HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/06/11 19:56 #107667

Szkoda Iranu piękny mecz.....Gdyby nasi tak walczyli :roll:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/11 20:23 #107684

Nasi mam wielką nadzieję że powalczą z Niemcami. A wracając do meczu to cieszę się że wygrał Meksyk.

Zaraz zobaczymy czy Portugalia urządzi sobie wielkie strzelanie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/11 20:31 #107688

Urządzi Angola jest cienka jak szkło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/06/11 20:37 #107690

Łałr Bałałr napisał: Urządzi Angola jest cienka jak szkło


W McIntosh'u?? :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/11 20:40 #107694

Konio napisał:

Łałr Bałałr napisał: Urządzi Angola jest cienka jak szkło


W McIntosh'u?? :lol:


Mowa :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/06/11 20:50 #107704

Dzisiejszy mecz zapewne zwabi prze telewizory troszkę więcej pań, przecież gra boski Cristiano Ronaldo :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/11 21:23 #107725

Dziś Janas gdziś spi....... nie widzieliście go na mieście....!?! :shock:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Wokół Mundialu 2006/06/11 21:30 #107731

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Szkoda, że Holendrzy nie strzelili więcej bramek. Brawa dla van der Sar'a i Robben'a. Szkoda van Nistelrooy'a. Szkoda, że upał miał duży wpływ na grę obu drużyn.

Norbi77 napisał: Dzisiejszy mecz zapewne zwabi prze telewizory troszkę więcej pań, przecież gra boski Cristiano Ronaldo :lol:

Figo też :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/11 21:46 #107736

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

Roman napisał: Rozwalimy ich 2 do zera!

Nawet jeśli nie wyjdziemy z grupy, niewygramy lub conajwyżej zremisujemy z którymś z krajów, to znowu musimy pokazać, że był to wypadek przy pracy. Znowu - bo w Korei i Japoni zrobiliśmy to w ostatnim honorowym meczu z USA, wynikiem 3:1.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/11 22:14 #107744

Po pierwszej połowie odszczekuję że Angola jest cienka jak szkło.Moja frustracja postepuje do tego stopnia że tylko na podstawie tej pierwszej połowy moge powiedzieć że 11 Janasa to przy Angoli kelnerska druzyna.My z Portugalia dostalismy 4 zero w Korei

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/06/11 22:27 #107748

rekinxxxl napisał: Dziś Janas gdziś spi....... nie widzieliście go na mieście....!?! :shock:


Nie, ale, o ile dobrze słyszałem, jest w kraju i namawia Kaczyńskich do zaśpiewania hymnu przed meczem z Niemcami. Wtedy wszyscy Niemcy popadają ze śmiechu, a nasi w tym czasie strzelą kilka bramek na zapas. Tak żeby przed rozpoczęciem meczu było już ze 3-4 zero dla nas. :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Wokół Mundialu 2006/06/11 23:00 #107754

Miało być wielkie strzelanie. Cała para poszła w gwizdek. Angola zaprezentowała się bardzo dobrze. Następnym razem niech kilku z graczy założy korki a nie halówki to mniej będą się wywracać :D .

Doping na bardzo marnym poziomie. Częściej słyszane gwizdy niż klasyczny doping.

Z miłych akcentów na meczu widoczna flaga Polski z napisem Brodnica.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/12 01:48 #107771

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Zygfryd

Nie interesują mnie Twoje poglądy, chociaż z obrazem Polaka, jaki przedstawiasz, trudno mi się zgodzić. Ja jestem dumny ze swojego pochodzenia i nigdy nic nie ukradłem, nawet bułki ze szkolnego sklepiku za komuny... Jednak jest wolność słowa i możesz pisać, co chcesz. Ale nie do końca...

Za te woły w kolorze czerwonym, do Hardiego (choć w ogóle z Tobą nie podjął dyskusji w tym wątku), pokazuję Ci żółtą kartkę, skoro już rozmawiamy o futbolu.

PS. Będę Ci niezmiernie wdzięczny za niesprowadzanie do politycznego kontekstu dyskusji o kuchni, kondensatorach, modelkach i nowych modelach kolumn. O polityce można pogadać w wątku "polityka" (oraz pobocznych) i na Onecie. Tutaj mówi się o piłce. To taki kawałek skóry, nadmuchany balon, który nie nalezy ani do PIS, ani do PO. Chociaż wszyscy chcieliby teraz piłkę do swojego klubu zapisać. A ona, na psa urok, jest APOLITICZNA. Iran kontra Meksyk. Ciekawa wojna by z tego wyszła...l ciekawa dyskusja. NieprawdaŻ? Ale nie tutaj.
Biczowanie, kaleczenie i pożeranie części ciała pozostawmy sobie na inne okazje. To są media, a nie sport.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Wokół Mundialu 2006/06/12 08:33 #107785

Stryjecki napisał: Zygfryd
Nie interesują mnie Twoje poglądy, chociaż z obrazem Polaka, jaki przedstawiasz, trudno mi się zgodzić. Ja jestem dumny ze swojego pochodzenia i nigdy nic nie ukradłem, nawet bułki ze szkolnego sklepiku za komuny... Jednak jest wolność słowa i możesz pisać, co chcesz. Ale nie do końca...


Ja też dokładnie z tym się nie zgadzam, ze sprowadzaniem piłki,
do takiej narodowej (a to pachnie mocno polityką) POETYKI nie jest do końca zdrowe.

Jeszcze na głowę nie upadłem, aby się utożsamiać z duchem
czy treścią tych witzów "mundialowych" o Polakach.
Proszę nie sugerować, że jestem niepełnosprawny umysłowo. :D

Pozwoliłem sobie tylko zauważyć że poziom tych niemieckich witzów jako żywo przypomina poziom hm humoru politycznego, na tym forum.

Ot takie reche che i obrażanie ludzi bez dania racji.


Skoro cię mości Stryjecki nie obchodzi Zygfryd,
to przynajmniej bądz łaskaw nie odwracać do góry nogami
treści i intencji tego co napisałem.
(To się nazywa sport, fair play i zakaz faulowania..)

Stryjecki napisał: Jednak jest wolność słowa i możesz pisać, co chcesz. Ale nie do końca...


Otóż zapewniam cię, że nie ja, ale np. Hardi, może pisać "do końca", wszelkie epitety z topicu i poza nim.

Wolność jest jak zawsze, dla "równiejszych". Przy tej jakości moderacji.
To się nazywa sport, fair play i zakaz faulowania..

:lol: :lol: :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/12 09:45 #107790

Zygfryd, ty po prostu przeginasz. Jeszcze się tu nie zdarzyło, żeby ktoś napisał komuś "wyp... z tego forum". Ja bym Cię za to już dawno zabanował, ale Nadredaktor postanowił jeszcze pokazać Ci żółtą kartkę. A Ty dalej swoje. I zakładasz kolejne wątki, żeby się napierdzielać z kilkoma forumowiczami, którzy na sam widok Twojego avatarka jeszcze nie wychodzą z wątku, albo w ogóle z forum. Informuję Cię, że mocno przeginasz i proponuję się uspokoić. I naprawdę poglądy nie mają tu nic do rzeczy. To jest forum o sprzęcie i muzyce. I niech tak zostanie. To samo dotyczy innych forumowiczów. Ale Ty Zygfrydzie przeginasz najmocniej. Nie pamiętam, kiedy napisałeś coś na temat brzmienia albo jakiejś płyty. Zawsze i niezależnie od tematu wątku musisz zacząć klepać po swojemu. Wyżywaj się gdzie indziej, albo dostaniesz bana.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator