HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/07/07 22:23 #111593

Łałr Bałałr napisał: Powiem krótko TVP to banda skretyniałych kutasów i palntów do potęgi.
Nie potrafią nic za wyjatkiem wyciągania łapy po abonament,to szczyt kurestwa że nie umieli wynegocjować transmisji meczu o trzecie miejsce!
Jako posiadacz cyfry i nie posiadacz Polsatu nie zobaczę tego meczu za co serdecznie"dziękuję"zarządowi niech was obesra!!!!!

Wrażliwych przepraszam za inwektywy ale mundial jest raz na cztery lata a nasza telewizja publiczna jest zawsze popaprana

....Wszędzie gdzie jest,przymusowy jakikolwiek abonament...i tak dostaje się gó.........!!! przerażające...ale prawdziwe...................................

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Wokół Mundialu 2006/07/07 23:03 #111601

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Blackie, sprawdziłem na innych forach i jest to to samo. A czy autentyk? Jeżeli tak, to jest za krótki, a Janas upadł tak nisko, że aż dziw że można jeszcze niżej :twisted: . W geografii, na mapie takie rzeczy określa się mianem depresji :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/07/07 23:14 #111603

nabuchonodozor napisał: Blackie, sprawdziłem na innych forach i jest to to samo. A czy autentyk? Jeżeli tak, to jest za krótki, a Janas upadł tak nisko, że aż dziw że można jeszcze niżej :twisted: . W geografii, na mapie takie rzeczy określa się mianem depresji :D

Panowie...widać,że to jaja... :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Wokół Mundialu 2006/07/07 23:19 #111605

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

rekinxxxl napisał: Panowie...widać,że to jaja... :wink:

Wiemy, wiemy. Taki raport, tak po prostu, nie pokazuje się w necie. Ten prawdziwy :D Chyba, że w obecnej sytuacji Janas uważa, że nie ma nic do stracenia :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/07/07 23:41 #111608

Z tego co słyszałem, to ten raport niewiele się różni od tego jajcarskiego. :? A wypowiadał się o tym między innymi Listkiewicz. :shock: :?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Wokół Mundialu 2006/07/08 09:23 #111634

kitek1999 napisał: Łałr Bałałr nie pozostaje Ci nic innego jak kupić antenką tzw dipolek i odebrać sygnał Polsatu, z nadajnika naziemnego.


Tak zrobię,chodzi tylko o sam fakt że nawet raz na cztery lata na czas imprezy którą oglądają nawet ci którzy na codzień nie interesują się piłką ta banda skretyniałych staruchów nie potrafi stanąć na wysokości zadania.Stryjecki swego czasu po katastrofie w Katowicach apelował o nie płacenie abonamentu ja choć skala i ciężar gatunkowy nieporównywalny wnoszę o to samo głównie prosze o to tych którzy tak jak ja są skazani tylko na cyfrę.

ZARZĄD TVP DO UŁAN BATOR WIELBŁĄDY DOIĆ!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/07/08 10:24 #111637

Blackie napisał: Z tego co słyszałem, to ten raport niewiele się różni od tego jajcarskiego. :? A wypowiadał się o tym między innymi Listkiewicz. :shock: :?

W takim razie,Janasa zobaczymy w jakimś kabarecie..z takimi minami i tekstami.... zdobędzie mistrzostwo świata humoru...ale o tym ANI MRU MRU :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Wokół Mundialu 2006/07/08 12:15 #111654

Najlepsze mecze na mistrzostwach : Argentyna - Meksyk i Włochy - Niemcy. Od 20 lat niezmiennie kibicuję mojej ukochanej Argentynie. To nie są pierwsze mistrzostwa, na których zostali oszukani. Dla mnie mieli najlepszą drużynę.
Super, że Squadra Azzura dokopała Niiemcom i to w jakim stylu ! W stylu niemieckim :) Argentyna została pomszczona, Niemcy ukarani.
W finale kibicowałbym Włochom, którzy mają lepszy zespół niż Francuzi. Oczywiście, nie lubiłem nigdy typowej włoskiej piłki, ale na tych mistrzostwach są świetni i odeszli od catanaccio. Jest jednak jedna rzecz - Zidane. Uważam, że należy mu się drugi tytuł mistrza świata na zakończenie kariery. Nie było takiego piłkarza od czasów Maradony i nieprędko będzie. Zizou jest wielki i z jego powodu trzymam kciuki za Francję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Physics deniers posing as audiophiles are not employable in technical positions in government or industry. They are just idiots with as much technical credibility as a spiritualist asked to design a rocket engine.
Alan A. Shaw

Wokół Mundialu 2006/07/08 12:18 #111655

Nie przepadam za Włochami ani Francuzami ale zwycięstwa życzę żabojadom właśnuie dla Zidana. Milos z meczy Argentyny lepszy był chyba ten z Serbią. Wprawdzie jednostronny, ale jakie strzały i akcje :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/07/08 12:43 #111659

Mecz z Serbią to jakby oglądać mecz Barcelony z Jagiellonią Białystok. Zdecydowanie nie uważam żeby to był jeden z najlepszych meczów na mistrzostwach, Argentyna pokazała w nim jaką ma drużynę, ale prawdziwe emocje były w spotkaniu z Meksykiem. Poziom piłki, jaki prezentowały obie drużyny był niesamowicie wysoki. Tak jak kocham Argentynę, tak żal mi było Meksyku, bo miał ŚWIETNY zespół, godny nawet półfinału.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Physics deniers posing as audiophiles are not employable in technical positions in government or industry. They are just idiots with as much technical credibility as a spiritualist asked to design a rocket engine.
Alan A. Shaw

Wokół Mundialu 2006/07/09 22:33 #111824

Co zrobił Zidane Rany Boskie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/07/09 22:53 #111829

Co takiego..tamten musiał mu powiedzieć....???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Wokół Mundialu 2006/07/09 22:57 #111830

Może to co gość wulkanowi na co dzień w SB :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/07/09 22:57 #111831

Zachował się jak podwórkowy przychlast. Bez względu na to co mu powiedział Włoch, powinien nad sobą panować.
I w taki oto sposób facet utracił mój szacunek i zbeszcześcił całą swoją karierę. Na koniec swojej kariery. Żałosne...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Wokół Mundialu 2006/07/09 23:02 #111832

Nie przekreślaj go ,piłka zbyt dużo mu zawdzięcz.Jest człowiekiem jak my i poprostu dziś miał słabszą psyche a makaron który go sprowokował ti kutafon,jutro się okaże co mu nagadał i pewnie nie były to miłe rzeczy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator