HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Konkurs! 2014/05/16 12:46 #416376

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Do rozdania mamy 7 głośników komputerowych JBL On Tour Micro (mam, używam - bardzo przydatny gadżet do laptopów ze słabymi głosnikami). Zasady konkursu są proste:

1. Konkurs trwa od 20 maja do 20 czerwca.
2. Biorą w nim udział zarówno nowo zarejestrowani, jak i stali użytkownicy.
3. W czasie trwania konkursu użytkownicy mają być aktywni na forum - warunkiem jest napisanie przynajmniej 10 postów w podanym przedziale czasu..
4. Posty maja być merytoryczne. Dowcipy w "trochę humoru" albo wyznania, na jakim byłem/am ostatnio filmie, nie liczą się.
5. Po 20 czerwca, w ciągu trzech dni zostanie napisana w tym wątku prośba o zgłoszenia do losowania. Zgłaszamy siebie i jednego innego użytkownika z forum, którego uznajemy za pomocnego, sympatycznego, zasłużonego etc. Zgłoszeni przez innych też muszą spełniać kryterium aktywności.
6. Spośród osób zakwalifikowanych do losowania zostanie wybranych 5 zwycięzców.
7. Dwaj pozostali zostaną wyłonieni na zasadzie zgłoszenia przez innych użytkowników i wybrani na podstawie ankiety.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Konkurs! 2014/05/16 14:31 #416379

Uwielbiam "wszelkiej maści" konkursy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurs! 2014/05/16 14:55 #416382

.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
Ostatnia edycja: przez smykus_starszy.

Konkurs! 2014/05/16 20:49 #416386

Głośnik komputerowy JBL-a mam i dam szansę innym :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurs! 2014/05/23 15:47 #416488

Dziękuję za ciekawy konkurs, postaram się podziałać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurs! 2014/06/20 22:50 #416977

Dziś ostatni dzień konkursu. Ciekawe, kto się w ogóle załapał do kryterium "merytoryczny wpis x10" ;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurs! 2014/06/20 23:19 #416978

friarg napisał: Dziękuję za ciekawy konkurs, postaram się podziałać.


Prawie Ci się udało ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Konkurs! 2014/06/21 14:30 #416986

Edgar napisał: Dziś ostatni dzień konkursu. Ciekawe, kto się w ogóle załapał do kryterium "merytoryczny wpis x10" ;-)


Ja. ;)

Choć nie bardzo zrozumiałem system zgłoszeń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurs! 2014/06/21 16:25 #416987

Grzebanie w trupiarni się nie liczy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Konkurs! 2014/06/22 11:07 #416993

Zasady tego nie definiowały choć faktycznie niezbyt etyczne takie wykorzystywanie umarlaków ;).
Ale nawet bez tego myślę, że pułap osiągnąłem, choć nie z racji jakiejś przemożnej chęci wygrania, ot było co pisać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurs! 2014/06/22 11:41 #416996

Maciej Stryjecki napisał: ...
5. Po 20 czerwca, w ciągu trzech dni zostanie napisana w tym wątku prośba o zgłoszenia do losowania. Zgłaszamy siebie i jednego innego użytkownika z forum, którego uznajemy za pomocnego, sympatycznego, zasłużonego etc. Zgłoszeni przez innych też muszą spełniać kryterium aktywności.


Ale to znaczy że zgłaszający kogoś (przypuśćmy ja) musi tego kogoś sprawdzić zarówno co do ilości wpisów (żmudne i długotrwałe) mieszczących się w podanej dacie jak i merytoryczności a to już trochę śliskie kryterium do oceny przez postronnych bo sensowność wpisu może być zawarta nawet w jednym krótkim zdaniu i dla jednego nic nie wnosić do dyskusji, a dla innego bardzo wiele. Czy taki wpis też się będzie liczyć na równi z elaboratem na pół strony ?

Przy okazji dodam, żeby nikomu nie przyszło do głowy mnie zgłaszać. Ten głośniczek uważam za wyjątkowo dla mnie bezużyteczny i w ogóle mało sensowny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Konkurs! 2014/06/22 14:57 #417000

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Jestem tak leniwy, że wykorzystam gotowca -

John 1.5 V napisał: (...)
Przy okazji dodam, żeby nikomu nie przyszło do głowy mnie zgłaszać. Ten głośniczek uważam za wyjątkowo dla mnie bezużyteczny i w ogóle mało sensowny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Konkurs! 2014/06/22 15:48 #417001

Na razie nie ma co się wzbraniać, bo nie została napisana przez organizatora konkursu "prośba o zgłoszenia do losowania", zgodnie z pkt.5 regulaminu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurs! 2014/06/22 16:44 #417002

Iro - przysługa za przysługę - ja nie zgłaszam Ciebie, Ty nie zgłaszasz mnie B) Umowa stoi ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurs! 2014/06/22 19:05 #417005

Zgłoszę was obu, będzie się działo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator