HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Wokół Mundialu 2006/06/14 16:18 #108284

Cytat:

48. minuta spotkania Niemcy Polska. Po fatalnym błędzie Mertesackera Smolarek mija jeszcze trzech niemieckich obrońców i strzela obok bezradnego Lehmanna. Wspaniale broni Boruc, Polska utrzymuje prowadzenie do końca.
To oczywiście nie relacja ze spotkania, które dopiero dziś o 21 rozpocznie się w Dortmundzie. To symulacja, którą przeprowadzili dziennikarze "Sueddeutsche Zeitung" wspólnie z programistami z firmy EA - producenta najpopularniejszej z komputerowych gier zręcznościowych, których tematem jest piłka nożna.

Składy reprezentacji Niemiec i Polski były takie same, jak podczas pierwszych grupowych spotkań obu drużyn. Bazy danych nie trzeba było tworzyć - model każdego z piłkarzy został już stworzony na potrzeby gry. Efekt - 1:0 dla Polski!
W symulowanym na ekranie komputera spotkaniu już w ciągu pierwszych 15 minut trzy stuprocentowe okazje mieli Podolski i Klose, ale strzelali niecelnie lub świetnie bronił Boruc. W 45. minucie napastnik Werderu strzelił nawet w poprzeczkę. Tuż po przerwie Smolarek strzelił gola dla Polski, a Ballack dostał żółtą kartkę za uderzenie polskiego zawodnika bez piłki. Za Podolskiego wszedł Neuville i w ostatnich pięciu minutach spotkania dwa razy powinien strzelić gola. Nie udało się, bo wspaniale bronił polski bramkarz.

I kilka statystyk: Posiadanie piłki - 53%-47% na korzyść Niemców. W strzałach jeszcze większa przewaga 12-3. Trudno żywić się nadzieję, że dziś rzeczywiście Niemcy będą mieli tyle problemów z wykańczaniem akcji, a ich obrona popełni mnóstwo błędów. Może jednak?


A JA TAM JEDNAK WIERZĘ !!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..... Warszawa da się lubić ja Ją kocham to pewne i wogóle i w szczególe i pod każdym innym względem ....

Wokół Mundialu 2006/06/14 17:59 #108294

TV spada na polit ryj

dzis rano w TV sport zaprosili księdza...

degrengolada..

kawa?herbata

ktoś z was zauważył?: miał oleje do ostatniego namaszczenia?

żartuję (piwo :wink: bezalkoholowe..)

wygramy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wokół Mundialu 2006/06/14 19:26 #108308

Pewnie chciał poświęcić piłkę, Zygfrydzie. Albo zwrócić Twoją uwagę na nią w tym wątku swoim autorytetem, bo inne padają jak muchy.

PS. No i obrazek, oczywiście. Bo inaczej bym nie wytrzymał.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Wokół Mundialu 2006/06/14 20:32 #108325

Nie wiem jak to jest wśród Waszych rodzin, ale dosłownie całą moją rodzinę (nawet te osoby, które wręcz nie cierpią piłki) owładnęła fubolowa gorączka. Oczywiście chodzi o kibicowanie. Starzy i młodzi. Dorośli i dzieci. Kobiety i mężczyźni. Wszyscy czekają na mecz Polaków.
Wsród bliższych i dalszych znajomych - podobnie. Nawet osoby nie interesujące się - wręcz nie mogą się doczekać tego spotkania. Mnie już z nerwów mięśnie bolą :D Oby to nie przeszło na "naszych" :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/14 20:40 #108332

Ja tam do ojca nie mam co dzwonić. A matkę by też pogonił, jakby gadała przez telefon w tym samym pokoju.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Wokół Mundialu 2006/06/14 20:58 #108336

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
A sio z nekrologami i jpg 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/14 21:51 #108337

No jest walka!!! Żurawski wprawdzie traci wszystkie piłki i razem z Krzynówkiem prezentują najsłabszą formę ale za to jestem pod wrażeniem Jelenia no i Smolarka ,który pracuje za całą drużynę.....Postarzałem sie już trochę po tej pierwszej połowie :)

P.S
Czyżby Klose z Podolskim się litowali nad nami???:) Coś im nie idzie :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/14 21:51 #108338

Ufff
Nie jest źle :!:

Walczą :!: I o to chodzi :!:

Choć w paru przypadkach wróciliśmy z przysłowiowej dalekiej podróży.

Daleki jestem od posądzania sędziego o stronniczość i uwagi tego typu, ale kartka dla Sobolewskiego zbyt pochopnie dana. A jednocześnie nie dał "żółtka" Lahmowi (ewidentny faul taktyczny na Jeleniu) czy Schneiderowi.

Ale Podolski przeklina nadal po polsku :D
I to siarczyście :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

Wokół Mundialu 2006/06/14 21:53 #108340

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Ha, Niemcy się nas tak obawiają, że musieli Ballacka wystawić... :)

Tym razem nerwówka po stronie żądnych gola(i) Niemców 8)

:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/14 21:59 #108345

Zdjąć Krzynówka i kopnąć w dupę Jelenia. Żurawskiego przywiązać do kija bo się ciągle przewraca do przodu i traci piłkę w środku pola!!! Tyle odprawy w trakcie przerwy :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

Wokół Mundialu 2006/06/14 22:19 #108347

Coś dla Zygfryda: Niemcy zawsze powinni się obawiać Polski, bo to kraj niewiele mniejszy i choć się z niego śmieją, to w Europie są najwyżej o jedną pozycję do góry i wyżej się nie da. A czasem też był wstyd z dostania w dupę, od Zbyszka z Bogdańca. Polnische wirtschaft - deutsche "herren". Taką przewagę można łatwo przegapić. Potem boli dwa razy bardziej. Jak ze sprzedawaniem waluty na giełdzie i wice wersa, oraz kupowaniem ziemi na Mazurach...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Wokół Mundialu 2006/06/14 22:19 #108348

Zmiana!!!! K...a Janas śpi znowu!!!! Nasz team wysiada....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Wokół Mundialu 2006/06/14 22:21 #108349

I co najważniejsze:
Ludzie bardziej zacięci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

Wokół Mundialu 2006/06/14 22:22 #108350

  • nabuchonodozor
  • nabuchonodozor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Wielki Mistrz Forum
  • Wielki Mistrz Forum
  • Posty: 11681
Niemcy coraz bardziej nerwowi 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

    . . . . . : : : : : Y a m a h a
. . + . . A v a n c e . . + . . B .&. W : : : : : . . . . .

Wokół Mundialu 2006/06/14 22:22 #108351

Przepraszam, ale
KURNA, MOŻE WYGRJĄ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator