HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/06/10 17:08 #107510

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Zygfryd, rozumiem emocje, nawet jeśli nie mundialowe, ale proszę Cię - powstrzymaj się od wulgarnych komentarzy. Po za tym absolutnie nic nie mam przeciwko Tobie :wink:

Co do meczu, ja niestety oglądałem ostatni kwadrans I połowy. Uff Anglicy zdobyli te trzy punkty, ale samą grą trochę zawiedli. Jestem pewien, że gdyby zagrali z Niemcami, Ci drudzy by wygrali.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/10 17:17 #107511

Chłopaki, jest OKi WYGRAMY!!!

Media podały, że możemy mieć jeszcze 2gie miejsce, to pewne.

A co najważniejsze: czytałem ostatnie sondaże CEBOSu, podają, że Polska wyyygraaa!

To pewniak, tak jak Donald i Rockita- najlepsi kochani NASI POlitycy.

POLSKA wygra, MY wygramy, sondaże nie kłamią.

Romuś- sorki że przynudzam- nie tak jak Nasi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 17:21 #107513

A tak ładnie prosiłem....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/10 17:26 #107515

To nie problemy z psyche. To podziw, że tyle forsy można topić w esbeckie układy działaczy a'la Laguna/piłkarski poker.

Można im budować ołtarze. Bić pianę. Ale nie mozna uczyć piesni patriotycznych- mimo że Kaczor ma braki. Budowa byle badziewnego molocha świątyni opatrzności b. to skandal a finansowanie tego kibollandu jest kurwa działalnością DOBROczynną. No i moja kobieta się wkurzyła tym meczem z Ekwadorem.. :?

W liceum i na studiach z zamiłowaniem gralim tylko w basket. Dlatego olewałem nożną.. Tym bardziej że jako 44latek pamiętam czasy nożnej PRLowskiej, z przeproszeniem piłkarze grali dobrze, a byli 3 razy bardziej skromni i opłacani.

Ale miło patrzeć na drużyny z topu światowego 8) Anglia itp.

Po latach stwierdzam też wielki postęp w technologii pokazywania i omawiania tych meczów- inaczej być nie może. :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/10 17:31 #107516

  • Bartosz_Goździeniak
  • Bartosz_Goździeniak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 177
Miło byłoby pogadać o futbolu i Mundialu bez mieszania w to polityki, ale cóż... :cry:

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To mówiłem ja - Jarząbek.

Wokół Mundialu 2006/06/10 18:17 #107524

Wracając do Mundialu

To chyba po mału się zaczyna:

mundial.onet.pl/0,1247843,1337473,wiadomosc.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/10 19:55 #107536

Oj się skomplikuje sytuacja w grupie B :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/10 19:59 #107537

Konio napisał: Oj się skomplikuje sytuacja w grupie B :)


No i dobrze.
Przynajmniej do ostatniej rundy będzie ciekawie. :D

PS
Znowu nie trafiłem :? :roll:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/10 22:11 #107557

Tak Niemcom zdecydowanie trzeba dopieprzyć,problem tylko w tym że nigdy z nimi nie wygraliśmy.Przy okazji mam pytanie jak ogladać mecze których nie ma w TVP a ja nie posiadam Polsatu?No i jak gra Argentyna?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Gramofon:SME,Ramię:SME,Wkładki:Benz,Dynavector,Pre RCM Sensor Prelude IC,Amp RCM Bonasus,Kolumny B&W Matrix,Nitty Gritty,Digital:niestety jest.

Wokół Mundialu 2006/06/10 22:41 #107564

Łałr Bałałr napisał: No i jak gra Argentyna?


Właśnie Drogba spieprzył mi typ. 2-1 dla Argentyny. :cry: A niech to, na osiem minut przed końcem :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...i oto przychodzi dwóch gnojów, jak dwóch heroldów czegoś innego, żeby odsłonić gips, pierze i łajno którymi wypchane są autorytety, mega rzeźby i potęgi, idee i rozkazy, prawdy dogmatyczne i objawione...

Wokół Mundialu 2006/06/10 22:46 #107565

  • Bartosz_Goździeniak
  • Bartosz_Goździeniak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 177

Łałr Bałałr napisał: Tak Niemcom zdecydowanie trzeba dopieprzyć,problem tylko w tym że nigdy z nimi nie wygraliśmy.Przy okazji mam pytanie jak ogladać mecze których nie ma w TVP a ja nie posiadam Polsatu?No i jak gra Argentyna?


Ja w ogóle nie mam TV w domu, ale radzę sobie całkiem całkiem :D Włączam Pierwszy Program Polskiego Radia i słucham :D

Polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

To mówiłem ja - Jarząbek.

Wokół Mundialu 2006/06/10 22:56 #107568

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

Ironista napisał: Właśnie Drogba spieprzył mi typ. 2-1 dla Argentyny. :cry: A niech to, na osiem minut przed końcem :twisted:

Ja się modliłem :D, żeby w drugiej połowie nie padła żadna bramka... no i taki Drogba pomieszał mi szyki :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/10 23:29 #107575

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
mms://stream.onet.pl/media.wsx?/info/20 ... 0b3029.wmv

mms://stream.onet.pl/media.wsx?/info/20 ... de1f29.wmv

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/11 17:03 #107642

Niezły mecz Holendrów...szanowali piłkę i to się opłaciło. Nistelroy trochę bez formy ale na szczęście jest Robben...W tej grupie nie będzie słabych spotkań :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/11 18:28 #107649

A ja niestety przysnąłem :oops: jak się rozpoczęło studio i obudziłem się podczas drugiej połowy gdy zegar pokazywał 15 minut do końca spotkania :twisted: .

Zato teraz oglądam Meksyk - Iran i muszę przyznać że jest bardzo wysokie tempo meczu, pod względem kibicowskim też niezły poziom, a grajki z Iranu cisną Meksyk. Jestem pod wrażeniem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator