HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Prolink, czy ktoś wie gdzie kupić hurtowo? 2016/06/27 12:38 #434320

Czy ktoś z was orientuje się gdzie można kupić hurtowo kable od Prolink?
Kupujemy większą ilość do naszej uczelni i udało mi się przekonać odpowiedni dział, że lepiej zainwestować w coś znanego i dobrego.
Tylko teraz nie wiem gdzie można kupić hurtowo... Jakaś dystrybucja w Polsce??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prolink, czy ktoś wie gdzie kupić hurtowo? 2016/06/27 14:16 #434323

Przepraszam za złośliwość ale nie pokusiłeś się o jakiekolwiek samodzielne poszukiwania, co ? Tymczasem informacja o którą Ci chodzi jest na wyciągnięcie ręki w niespełna 30 sekund. Trzeba tylko pomyśleć na pytaniem które zadamy wyszukiwarce.

www.prolinkcable.eu/index.php/pl/kontakt
studiopro.eu/

Oraz każdy inny sklep ze szpejami dla rynku pro audio. Tylko nie patrz na cennik podany na stronie danej firmy. Trzeba zadzwonić, tudzież wysłać emila z zapytaniem o konkretny model do kilku firm, wtedy jest szansa na hurtową cenę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prolink, czy ktoś wie gdzie kupić hurtowo? 2016/06/27 14:19 #434324

Dziękuję Ci bardzo. W międzyczasie znalazłem jeszcze stronkę prolinkcables.pl/pl/
wygląda na to, że to też hurtownia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prolink, czy ktoś wie gdzie kupić hurtowo? 2016/06/28 14:12 #434346

Granica miedzy hurtownią a zwykłym sklepem jest w tej i pewnie nie tylko w tej branży dosyć płynna, bo znajdą się tacy dłubacze jak jak którzy potrzebują 10 metrów kabla i jakieś tam wtyczki i dostają cenę jak w detalu ale trafia się klient w postaci studia nagrań, dyskoteki czy np. uczelni i ceny można wtedy nieco ... podrzeźbić ;) .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator