HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2018/06/20 20:12 #443403

Chyba już znaleziono przyczynę beznadziejnej gry naszej drużyny:

nczas.com/2018/06/20/jak-polska-moze-wyg...-ich-szamanow-video/

Tym bardziej, że łatwiej osłabić przeciwnika niż wzmocnić swoich. A już myślałem, że to Putin dosypał naszym coś do drinków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/06/24 10:51 #443433

Dzisiaj będzie 1 : 1 z Kolumbią. Taka mam koncepcję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/06/24 11:03 #443434

Polacy coś tam strzelą ale stawiam przegramy 2:3 ,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/06/24 20:40 #443446

Nie wesoło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/06/24 21:36 #443448

trzy już jest czekam na dwa Polaków :lol: , i się nie doczekałem skopali dupy ''gwiazdorom''...........reklamowym

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.

Wokół Mundialu 2018/06/24 23:28 #443453

Jeśli ktoś oglądał (ja się nie zaliczyłem do grona B) ) i wystąpiła u niego utrata smaku, proponuje poczęstować się tym, w celu przywrócenia go.


Smacznego :evil:
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/06/25 12:52 #443456

Najlepszy mem jack dzisiaj widzialem:
Do wszystkich fanów piłki nożnej.
Nie jestem fachowcem piłkarskim ale może mi ktoś odpowie na to pytanie:
Czy piłkarze polskiej reprezentacji golą nogi tylko pod skarpety, czy całe nogi aż do CIPY???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/06/27 18:38 #443609

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku. Jesteśmy lepsi od mistrzów świata. Oni pakują walizki już dziś, a nasi dopiero jutro. I lepiej dla nich byłoby gdyby sędzia tym razem nie był taki gorliwy i doliczył mniej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/06/27 23:12 #443612

Polska była pierwszym zespołem Europejskim który odpadł ,było to wiadomo już po meczu z Kolumbią .Niemcy odpadli dopiero dzisiaj
Tak czy siak za sam udział w turnieju dostaną 8 mln dolarów ,gdyby wyszli z grupy było by dodatkowe 12 mln - może na najbliższych mistrzostwach Europy będzie lepiej (oczywiście zakładając ,że się zakwalifikują )
Tak nawiasem mówiąc najbardziej zabawny jest Glik - pojechał na wycieczkę ,ale konferencji prasowej najbardziej zabierał głoś tłumacząc jakie były przyczyny słabych występów

Oczywiście Polska jutro z Japonią też przegra - będzie jedyną drużyną z Europy która przegrała wszystkie mecze ,uważam ,że powinni dostać jakąś nagrodę czy wyróżnienie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/06/30 22:43 #443764

Wszystkich meczów nie oglądałem ale w tych na szczycie (np. w dwóch dzisiejszych) występuje pewna prawidłowość. Mianowicie bramki padają albo po szybkich kontrach (dzisiaj Francuzi wchodzili w argentyńska obronę jak nóż w masło ewentualnie jak Kolumbijczycy w naszą) albo po tzw. stałych fragmentach gry. Z ataku pozycyjnego nie da się strzelić, bo atakujący stosują cały czas ten sam schemat. Albo walą w środek w obrońców (czasami z bolesnym skutkiem dla tych ostatnich więc może to odpowiednik ciosów na korpus w boksie), albo schodzą do skrzydła i wrzucają piłkę na aferę, co w 99,9% przypadków nic nie daje. Jest to o tyle ciekawe, że przy gwiazdach w rodzaju Ronaldo, Neymara czy Suareza jest trzech pilnujących, więc teoretycznie inni powinni mieć trochę luzu. Nie wymieniłem Messiego, żeby zakończyć znowu optymistycznym akcentem. Lewandowski jak Messi, Polacy jak mistrzowie świata. Ale kiedy napisałem o Niemcach, to przypomniało mi się jeszcze coś. Na tych mistrzostwach mamy festiwal niecelnych strzałów, a mistrzami w tej sztuce byli właśnie rodacy Beethovena i Goeringa. Naszym widocznie strzelać nie kazano, więc siłą rzeczy i pudel było mało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2018/07/03 15:59 #443986

A teraz dodajemy nową obstawkę...
Kto po Nawałce?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2021/06/19 14:25 #450571

Mundial taki bardziej lokalny ale pewnie prawidłowości powtarzają się. Pierwszy mecz z najsłabszą drużyną na "S" 1:2 po głupio straconej bramce. Potem mecz z hiszpańskojęzyczną drużyną i znowu może być 0:3. A w "meczu o honor" nie można wykluczyć 1:0, jeżeli Hiszpania szybko strzeli parę bramek Słowacji i Szwedom nie będzie chciało się przemęczać. Tylko nie mogę znaleźć podobieństwa między rodakami Nobla i Kurosawy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2021/06/20 08:29 #450573

Adam Szulc napisał: ... Potem mecz z hiszpańskojęzyczną drużyną i znowu może być 0:3.


Może ale nie musi :)

Sytuacja stała się więc podobna do tej z Euro 2012 - trzeba wygrać z silną drużyną, żeby awansować. Wtedy było 0:1 z Czechami. Teraz też może być (choć nie z Czechami - przynajmniej to jest pewne) ale nie musi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2021/06/20 20:31 #450574

Mam wrażenie, że "pewniacy" przestali być pewniakami. Co myślicie? Anglia, Hiszpania... chyba jedynie Niemcy jako tako są w formie no i Włochy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2021/06/21 19:56 #450576

Szumacher napisał: Mam wrażenie, że "pewniacy" przestali być pewniakami. Co myślicie? Anglia, Hiszpania... chyba jedynie Niemcy jako tako są w formie no i Włochy.


Jeżeli na rusztowaniach znasz się tak samo jak na piłce, to nie licz na zbyt wielu klientów. Możesz za to spodziewać się w przyszłości bliskiego kontaktu z prokuratorem, bo stawianie rusztowań to nie to samo co stawianie pasjansa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator