HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

vinyle za darmochę 2018/03/25 21:59 #442565

  • Jarek2176
  • Jarek2176 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 885
znalazłem coś takiego , www.olx.pl/oferta/stare-plyty-winylowe-k...-CID751-IDnlo62.html może ktoś coś ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

vinyle za darmochę 2018/03/25 22:37 #442566

Piwnica to chyba nie jest dobre miejsce dla płyt winylowych .Niestety w przypadku tych płyt wygląd zewnętrzny nie zawsze odzwierciedla jakość ,nieraz płyta wygląda wizualnie bardzo ładnie a nie nadaje się do użytku ,też mam dużo używanych płyt ale kupowałem praktycznie z jednego źródła od kobiety ,nigdy nie miałem przykrych niespodzianek
Teraz jest renesans na płyty ostatnio można było kupić winyle w Biedronce po 34,99zł kupiłem sobie Jarre'a i Simply Minds .Używane analogi widziałem też w ...sklepie z używana odzieżą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

vinyle za darmochę 2018/03/25 22:48 #442568

przemko77 napisał: ... Używane analogi widziałem też w ...sklepie z używana odzieżą


W Warszawie przy Słowackiego może?

A ten gość to jakiś filantrop, nie dość, że rozdaje za darmo, to jeszcze wysyła po sztuce. Musi mieć dużo czasu i pieniędzy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

vinyle za darmochę 2018/03/25 22:49 #442569

  • Jarek2176
  • Jarek2176 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 885
Ato nie moje tylko znalazłem , na olx wyskakuje w propozycjach , jak często szukasz w działach audio , muzyka , taa już wysyłka darmo , gdyby to były CD to bym pytał , LP mnie nie interesuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator