HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/06/12 09:47 #107791

uzytkownik "Zygfryd" otrzymał 2 ostrzeżenia w tym wątku, przy trzecim zostanie zablokowany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

greddy, omori, lanseri, szpaneri...

Wokół Mundialu 2006/06/12 09:54 #107793

KoRnik napisał: Zygfryd, ty po prostu przeginasz. Jeszcze się tu nie zdarzyło, żeby ktoś napisał komuś "wyp... z tego forum". Ja bym Cię za to już dawno zabanował, ale Nadredaktor postanowił jeszcze pokazać Ci żółtą kartkę.


Kornik, szczere wielkie dzięki. Niech kto chce wyciągnie z tego wnioski.

Otóż ja po prostu zacytowałem tylko dokładnie słowa Hardiego, z przed paru tygodni. Na plus minus rzeczową polemikę, padła odpowiedź "Powiem ci krótko, wypierdalaj z tego forum"

Ja to tylko zacytowałem, jako przykład korelacji poziomu mundialowych witzów niemieckich i poziomu Hardiego.

D Z I Ę K I..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 09:58 #107795

mam nadzieję że prędki site admin zauważył tamte piiikne posty Hardiego

to jego najpierwsze WYPIERDALAJ

oraz to:

Hardi napisał: Lizodupy Kaczorów nie śpią, wystarczy tylko wkleić autentyczny filmik, w którym Kaczor kompromituje się, a lizodupy już działają i próbują bronić. Jakie to żałosne. Co za cioty, ludzie bez honoru i godności, za kilka groszy będą lizać dupę do upadłego. Czy jesteście aż tak beznadziejni w każdej dziedzinie, że jedynym źródłem utrzymania musi być lizodupstwo?


mr. admin, po prostu zareagowałem na- imho- 3x większe chamstwo, no chyba że są tu równi i równiejsi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 10:41 #107804

KoRnik napisał: Zygfryd, ty po prostu przeginasz. Jeszcze się tu nie zdarzyło, żeby ktoś napisał komuś "wyp... z tego forum". Ja bym Cię za to już dawno zabanował, ale Nadredaktor postanowił jeszcze pokazać Ci żółtą kartkę. A Ty dalej swoje . ... się gdzie indziej, albo dostaniesz bana.



Kaliemu ukraść, bardzo żle, Kali ukraść oo dobrze:

cytuję post Hardiego, moderacja.. co ty na to?

Wątek: Niech ten rząd zajmie się w końcu przyszłością... :

Wysłany: Sro Maj 24, 2006 13:29 Temat postu:
Ja powiem, krótko i na temat:
Zygfryd!!! spierdzielaj z tego forum i idź na inne zarabić te 3 tyś. zł. Na tym forum udzielasz się tylko w dziale Inne, no i sporadycznie w Muzyka, nie jesteś ani audiofilem ani osobą jakoś zainteresowaną tematyką HI-FI, tylko pachołkiem na usługach obecnego rządu i jesteś na tym forum, aby za kasę lizać im (ludziom z tego rządu) dupę. Brzydzę się takimi ludźmi jak ty, jesteś pozbawiony honoru i godności.
_________________
www.audiofaza.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 10:44 #107805

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Zygfryd, rozumiem Cię, ale zobacz - szkoda wątku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/12 10:52 #107807

nabuchonodozor napisał: Zygfryd, rozumiem Cię, ale zobacz - szkoda wątku.


nie mam zamiaru tego ciągnąć, ale wkurzyło mnie parę spraw na raz, te niemieckie witze, że tu Stryjecki taki bystry (mam nadzieję że to jego omyłka a nie horrendalny faul) że pisze że ja się zgadzam z tymi witzami

i tu jeszcze częstuje mnie się jakimiś karniakami za próbę obrony przed ordynarnym świńskim kopaniem

skoro admin tak szybko przydziela karne punkty czemu nie zareagował na naprawdę super prowokacyjne czyste nemerytoryczne chamstwo

tamtego "spierdzielaj" i tych tabloidalnych czerwonych manifestów Hardiego, faul na faulu a sędzia jakby chciał jeszcze poprawić

jakby co sorry, postaram się tego nie ciągnąć :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 11:23 #107811

Roman napisał: Sobrze, że nie strzelili bo van der Roman trafił wynik :lol:
W ogóle proponuję moim rywalom wycofanie się z zawodów bo i tak wygram i szkoda czasu 8)


Jeżeli trafisz wynik Polski z Niemcami, to niech tak będzie.

A'propos Twojego przejęzyczenia (czy właściwie przepalcowania): "sobrze".
Mąż wraca do domu i żona opowiada mu co się zdarzyło.
- Spotkałam kolege z klasy. Zaprosiłam go do domu i dałam mu zupy.
- Zobrze, zobrze.

Żart jak żart, ale kiedy tłumacz i pisarz Robert Stiller kilkakrotnie przesyłał go do redakcji, z którymi współpracował, to korekta zawsze zmieniał mu to na "Dobrze, dobrze."

Pozdrawiam,

Adam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 12:28 #107821

Zygfryd, to jest wątek o Mundialu. Ostrzeżenie masz za utrudnianie dyskusji innym i bluzgi. Daj ludziom porozmawiać o piłce.

I znowu kolejny, ciekawy wątek trafił szlag.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Redakcja

Wokół Mundialu 2006/06/12 12:41 #107824

redakcja napisał: Zygfryd, to jest wątek o Mundialu. Ostrzeżenie masz za utrudnianie dyskusji innym i bluzgi. Daj ludziom porozmawiać o piłce.

I znowu kolejny, ciekawy wątek trafił szlag.


Nie trafił szlag. Na pewno będzie cd.

Czekam na karniaki za teksty Hardiego.. panie sędzio sprawiedliwy. Cytaty podałem na tacy.

Na pewno jak wątek idzie dobrze tą 2-4 wtręty np. o kosmitach nikomu nie przeszkodzą, o ile mają co do powiedzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 12:44 #107825

Zygfryd napisał: Na pewno jak wątek idzie dobrze tą 2-4 wtręty np. o kosmitach nikomu nie przeszkodzą, o ile mają co do powiedzenia


ci co piszą o nożnej :wink:

a na pewno mają bo to topowe mistrzostwa i kopacze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 12:51 #107826

Też mam do Zygfryda pretensje o to że wszędzie widzi czajacego sie wroga klasowego a odpowiedzialność w jego mentalności sprowadzona jest do PO,SLD und zołwajta,no może tylko Ci którzy swoja działalność w harcerstwie sprowadzili do mycia menaszek są po za potrzeba lustracji,Jednak w tym sporze przyznaję mu rację w kontekście pierszeństwa ataku i tylko w tym.Faktycznie oberwał Gołotą od hardiego, ile racji by hardi nie miał w swojej wypowiedzi(nie mnie osądzać)ale jak kartki to dla obu albo wcale,tak myslę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/06/12 13:00 #107828

Łałr Bałałr\n


thanx, ale rzeczywiście już nie mówmy o tym w tym wątku, a najlepiej w ogóle :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 17:58 #107871

To Australijczycy ścisnęli zwieracze :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/12 18:01 #107872

Ach a teraz USA - Czechy zapowiada się ciekawie...
P.S
W tabeli bez zmian tylko Romański trafił zwycięstwo Australi...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/12 18:07 #107873

Jaka bramka Kollera :shock: Mocniej uderzył głową niż niektórzy piłkarze :wink: nogami...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator