HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Z kim urodziny? (uwaga: głupi temat) 2015/03/29 11:44 #423986

Każdy obchodzi urodziny wraz z wieloma sławnymi osobami. Niby chwalić się nie ma czym ale jakoś przyjemnie imprezować* w tym samym dniu z kimś takim. Kartezjusza, Mozarta czy Waszyngtona nie ma na mojej liście, więc wymienię tylko tych z dziedzin mi bliskich. W miarę chronologicznie: Pafnucy Czebyszew, David Edward Hughes, Tamara Łempicka, Henry Fonda, Jan Kiepura, Wody Herman, Liberace, Leopold Tyrmand, Betty Carter, Friedrich Gulda, Billy Cobham, Maciej Zembaty, Robert Fripp, Dariusz Malejonek, Janet Jackson, Gabriela Sabatini, Łukasz Kubot, Grigor Dimitrow (tenisista i tenisowy Casanova, nie ten komunistyczny heros).

* By być ścisłym - przeżywać boleśnie kolejną rocznicę, o numerze wyższym niż ten sprzed roku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Z kim urodziny? (uwaga: głupi temat) 2015/03/29 13:39 #423988

Sławni z którymi dzielę datę urodzin (20 października):
Snoop Dogg - raper
Viggo Mortensen - aktor
Bela Lugosi - wszyscy wiedzą kim był
Julie Payette -astronautka
Tom Petty - piosenkarz, autor piosenek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Z kim urodziny? (uwaga: głupi temat) 2015/03/29 13:50 #423989

Mi by było miło jakby któryś z wymienionych wpadł świętować swoje urodziny ze mną. Towarzystwo muzycznie zróżnicowane:
Fred Astaire, Sid Vicious, Bono,Bob Sinclair albo Kamil Bednarek...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo
Ostatnia edycja: przez Konio.

Z kim urodziny? (uwaga: głupi temat) 2015/03/30 09:02 #424001

U mnie czysto, tzn. nie ma nikogo kogo jakoś szczególnie bym wyróżniał, lubił czy choćby znał, ale to i tak żadna różnica bo w sumie to od wielu lat obchodzę ten dzień ... szerokim łukiem. Poza tym nie jestem imprezowym zwierzem i niespecjalnie lubię dostawać prezenty,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Z kim urodziny? (uwaga: głupi temat) 2015/04/03 06:34 #424058

Adam Szulc napisał: Każdy obchodzi urodziny wraz z wieloma sławnymi osobami. Niby chwalić się nie ma czym ale jakoś przyjemnie imprezować* w tym samym dniu z kimś takim. Kartezjusza, Mozarta czy Waszyngtona nie ma na mojej liście, więc wymienię tylko tych z dziedzin mi bliskich. W miarę chronologicznie: Pafnucy Czebyszew, David Edward Hughes, Tamara Łempicka, Henry Fonda, Jan Kiepura, Wody Herman, Liberace, Leopold Tyrmand, Betty Carter, Friedrich Gulda, Billy Cobham, Maciej Zembaty, Robert Fripp, Dariusz Malejonek, Janet Jackson, Gabriela Sabatini, Łukasz Kubot, Grigor Dimitrow (tenisista i tenisowy Casanova, nie ten komunistyczny heros).

A Andrzej Duda? Jeszcze nie sławny, ale może będzie, jak pobije Bredzisława (a nie pobije).
Bardziej pożądana na imprezie byłaby Megan Fox ;)

A na swojej liście znalazłem (w/g w wiki):

1630 – Karol II Stuart, król Anglii i Szkocji (zm. 1685)
1917 – John Fitzgerald Kennedy, amerykański polityk, prezydent USA (zm. 1963)
1922 – Iannis Xenakis, grecki kompozytor (zm. 2001)
1945 – Gary Brooker, brytyjski muzyk, pianista, wokalista, członek zespołu Procol Harum
1956 – La Toya Jackson, amerykańska piosenkarka
1967 - Noel Gallagher, brytyjski gitarzysta, wokalista, członek zespołu Oasis
- Shazza, polska piosenkarka

I jeszcze wyjątkowo, urodzona w tym samym roku i też we Wrocławiu:

1974 - Magdalena Kuźniewska, polska aktorka

Przy okazji całkiem fajna kobitka. Kto wie, może jako noworodki leżeliśmy obok siebie ;)

A w/g angielskiego Wiki jeszcze:

1929 - Peter Higgs, British physicist (Higgs boson) and Nobel Prize in Physics winner

JFK mógłby wpaść na imprezkę, ale tylko w towarzystwie Marilyn (ur. 1.06, zabrakło mi paru dni).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Z kim urodziny? (uwaga: głupi temat) 2015/04/04 12:04 #424071

raczer napisał: JFK mógłby wpaść na imprezkę, ale tylko w towarzystwie Marilyn (ur. 1.06, zabrakło mi paru dni).


No to ja trafiłem w "samo sedno" przypadkiem... ;)


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator