HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zachowanie na forum 2017/03/08 08:59 #437032

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
Czy naprawdę brak tutaj moderatorów którzy ukróciliby takie wpisy ?:

sir.jax napisał:
Ty musisz zawsze swoje 3 grosze?
Słabizna siedzi pod pantoflem, do 18go roku życia rodzice mogli mi mówić co mam robić, a czego nie.
Nie po to się żeniłem, żeby mi kobieta mówiła co mam robić ze swoim hobby, nie podoba Ci się moje podejście to nie musi, ale ch....j ci do tego.
Pajacujesz tu jak na AS, powiedz jaką kurwą trzeba być, żeby jechać po AS na tym forum, a później się tam rejestrować i pisać jakby nigdy nic się nie stało.
Powiem Ci jaką, taką jak ty ...
Ale ty jak twoi kumple z piaskownicy wolisz wyrwać treść z kontekstu i się tego czepić, idź lepiej przypilnuj swojej paniusi paznokietki, czy tipsy aby sobie nie połamała cieniasie.

sir.jax napisał: Zrozumiałem doskonale fafniak.
Tylko mierzi mnie jak słyszę takie pierdolenie, jak wy tu uprawiacie.
Mnie fafniak jest przykro, że tobie jest przykro tylko tak się składa, że ja nie mam takich "życiowych" problemów jak ty jak nie słuchawki które chciałoby się słuchać leżąc na boku to znów problem ze smartphonem jak nie to to sramto, teraz stuki i puki, a trzeba było pomyśleć.
Też się przekonałem, że Espressivo czy Hegel HD12 przy wyłączaniu generują trzask w głośnikach tylko mój Atoll AM100, ani głośniki się nie zepsuły jak tobie twoje zajebiste sprzęty, podobnie nic się nie stało ze słuchawkami. Tylko widzisz ja od tamtej pory znalazłem metodę na ten mały minus, a ty jak zwykle beczysz na forum jak pizduś.
Więc mi nie wyjeżdżaj, że czegoś nie zrozumiałem bo to tylko twoje zasrane zdanie, które mam w dupie tak naprawdę zwłaszcza, gdy pieprzysz takie bzdury.
Nie ja mam ciągle jakieś problemy i dylematy ze sprzętem tylko ty, więc czas pomyśleć z kim jest coś nie teges cieloku.
Ci pa:)
P.S.
Teraz się podotykaj z kumplami :D :D :D
..i następnym razem mnie nie wk...aj.

To żenujący poziom jakiegoś nastolatka.
Dlaczego to jest akceptowane ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty
Ostatnia edycja: przez Fafniak.

Zachowanie na forum 2017/03/08 09:10 #437033

Fafniak w tym szczególnym dniu proponuję zająć się swoją "panią", zamiast odgrzebywać stare tematy i pierdoły, koledzy cię napuścili, czy wzięło cię akurat dzisiaj?
A dlaczego tyle lat było akceptowane rozpierdalanie każdego wątku przez takie "mózgi" jak Patrick, Iro i im podobnych, kiedy temat dotyczył jak wy to powiadacie Audio voodoo, recenzji etc.?
Daj sobie siana chopie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem

Zachowanie na forum 2017/03/08 09:21 #437034

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

sir.jax napisał: Fafniak w tym szczególnym dniu proponuję zająć się swoją "panią", zamiast odgrzebywać stare tematy i pierdoły, koledzy cię napuścili, czy wzięło cię akurat dzisiaj?
A dlaczego tyle lat było akceptowane rozpierdalanie każdego wątku przez takie "mózgi" jak Patrick, Iro i im podobnych, kiedy temat dotyczył jak wy to powiadacie Audio voodoo, recenzji etc.?
Daj sobie siana chopie!

Nie nie dam. Według mnie taki poziom jest nieakceptowalny.

To wszystko są wyrażenia sir.jax :

ale ch....j ci do tego
powiedz jaką kurwą trzeba być
cieniasie.
słyszę takie pierdolenie,
a ty jak zwykle beczysz na forum jak pizduś.
bo to tylko twoje zasrane zdanie
które mam w dupie tak naprawdę
zwłaszcza, gdy pieprzysz takie bzdury.
czas pomyśleć z kim jest coś nie teges cieloku.
Teraz się podotykaj z kumplami :D :D :D
..i następnym razem mnie nie wk...aj.


To tylko cytaty z 2 postów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty
Ostatnia edycja: przez Fafniak.

Zachowanie na forum 2017/03/08 09:32 #437035

A rozwalanie wątków przez twoich kumpli z piaskownicy owszem tak.
Zajmij się czymś bardziej pożytecznym niż szukaniem kolejnej zwady, podszkol się z zaległych tematów, żebyś znowu nie wystrzelił z jakimś tematem uwierających słuchawek, pstrykających wzmacniaczy w głośnikach, albo niedomaganiem smartphona. Weź swoją panią na kolację z winem, albo posiedź z nią w "pracowni" i udziergaj jakiś wisiorek, albo inną bransoletkę co by kobitka miała co wystawić na kolejną edycję WOŚP.
Bo narazie jak kret ryjesz, lubisz się babrać widzę, jak to kret.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

Zachowanie na forum 2017/03/08 09:34 #437036

Fafniak napisał:

sir.jax napisał: Fafniak w tym szczególnym dniu proponuję zająć się swoją "panią", zamiast odgrzebywać stare tematy i pierdoły, koledzy cię napuścili, czy wzięło cię akurat dzisiaj?
A dlaczego tyle lat było akceptowane rozpierdalanie każdego wątku przez takie "mózgi" jak Patrick, Iro i im podobnych, kiedy temat dotyczył jak wy to powiadacie Audio voodoo, recenzji etc.?
Daj sobie siana chopie!

Nie nie dam. Według mnie taki poziom jest nieakceptowalny.
To wszystko są wyrażenia sir.jax :
ale ch....j ci do tego
powiedz jaką kurwą trzeba być
cieniasie.
słyszę takie pierdolenie,
a ty jak zwykle beczysz na forum jak pizduś.
bo to tylko twoje zasrane zdanie
które mam w dupie tak naprawdę
zwłaszcza, gdy pieprzysz takie bzdury.
czas pomyśleć z kim jest coś nie teges cieloku.
Teraz się podotykaj z kumplami :D :D :D
..i następnym razem mnie nie wk...aj.

To tylko cytaty z 2 postów

A kret zostanie zawsze kretem, albo lepiej ćwokiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem

Zachowanie na forum 2017/03/08 12:06 #437043

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Panowie, mogę tylko apelować: trzymajcie poziom dyskusji. Naprawde, te wszyskie bluzgi nie pasują ani do muzyki, ani do sprzętu, który przynajmniej z założenia jest dla ludzi wrazliwych na piekno. Możemy wywalać z forum za chamstwo, ale wtedy będzie larum, że tłamsimy wolność słowa. Pamietacie, jak było z Patrickiem? Inna rzecz, że przysłowie o dzbanie, co mu sie ucho urwie jest tu jak najbardziej na miejscu. Tak więc: sir,jax, daruj sobie ten język, bo sie pożegnamy. Z żalem, ale... to -21 w profilu zapewne nie wzięło sie znikąd. Ogólnie - Panowie, więcej dystansu. Nie macie po 12 lat. Nie wierze, że w realu pozwalacie sobie na takie wypowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Zachowanie na forum 2017/03/08 21:24 #437053

Moje reakcje są nie potrzebnie tak wylewne, ale kiedy nikt mnie nie atakuje i obraża, ani personalnie ani też jak niektórzy potrafią w domyśle, to nie reaguję w ten sposób. Przepraszam.
Natomiast minusiki (-21-wcześniej było kilka +), to większość z nich pojawiła się po akcji w wątku "na sąsiednim fajnie jest" , kiedy to ten wątek i jeszcze jeden został usunięty przez moderację, a Patrickowi się dostało od naczelnego koledzy w ramach solidarności zaczęli na potęgę odwdzięczać się właśnie w ten sposób, jak chłopcy z przedszkola w piaskownicy.
Dziś po dyskusji z fafniakiem doszły jeszcze dwa minusiki, więc jak jest sam widzisz.
Naczelny, sam doskonale wiesz jak elyta ze swoim guru na czele potrafili rozpierniczyć niejeden fajny wątek, wystarczyło tylko poruszyć drażliwy temat wpływu na brzmienie kabli i innych artefaktów i już człowiek miał przyklejoną etykietkę "wyczynowiec".
Sam wiesz, co Ci będę mówić.
Jedyny który zawsze trzyma poziom to Johny 1,5V "skarb" tego forum :)
Jeśli nikt więc nie będzie się czepiał, będzie ok. niech każdy pilnuje własnego języka to forum zyska, ja ze swojej strony przepraszam moderację i admina, kolegów z "ferajny" raczej sobie odpuszczę.
Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

Zachowanie na forum 2017/03/08 21:44 #437054

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

sir.jax napisał: Moje reakcje są nie potrzebnie tak wylewne,


To nawet nie jest eufemizm.
Takie zachowanie nazywano kiedyś wprost - chamskim
Nikt Ciebie nie atakował w podobny sposób (takim językiem) - jesteś JEDYNĄ osobą która w ten sposób pisze na tym forum używając wulgaryzmów.
Co do przepraszania... to już nawet nie trzeba komentować bo świadczy to tylko o tobie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Zachowanie na forum 2017/03/08 22:33 #437057

Fafniak napisał: Co do przepraszania... to już nawet nie trzeba komentować bo świadczy to tylko o tobie

Miło mi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"RACJA JEST JAK DUPA, KAŻDY MA SWOJĄ"
"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta."-Lem
Ostatnia edycja: przez sir.jax.

Zachowanie na forum 2017/03/08 23:41 #437064

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Nie chce wnikać, w imie poprawy forum bez potrzeby cenzurowania. Proponuję:
1. Zapomniec.
2. Nie analizować.
3. Zacząć poprawe od siebie.
4. Polubic innych, w końcu są po tej samej stronie kija.
5. Wszystko bedzie dobrze.
6. Usmiech. Do siebie w lustrze, a potem, jak piekny, do innych. Jako utrwalacz i wyzwalacz.
7. Patrz punkt 5.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Re:RE: Zachowanie na forum 2017/03/08 23:47 #437065

Maciej Stryjecki napisał: Proponuję:

Zacząć poprawe od siebie.


BTW, będą testy Tannoya? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Zachowanie na forum 2017/03/09 00:29 #437069

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Wracam jednak do "zachowania na forum" bo to sprawa, która spowodowała, że jestem tutaj, w dodatku gotowy do pracy. Która jest moim obowiązkiem i przeznaczeniem. Prosze o sygnalizowanie problemów. Postaram sie je rozwiązać mądrze, bez gwałtownych ruchów. Albo niemądrze i impulsywnie, nie starając się, pod wpływem chwili i emocji.
Jestem tylko człowiekiem i w razie czego, prosze o wyrozumiałość dla słabości. charakteru.
Na PW.

PS Poprzedni post skasowałem przy edycji i nie potrafie go przywrócić. Przepraszam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor
Ostatnia edycja: przez Maciej Stryjecki.

Re:RE: Re:RE: Zachowanie na forum 2017/03/09 01:10 #437071

Maciej Stryjecki napisał: Na PW.

PS Poprzedni post skasowałem przy edycji i nie potrafie go przywrócić. Przepraszam.


Nae bother ;)

To ja swój też skasuję i zapytam na PW :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:RE: Re:RE: Zachowanie na forum 2017/03/09 01:18 #437072

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Moge to jeszcze raz napisac, ale jutro, padam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Re:RE: Re:RE: Re:RE: Zachowanie na forum 2017/03/09 01:24 #437074

Maciej Stryjecki napisał: Moge to jeszcze raz napisac, ale jutro, padam.

No to ja już nie wiem, który :(

Ale na ten którego już teraz nie ma, odpowiedziałem na PW, ok?

Aha, zróbcie coś z linkami z YouTube na Tapatalk, please.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator