 09:47 #107419

w tej chwili wszyscy jesteśmy mędrcami, można było zrobić, tamto, itd
ale Panowie, Reprezentacja Kraju jest taka jak piłkarze, liga u nas miernota, zaplecze finansowe dno (oprócz może 2-3 klubów) reszta ma takie długi że nawet kupić nikt ich nie chce, stadiony jak w 18 wieku,
PZPN nawet prostej sprawy jak bilety na Mundial załatwić nie umie,
Ci co wyjechali, nie czarujmy się, nie grają w klubach silnych tylko, przeciętnych (może oprócz 2-3 zawodników),a i tak tam grzeją ławę, to kto ma grać dobrze ???
Z ostatnich mistrzostw w naszym składzie jest 4 grajków, najmniej ze wszystkich drużyn. Taka Brazylia ma 11 starych, a mogła by wystwić zo miesiąc nową drużynę. Totalny brak konsekwencji w działaniu. No i ten system 1-4-5-1, ale system nie gra, grają piłkarze, a jak się nie umie to się tak gra na ile przeciwnik pozwala. Ekwador pozwolił na niewiele.
P.S
i po mistrzostwach.......
historia lubi się powtarzać Korea 2002r

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 09:56 #107424

Roman napisał: Przepraszam, ale możesz tu nie przynudzać? (Zygfryd)


Brawoooo "Polska" przegrała..., lepiej. Powtórzę- to jest faszyzm, populizm i oszołomstwo, głuuupota.

Gra 11tu buców obciążonych wielkim garbem esbeckiej mentalności działaczy a mi się wmawia, że Polska przegrała z Ekwadorem.

Wojna była?
Walczymy o jakieś kolonie?

Tylko niech nikt nie mówi "my" przegraliśmy- ja wtedy spałem a nie przegrywałem :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator