HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

POLITYKA 2005/11/14 12:26 #62294

Z archiwum RMF FM

„Sejmowy plankton” uratował rząd Millera
Sobota, 14 czerwca 2003
Rząd Leszka Millera uratowało 13 obecnych i byłych posłów Samoobrony, a wśród nich ukrywający się, najsłynniejszy malwersant RP, poseł Bonda - podsumował wynik wczorajszego głosowania Jan Rokita. Według Wiesława Walendziaka na obecną ekipę głosowała większość strachu, a z takim wsparciem niewiele można zrobić.

Wśród posłów opozycji pojawiają się głosy, że Leszek Miller utrzymał się na stanowisku dzięki Samoobronie. W czasie głosowania nikt nie wstrzymał się od głosu, a na sali była niemal 100-procentowa frekwencja. Z tej powszechnej mobilizacji zarówno SLD, jak i opozycji, wyłamała się tylko partia Leppera – spośród 11 nieobecnych 7 to posłowie Samoobrony. Sam Lepper powiedział, że nie jest zadowolony z wyniku głosowania, gdyż według niego obecna ekipa rządząca powinna już dawno odejść.

Jarosław Kaczyński uważa, że większość premiera Millera to zbieranina posłów, na ogół z Samoobrony plus kilku różnego rodzaju zmarginalizowanych, często takich, którzy miewali kłopoty z prawem. Jego zdaniem w Polsce postępuje degradacja życia politycznego, a przykładem tego jest rząd, oparty na antypaństwowym sojuszu z Samoobroną. Taki sojusz jest wygodny dla rządzącej ekipy, ale tragiczny z punktu widzenie kraju.


Gabinet Millera ocalał (14 czerwca 2003)

Od dzisiaj Samoobrona bierze odpowiedzialność za sprawy kraju razem z SLD - tak uchwalenie przez Sejm wotum zaufania dla rządu skomentował Roman Giertych. Poseł LPR nie wierzy w przypadkową nieobecność członków Samoobrony na dzisiejszym głosowaniu.

Uchylam kapelusza przed zdolnością Leszka Millera do dyscyplinowania własnych szeregów i Samoobrony oraz zmuszania różnymi sposobami do głosowania "za" - powiedział po głosowaniu Donald Tusk. Nazwał on premiera wytrawnym graczem, ale bez korzyści dla świata zewnętrznego. Skuteczność premiera w grach sejmowych nie przekłada się na skuteczność rządzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

POLITYKA 2005/11/14 14:05 #62310

e napisał:

lolo napisał:

e napisał: ....Prosze wskazać mi przynajmniej jeden czyn Leppera o charakterze kryminalnym, udowodniony w sądzie. Moraliści...

Pomroczność jasna??? Trzy prawomocne wyroki.. mało?


KRYMINALNE ?

Pobicie i rozbój? No chyba tak...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

POLITYKA 2005/11/14 15:33 #62330

Lepper - twor agentury postkomunistycznej, chlopiec na zawolanie dla ukladuy SLDowskiego, zawsze w krytycznej sytuacji go wspierajacy, czyli fe. a dzis? juz nie fe, juz cacy :) albo poprzez "wchloniecie" go chca unieszkodliwic ten twor poskomunistycznych macharow (nie mocherow :) ), albo nie wiedza co robia, ale ich slowa guzik warte. demagogia na calego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Once upon a time there was a sausage called Baldrick. And it lived happily ever after.

POLITYKA 2005/11/14 22:30 #62394

e napisał:

lolo napisał: Pobicie i rozbój? No chyba tak...


A nie żałujmy sobie: jeszcze napad na bank, porwanie, morderstwo i gwałt zbiorowy. Jak już zmyslamy to na całego.
Z tego co jest mi wiadome Lepper ma 3 sprawy cywilne i 1 karną (zboże).

A sk Kurski jest juz w PIS !!
Brawo !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2005/11/15 00:41 #62416

Powrót Kurskiego do PISu i przyszłą koalicję z Samoobroną można uznac za zapowiedź tego, że PIS nie będzie się z nikim liczył i swoje obietnice traktuje z niebywałym cynizmem. Z Tobą, e, też. Jako wyborcą obywatelem itp., chociaż wygląda mi na to, że jesteś członkiem tej partii, a to może sporo zmienić.
Zapowiadają się ciekawe czasy... Nie mające z demokracją nic wspólnego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

POLITYKA 2005/11/15 00:44 #62417

Jeszcze jedno. Widzę, że reakcje zagranicy przez wielu traktowane są nacjonalistycznie. Niemcy, Francja, Rosja won ręce od polskiej ziemi. To może i ładnie brzmi w niektórych uszach, ale Rosja już "skomentowała" zmiany polityczne i sytuację polityczną w naszym kraju.
Nie mam najmniejszych wątpliwości, jakie mają podłoże decyzje ekonomiczne podejmowane przez jej rząd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

z Konopi, jak ten głupek, co się wyrwał

POLITYKA 2005/11/15 10:31 #62433

e napisał:

lolo napisał: Pobicie i rozbój? No chyba tak...


A nie żałujmy sobie: jeszcze napad na bank, porwanie, morderstwo i gwałt zbiorowy. Jak już zmyslamy to na całego.
Z tego co jest mi wiadome Lepper ma 3 sprawy cywilne i 1 karną (zboże).

Wersja najbardziej korzystna dla Leppera bo.. samego Leppera. Bardziej uprzejmy wobec tego typa już być nie mogę.

"- Bank znalazł hochsztaplera, z którym chciał przejąć szklarnie -wspomina Lepper. - Była to własność człowieka, który w to włożył pracę całego swojego życia. Ogrodnictwo było w całości zautomatyzowane, podlewaniem kwiatów sterował komputer. I ten człowiek doprowadził do tego, że przez kilka dni kwiaty zostały bez wody.

Dowodzeni przez Leppera działacze Samoobrony ogolili zarządcy głowę i wychłostali rózgami pośladki.

- Myśmy pokazali, że za to, że jeden drugiemu chce zabrać dorobek życia, w Polsce była chłosta. To polska tradycja i przestroga dla wszystkich. I ja to mówię oficjalnie na wiecach, że to przestroga dla komorników i banków.

,,Rozciągnęli mnie na podłodze - zeznał zarządca w śledztwie. - Kopali, bili witkami po tyłku i plecach. A potem kobiety, co były z nimi, jeszcze mnie ostrzygły. Wszystkie pluły na moją głowę. Usiłowały wystrzyc żydowską gwiazdę".

Całość tutaj pod malowniczym akapitem "Pranie w Kobylnicy"
www.lepper.com.pl/pages/06.Ksiaz ... pokorny/4/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

POLITYKA 2005/11/15 10:35 #62434

A tutaj Gazeta Polska o Lepperze i jego powiązaniach z WSI. Wybór medium nieprzypadkowy - nie chcę, aby zaraz ktoś napisał że to propaganda Wyborczej.

Zabawy z Lepperem
WSI, chcąc zachować wpływy, angażują się w działalność polityczną. Za wszelką cenę starają się wpływać na działania „Samoobrony”. Od kilku lat ludzie związani z dawnymi i obecnymi specsłużbami pojawiają się w otoczeniu Andrzeja Leppera. Konstanty Malejczyk (szef WSI w latach 1996-1997) od kilku lat jest związany towarzysko z liderem Samoobrony. Jak twierdzą nasi informatorzy, dzięki generałowi Malejczykowi Lepper korzystał z informacji Bogdana Gasińskiego, na którego powoływał się mówiąc o wągliku i lądowaniu Talibów w Klewkach. Bliskim znajomym Leppera był również aferzysta Kazimierz Grabek – producent żelatyny – aresztowany za przestępstwa gospodarcze. Jako kandydata do sejmowej komisji do spraw służb specjalnych, „Samoobrona” próbowała przeforsować innego byłego szefa WSI – kontradmirała Kazimierza Głowackiego – w połowie lat 90. zamieszanego w nielegalny handel bronią. Ze względu na sprzeciw pozostałych członków komisji, kandydaturę wycofano. W latach 2001–2002 do prac nad ustawą o służbach specjalnych Samoobrona zgłosiła jako eksperta Marka Mackiewicza – do 1997 r. szefa kontrwywiadu WSI. Dziś Mackiewicz jest głównym kandydatem „Samoobrony” do sejmowej komisji zajmującej się specsłużbami.


www.gazetapolska.pl/?module=cont ... cle_id=500

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

POLITYKA 2005/11/15 10:37 #62435

Jeszcze jeden artykuł z GP. Niestety osiągalny już tylko z Google.
66.249.93.104/search?q=cache:adG ... s,,,kr_lis

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

POLITYKA 2005/11/15 10:38 #62436

I strona jakiego "fana" Leppera. Chyba nie lubi Andrzeja, a to taki słodki gość...
www.polityka.pomorskie.pl/lepper_ludzie.htm

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

POLITYKA 2005/11/15 10:51 #62440

Z Talibów w Klewkach też dostał wyrok w zawiasach... to chyba nie była sprawa cywilna?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

POLITYKA 2005/11/15 10:56 #62441

A tu rewelacja dnia z szanowanego i poczytnego Superexpresu.
www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1

Możemy się zabawić w ankietę:
1. Prowokacja WSI
2. Prawda
3. Kaczka dziennikarska na zamówienie opozycji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Im mądrzej tym głupiej.
W.Gombrowicz

POLITYKA 2005/11/15 11:35 #62453

JEśli miałbym się kierować maksymą Matki FOresta Gumpa to "Poznasz drugiego po czynach jego" i idąc tym tokiem rozumowania od kiedy widzę twarz Wassermana od razu przychodzi mi na myśl krętacz i wichrzyciel.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam. Sebastian Dudek
"If at first the idea is not absurd, then there is no hope for it."
Albert Einstein

POLITYKA 2005/11/15 14:51 #62486

lolo napisał: A tu rewelacja dnia z szanowanego i poczytnego Superexpresu.
www.se.com.pl/se/index.jsp?place ... position=1

Możemy się zabawić w ankietę:
1. Prowokacja WSI
2. Prawda
3. Kaczka dziennikarska na zamówienie opozycji


Fajowsko- to teraz będziemy oceniać na podstawie opinii bandytów. W więzieniach podobno najlepiej wypadł Tusk, Tusk jest GIT.

sambi napisał: JEśli miałbym się kierować maksymą Matki FOresta Gumpa to "Poznasz drugiego po czynach jego" i idąc tym tokiem rozumowania od kiedy widzę twarz Wassermana od razu przychodzi mi na myśl krętacz i wichrzyciel.


Czynem Wassermana jest np. jego twarz.. Tak samo ludzi ocenia moja teściowa... No cóż słyszałem, że na tym forum sporo jest zniewieściałych ludzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2005/11/15 15:12 #62491

PO zafundowało by nam afery w białych rękawiczkach, typu EMRON. Przekręty poprawnie polityczne jak pośrednictwo Kulczyka w sprzedaży akcji Tepsy dla France Telecom. To coś dużo bardziej niebezpiecznego i demoralizującego niż bicie chreczkosieja po 4literach. Populizm to bardzo niebezpieczne hasło. Zakłada, że ludzie wyborcy mogą się mylić- tylko kto to ma oceniać- postawić się PONAD wyborcami. Sytuacja jak w Austrii Joerga Haidera. Ma to szczególnie mdły zapaszek w naszym kraju gdzie pokutuje sporo mentalności szlachty zaściankowej szybkiej w wysuwaniu się ponad "chamstwo", Leppera. Mentalności szybkiej w umieszczaniu ludzi w statusie (białe rękawiczki) "wykluczenia".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator