HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Re:POLITYKA 2022/08/11 18:53 #451598

John 1.5 V napisał: (...) Konkluzję tylko mam taką, że zaczynasz mi się jawić jako nadęnty bufon, ocenijający wszystko po okładce, czemu wielokrotnie dałeś wyraz, tylko dlatego, że treści wychodziły poza Twój światopogląd i wiedzę. Człowiek światły potrafi wytknąć wady, ale potrafi też wskazać zalety, Ty generalnie napierdalasz na wszystko.


Paradne. Jedyne co potrafisz napisać na temat Napierały, to to, że uzyskał doktorat z historii, a mi zarzucasz, że coś oceniam po okładce. Przykładów nie podasz, bo ich nie ma, tym bardziej, że nie zainteresowałeś się dlaczego uważam Napierałę za nieuka. Ala najważniejsze jest, żebyśmy zdrowi byli, a dobre samopoczucie zastąpi niejeden lek:

Przypuszczam też, że dezawuujesz jego osobą tylko dlatego, że to ja go poleciłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2022/08/11 18:59 #451599

Iro napisał: Adamie, słyszaleś juz o nowym "podręczniku" do historii, dla młodzieży, o słynnym juz tytule, w skrócie "HIT"?
Co o nim sądzisz?


Słyszałem, a jakże, a nawet czytałem recenzję na Onecie. Zarzucali podręcznikowi, że za mało jest w nim o polskim antysemityzmie czy roli Bolka w zwalczeniu komunizmu, więc "HIT" ma u mnie na starcie plus dodatni. Ale zdania nie mam, bo nie widziałem okładki :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

POLITYKA 2022/08/12 06:17 #451600

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Acha...już ma plus, bo "bolek"...za to dużo więcej jest o "balbinie", więc są rokowania na kolejne plusy.
Zdrowia psychicznego życzę.

A pro pos rokowania, czyli rockowania.
Już choćby tylko dla tego tematu w nim zawartego, kupię to gooowno dla siebie.
Od znajomych z zagranicy (zachodniej zagranicy) mam też zamówienia na więcej...takie kuriozum rzadko jest współcześnie na świecie spotykane, prawdziwy hit.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

POLITYKA 2022/08/12 09:26 #451603

Iro napisał: Acha...już ma plus, bo "bolek"...za to dużo więcej jest o "balbinie", więc są rokowania na kolejne plusy.
Zdrowia psychicznego życzę.


A ja życzę postępów w nauce czytania, a może nawet samodzielnego myślenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:POLITYKA 2022/08/13 17:28 #451608

John 1.5 V napisał: Polecam.


„No więc właśnie, mmm... yyy...”

Sorry, ale nie dałem rady. I ten gość jest wykładowcą na UAM?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:POLITYKA 2022/08/15 15:59 #451610

Wybaczcie, ale to że ktoś "nie daje rady" świadczy tylko o tym, że ... nie daje rady ... i o niczym więcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/08/15 22:47 #451611

John 1.5 V napisał: Wybaczcie, ale to że ktoś "nie daje rady" świadczy tylko o tym, że ... nie daje rady ... i o niczym więcej.

A ten wykładowca chce być wysłuchany czy tylko tak sobie p...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/08/16 08:22 #451612

Kanał prowadzi bo tak mu się podoba, a nie dla przynoszącego hajs z wyświetleń grona. Ogląda kto chce i dlatego też jest otwarty "patronite" i określone jasne reguły zabawy. Wykładowcą jest od wielu lat i władze uczelni ani studenci jakoś nie mają z tym problemu. Swoją drogą sam w technikum i na studiach spotykałem pedagogów, że tak powiem "znacznie bardziej oryginalnych".

To, że ma taki czy inny styl wypowiadania się nie ma tu żadnego znaczenia. Taki np. Slavoj Žižek mówi po angielsku tak, że mogą wystąpić problemy ze zrozumieniem słów, ale nie umniejsza to jego osoby jako socjologa. To o co Ci chodzi w kontekście Napierały nie ma znaczenia dla sensu przekazu i zawartości merytorycznej. Ma tylko znaczenie dla ludzi którzy chcą oglądać "medialną" osobę, ładne twarze, książki za plecami, profesjonalny montaż i nie oglądają niczego poniżej 100k subów.

Poza tym Twoje zdanie nie ma znaczenia. Określiłeś, że pierdoli - no i ... co niby ma się teraz stać? Ma zawinąć ogon pod tyłek, ludzie mają pokasować subskrypcje,co to w ogóle jest za recenzja?

To jest tak jak powiedzieć na koniec dyskusji - gówno prawda. Niczego nie wnosi, nie nie znaczy, ale pozwala wyjść ze sporu "z twarzą" :sick:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/09/01 13:14 #451643

Pytanie kto rządzi Polską wydaje się mieć oczywistą odpowiedź: zapluty karzeł reakcji z Żoliborza. A kto to zakwestionuje to ciemny moher wypełzający z mroków średniowiecza, a i pewnie agent ABW (przynajmniej tej niesłusznej frakcji). Prawda w rzeczywistości jest jednak inna: rządzi SLD, a dokładniej jej postępowo-europejskie skrzydło (które w rzeczywistości jest jeszcze kadłubem i kawałkiem drugiego skrzydła). Przyjrzyjmy się polityce gospodarczej obecnego rządu: czysty socjalizm, a od ponad dwóch lat w wersji zamordystycznej. A może przynajmniej coś zrobili, żeby sodomici tak się nie panoszyli? Owszem, ktoś czasami coś zamruczał pod nosem ale zaraz przepraszał albo mówił, że wcale nie mówił.

Nie mam złudzeń, że PO czy jak się tam teraz nazywa, coś zmieni na lepsze (jeżeli chodzi o sodomitów to na pewno na gorsze). I zaczyna rywalizować z SLD o postępowy elektorat: nie tylko zgłosi po wyborach projekt ustawy o aborcji na życzenie ale jeszcze nie wpuści na listy osób mających inne zdanie na ten temat. Ciekawe co na to katolik bezobjawowy Hołownia? Poprze czy uzna, że więcej głosów dostanie jednak będąc za, a jednak przeciw. A może przelicytuje, np. zgłaszając projekt przymusowej aborcji?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/09/03 16:59 #451644

Adam Szulc napisał: A może przynajmniej coś zrobili, żeby sodomici tak się nie panoszyli? Owszem, ktoś czasami coś zamruczał pod nosem ale zaraz przepraszał albo mówił, że wcale nie mówił.

Nie mam złudzeń, że PO czy jak się tam teraz nazywa, coś zmieni na lepsze (jeżeli chodzi o sodomitów to na pewno na gorsze)


Tak czytam ten bełkot i zastanawiam się czy Rysperydon by pomógł? :huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/09/11 18:28 #451666

Pisałem kiedyś o rekomendowanych przez, pragnące przychylić swojemu żywemu inwentarzowi nieba, rządy sposobach walki z zimnem:
hi-fi.com.pl/forum/5-inne/3125-polityka.html?start=10290
Czas dobrych rad się skończył, kto nie chciał z nich skorzystać tej zimy zapozna się z każącym i karzącym ramieniem sprawiedliwości ludowej. Na czym polega przestępstwo? Na utrzymywaniu w mieszkaniu temperatury uber neunzehn Grad. I niech nikogo nie zmyli język Goeringa Goethego, bo wszystko dzieje się w ojczyźnie Wilhelma Tella i zegarów z kukułką. Ale ponieważ nawet tak sprawna policja jak szwajcarska nie może być wszędzie, trzeba liczyć na ludzi dobrej woli:
Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji
Wpadamy do sąsiadki niby na szybki numerek. Ta niczego nie podejrzewa, więc nie chowa termometru, a my tymczasem robimy mu zdjęcie, z którego jednoznacznie wynika, że prawo temperaturowe zostało drastycznie naruszone. Potem dzwonimy na 58 462 55 11 i wolne od podatku 200 franków wpada do kieszeni. A za trzy takie akcje wzbogacimy się nie tylko o 600 franków ale i honorowe zdjęcie na tle pomnika Pawki Morozowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adam Szulc.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/09/14 19:00 #451668

Okazało się jednak, że szwajcarskie Ministerstwo Ogrzewania Mieszkań do tych plakatów się nie przyznaje:
www.sgtreport.com/2022/09/swiss-social-m...-energy-use-posters/

Nie wierzę w wiadomości niezdementowane (ponieważ wielu Kolegów jest nieco na bakier z logiką, to wyjaśniam, że nie oznacza to, że wierzę we wszystkie zdementowane) ale może rzeczywiście ktoś zrobił sobie tylko żart. Z tym, że władza wcale nie odcina się od donosicieli, tyle że ci na razie będą musieli zadowolić się moralną wyższością nad gazowymi skrytożercami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/10/03 10:24 #451691

Z jednej strony kłamali i nie dotrzymywali obietnic:
Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

Ale niektórych dotrzymali:
Niewłaściwy klucz/sekret konsumenta w konfiguracji

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/10/16 10:54 #451703

" ... podczas jakiegoś spotkania, wychodząc na murawę, jak zwykle się przeżegnałem. Okazało się, że na trybunach był gość, który pracował w urzędzie skarbowym, w którym składałem dokumenty przy meldunku. Kiedy zobaczył, jak robię znak krzyża, wrócił do pracy i doniósł na mnie, że najprawdopodobniej jestem katolikiem (...) Hajto dowiedział się, że musi zapłacić 100 tys. marek i 50 tys. marek kary za próbę zatajenia, że jest katolikiem".
przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/haj...-znak-krzyza/n33q9pk

Zaraz, dlaczego marek, a nie złotych? Przecież to w Polsce nie ma rozdziału kościoła od państwa, a Czarni maja swoich szpiegów wszędzie. Zwłaszcza, że już w tytule jest wszystko wyjaśnione: "Kościół zablokował mi konto". W linku też "wszystko-przez-kosciol".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Re:Re:POLITYKA 2022/10/16 18:53 #451707

Kpisz sobie, czy tak na serio?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator