HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/06/29 11:26 #110493

dlasze fotki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/29 11:27 #110494

cd

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/29 11:28 #110495

cd2

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/29 11:38 #110497

Jak zdjęcia to zdjęcia 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/29 20:22 #110568

Skoro w dniu dzisiejszym dalej posucha mundialowa to może kolejna porcja informacji.

Niemiecka policja zapowiedziała znaczne wzmocnienie sił przed ćwierćfinałowym spotkaniem piłkarskich mistrzostw świata Anglia - Portugalia, który odbędzie się w sobotę w Gelsenkirchen. Policjanci spodziewają się 80 tysięcy kibiców z Wysp Brytyjskich.
"Będziemy zwracać baczniejszą uwagę na zachowania kibiców, zwłaszcza na wszelkie próby wywołania zamieszek. Na ulicach będą wzmacniane patrole" - mówił rzecznik policji w Gelsenkirchen.
Aby utrzymać spokój w mieście przed spotkaniem i po nim, do Niemiec przyjadą dodatkowo policjanci z Anglii i Portugalii. Z kolei policja federalna będzie wzmacniać kontrole na przejściach granicznych, a także dworcach kolejowych i lotniskach.
W ubiegłym tygodniu policja niemiecka zatrzymała w Stuttgarcie 400 kibiców angielskich, którzy szukali konfrontacji z fanami niemieckimi przed spotkaniem 1/8 finału z Ekwadorem. W wyniku tego ponad stu najbardziej krewkich fanów otrzymało zakaz wjazdu do Gelsenkirchen.


Oj bedzie się działo :twisted: :twisted:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/30 01:33 #110607

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Aleście pojechali z tymi fotkami :!: :(

Co do 1/4 finałów, cieszy oko dominacja europejskich reprezentacji i południowo-amerykański wyjadacz Brasilia 8) Argentyna też :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/30 14:44 #110644

nabuchonodozor napisał: Aleście pojechali z tymi fotkami :!: :(

Co do 1/4 finałów, cieszy oko dominacja europejskich reprezentacji i południowo-amerykański wyjadacz Brasilia 8) Argentyna też :D


Ale o co chodzi :?:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/30 17:48 #110677

I połowa Niemcy-Argentyna :arrow: WIELKA NUUUDA :!: :!: :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/30 18:38 #110679

Czy tylko mnie się zdaje czy ten sędzia dziwnie pomaga Niemcom :?:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/30 19:45 #110681

Niemcy są jednak silni fizycznie i psychicznie...niesamowicie silni.....będą mistrzami :!:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/30 19:55 #110683

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681

Norbi77 napisał: Ale o co chodzi :?:

O treść. OK, proponuje nie powracać do tego tematu.

Szkoda Argentyńczyków. Byli jednym z faworytów do tytułu mistrza świata. Gdyby do końca grał Abbondanzieri to być wynik tej gry wyglądał by inaczej. Ale można sobie pogdybać :lol: Gdy w rzutach karnych strzelał Ayala było pewne, że nie strzeli. Ładnie też zachował się Kahn udzielając wskazówek Lehmanowi. W pierwszej połowie obydwie reprezentacje oszczędzali się w sytuacjach podbramkowych, ale ogólnie fajny mecz, no może gdyby nie te agresywne zaczepki :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/30 19:56 #110684

Podsumowując mecz:

1. Sędzia znacznie przyłożył się do zwycięstwa Niemiec (ręki na polu karnym nie widział, karnego też) - ŻENADA :twisted:

2. Komentator Paweł Wójcik - myślałem że mnie ch..j strzeli jak słyszałem te jego wypociny.

3. Piechniczek mówi że jak Klose(t) zdobędzie dużo bramek to będzie kolejnym Polakiem na mistrzostwach z ładnym dorobkiem bramek - pytanie brzmi jaki z niego Polak :shock: :?: , szczególnie jak po strzeleniu gola całował koszulkę niemiecką - więc zupełnie nie rozumiem tego pierdolenia.

4. Po meczu małe starci na szczęście na korzyść Argentyny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/30 20:29 #110693

Generalnie I mecz ćwierćfinałowy mocno średni.
Sędzia sędziował tak sobie. Czy była ręka - nie wiem - chyba nie było powtórki (realizator nie poświęcił temu uwagi, niestety), ale często wychodziłem, by nie zasnąć, więc mogłem przegapić.
Natomiast trochę aktorstwa w wykonaniu Maxi Rodrigueza było (zginał nogi wcześniej niż wystawił nogę Lahm), choć gdyby podobna sytuacja zaistniała dla Niemców, to kto wie...

Ale główną przyczyną, dla której Argentyna nie wygrała (a mogła to zrobić w ciągu 90 minut) - oczywiście moim zdaniem - były bezsensowne zmiany. Zmieniając Riquelme - trener dał znać - bronimy się. I to był błąd - bez sensu (chociaż nigdy nie należał do moich ulubieńców). Kto miał grać piłką?
Przecież ten Cruz to drewno. W Interze chyba tylko dlatego gra, że jest Argentyńczykiem i to oślepiło Morattiego. Na Feyenoord to może i był dobry, ale na reprezentację...

A gdzie Messi lub przynajmniej Saviola :?: :!:
Aż się prosiło, by wprowadzić na podmęczonych już Niemców szybkiego Messi'ego (nawet jak jest w nienajwyższej formie).
Klinsmann okazało się, że miał lepszego nosa.

PS
Do tej pory Wójcik nie komentował - miałem nadzieję, że to nie nastąpi. Niestety, nastąpiło. On jest po prostu beznadziejny (już wcześniej o tym też pisałem). Niby się emocjonuje, ale przede wszystkim irytuje i już. To tak jakby Babiarza dopuścić do komentowania meczu w TVP (oby nie).
Niech Wójcik lepiej przeprowada wywiady. Do tego może się nadaje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/30 20:32 #110695

Norbi77 napisał: 4. Po meczu małe starci na szczęście na korzyść Argentyny.


Pomimo umówionej "ustawki" po meczu, Niemiecy jak zawsze wydygali.
Poniekąd to rozumie, ich przywódca strzelił sobie w łeb w 45 roku.
:lol: :lol: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/30 20:35 #110697

No dobrze my tu sobie gadu gadu, a za 30 minut rozpocznie się włoski teatr dramatyczny :mrgreen:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator