HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/07/04 23:29 #111309

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
2:0 dwie minuty później i wszyscy zesikani 8)

:oops:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/07/04 23:32 #111311

ITALIA ZAAAAAAJEEEEBIOZAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


NA POHYBEL SZWABOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/07/04 23:37 #111314

O matko :shock: To był najlepszy mecz tych mistrzostw i z pewnością nim pozostanie....Chylę czoła przed obiema drużynami.....Brawo sędzia, który nie wypaczył wyniku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/07/04 23:38 #111315

Polscy kibice..dziękują Włochom !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"....ZGINĘŁA W NIEPOKOJU WIELKICH MIAST
OSNUTA HURAGANEM DURNYCH SPRAW
MALEŃKA TAJEMNICA - BYCIA W CISZY
LUB PO PROSTU BYCIA ..."

Wokół Mundialu 2006/07/04 23:49 #111317

Sędzia nie wypaczył wyniku, ale to nie jego zasługa. Ewidentnie ma facet słabość do "kultury niemieckiej".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wokół Mundialu 2006/07/04 23:55 #111320

lolo napisał: Sędzia nie wypaczył wyniku, ale to nie jego zasługa. Ewidentnie ma facet słabość do "kultury niemieckiej".


Eeee tam przesada w porównaniu z innymi wykazał się profesjonalizmem...Przesadził tylko z wolnym, reszta ok :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/07/05 00:01 #111321

Przesadził w wielu miejscach, ale pal to licho. Jednak karny dla Włoch był ewidentny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wokół Mundialu 2006/07/05 00:04 #111323

lolo napisał: Przesadził w wielu miejscach, ale pal to licho. Jednak karny dla Włoch był ewidentny.


Hihih kiedy??? Gdzie???:D Ważne,że wygrali lepsi....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/07/05 00:05 #111324

Fascynujący mecz, wydawałoby się, że już bez bramek...
Tak jak poprzednio Francja, tak teraz Włochy wreszcie pokazały piękny futbol, oczywiście nie bez pomocy Niemców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Nigdy nie ucz świni śpiewać, stracisz czas i zdenerwujesz świnię."

Wokół Mundialu 2006/07/05 00:07 #111325

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

LeStat napisał: Tak jak poprzednio Francja, tak teraz Włochy wreszcie pokazały piękny futbol, oczywiście nie bez pomocy Niemców.

Czyli dzisiejszy mecz kolejną niespodzianką, bo znowu, po Brazyli, odpadł faworyt i do tego murowany.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/07/05 00:11 #111326

Akurat ten wynik nie jest dla mnie niespodzianką. Stawiałem na remis w normalnym czasie i liczyłem po cichu na wygraną w dogrywce, bo w karnych podobno Włosi mieli by małe szanse...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Nigdy nie ucz świni śpiewać, stracisz czas i zdenerwujesz świnię."

Wokół Mundialu 2006/07/05 00:18 #111327

nabuchonodozor napisał:

LeStat napisał: Tak jak poprzednio Francja, tak teraz Włochy wreszcie pokazały piękny futbol, oczywiście nie bez pomocy Niemców.

Czyli dzisiejszy mecz kolejną niespodzianką, bo znowu, po Brazyli, odpadł faworyt i do tego murowany.


Niespodzianka :?:

Niezupełnie (ja typowałem Włochów). :D
Ale biorąc pod uwagę, że Niemcy to gospodarze i sędziowano im niejednokrotnie po "gospodarsku" - byłem ostrożny.
W "normalnych" warunkach stawiałbym na zwyciestwo Włochów.
Ponadto - to trzeba Niemcom oddać - pokazali naprawdę kawałek dobrego futbolu na tym mundialu, a w dzisiejszym meczu i tak długo stawiali opór Włochom.

A Włosi pokazali już w pierwszym meczu z Ghaną dobry futbol (ofensywny szczególnie w 2 połowie), w przeciwieństwie do Francji, która sie rozkręca, ale portugalskiej przeszkody nie pokona (chyba) :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/07/05 00:28 #111328

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

Adamm napisał: Niespodzianka :?:

Adamie, nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/07/05 00:44 #111332

lolo napisał: Przesadził w wielu miejscach, ale pal to licho. Jednak karny dla Włoch był ewidentny.


Dla Włochów :?: :?: :?:
A nie dla Niemców (I połowa - ew. ręka Pirlo) :?:
Nie było zbyt wielu powtórek, ale w trakcie meczu nie zauważyłem karnego dla Włochów. W Polsacie Sport też nie zauważyli - a Włoch tam siedział. :D Tylu ślepców naraz :roll: :?:

Sędzia paru fauli nie widział, podyktował m.in. jeden bezsensowny rzut wolny na Podolskim (raczej w obrębie pola karnego jak już - czyli ew. rzut karny :!: ), ale generalnie wyniku absolutnie nie wypaczył. Żadnego "wielbłąda" w sumie też nie popełnił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/07/05 01:05 #111338

Ale generalnie I mecz półfinałowy mile zaskoczył.
Z reguły mecze tych drużyn na turniejach to były szachy, tym razem było widowisko co się zowie, szczególnie w dogrywce.
A najśmieszniejsze (humor raczej czarnego typu), że zwycięstwo Włochów odniesione zostało w "niemieckim" stylu.
Ale trzeba przyznać, że jak najbardziej zasłużone.
Niemcy i tak długo stawiali opór.
Po prostu - piłkarsko byli gorsi od 1 do 120 minuty. Mieli też swoje okazje, ale Włosi dominowali na boisku przez cały mecz - na szczęście potwierdzili to bramkami.
Kara była i tak dość łagodna, ale jej ezgzekucja dość "bolesna".
Cieszę się, że nie doszło do serii rzutów karnych.

Wśród Włochów szczególnie wyróżniłbym Pirlo. Jak ten facet podaje, rozgrywa, ile widzi na boisku... Coś fantastycznego :!:
W cieniu Totti, ale momenty - tylko niestety - miewał niezłe.

Wśród Niemców na uznanie zasługuje Lehmann i Podolski, zawiódł całkowicie Ballack.
Ale i tak wyjątkowo Niemcy podobają mi się na tym mundialu - są wbrew pozorom takim ożywczym wiaterkiem. Zasługa to bez wątpienia Klinsi'ego. W dodatku jest w sumie bardzo młoda i perspektywiczna drużyna.[/img]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator