HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:RE: Re:RE: Re:POLITYKA 2017/04/09 11:43 #437643

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
Ciężko mi to komentować bo kwestia zamieszczana zdjęć na stronach "firmowych" to cała osobna historia. Kto to robi kto nadzoruje itd itp.
Wrzuciłem sobie hasło "zaprzysiężenie rządu beaty Szydło " zdjęcia... i w googlach wersja "przeklejona"/zmanipulowana nie istnieje. Natomiast istnieją wersje pierwotne, bez doklejania. Nie daje ci to do myślenia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Re:POLITYKA 2017/04/09 11:50 #437644

Słuchaj, to są moje screenshoty - z mojego tabletu.

Trzeba trafu, że ta kamienica się zawaliła i jest żółty pasek na wczorajszym screenshocie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:POLITYKA 2017/04/09 21:17 #437648

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
No nie zrozumieliśmy się

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Re:RE: Re:POLITYKA 2017/04/09 22:48 #437649

Fafniak napisał: No nie zrozumieliśmy się

Już wiem, to SPISEK :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2017/04/09 22:49 #437650

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:POLITYKA 2017/04/09 23:06 #437651

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

Rob Roy napisał:

Fafniak napisał: No nie zrozumieliśmy się

Już wiem, to SPISEK :D


Serio?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Re:RE: Re:RE: Re:POLITYKA 2017/04/09 23:36 #437652

Fafniak napisał:

Rob Roy napisał:

Fafniak napisał: No nie zrozumieliśmy się

Już wiem, to SPISEK :D


Serio?



:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:RE: Re:POLITYKA 2017/04/10 08:20 #437653

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
No cóż.... na polityce znasz sie jak mało kto tutaj, sytuację analizujesz w sposób wyważony i bezstronny, wiec chyba można założyć że masz rację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty
Ostatnia edycja: przez Fafniak.

POLITYKA 2017/04/10 08:53 #437656

Kiedy napisałem jakiś czas temu, że ateiści to ludzie najczęściej ograniczeni umysłowo kilka osób miało do tego stwierdzenia zastrzeżenia. Dyskusja w dużym stopniu potwierdziła moja tezę , a tu kolejny argument, że miałem rację:

Az 85% młodych Niemek i Niemców stwierdziło, że w ogóle nie interesuje ich wiara. (...) Zdecydowana większość uznała, że przybycie od Niemiec setek tysięcy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu to pozytywne „wzbogacenie kulturowe”. Tak sądzi 80% kobiet i 76% mężczyzn.

wolnosc24.pl/2017/04/10/szalenstwo-na-po...-to-dla-nas-oznacza/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:POLITYKA 2017/04/10 20:27 #437662

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2017/04/11 01:07 #437665

Adam Szulc napisał: Az 85% młodych Niemek i Niemców stwierdziło, że w ogóle nie interesuje ich wiara. (...) Zdecydowana większość uznała, że przybycie od Niemiec setek tysięcy imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu to pozytywne „wzbogacenie kulturowe”. Tak sądzi 80% kobiet i 76% mężczyzn.

A nie przyszło Ci do głowy drogi Szulcu że coś jest nie tak z Twoim rozumowaniem skoro to Niemcy rządzą i rozdają karty a nie Szulcopodobni ?
Można, oczywiście, wymyślać sobie nie istniejące problemy a potem je w mozole rozwiązywać, trwoniąc siły i środki a można też tego nie robić i nie wmawiać maluczkim kolejnych wybuchów, spisków i zagrożeń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2017/04/11 08:28 #437670

Adam Szulc napisał:

Kiedy napisałem jakiś czas temu, że ateiści to ludzie najczęściej ograniczeni umysłowo kilka osób miało do tego stwierdzenia zastrzeżenia. Dyskusja w dużym stopniu potwierdziła moja tezę


Za to wierzący, zwłaszcza wszelcy ortodoksi, to szczyty inteligencji i rozumowania ? - Adam, proszę cię ...
Należało by raczej rozdzielić kategorie na ateistów z przekonania i świadomego wyboru których raczej o brak inteligencji i umiejętności rozumowania bym nie posądzał - i na "niby ateistów" którym nie przekazano żadnego systemu wierzeń wśród których, jak to w społeczeństwie, losowo rozrzuceni są idioci, którzy, kiedy są znudzeni, fascynują się orientem, jakimkolwiek, choć coś czuję, że gdyby zrobić sondę np. w Maklemburgi to wyniki były by "nieco" odwrócone.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

POLITYKA 2017/04/11 11:41 #437680

John 1.5 V napisał:

Za to wierzący, zwłaszcza wszelcy ortodoksi, to szczyty inteligencji i rozumowania ?


To argument z gatunku "a u was Murzynów biją". Nie pisałem nic o wierzących. Nie pisałem, ponieważ nie wiem jaki jest odsetek wierzących (z wyłączeniem muzułmanów jako zaangażowanych po jednej stronie) uważa, iż imigranci pozytywnie wzbogacają kulturę. Dla ateistów tego odsetka też nie znam ale na podstawie podanych wcześniej liczb można z grubsza wyciągnąć wnioski na ten temat.

John 1.5 V napisał:

Należało by raczej rozdzielić kategorie na ateistów z przekonania i świadomego wyboru których raczej o brak inteligencji i umiejętności rozumowania bym nie posądzał ...


Też bym nie posądzał ale skąd takich brać? Powtórzę: jedni twierdzą, że Boga nie ma choć nie znają żadnego dowodu nieistnienia, inni wyrażają brak zainteresowania wiarą. Czyli czymś co miało ogromny wpływ na rozwój ludzkości. Choć ten brak zainteresowania często nie przeszkadza im w wyrażaniu arbitralnych sądów na temat wiary. Obawiam się, że mylisz ateistów z agnostykami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2017/04/11 11:45 #437681

vasa napisał:

A nie przyszło Ci do głowy drogi Szulcu że coś jest nie tak z Twoim rozumowaniem skoro to Niemcy rządzą i rozdają karty a nie Szulcopodobni ?


Nie, za to przyszło mi do głowy coś zupełnie innego: że zabierzesz głos i dostarczysz kolejny argument na potwierdzenie mojej tezy. Choć nie przypuszczałem, że to będą aż trzy argumenty, stawiałem raczej na dwa. Uzasadniam:
1. Logika: młodzi Niemcy - ateiści nie rządzą w Niemczech. Jeżeli już, to rządzi sojusz partii mających chrześcijaństwo w nazwie.
2. Brak wiedzy: tak naprawdę Niemcy nie rozdają kart nawet u siebie - www.express.co.uk/news/world/729782/Germ...-areas-migrants-rule.
3. Umiejętność czytania: nie napisałem, że Niemcy są głupi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2017/04/11 14:26 #437686

Ciekawe, że jak rozmawiam z Niemcami to oni owszem dostrzegają problemy wynikłe z napływu uchodźców ale traktują je jako przejściowe i oczywiste przy takiej masie ludzi. Nie dają sobie wmówić tragedii a bajki o końcu Europy kwitują wzruszeniem ramion.
A u nas jak nie wybuch w tupolewie to histeria muzułmańska (bez muzułmanów oczywiście).
Skąd się bierze taki brak umiejętności trzeźwej oceny rzeczywistości?
Czyżby to wpływ niedzielnej indoktrynacji ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator