HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Oryginalna aplikacja youtube na tv box się zawiesza 2020/12/22 18:52 #449807

Elo

Kolega prowadzi sklep komputerowy i sprzedaje te ustrojstwa i np taki jeden box

Android 6.0

Procesor amlogic s905x quad-core arm cortex a53

Procesor graficzny penta core mali 450 750Mhz

Rom 8GB Ram 1GB DDR3

Oraz pare innych o podobnych podzespolach testowal , jak i tez testowal lepsze mocniejsze mianowicie youtube

1 jakie wymagania ma yt

2 nwm czy to wina yt i jego wymagan czy sam player uzywany na yt swiruje

Chodzi o to ze: na tych slabszych boxach o podobnych parametrach jakie podalem aplikacja yt bardzo dlugo wczytuje i lubi zawiesic , przez strony www to filmiki na samym poczatku sie jakaja , troszke lepiej sytualcja wyglada na mocniejszych boxach ale nadal yt swiruje, dlaczego tak jest? W porownaniu do np netflix cda badz innej jakiejkolwiek stronki gdzie mozna ogladac yt wypada blado , na innych portalach filmy chodza super plynnie tylko na tym yt sie laguje , dlaczego tak jest i od czego to zalezy? Na smartfonie yt chodzi dobrze jak formula1.
Tak za ciekawosci pytam nie posiadam takiego boxa bo nie potrzebuje, nawet na nvidia shield oryginalna apka yt swiruje a np taka youtube vanced chodzi bardzo dobrze , dlaczego tak jest ktos moze wie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Oryginalna aplikacja youtube na tv box się zawiesza 2020/12/23 05:18 #449810

Smartphone ma na pewno więcej RAM, jest ogòlnie wydajniejszy i ma nowszą wersję Androida.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Oryginalna aplikacja youtube na tv box się zawiesza 2020/12/26 14:54 #449836

wdehe napisał: Smartphone ma na pewno więcej RAM, jest ogòlnie wydajniejszy i ma nowszą wersję Androida.
Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Nastepna osoba nie zrozumiala o co mi chidzi
NAPISALEM PARAMETRY JEDNEGO Z WYBRANYCH BOXOW NIE POTO ZE MI KONKRETNIE CHODZI O NIEGO LECZ POTO ABY WAM SIE ROZJASNILY WASZE MOZGI , BYSCIE OBRAZOWO WIEDZIELI O CO MI CHODZI, I NAPISALEM WYRAZNIE ZE RAZEM Z KOLEGA SPRAWDZALISMY JAK TE BOXY CHODZA JAK OBSLUGUJA APLIKACJE , I NAS ZDZIWILO ZE ZAROWNO NA TYCH KUR MAC TANDETACH CHINY BUBEL O SLABYCH PODZESPOLACH JAK I TYCH ZNANYCH DUZYCH FIRM O PORZADNYCH PODZESPOLACH NP NVIDIA YOYTUBE CHODZI DO DUPY ZAWIESZA SIE O TO MI CHODZI DLACZEGO YOUTUBE NA KAZDYM POWTARZAM NA KAZDYM BOX CHODZI DO DUPY, NA TYCH DZIADOWSKICH ZAWIESI I KONIEC NA TYCH LEPSZYCH NIE ZAWIESZA ALE CHODZI WOLNO DLACZEGO KURDE TAK JEST , INNE APKI CHODZA ZAJEBISCIE?!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez meterek.

Re:Oryginalna aplikacja youtube na tv box się zawiesza 2020/12/26 17:00 #449837

To znaczy o co Ci chodzi, bo nie rozumiem, o co chodzi? :-/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Oryginalna aplikacja youtube na tv box się zawiesza 2020/12/26 18:27 #449839

Edgar napisał: To znaczy o co Ci chodzi, bo nie rozumiem, o co chodzi? :-/


Trzeba zaczekać do poniedziałku, teraz tłumacze z języków obcych maja wolne, a samodzielny przekład jest ryzykowny. Jest wiele przykładów złudnego podobieństwa różnych języków do polskiego i nie chodzi tylko słynne szukać po czesku. Зажигать свет po rosyjsku wcale nie znaczy zarzygać świat, fart po angielsku wcale nie jest określeniem szczęścia, a francuskie il est malade nie jest bezosobowym pytaniem o wiek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator