HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Coś co jest ze mną związane 2014/12/24 17:17 #421124

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie ma sensacji, bo to jest normalna sprawa, że dokładnie tego czasu lub tylko trochę wcześniej w powtórce w czasie zdarzyło się, że w Ameryce ludziom zamknęli kanalizację i pamiętam co na telefonie powiedział do mnie mój brat, że jego córka skończyła świąteczne gotowanie i kanalizacja jej w domu nie działa i też mojemu bratu, na NASA od razu zostały zaślepione muszle klozetowe i mój brat od razu za garażem wykopał sobie nie mały dołek -widocznie musiał go sobie podpisać, że to jest tylko jego własny -hi hi hi -prawda i fakty i nic dziwnego jak też oba kontynenty znikną, a potem i wszystko inne, bo nic jest z kradzenia i zabijania dzieci.

Powracając do czasu świąt bożego narodzenia, jest to święto w ogóle narodzin wszystkich dzieci i chyba dlatego ludzie podświadomie odbierają ten moment święta jako o największym znaczeniu, bo co się ludziom nie powie to tego sami nie wiedzą, taki ich los pasienia i ogłupienia i widać to w słowach wiary o pasieniu się wszystkiego na zielonych łąkach i jak wszystkim jest razem dobrze.

Podałem film www.cda.pl/video/14412446/AI-Sztuczna-inteligencja mówiący o dzieciach w kosmosie, bo wszystko i tak to są tylko programy komputerowe, czy dzieci cyborgi , czy organiczne to i tak są to tylko najlepsze programy komputerowe, aby je szanować, lubić-kochać i chcieć dla nich dobrze, czyli są to ludzkie dzieci, w sensie boga jako jak rodzina boga, bo sam bóg nic innego ma jak to co ma i do tego służą wszystkie dzieci i młode, o szlachetnych do życia cechach.

Jeden film jest pamiątką o dzieciach, a wcześniejszy www.cda.pl/video/646937b/Szosty-zmysl-on...-caly-film-lektor-PL o zabijaniu dzieci psychiatrią i władzą -czyli o nie szanowaniu dzieci i robieniu im dużej i największej krzywdy.
Jak psychiatrzy robią urojenia i jak rzeczywiste: w komputerze robią podobne miejsca z realnymi osobami i to w tym samym czasie co w komputerze dają widzieć komuś w realu na Ziemi -czego na Ziemi niema. Nakładanie spostrzeżeń jest dziwnie związane z odczuciem miejsca zdarzeń i jeśli to w niczym zaburza utrzymanie równowagi ciała, to znaczy, że programy do tego są dokładne. Zatem niema patologi a jest tylko łopatologia po głowie żydzimi psychiatrami.

Tak naprawdę to filmy są robione w komputerach, a potem dopiero są kręcone takie same filmy. Właśnie w filmie o komputerowym chłopcu ja tą historię przeszedłem, oraz Paweł Kowal jako robot do zabawiania panien i jest to nie inny film. Mogę powiedzieć że program chłopca komputera był dobry, moment topienia się w basenie był do zrozumienia, aby ten chłopiec co pozwolił straszyć i krzywdzić komputerowego chłopca zginął razem z nim, jakby miał być takim złym chłopcem i lepiej to jest dla niego -taka wyższa świadomość programu. Natomiast moment zniszczenia chłopca swojego duplikatu był inny jak jest na filmie, bo to żydami była zrobiona nie zrozumiała agresja, aby zabić swoją replikę i wiem potem ten chłopiec chciał aby żyła jego replika i z nim rozmawiał, ale dostał od niego informację, że obaj nie muszą istnieć i tak jest dla nich obu najlepiej.

Ile i jaką część przeszedłem tego w filmie o chłopcu napadniętym psychiatrią to tego nie wiem i to jest fakt, natomiast co do wyglądu dzieci to nie były do mnie podobne, ale w innych filmach są nawet podobne. Czyli nie tylko śpiewają o mnie w RokenRolu, ale i w bajkach-legendach i w wielu innych filach w komputerze jakoś uczestniczyłem.

***** **** ****
Dzieciom i młodym można zawsze pomagać bo nie jest grzech, ale zaszczyt dla jak boga rodziny.
Podałem następny film o młodych ludziach zabijanych żydami władzy, na śmiertelne choroby www.cda.pl/video/139765f4/Gwiazd-Naszych-Wina

Film zaczyna się kultem do Jezusa Chrystusa, ale jest to tylko pustką nadziei, bo jak im na wyciecze pokazał pisarz w Europie, włączając tylko RokenRola jak w tym utworze muzycznym oni śpiewają, , czyli miał, na myśli głównie sposób śpiewania, a nie tylko to co śpiewają, czyli jest to tylko burdel kryminalny na genetyce jak moja i takiej też genetyce Jezusa Chrystusa.

Co brakowało młodym? nic innego jak tylko wiedzieć jak jeść na ciągle aby własne programy ich uzdrowiły, ale to nie jest aż tak proste jak sranie w kibel, co też jest programami wygodne, lecz z zabijania na moc programów do tego dzieci.
Czyli wiedzieć jak jeść to też jest za mało bo: czasem z kranu leci zła woda a w rurach jest dobra, bo choroby z niczego się nie biorą, ale są robione i to różnymi czynnikami.
Trzeba wiedzieć jakie produkty spożywcze są zdrowe: jaka kasza manny lub pszenica od gospodarza co ma nawozy naturalne, czyli chowa krowy, najpewniejsza jest woda ze studni chłopskiej, jak sam chłop nie dodał do niej konserwantów, aby zabić larwy komarów i tak dalej, a poza i tak dalej czy chłop nie dodał do mleka wody i szkodliwych sub stancji -czyli pijmy to mleko co chłop sam sobie z rodziną pije i jedzmy taką marchewkę i kapustę jaką sam je i tak dalej.

Ja nie kryłem sposobów na samo_uzdrowienie się, kto to może dobrze robić i jakoś odgonić tych żydów od siebie co młodym robią choroby? wystarcza sama świadomość i chęć że młody chce być zdrowy i che żyć i wie jak coś dobrze do tego robić i będzie to robić, to w końcu daje młodemu pierwszeństwo żyć, nad bandytami co chcą zabić młodego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/26 16:05 #421156

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
8:56-- 3pwramp: Sam fakt zamknięcia muszli klozetowych i końca świata to jest nic takiego, bo musi to się kiedyś stać, ale kto był współwinny przyspieszonego i przepisowego zamknięcia kanalizacji w Polsce i w USA -to jest ciekawe? oczywiście Kaczyński z Wojciechowskim Robertem, cepy rodziny Kus, bo nic mają z zabijania genetyki jak moja i to jest takie NIC innego. Nie mogą mnie więzić, bo niema wyroków na nie NASA osoby, ale jest ich psychiatria, która tylko oszukuje i zabija z swoimi takimi sądami i mimo że oni też nie mogą tego robić mojej osobie nie NASA na zawsze to tylko na każdym kroku łamią prawo i zamknęli sprawę i taka na której moje wstawiennictwo było nieobowiązkowe -dopiero w tej sprawie będzie odpowiedź z uzasadnieniem. Co im się nie podoba: wyrok ludzi na Kaczyńskiego i taki Smoleńsk? wyrok na nie ich wirtualnej planecie na Watykan i Polskę i Wojciechowskim Robertem na Amerykę, kiedy mnie rozmnożył wzdłuż wybrzeży obu Ameryk i powiększył, aby może zalało kontynent, tak naprawdę to wszystko ten cały kosmos nie jest władzy ale dzieci zabijanych na moc Wszechświatów. A gdy jak Amerykanie powiedzieli jemu że jest dureń i powiększony tonął w magmie po szyję, to nawet nie wiedział że na hasło się z tego uwalnia i przy nim to powiedziałem, szkoda boby się utopił, ale w rozmowie z Amerykanami jako wskazany dureń powiedział że poskacze po całym kontynencie i go pokruszy. Tak naprawdę jeśli ktoś chce posłuchać Wojciechowskiego jak do mnie mówi w czasie robienia konstytucji Ameryki Abrahamem Lincolnem to może, jak pouczał aby władza coś miała: władza nic by miała, ale to kompletnie nic gdyby nie zabijała ludzi –prorok dla zabijającej władzy. Zatem nienormalność to od razu każdy i też dziecko wie co to jest, bo to jest widać i słychać i tylko takie i groźne i nie upilnowane rodziną osoby są brane do szpitala, aby komuś nie zrobiły krzywdy, bo jeśli sobie samym skutecznie zrobią to nawet byłyby niegłupie. Uściślam pojęcie nienormalności: nawet seryjny zabójca tylko lubiąc zabijać jest normalny i sądzony jako normalny i psychiatria nie potrzebuje takiego żyda zabójcy ludzi, o takiej swojej własnej władzy i upodobaniach i takich samych jak mają psychiatrzy, tylko bardziej kryto bezprawnych i bardziej praktycznych.
Z tego czasu, że to jest prawdą żyd z wirtualnej planety przeniósł na Panamę dziurę 150m głęboką i kilkadziesiąt metrów szeroką i przy okazji podał powód tego zaznaczenia wyroku, właściwie na Peru to chciał zrobić, aby pokazać jak się robi koniec świata, wsadzając tylko kij jak w mrowisko i ta genetyka chłopa Sieka z Kłyżowa i obecnego papieża nie może potem w tylu milionach żydów wszystko sobie zabijać i jeść, aby tylko sobie długo żyć, jak jest nic. W razie czego od tej dziury mógł być koniec świata i potem wylewałaby się lawa i skorupa Ziemi ulegałaby całkowitemu zniszczeniu, na tak wielką zbrodnię na dzieciach to sposób końca świata jest dowolny.

9:02-- 3pwramp: Ale proste: Busz Wojciechowskiego -Amerykanie w Azji, Kaczyński Wojciechowskiego -Smoleńsk, Drugi Kaczyński -jak koniec świata i zamknięte muszle klozetowe.

9:04-- 3pwramp: Ale wszechmocy Tytus i Wojciechowski, oba te same i tak dalej w całej historii.

9:07-- 3pwramp: Ale przecież wojsko uprzedzało rząd, że mają Kaczyńskiego i prowadzą niebezpieczną politykę, zagrażającą Polsce!

9:09-- 3pwramp: Może Kaczyński z Wojciechowskim jest do tego zrobiony na hasła, aby Amerykanie, Ruskie i może Niemcy i nie wiadomo kto jeszcze wszedł do Polski? Ale ciekawe czy Amerykanie się zrobią na Syberii, jak Ameryka nie będzie mogła istnieć?

15:08-- 3pwramp: Dlaczego Wałęsa kiedyś powiedział, że Kaczyński to nie jest polityk i wcześniej nikomu był znany? Każdy polityk musi mieć wyczucie sytuacji: Kaczyński nazwał zabicie polskich oficerów-żydów w Katyniu jako ludobójstwo, a nie ofiary drugiej wojny światowej, czyli na wyrok drugą wojną światową na Polskę i jej władzę powiedział ludobójstwo, jego Wojciechowski zrobił wyrok na Amerykę, ale ja powiedziałem, że w tym wypadku taki wyrok jest niemożliwy, bo to jest właściwie prawnie kontynent Indian i nie może to się odbyć ze szkodą dla nich, ale dureń Wojciechowski nie musi myśleć i sam chce coś z robienia wyroku na Amerykę. Zatem ci co tylko zabijają ludzi nie są najlepszymi politykami i w ogóle takie rodziny nimi być nie mogą, bo zabrania temu prawo -generalnie takie cepy Kusowej nie mają normalnego rozumu i są tylko narzędziami-Katami zbrodni na wszystkim, bo do takich Kusego żydów wszyscy się modlą o wieczne życie i tylko dlatego egzystują z mocą zabijania na wszystkim i potem robioną.

15:22-- 3pwramp: Jak myślicie co to znaczy że Wojciechowski wpadł do magmy? takiemu powiększonemu że skorupa ziemska się pod nim złamała, to tylko jego głowa z magmy wystawała, bo nie zamortyzował właściwie skoku przez całą Zatokę Meksykańską i zaraz za nią tonął w magmie -oczywiście na wirtualnej planecie i w taki sposób zakończyły się wyroki że za nazwanego go durniem poskakał po całym kontynencie Ameryki, aby go skruszyć.

15:48-- 3pwramp: Osobiście własnymi rękami z wyroku to jedynie przeniosłem Statue Wolności (która od samego początku miała być moją podobizną, ale się nie zgodziłem, bo mnie niema) za zachodnią część Ameryki, może przed Sanfrancisko nawet znacznie powiększoną.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/26 21:07 #421158

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jaki ja jestem nie zdolny projektant i na koniec świata podałem mały bunkier kryzysowej sytuacji, lub nie drogi domek letniskowy, wielkości mniejszej jak garaż.
Zamiast psio pstro w audio głowach to ten projekt domu ma pierwszeństwo, nawet w tym S=22.7m2 od biedy mieści się 4 wersalki, a jeszcze mogą być piętrowe! -jaka wygoda jednemu na jednej wersalce i nawet wtedy wchodzi ich 6 sztuk plus dwa duże stoły z fotelem i dużą szafą i szafkami i możliwymi szafkami nad wersalkowymi i nad stołowymi.

No to może jednak sobie takie coś mniejsze od garażu wybudujecie i dacie piętrowe łóżka i np. w zimie przyjmiecie dzieci sąsiadów, gdyby jak na koniec świata coś się stało z dużymi budynkami mieszkalnymi -tak sobie myślę w Chinach i w Japonii to takie małe i dokładne domy to jest rzeczą normalną.
Pomyśl czym jest na wsi problem? ogrzać dom!: pokoje nie mogą być większe jak S=10m2!

Stalowa konstrukcja dachu i taki grad jak jabłka by wytrzymała, oraz jak w USA potrzeba zewnętrzne metalowe okiennice do szybkiego zasłonięcia okien.
Same okna powinny mieć widoczną framugę w około i szeroką kilka centymetrów, aby do niej można było kawałkami przylepca naciągać cienką folię plastikową i wtedy to w zimie też jak szyba ładnie wygląda, a fundament to na wierzchu zbrojony beton i na mur można użyć mocne pustaki ceramiczne, a na nich cienka zbrojona obręcz betonowa dla mocowania dachu i wzmocnienia muru -pomyśl jak jest mocny dach oparty na środkowej ścianie działowej i nawet kosztem długiego stołu można tam w przejściu dać piec, a obie krawędzie ściany na przejściu zabezpieczyć termicznie folią metalową i watą szklaną lub czymś gotowym i podobnym i np. od biedy dymek z komina w górach gotowy.

Ale ktoś by zapytał, a jak pod fundamentem? ja myślę że bezwzględnie do głębokości 80cm należy wybrać glebę i nawieźć piasku z lasu, a wokoło muru pod fundamentem(nawet pod ścianą działową) wsypać szeroko na jeden metr innego rzecznego piasku i to powinno wystarczyć, a fundament lać na samym wierzchu, jak położona płyta -taki kształtny fundament z schowkiem podłogowym powinien całkiem dobrze wytrzymać w czasie -ale tego akurat nie wiem i należałoby mieć trochę doświadczenia z techniki robienia dróg i podkładów kolejowych.

Mam też i inne dobre projekty małych domów i jeden z najmniejszych i normalnych zarazem też podałem i nie znaczy że firma nie umie tego wybudować i może jeszcze taniej jak sami oferują z swoich projektów, bo na koszt liczy się cennik całkowicie-kompletnie wykonanych rzeczy.

No to jest to schemat domu dający wolność i wybór, szczególnie ludziom w starszym wieku, bo budując coś takiego np. w ogródku daje się do użytku swoim dzieciom cały rodzinny dom, lub ze względu na nie tak duży koszt budowy(mniejszy od garażu) staruszki mają wybór zamieszkać w całej Polsce!, nie bojąc się o pracę, bo mają rentę lub emeryturę i na datek sprzątanie tak małego domku jak pokój wielkości mniejszej jak duży pokój to nie jest dla nich problem, a nowy i mocny dom jeszcze w starszym wieku nie sprawia im dodatkowych kłopotów, bo w nim nic się psuje.

Ludzka głupota i pustota i żydzia podłość stada Kusego Watykanu nie zna granic, w kosmos latają i nie potrafią sobie wyprodukować efektywnie świecącej lampy pokojowej i mało tego, bo prywaciarz nie może tego wyprodukować, bo tyle głupiej lipy by nie sprzedali.
Oto wielkie sekrety normalnej lampy:
1) żarówka jest w osi optycznej ogniskowej sufitu, odległa od sufitu 20cm
2) żarówka leży nad szkłem ozdobnym i zmiękczającym światło, aby bez przeszkód swoją pełną mocą świeciła na sufit i boki ścian.
Taki sposób daje bezcieniowe światło, bo jego siła równoważy się z światłem gołej żarówki, bezpośrednio odbitym od sufitu i ścian bocznych z światłem zmiękczonym spod dołu żarówki, święcącym bezpośrednio w dół.
3) prostopadle pod spodem lamy w miejscu jej dolnej osi zawieszenia nie musi być matu, bo nikt się do góry patrzy i światło świeci pełniejszym światłem
4) inne drobne szczegóły, np nie musi to być ciężka i duża płachta szklana(bo to jest głupota lub coś niby pięknego i tylko droższego), ale tylko kawałki szkła pod samymi żarówkami, nawet biała cienka mleczna matowa warstwa nie musi być zrobiona w kierunku dolnej części osi zawieszenia lampy. No to do roboty prywaciarze, zrobić niby mądrzejszą angielską lampę?, czyli proste i mądre miseczki szklane pod żarówkami -ale to jest poniżające -takie śmiecie dla ogłupionego stada Watykanu, wielki wstyd!!! hi hi hi

Powracając do moich kłopotów to nowy adwokat ogranicza kontakt telefoniczny i email traktuje jako spam i wysyłki-dowody wiadomości się zwracają i jest to właśnie nienormalne zachowanie adwokata -może się boi aby go Kus nie zabiła, lub jak w blokach mieszkalnych nie tłukła programem po oknach-szybach i nie straszyła ludzi, tych co tylko chcą powiedzieć prawdę?

Może dlatego tak się stało, bo z grzeczności uprzedziłem adwokata:

Halo!
Chciałem dopisać: te całe sądowe sprawy są związane i powodem pieprzenia mi głowy na hasła, zwane schizofrenia i z powrotem naprawianiem mi głowy, oraz czasowym osłabianiem zdrowia i podobnie dotyczy to mojego brata w USA (nawet mojemu bratu polskie żydy obcięli, w tym czasie spraw sądowych i z wspólnotą mieszkaniową, kawałek palca u nogi, a nawet po szpitalu w ośrodku rehabilitacyjnym w powtórkach w czasie swoje jedzenie dał sąsiadowi to sąsiad umarł, a jemu zamknęli pomieszczenie i wentylacją wpuścili gaz aby go zabić i nie wiedzieli że miał drugą komórkę i przyjechała policja i zdążyli go uratować). Dodatkowo Wojciechowski Robert rodziny Kaczyńskiego od dawna nas okradał w Polsce i w USA i do tego z pamięci ciągle czyścili nam głowę, czyli i też jakoś zabijali głowę i zawsze trzeba było od nowa dochodzić do siebie.
Zatem te zabawy na nie NASA mojej osobie to też kosztują taką władzę kilkaset tysięcy odszkodowania dla mojej osoby lub więcej!. I na przykład jak Serafini i Kułacz zabili mnie w domu i zrobili w sądzie na swojej sprawie(potem wyczyszczonej w sądzie) i od razu się odpaliłem i taka tylko jedna rzecz kosztuje dokładnie dla mnie 100 000zł odszkodowania. A zabicie mi głowy głupim zabijaką ordynatorem psychiatrii Kułacz(aby zatrzymać mnie na psychiatrii) ile kosztuje dla mnie odszkodowania i było to przy świadku Krystyna Kowal.

Jest takie prawo sądowe aby szybko zakończyć sprawy, jeśli w nie ingeruje władza całego zła i mogą ginąć ludzie lub być szantażowani.
Nawet jest to taka rodzina Kus co nas swoimi cepami po sądach zabija i tam gdzie mam swoje mieszkanie na Wyszyńskiego 17/2 ludzie boją się powiedzieć prawdę w mojej sprawie, nawet odpowiedzieć jak płacą tam rachunki mieszkaniowe, bo potem jak mówią będą się im tłuc(programem) po szybach.
Mój brat ogłupiony Kus kiedyś popełnił błąd i dał swoje pieniądze na wspólną wpłatę bankową(dla niby lepszego procentu) z Kus i potem jemu nie chciała oddać pieniędzy. Powiedziałem to ludziom z bloku mieszkalnego i w dwa tygodnie czasu od razu zginęło w bloku i w około bloku 7-8 osób i miało pogrzeby (nawet zginął mąż Tosiowej, rodziny Kus i wcześniej odszedł od niej mieszkać w hotelu, ale potem go sobie od nowa zrobiła i od nowa żył.
A straszenie psychiatrą pułkownika w Jarosławiu w 1979roku że jak mi pomoże to w jeden dzień sam dostanie pełną schizofrenię, bo jak powiedziała psych. Ferenc jedna psychiatra, co mi pomogła już nie żyje i miła na myśli ordynator Wnuk.
Ile razy Kus zabiła moją rodzinę i osoby z m ojej rodziny, mówiąc co im zrobi i jak i kiedy umrą.
Nawet tu gdzie mieszkam jeden młody chłopak powiedział mi że wpisał coś w komputerze w mojej sprawie i wie że dlatego niedługo może zginąć i w wypadku Kus go zabiła.
Nawet kiedy w 1984roku przyjechałem na wakacje lub raczej wróciłem do Polski ogłupili mnie na lotnisku że jadę na operację matki i tylko dlatego wojskowy na lotnisku pozwolił mi wyjechać z powrotem do USA -a dlaczego mój brat nie pojechał na tą operację?
Ale to nie wszystko jeden młody nastoletni chłopak z Ulanowa z tego 1984roku, co znał rodzinę mojego brata żony z Kłyżowa powiedział mi w Ulanowie że ja i on jesteśmy niegłupi i do dwóch tygodni czasu zginął w katastrofie samochodowej, z czterema- młodymi chłopakami, a jeden przeżył i jest kaleką na nogi.
Nawet jeden chłopiec 13 lat z którym rozmawiałem wkrótce został zabity.
Może było to kilka lat temu i wtedy powiedział mi: jego ojciec daje mu 100zł dziennie na skuter i niedługo go będzie mieć i w niedzielę rano pojechał do swoich dziadków i zginął w wypadku drogowym, ale wcześniej uprzedziłem jego że jest niegłupi i jeśli się jemu coś mówi to w to wierzy i też taki jest jak to co wie, a to jest niebezpieczne, bo mogą go od razu zabić i aby uważał aby go na tym skuterze nie zabili, bo oni tak robią.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/01/02 08:13 #421372

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
7:26-- 3pwramp: ”Edgar: Edgar w TV! Oglądać od 9:44 «link»” szczecin.tvp.pl/18160716/2200-211214 .
Ojej przecież to jak z obrazka, starsza osoba, tego oszusta zabójcy sądowego Marek Serafini i nawet tak samo się goli -a to już jest poważny zbieg okoliczności hi hi hi!.. , tym bardziej że żydy i ojciec Wojciechowskiego Roberta mieszka w Szczecinie. Macie nosa to sami sprawdzajcie 'Edgar’a,' czy to nie jest ich jakaś rodzina, jak myślicie czy warto?

7:29-- 3pwramp: Rzeczywiście jakby nie było można się uśmiać -bo policjant rozważa każdą taką okoliczność, bo mało kto jest do siebie przypadkowo podobny -ale zabawa.

7:41-- 3pwramp: Wiadomo moje pisanie jest na serio i nie, bo już wcześniej pisałem o takim podobnym do Marka Serafini z Anglii, przy okazji filmu o polskim lekarzu co skutecznie leczył raka i chcieli go wsadzić do więzienia i w tym przypadku mówiłem jakimś młodym żydom, aby na koniec filmu powiedzieli aby się od nich wszyscy odpieprzyli i tak powiedzieli, ale nie wiedziałem że te żydy to też dosłownie jak X osoba Marek Serafini, a nawet się zgadza, bo żydy i wcześniej mi to powiedziały, że jego żonie takiego jak Marek Serafini z Anglii zrobili raka, bo jest tak samo głupia dla ludzi. Zatem jak widzicie moje podejrzenia nawet są wielce prawdopodobne, tylko dlaczego 'Edgar' przywiązuje takie znaczenie do brody jak ma też Serafini i taka broda wygląda jak z filmów krwawa i żywa lalka dami:”8:32-- Edgar: bo nieogolony….”, zatem oni wszyscy mają takie brody, mało tego może muszą?
Czy nie ciekawym jest że Marek Serafini wspomniał w sądzie w Tarnobrzegu 18stycznia 2013roku, o powtórce w czasie i powiedział sędziemu: kiedyś przeze mnie cała jego rodzina się rozleciała –osobiście i teraz jestem tego zdania aby się wszyscy rozlecieli jego rodziny, co z zabijania genetyki jak moja porobili się w NASA sądach, bo to jest normalne takie prawo.

13:03-- 3pwramp: Puszczę wam plotę: na pewno w powtórkach w czasie kiedyś się zdarzyło, że jeden pracownik TV cały się zapalił i go zaraz ugasili. Są takie rodziny i jak w piosence o Ewie z Raju śpiewając: tylko rozszalałe morze -stały ląd, pojawiam się płonę i znikam. Ja się na tym nie znam, ale jak może 'Edgar'owi się też zdarzy płonąć to chyba to nie jest dobrze.

13:25-- 3pwramp: Jak widzicie rodziny Wojciechowski-Kaczyński są dziwne i dziwne rzeczy się dzieją: za Kaczyńskiego, zanim za tydzień czasu zwolnili dyrektora TV to polski rząd odwiedził dwa razy kolejno Rycerz Kosmosu i nawet grawitacją podniósł Kaczyńskiego i spasował niżej wyżej do swojego wzrostu, jak do niego mówił i oczywiście był w stroju rycerza z maską na głowie, potem ten Smoleńsk, a wcześniej za Wojciechowskiego prezydenta Busza wojska USA w Azji, i wreszcie za drugiego Kaczyńskiego ostrzeżenie polskiego rządu wojskowymi, za niebezpieczną politykę polskiego rządu, zagrażającą Polsce, a potem w USA i w Polsce w powtórkach w czasie zamknięte ludziom muszle klozetowe i nie wiadomo co jeszcze, oprócz zabijania mnie po sądach tymi rodzinami. Osobiście widziałem jak na chwilę z mordy Marek Serafini wysunęła się płacząca morda Wojciechowskiego i zaraz z powrotem się schowała -zatem to ma jakiś wspólny związek tych rodzin?, lub tylko zrobionych z zabijania, bo ile takich samych osób jest Serafini, mi mówią że też odnotowali go w Sowietach i ostatnio starał się taki zrobić w USA, ale mu odmówili, czy w ten sposób robi się zbrodnię prawnie bezprawnym żydem-nieopiekunem Serafini, aby się mógł rozmnażać komputerem i z zabijania genetyki jak moja robić sobie nimi-takimi jak on moc -nawet ZUS nie działa, bo od kwietnia nie pobieram świadczeń pieniężnych z ZUS, aby wszystkich co mi szkodzą w prosty sposób się pozbyć i Serafini i ZUS popełnia przestępstwo i nie respektują prawa, że nie zwrócone świadczenia z ZUS są do tygodnia czasu do odesłania do ZUSu, bo to wtedy jest bezwzględna własność ZUS -i tylko dlatego ten komputer tak długo daje mnie zabijać i zabijać w sądzie, bo niby do tej pory mam z tego korzyści pieniężne w postaci nie zatrzymanych świadczeń z ZUS.

20:49-- 3pwramp: Szkoda że nie jecie na ciągle zdrowo właściwego do tego jedzenia i mielibyście kino domowe w du...e, bo własne, własnego zdrowia lepsze i co inne to są wtedy głupoty, tylko wraki ludzkie lub ci co nie mają co robić oglądają i słuchają audio rzeczy. Ja wam piszę o polskiej kryminalnej władzy i takiej jak lubią chłopy: kraść i zabijać i w ten sposób zabijanym pisać swoje głupoty, jakby tej władzy z wyroku na wszystko nie można było zabijać. To nie inny Wojciechowski rodziny Kaczyńskiego i na dodatek złodziej i oszust(nawet do tego zrobił się w komputerze moim bratem-zabójcą -ale komputery mają tupet), w powtórkach w czasie chciał mnie zastrzelić z pistoletu, tylko jego wyśmiałem, że wyszedł z komputera Kowal w czarnego koloru skórze i rzuca się na nie NASA osoby i od razu zabrał swoją dupę z pistoletem i wsiadł do samochodu i odjechał, ale następnym razem zrobił, że nie mogłem go poznać i przed blokiem strzelił mi w głowę, a jeszcze następnym razem na schodach do sklepu Biedronka strzelił mi w serce lub brzuch, a jeszcze innym razem przy NASA policjantach i świadku, przy drodze między blokami nad rzekę San, zrobił mnie z powrotem na drodze i zabił głowę i zniknąłem. Demokracja rodzin polskiego rządu i takich zabijaków wszystkiego i nie wywalonych z rządu, jak się o nich pisze -demokracja na papierze i taka: no i dalej chłopy do przodu z taką pierdolną władzą, a może wszyscy coś więcej z tego będziemy mieć i modlić się do takiej zabijanej genetyki propagandy wiary Watykanu szatana Kusego i Kusowej, z jej stu wszystko-zabójcami i wszystko-żercami.

20:55-- 3pwramp: Kryminalna hołota szatana a nie naród i nie wiara, ale też powód do zabijania wszystkiego i pożerania tymi żydami jednej rodziny Kus-Kusy, bo wszyscy modlą się do nich o życie wieczne, a dzieci nie wierzą, że stare-dorosłe to joby szatana, i nie dbające bez względu co się ze wszystkim stanie -tylko im w głowie brać od boga i wystarczy się tylko modlić i zabijać bogiem, ale nie pytać ile to naprawdę kosztuje, bo wtedy im nie można chcieć się żyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/01/03 21:05 #421466

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Z innego forum:
Ciiiiicho, może 'almagra' ma arystokratyczne zachcianki i się obraził, że podałem taką skromną klatkę mieszkaniową, ale przecież jaki ja jestem niezdolny projektant? i oto coś powiększyłem i dodałem piecyk kaflowy i kto się nie pokusi?, bo przecież Polacy jak i 'almagra' są obrażeni jak arystokraci i nic precyzyjnie małego mogą sobie zaprojektować i może ich tej mani-przeszkody oduczę, tym jeszcze jednym moim schematem nie do powiększenia więcej, bo taki metraż to już naprawdę trudno jest jednym piecem ogrzać, aby w ogóle było ciepło.

'almagra' specjalnie nie przyczepiłem się do ciebie, ale takich ludzi jak ty jest większość, ale o takiej przeszłości to nie tak wielu, bo nie każdy od lat dziecięcych lubił zabijać ludzi-dzieci, a potem chcieć wyspecjalizować się w psychiatrii, która jest niczym innym jak zalegalizowaną kryminalnym rządem największą zbrodnią na wybranych ludziach, robionych sądami i psychiatrami i ich takimi kryminalistami na załączone im pogłowie psychiatrycznych zbrodni na ciemną moc kosmosu, dla wspólnych korzyści z władzą.

Dlaczego to piszę o tobie? bo są ludzie co postanowieniem schodzą z złej drogi i tacy co nie całkiem się zmieniają.
To polska władza zabijała genetykę jak moja i bezprawnie chcą nadal mnie zabijać jak chcą i w kosmosie niema bardziej kryminalnej jak była i jest polska władza całego zła Wszechświata i to są nie inne największe skurwysyny cepy jednej rodziny Kus z takim kryminalnym durniem Wojciechowskim i jego rodziny Kaczyńskim.

Pomyśl sobie co mi Wojciechowski powiedział w powtórkach w czasie, a było ich ostatnio ponad 20 razy, że się śmiał jak wszyscy mnie w papierach zabijali, jak im za to płacił pieniądze i że następnym razem nie będziesz wiedział kto ciebie zabija -bo wpadł i ja wygrałem z psychiatrami i w sprawie zadłużenia mieszkania, bo Wojciechowski wygrał na siebie samego w loterię aby mnie władzą zabić i te pieniądze miały tylko do tego służyć, a jak obecnie dodatkowo zakupił z tych pieniędzy dla policji samochody, lub przeznaczył część tych pieniędzy lub pomógł je w ten sposób zdobyć na wybudowanie gmachu nowego sądu i prokuratury w Stalowej Woli? -i tak jakby nie było mafia i nic więcej.

Podejrzewam że jakoś Wojciechowski pomaga komputerowi psychiatrii zabujać ludzi, ale kiedy chcieli go zabić jako wiecznego wilkołaka w dolinie chińskiej to ich zabił i zjadł dwie grupy studentów psychiatrii i cieszę się z tego że musiał zjeść zabójców dzieci i ludzi, przynajmniej jest ich trochę mniej, ale czy potem ich zmartwychwstał to tego nie wiem, ale wiedzą ci co o nim nakręcili ten dokumentalny film -mnie miał wtedy Wojciechowski i grupa studentów, nawet powiedział mi że nie wie poco pokazuje mi skóry z dzieci i tylko takie ludzkie skóry się do czegoś nadają.
Taki psychiatryczny komputer nie pomaga zabijać ludzi np. w takiej kryminalnej Japonii, Francji, Anglii w Watykanie i tak dalej, jeśli zrezygnuje się z świadczeń pieniężnych ZUS takich na zawsze bezprawnej podstawie psychiatrycznej.
W moim przypadku ja już od kwietnia 2014roku nie pobieram świadczeń z ZUS, ale to niema jeszcze znaczenia, bo ZUS z prawnie bezprawnym opiekunem oszustem i sądowym zabijaką ludzi Marek Serafini popełnia przestępstwo i takie nie wykorzystane świadczenia z ZUS nie są odesłane i przez to nie jest wstrzymana ich wypłata!!!, a powinny być zwrócone zabijaką Serafini do tygodnia czasu, gdy osiągną wartość pełnej wpłaty, dlatego takie skurwysyny polskiej władzy jak Kaczyński i Komorowski i inni zabijaki korzystają i nie przestali mnie zabijać i te sądowe sprawy o nic z tum oszustem zabijaką Serafini ciągną się już lata.

Podam szczegóły, zaakcentowane na filmie, jedna z dwóch studentek polskiego pochodzenia, a w tym przypadku ta której rodzina pochodziła z Kuryłówki koło Leżajska weszła w krzaki, aby ją Wojciechowski nie zabił, bo tak powiedział, kto tam wejdzie to go nie zabije i zrobiła mnie w tym miejscu, ale nic wykombinowała i powiedziała: jednie co można zrobić to to aby mnie i tego czegoś tutaj nie było.
Druga scena zabicie kierownika ekspedycji, było związane że Wojciechowski zrobił na niego wyrok, bo mnie chciał w tym miejscu tak zabić jak sam z wyroku zginął.
Sikanie po namiotach, to był mój pomysł aby w ten sposób Wojciechowski ich przekonał aby wyszli z tej doliny, bo wkrótce zostaną zabici, i tak dalej, nawet jako grubas spuszczałem się po linie i tej komandosce oddałem w tyłek kopniaka i tylko sprawdziła jaką mam siłę w palcach, że mogę rozerwać ciało ludzkie i dała mi spokój, bo na jednym palcu podniosłem się do góry, bo jak ktoś jest zdrowy to i niegłupi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2015/01/04 03:10 #421485

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Z innego forum:
'almagra' coś chciałem napisać nie tyle tobie co ludziom, bo ty i ten rząd i ta cała władza to kretyny kryminalne do potęgi n-tej.
Jak władza zmyśla i oszukuje zabijając, skoro normalnego człowieka sądzi i co się nie leczył, czyli sam dobrowolnie nie zabijał się na psychiatrii, czyli normalnego człowieka zabijają tak jak pierwszego z ulicy wziętego, mało bo ja mam prawo być zdrowszy od innych, bo mi nie wolno jest zabierać zdrowia.

Zatem aby władza zabijała kogoś w papierach to trzeba od samego początku oszukiwać, ale bez pomocy kogoś z mojej rodziny to tego by nie mogli zrobić i zacząć robić i do tego władza ma takiego mojego jak nie brata.

Jeśli psychiatrii nawozi ktoś taki zrobiony w rodzinie, to psychiatria gotowa jest zabijać każdego zdrowego i w każdym wieku, bo oni to tylko robią, czyli oszukują i zabijają i robią z tego moc.

Jak to wygląda od podszewki?
1)Przegrana obligatoryjnie sprawa sądowa o ustanowienie prawnie bezprawnego opiekuna Marek Serafini narzuconego władzą, a wcześniej sędzia bez powodu znosi opiekuna z rodziny, który wcześniej zapomniał znieść mi zrobione całkowite ubezwłasnowolnienie, co trwało aż 17lat czasu, bo niby niczemu przeszkadzało, bo miałem pełne prawa, ale obcy opiekun i przez to bezprawny, czyli nie z rodziny zabiera prawa i tylko zabija sądami dla sędziego i psychiatrii, bo oni są tylko od tego.

2) Jak to Serafini robi? konsultuje się osobiście z ordynatorem ośrodka psychiatrycznego Kułacz-największy zabijaka ludzi i zmyśla z nim do sądu: że niby zadłużyłem mieszkanie, nie umiem gospodarować pieniędzmi i analogicznie i do innych spraw życiowych nie jestem zaradny, nie zadbałem o swoje zdrowie -czy takie głupoty pozwalają na podtrzymanie nim ubezwłasnowolnienia? tym bardziej że sąd i on sam wcześniej wiedział, że to moje mieszkanie jest tylko formalnie moim mieszkaniem, bo jest mieszkaniem całej rodziny i ja nic mam wspólnego z opłatami tego mieszkania, bo od samego początku je opłacał mój brat i to poprzez bank ROR-em, a ja opłacałem mieszkanie mojego brata, tam gdzie mieszkam od maja 2004roku. Zatem Kułacz w ten sposób z Serafini pisze do sądu aby oszukać i z sędzią tylko doprowadzić do sprawy, aby w ten sposób na oszustwie ją wygrać, a po drodze inni więcej dopiszą i z niczego powstanie przeogromna dokumentacja na normalnego człowieka i normalnie żyjącego, w nowym miejscu zamieszkania aż 10lat czasu. I nie ważne jest że środowisko mojego zamieszkania wie że jestem normalny i nie mam schorzeń psychicznych, bo gdyby ktoś coś sprzecznego napisał to by się tylko skompromitował, proste: bo nie wszyscy dla władzy oszukują, a jest 75 mieszkań w bloku mieszkalnym.

3) w samym sądzie i psychiatrzy musieli na cyganić, bo na pewno się nie leczyłem, bo na pewno nie badało minie kilku psychiatrów, jak sama sędzia co zrobiła się na pierwszej sprawie biegłym psychiatrą sądowym z śpiewką pod nosem że ma podobne pismo i nie jeden raz to robiła -czyli jej nie wolno było być sędzią i zarazem biegłym psychiatrą sądowym w jednej osobie? ale jako żyd tylko od razu wypowiedziała hasła: czy są jakieś podsłuchy, czy w ogóle są jakieś podsłuchy.
Na sprawie w sądzie mówią sobie jak mnie najlepiej zabić i nawet na hasła zabijają a nawet sam Serafini został zabity i świadkiem tego jest adwokat i mało tego zabójca sądowy prokurator i wszystko to są tylko baby o kurzym móżdżku i ani jednego chłopa w posiedzeniu sędziowskim.
Jest prawo, że w sprawie cywilnej najmniejsza niewłaściwość sądu czyni sprawę automatycznie nie cywilną -ale kto respektuje prawo, skoro takie sądy na sprawie zabijają z prokuratorem.

4) Pierwsza sprawa sądowa ubezwłasnowolnienia mnie moim bratem w 1996roku to była tylko formalność, nie poddałem się badaniom psychiatrycznym, to mój brat mnie w sądzie ubezwłasnowolnia zabijaczką sądową, która przegląda papiery i znajduje w nich łapówkę dolary od mojego brata, aby mnie ubezwłasnowolnił, co musiała zapisać w aktach sprawy, a jakie to były dokumenty? że przed wojskiem mając bilet do wojska dał mnie do Jarosławia, gdzie w jeden tydzień zabili psychiatrę, bo mi pomogła, ze na zawsze znosi mi w papierach schizofrenię, bo jej nie mogę mieć i załatwia mi powrót do wojska.
Inne papiery to w USA w 1984roku wsadziła mnie rodzina do ośrodka psychiatrycznego na dwa tygodnie zabijania, bo innego przepisu do tego nie mieli jak sami w szpitalu zmyślili przy policjancie że w ten sam dzień ukradłem im duży monitor szpitalny i tak jest zapisane pierwsze przyjęcie mnie do szpitala w USA, a drugie w 1995roku było konieczne, bo rodzina nazmyślała na mnie w papierach z psychiatrami i normalnie nie mogłem wyjechać na dobrowolnej deportacji z USA i musiałem iść na obserwację, czy sam mogę jechać do Polski i za tydzień czasu mało mnie tam nie zabili i fizycznie i głowę.
Innych papierów na mnie nie było.
Takie papiery z pewnością mój brat podsunął sędziemu i to za łapówkę, to znaczy aby sędzia na nią zarobiła to blefowała, mówiąc na mnie głupoty, że w jaki stanie mnie brat tu przyprowadził do sądu i że wcześniej powinienem się leczyć, ale sama nie dała mi dojść do jednego słowa i sprawa trwała może maksymalnie 5 minut czasu i zaraz odczytywała wyrok i na siłę jej przerwałem i powiedziałem, że to nie jest sąd i wyszedłem, ciekawe bo przed sprawą nie zgodziłem się na badania sędzią i nie było wcześniejszych badań psychiatrami, czyli kto sie na tym zna to wie, czy pod tym względem też popełnili oszustwo.

Zatem jak jest z tego widać nic na mnie mają i nic mieli, aby sądzić mnie sądami psychiatrycznymi i tego nie mogą podważyć, że to sami ludzie wiedzą, że całe swoje życie byłem normalny i bez schorzeń psychicznych, a dla takich ludzi psychiatria nie istnieje, ale tutaj to jest w kosmosie zabijanie genetyki jak moja, dla własnych korzyści i tylko dlatego dzieją się w mojej sprawie same oszustwa i zbrodnie i też takim rządem, a nie mogą mi zabić głowy dziecięcej genetyki zabijanej na moce Wszechświatów i takiej jak moja.

'almagra' podobają ci się tacy ludzie jak ty?
Opisze sprawy tylko związane ze szkołą.

W przeddzień pójścia do NASA przedszkola Kierowniczka powiedziała przy mojej matce, że: nie możesz mieć takiej głowy jak dorosły człowiek, bo jesteś dzieckiem i uzgodniła z nie matką aby w pierwszy dzień w przedszkolu jako nie NASA aby mnie zabiła wiedźma Kus i nie inaczej to będzie wyglądało i dopiero wtedy jako ne NASA będę mógł chodzić do NASA przedszkola -w lasku koło szkoły muzycznej, którą zaczęli budować jak tam chodziłem do przedszkola i niby w jakimś stopniu dzięki mnie tam tą szkołę budowali -ale akurat w tym jest prawdy to tego nie wiem.

Około połowy lat sześćdziesiątych dostaję zrobionymi się dziećmi (byłego czasu) odznakę od kapitana statku Schleswig-Holstein, jako program że jak jestem niegłupi to nie muszę żyć i skorzystałem z tego i mnie zabiło, ale rodzina była do mnie głupia, bo potem ciotka mnie udusiła, a jej syn mnie przytrzymywał i przy tym mówiła mi swoje głupoty.

W czasie przed pójściem do szkoły podstawowej dyrektor Lebedowicz coś mi zrobił i przy mnie zapłakał i uciekając ode mnie powiedział że musi mi zaraz coś zrobić, zrobił coś źle bo jestem nie NASA i powiedziałem jemu że mój ojciec jako chłopak ze wsi skończył studia UJ i ja sam od razu nauczyłem się czytać i będzie mi miło chodzić do tej szkoły -widocznie u żydów jest na opak i dzieci nie mogą mówić że są niegłupie.

W pierwszy dzień w szkole w pierwszej klasie nauczycielka pyta się czy ktoś z was już zna litery lub nawet umie czytać i się zgłosiłem że tylko co mi matka powiedziała jak się nazywają litery to w godzinę czasu sam się nauczyłem czytać i zabiła mi głowę, a na następny dzień chłopiec ze szkoły powiedział mi że podał tą nauczycielkę że mi zabiła głowę i z tego jest tyle że ją zwolnili z pracy, a sam nie che być w tej samej klasie co ja i się przepisze do innej, bo nie che aby się jemu coś stało. Ale i tak w klasie trzeciej na koniec roku szkolnego na apelu przeczytali że zapisali mnie do historii szkoły, jako młodego i zapowiadającego się człowieka, a tylko wspominali ośmioklasistów i z młodszych lat tylko mnie wyróżnili.

W pierwszy tydzień w szkole podstawowej Bielecki na weselu w domu nad nami zabija nożem mojego brata 11lat, aby pokazać jemu duże komputery w kosmosie i rano jego panna młoda zabija całą rodzinę i żydy robią mną na nią wyrok i z pistoletem nie jeden raz strzelam jej w brzuch, a potem robi powtórkę w czasie i ponownie strzelam, ale tym razem nie było naboi.

Będąc w klasie trzeciej, po zabiciu prezydenta Kenediego (który adoptował mnie dzieckiem jako rodzinę) Kus także zabija więcej ludzi i w 1967 roku mój brat 14lat jest zabity u Bileckiego przy ich Ewie z Raju -Bielica Ewa i pocięty w paski, a mnie potem podmieniają z komputera i też pocięli w paski. Poza tym Kus u siebie w mieszkaniu drutem jak do robienia swetrów zabija mnie w serce.

W klasie może czwartej-piątej weszła do klasy kobieta i zabiła mi głowę i głośnikami poprosili mnie abym zszedł do biblioteki i pani wypowiedziała przy mnie hasło, abym miał dobrą głowę jak miałem i zaraz się do niej uśmiechałem i się poprawiła, abym miał tylko dobrą głowę.

W klasie szóstej 1970rok na wiosnę Kus w swojej kuchni, przy mojej nie matce doprowadza do tego że musiałem jej zrobić wyrok i ją zabiłem nożem w gardło. Potem Kus wypowiedziała nie matce hasła, aby jej ręce zgniły i potem głowa i zaraz poleciała do Walczaka(jej syn pracował w SB) i tam musiało się coś takiego stać i nie wolno mi było dostać się do swojego domu zanim żydy nie zrobiły nie matkę. Ciekawe, bo potem Kus przytrzymała mnie na korytarzu i ogłupionym moim kuzynem lekarzem Krasoniem wsadziła mi nuż w tętnicę i blokowała krew do głowy -takie zabawy i świadkiem tego był Walczak, bo wołałem na pomoc.

W klasie siódmej 1971rok w Tarnawcu koło Leżajska na ławce przy drodze w rozmowie z moim dziadkiem rodzina pozbywa się genetyki Wojciechowskiego i dziadek mówi abym nie jeździł w stronę Ożany, bo tam są źli ludzie (między innymi rodzina Bieleckiego) i wtedy robi się Kus i robi mnie dzieckiem i obcina mi ręce i szantażuje i mojemu dziadkowi wypowiada hasło jak go zabije, że będzie cierpiał i będą jemu gniły palce u nóg i nawet potem tak było ale też i dziadek wyzdrowiał, niby lekiem z USA. Potem Kus zabija mnie w życie, bo poszedłem zobaczyć że jest tam wygniecione miejsce i zabija mnie i nawet jej jakiś chłopak pluje mnie leżącego i potem też robi mnie dzieckiem i takiego zaczyna torturować przy rzece Złota przy dole Chudego i robi się jej mąż Kus i potem idę poskarżyć się do księdza, ale od razu nie chciał się w to mieszać. Potem znowu robi mnie w swoim wieku i prowokuje i zabijam Kus od góry uderzeniem w jej głowę i dla pewności zaraz ją udusiłem, a sprawa dotyczyła że będzie mnie zabijać i ludzi i jakoś żydy pomogły mi natychmiast zrobić na niej wyrok.

W 1974roku miał być koniec świata i na moich oczach niektóre domy w Tarnawcu zawisły w powietrzu, ale nie pamiętam kiedy NASA młynem Tarnawiec był zniszczony do mokrej brudnej ziemi, czy tego czasu czy o dziesięć lat później i z tego czasu jest piosenka śpiewana po francusku 'Lolita' była nią córka Buciora, która wcześniej zrobiła mi zdjęcie komputerem, bo wiedziała że coś się stanie i dziwne są te dziewczyny, bo zrobiła sobie ze mną chłopca i tylko po to aby jej i mnie nie było.
Rzeczywiście NASA młyn wszystko co by to nie było miele od razu i wtedy byłem w piwnicy w wnęce długiej 1.5m i może wysokiej 0.5m, ale to nie pomogło bo zrobiły się pasy co nie dały mnie wyrwać z wnęki piwnicy, ale taka duża siła ciągu porwał mi nogi i trochę wystawały poza wnękę i takie tarcie i promieniowanie spowodowało, że od razu zleciały mi buty i stopy zaczęły znikać i wylewała się z tego miejsca krew, ale komputer od nowa mnie zrobił bez butów i wyszedłem z piwnicy jak z grobowca i na powierzchni była tylko ciemna mokra ziemia i po wiosce ani śladu.

W 1976 roku statek kosmiczny niszczy Salową Wolę jak Warszawę za czasu drugiej wojny światowej, w tym czasie Kus robi mnie dzieckiem w wieku 12 lat i takim poszedłem do szkoły LO mając wcześniej 19lat i nawet to kilka dni tak trwało. Ten fakt wyroku na Stalową Wolę był nawet udokumentowany w ołtarzu kawałkiem samolotu tego czasu, który spadł w pobliżu nowego kościoła.
Chyba w tym samym roku na święto Wszystkich Świętych umiera mój dziadek i dokładnie w chwili jego zgonu w Chinach gnie 250 000 ludzi w trzęsieniu ziemi.

To nie są kompletne momenty co się działo z rodziną i ludźmi tego opisanego okresu czasu i ciekawe jak w okresie wakacji świnia z Kus zjadła wszystkie istoty żywe z wojskiem, prezydentami, papieżami i tak dalej, a było to w czasie przed przysięgą wojskową mojego brata i nawet specjalnie nie takiego samego go zrobili i nawet dodatkowo z wojska ma rentę.

Zabawa co panie 'almagra' kolega takich żydów: na hasła w lewo w prawo i pośrodku i nie wiadomo co jeszcze, ale łatwo się to wszystkim robi, boska prostota.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/01/04 22:39 #421534

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Z innego forum:
A może pierwszy lepszy film o psychiatrii, który nawet całkiem do końca nie oglądnąłem?
www.cda.pl/video/169571d8/Uspieni-2014-_NAPISY-PL_

To nie jest mój wybór, ale dopiero co przypadkowo mną oglądnięty film, gdzie na Oksfordzie studiuje narybek psychiatrii, największych zabójców ludzi, a dyrekcja takiej uczelni za takie praktyki jak nic powinna mieć wyrok śmierci i na pewno nie jest to renomowana uczelnia, ale takiej władzy kryminaliści i wariaty z dyplomem i ich sługusy.
Czyli jest to ich taki własny jedynie prawdziwy przykład normalności i zarazem nienormalności, co w innym przypadku dla osób normalnych i uważanych za nienormalnych nie jest prawdą, bo ich okresową nienormalność robią takie żydy psychiatrii i są to takie kryminalne narzędzia każdej jednej takiej władzy i zrobione i hodowane i karmione takim nienormalnym życiem w ludziach i dzieciach, czyli w ofiarach psychiatrii ekonomi zabijania ludzi na ciemną moc kosmosu dla wspólnych korzyści, najogólniej władzy.

Zatem tym filmem udowodniłem, że uczelnia Oksford jest tylko uczelnią sługusów dla władzy, jeśli studiują tam psychiatrię i wygląda to jakbym tej uczelni spuścił kalesony, na obraz nie normalnych kryminalnie jaj -obrzydzenie dla takiej uczelni i szukajcie ludzie inne normalne uczelnie, co nie wykładają psychiatrii.

To komputer daje im zabijać ludzi i dzieci, bo mają świadczenia pieniężne, na zawsze fałszywej podstawie psychiatrycznej, oraz ofiary same nie wiedzą czym jest psychiatria i się im niby w dobrej wierze oddają, szukając pomocy, co ze strony psychiatrii jest właśnie takimi praktykami i takim na nich przestępstwem.


Przed chwilą oglądałem film www.cda.pl/video/10730127/I-ze-cie-nie-o...e-Caly-FilmLektor-PL , też mówiący artystką rzeźby o psychiatrii, bo odczytywanie prostych symboli w sztuce to jest nic takiego, tylko trzeba chcieć.
Jej rzeźba przedstawiała osobę bez głowy i jej obie rozlatujące się od wielkiej siły obie ręce zwrócone do góry i wyglądające jak wyrastające z ramion gałęzie i ja to sam widziałem taką siłę co mi NASA młynem wyrywała nogi i krew z nich wylatywała, jak te gałęzie z moich nóg co na rzeźbie pokazane jest w wypadku rąk i taka rzeźba pokazuje zabitego człowieka psychiatrią bez głowy i bez rąk, czyli do niczego się nadająca, czyli czubek-roślina.
Druga nie dokończona rzeźba to miała znaczyć seksioną na ziemi osobę jak gówno co się rodziną Kus w gównie bawi i dlatego ona wygrała konkurs, bo muzyka poważna i klasyczna ciągle przedstawia ludzi pieprzonych tą jedną rodziną Kus, dlatego pokazali że nie sama zrobiła z mężem błąd chcieć seksić się w samochodzie i na postoju miała wypadek samochodowy, pozbawiający ją pamięci artystycznej, a tym samym i roli jej męża i widocznie to był warunek że potem mogła w ogóle żyć.

Przed chwilą oglądnąłem film: www.cda.pl/video/1155286c/Gurotesuku-2009-Napisy-PL- nie tyle o żydzie zabijaką Kusowskim, co nią opętanym, ale nie jest to film o jednym żydzie, ale o takich samych żydach, co czekają jak nic jest na zgodę komputera aby w jeden czas rzucić się na ludzi i nie inaczej zabijać jak chcą niemowlęta, dzieci i ludzi.
Na dodatek wszystko co zabijają to jedzą: nie tak dawno widziałem Kusa_Zeusa i zacząłem go nie tak łatwo opieprzać za zabijanie wszystkiego i przepuszczanie przez jego tyłek i jego rodziną i obok placu kościelnego stała jedna osoba przy samochodzie i Kus się schował za samochód i myślałem że się odpalił, jak czasem to robi, ale zaraz wystawił nad samochód swoją białą czapkę i mówiłem tej osobie że to ta rodzina jest Kusego szatana Wszechświata, co nas wszystkich zabija i zjada i wszystko inne zjada, co tylko wyrosło i żyło na planetach całego Wszechświata i sobie chodzi po mieście jakby nic.

Dzisiaj rano oglądnąłem film: www.cda.pl/video/173384ed/Wilcze-dzieci-...3-Lektor-PL-_-by-E89 , ciekawe bo ta akcja filmu też była taka w komputerze i prawdopodobnie wszystkie dzieci były jakoś mną grane na żywo.
Był to czas gniewu i Prusacy na Litwie byli zabijani.
Nawet był moment kiedy wojskowy dał mi pistolet abym zabił ciotkę dwóch dziewczynek, na które czekała ich ciotka na brzegu rzeki i tak się stało.
Wcześniej rozmawiałem z tą kobietą i powiedziałem jej że nie mogła mieć mojej genetyki aby mnie zabijać i że dzieci nie muszą mieć takiej ciotki i powiedziałem, że to wszystko to jest nic i odpowiedziała, że dlatego wie że ją zastrzelę.
Odnośnie dzieci to ciekawe jak mną były grane w swoich rolach i ciekawy jest moment Fryca na koniec filmu jak z wojskowym na migi coś kombinuje i kopie go może w buta i w końcu jednak mówi jemu że nazywa się jakoś Jonik.
A ten chłopiec na moczarach, co niby nie mógł sam dużo chodzić? powiedział mi że niedługo byłby tak samo do mnie dobry jak ja i powiedziałem jemu że pomogę, bo taki jestem dla dzieci i dla mnie dzieci to są dzieci i powiedział abym go nosił na plecach, bo inaczej nie miałby dobrze, nawet niosąc go na plecach kopnął mnie jak mógł mocno i się zaśmiał do mnie, że jak dla mnie dzieci to są dzieci to tak jest.
Te dziewczynki co czekały przy kamieniu już wtedy wiedziały, że jest po nich i ostatni raz się ze sobą żegnają.
A ten chłopiec co został wzięty-zabrany na wóz to też sobie przypominam że powiedziałem chłopu, że tylko on jeden wygląda na dobrego młodego chłopca, co się da wychować. Czyli wszyscy mnie mieli i taki to jest film, może i dokumentalny jak się stało rzeczywiście, ale bez mojego udziału.
Rzeczywiście mam prawo zabić cały Wszechświat i wszystkich dorosłych stada szatana co mnie mają i się do nich modlą.

Jeszcze jeden film na temat psychiatrii www.cda.pl/video/170737b1/Czwarty-stopie...9-Lektor-PL-_-by-E89
Jak jest widać na filmie jest to kolejna próba pomocy dla ludzi, czym jest psychiatria i z nimi związane programy specjalistów zabijania ludzi, którzy przenoszą stany emocjonalne zabijanych nimi ludzi w taki okrutny sposób, że ofiary siebie i rodzinę zabiją i mieszają to z też prawdziwymi zdarzeniami 'jawy' robionej realizmem i równocześnie programem komputerowym i w ten sposób wykorzystują-maskują-miksują psychikę osób zabijanych psychiatrią dla innych dziwnych zdarzeń, czyli rozbudowują swoje możliwości stanów jak to sami mówią nienormalności-opętania i tylko ludziom robione, bo każda głowa istoty sama nic tworzy bo głowa są to tylko i tylko programy komputerowe i wszystko co ludzie widzą i czują, a nawet chcą wywołać w swojej wyobraźni to jest tylko taki realizm programów komputerowych i takie złe rzeczy w psychice ludzi robią takie drugie osoby-zabijaki lub też na hasła chcą zmienić program komputerowy głowy swojej ofiary.
Jak jest widać film jest dowodem dywersją na psychiatrię, w sposób na obnażenie ich sposobu zabijania ludzi: SOWA to jest nic innego QSOWA -czyli wiedźma tej jednej rodziny Kus, którzy wszystko zabijają, użyty najstarszy język świata, po to aby pokazać jak kościół i władza z psychiatrią robi niby niepoznany świat i tak dalej, aby bujać ludzi.

Łagodniej można opisać oszustów-zabójców psychiatrów w innym filmie:
www.cda.pl/video/164273f3/Cud-na-34-ulic...4-Lektor-PL-_-by-E89
Otóż starszy człowiek podający się za świętego Mikołaja jest niszczony konkurencją domów towarowych.
Przygotowany materiał oszustów psychiatrii, za pieniądze konkurencji, postanawia zabić psychiatrycznie staruszka i uwięzić.
Normalny starszy człowiek podtrzymuje sobą tradycję że jest świętym Mikołajem i nie ukrywa tego w sądzie, mówiąc że tego wszystkiego co jest związane z Mikołajem nie jest widać i że jest to wytworem wyobraźni i oczekiwań wielu dzieci i na tym polega to święto związane z wiarą w świętego Mikołaja. Tępe pokazanie intelektu sądu polegało na tym, że nie rozumieją istoty świętego Mikołaja: każdy nim jest kto daje dzieciom prezenty, bo inaczej nie byłoby tradycji świętego Mikołaja i sąd nie może temu zaprzeczyć, bo zaprzeczyłby też dzieciom i wtedy nie byłoby tradycji świętego Mikołaja.
W sądzie niepotrzebnie przedstawili lipny dowód że napisem na dolarach jest wiara i nadzieja władzy w Boga.

Zatem ludzi ktoś oszukuje i na filmach i w rzeczywistości: nienormalnie niepoczytalny jest zamykany przymusem psychiatrycznym i też tylko dlatego, że rodzina go nie upilnowała lub nie może upilnować i wydostaje się na zewnątrz domu i zagraża w sposób niepoczytalnie nienormalny drugim osobą. i tylko dlatego takie osoby są zamykane i izolowane lub rodzina zgodziła się i wzięła odpowiedzialność za opiekę na takiej osobie i tylko dlatego są też i w swoim domu.

Inne przypadki nie istnieją, bo ludzie nie są własnością władzy i mając swoją świadomość i będąc normalne, nie mogą mieć wpisywanych tak wysoce kryminalnych głupot żydowsko-psychiatrycznych, jakby były dziećmi państwa w poprawczaku i nieskończenie gorzej.
Przecież poczytalny człowiek czyta i wie co jest napisane, a normalny zawsze odpowiada sensownie, a zdarzenia o których opowiada nie mogą być wykorzystane przeciwko niemu, jak są trudne do sprawdzenia lub nawet niemożliwe aby je sprawdzić, bo opowiada je w sposób normalnie sensowny -dodatkowo na NASA wszystko da się sprawdzić.
Zatem oszustwo i zabijanie ludzi psychiatrią to jest zapisywanie samych głupot psychiatrycznych, bez ich dowodzenia-uzasadnienia, czyli niema przykładów z czego te głupie-nieprawdziwe psychiatryczne zapiski wynikają.
Zatem dziadek, czyta i wie co czyta i normalnie odpowiada na pytania, czyli jest normalny i laską uderzył w łeb kogoś kto jemu mówił, że dzieci są po to aby je seksić -wiadomo że takiego jak nie dziadek to inna NASA osoba i gdzie indziej też musi uderzyć w łeb, że jest głupi dla dzieci i to jest normalna rzecz i tylko normalny człowiek się tak zachowuje i sam robi wyrok-uprzedzenie na taką osobę, co ciągle pieprzy komuś same głupoty.
Normalnym jest ten co lubi ludzi seryjnie zabijać i też tacy psychiatrzy(bo to w prawie zrobili dla samego siebie), z tym że wygląda to nie tyle jak: bijcie żydzi bo nie widzi, co zabijajcie żydzi bo nie widzi.
***** ***** *****

Czy ktoś coś rozumie z tego mojego pisania i wyciąga dalsze wnioski? pokazują normalnych ludzi jak ich robią nie normalnych, ale niby są normalni i tacy ludzie są normalni, tylko opętani władzą zła. Akurat ten przypadek jest tylko prawdziwym przykładem, z ofiarami włącznie, jak psychiatria na co dzień morduje ludzi, bo wszyscy mają ten sam przypadek, czyli robione takie same stany psychiczne i jest to dowód, że nie jest to ich chorobą i to jest głównym sensem dokumentalnego filmu.

W mojej sytuacji jest inaczej, bo władza nie może mnie opętywać, bo dziecięca genetyka jak moja była kradziona i zabijana na moce wszystkich Wszechświatów, jedynie co zrobili to stałe NASA podpięcie i mnie pieprzą i zarazem pilnują, aby sobie zawsze bezprawnie robić moc w kosmosie i tylko dlatego głupim zabijaką Kaczyńskim i Wojciechowskim chcą mnie zabijać jak chcą i do tego rządową władzą bezprawnie załączyli sobie psychiatrię, która kryminalnie działa w durnowaty sposób, robiąc sądownie wyroki zabicia mnie psychiatrią, jak wszyscy wiedzą że w tym czasie jestem zdrowy i nie mogę podlegać psychiatrii i gdyby nawet udało się tym durniom mnie zabić, to i tak ludzie wiedzą że to dopiero co zrobili i wtedy jest dowód aby władza musiała zapłacić duże odszkodowanie za zabicie mnie.

Kaczyński i Wojciechowski to była i jest zła władza i wiadomo że za ich prezydenta Busz, Ameryka złomowała dwa najwyższe wieżowce w Nowym Jorku, bo prawdopodobnie jak i statek Titanic musiały być zniszczone, bo nie przepisowo były wybudowane na programach z kosmosu i terrorystami wykorzystali ten fakt aby ruszyć na Azję, a nawet specjalnie zrobili mnie na samolocie i wsadzili za stery abym to ja wleciał w ich pierwszy wieżowiec, aby potem kombinować mnie zabijać, na dodatek może te wieżowce były wybudowane niby na pamiątkę mnie i mojego brata, bo Wojciechowski kradł i zabijał genetykę jak moja na istnienie obu kontynentów.
Teraz podobnie Kaczyński z Wojciechowskim postępują, bo po Smoleńsku nie mogli mnie zabijać i od razu wymyślili lewe rządowe wyroki, aby mnie zabijać i też w sądach -jest to nic innego jak tylko ciągłe zabijanie nie NASA mojej osoby, bo przecież nie mogliby zabijać genetyki jak moja, nawet na istnienie dwóch kontynentów obu Ameryk -jakie ważne zabijaki Kaczyński i Wojciechowski w takim polskim rządzie i Ameryka jaki to był i jest wierny sojusznik Polski? , twierdzi sam Kaczyński i innego nie szukajcie! ha ha ha!
Właściwie w Ameryce to tylko mnie pieprzyli i dlatego powiedziałem, że ci co te dwa wieżowce źle wybudowali to też nic mają z tego zabijania mnie i niedługo potem to się stało, ale powiedzieli że ktoś za te wieżowce zapłaci i jeśli to mieli na myśli że na Azji to sobie odbiją to ciekawe, czyli złomując je terrorystami chcieli mieć z tego korzyść.

Tak na prawdę to zawsze na forum hificom.pl i audiohobby.pl usuwają moje informacje kompromitujące Kaczyńskiego i Wojciechowskiego, nawet takie, że obaj bracia Kaczyńscy dziećmi grali w filmie (to co mi się w komputerze wydarzyło) i dotyczy to filmu 'O Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc' -dlaczego tak się boją tego filmu?!, bo mnie zabijają psychiatrią, na lewych rządowych papierach i wpadli że sami zagrali film o mnie samym w komputerze co mi się wydarzyło.
Ciekawe, jeśli Kaczyński z forum usunie moje prawdziwe kompromitujące go informacje, to po ich usunięciu robił się we mnie że jest dobry chłop -zawsze to jest tylko złodziej-zabijaka genetyki jak moja i w zwykłym sądzie (NASA, bo taka jest każda sędzia) nic może mi zrobić.
Ogólnie Wojciechowski kiedyś powiedział do Kus przez otwarte okno: cioociu! i to jest też rodzina Kaczyńskiego, który prywatnie odwiedził Stalową Wolę i był u rodziny Martela, byłego dyrektora elektrowni Stalowa Wola i jakoś jestem ich nie kuzynem, bo rodzina wyrzuciła złą i głupią genetykę wszystko zabójcy i wszystkożercy Wojciechowskiego.

Wygląda na to że kosmos Kus jest prosty jak oni sami chłopami co byli: www.cda.pl/video/17079029/Kapusniaczek-L...1-Lektor-PL-_-by-E89

Podam jeszcze jeden ciekawy film o żydziej władzy w Anglii, gdzie nawet mnie tam robili (może tylko w komputerze -ale czy żydy takiej władzy nie wiedzieli że ich żyd zabijaka-złodziej i nie inny jak na filmie też mnie tam robił?)
www.cda.pl/video/170412dd/Mamusia-i-Tatus-_-2008-_-Lektor-PL-
Każdy świrnięty film jest o psychiatrach i ich władzy i o takich co ich w ten sposób do zła sami przerobili.

Czy nie ciekawe, jak jedynie młodzi i dzieci mieliby możliwość wszędzie skakać-robić się, co tylko robiły osoby Kusowej i Bileckiego rodziny, niby jako NASA policja?
www.cda.pl/video/1544979a/-Jumper-2008-720p-lektor podałem ostatnio oglądnięty film i nawet tam jest mój ślad (pozycjoner filmu 17:38) gdzie łowcy zabijają chłopaka skoczka (mogły takie chłopaki w niewielkiej ilości istnieć, co się robią po całym świecie i mogli też robić się w skarbcu banku (takie niegroźne Robinchudy dla samego siebie) i że było ich niewielu to niczemu szkodzili, ale znaleźli się tacy co ich zabijali. Na filmie jest widać jak się sprzeciwiam zabiciu chłopaka i mówię po jego zabiciu aby go rozwiązać i aby żył i jako cień pokazują mnie za tym murzynem? co go zabił.

Jeśli zainteresował was film o skoczkach, to napiszę że istnienie paru niegłupich chłopaków nikomu szkodzi jak sobie pobiorą z banku, na swoje własne ciekawe życie i dodatkowo jest ubezpieczenie -to jak myślicie nie ciekawy to jest świat? -głupota zabijania niegłupich młodych chłopaków -co ich nawet Kuski-policjanty nie mogą gonić, ani się za nimi robić, a jeśli mogli ich podobnie gonić, to zrobili to łowcy bo mnie mieli i ja nic o tym wcześniej o tych chłopakach wiedziałem.

Ciekawe jaki żyd zabijał te młode chłopaki? może ze Stalowej Woli tylko zakamuflowany z komputera Kowal -na ciemny kolor skóry zrobiony, podobnie jak się robił Wojciechowski lub jest to Bileckiego skoczek-łowca, mąż Ewki Bieleckiej, e jej Ewa z Raju to Ewa Bielica. Ja bym się nie zdziwił, że to był biały żyd jak napisałem i na dodatek z najgroźniejszą kobietą psychiatrą Żugaj, też rodziny Bileckiego ze Stalowej Woli(która po zabiciu tego chłopaka powiedziała, że potem ona będzie go zabijać) –to kamuflowanie jest wytłumaczone, bo zabijanie chłopaków nie jest chwałą.

Może wam się nie podoba, że młodzi mogli się robić w skarbcu banku? śmiać mi się chce, bo całe te wszechświaty są własnością zabijanych dzieci i stopniowo można dawać niektórym młodym władzę, bo najogólniej stare dupy to są seksiste zbrodniarze Kusowej, dla swojej dupy rodzące im dzieci-swoje zabawki na zabijanie Kusami. Zapamiętajcie nic jest wasze, bo wszystko, każdy Wszechświat jest tylko dzieci własnością, macie i taki film jak dzieci zabijają swoich rodziców, pokazując im w tym czasie kukiełki-zabawki i nawet jest to prawdą jeśli wiedzą jak ich zabijają i jedzą żydzie Kuski. Jest też film o zakazie rodzenia dzieci i dodatkowo kobiety są bezpłodne. Dlatego koniec zabawy i wszystko dąży do NIC i dzieci jest władza i własność kosmosu i nic dziwnego że młodym stopniowo można dodawać władzy, ale co z tego jak Kuski mnie gdzieś mają swoimi żydami i kombinują jak takich młodych skoczków łapać, normalnie nic im z tego, bo to robi tylko bezsensowną zabawę dla kusowskiej władzy, a nie stopniowo działa przeciwko niej.
****** ****** ******

Co do okolicy mojego miejsca urodzenia i zamieszkania, to w Nisku powstała NASA jednostka wojskowa, dzięki starszej osobie kobiecie austriackiego pochodzenia i możliwe że rodziny mojego ojca, którego ojciec Franciszek był pochodzenia austriackiego, możliwe że wtedy powiedziała mi że byłaby moją ciotką jakby mnie nie zabiła.

Niepotrzebnie zaraz przed zabiciem ludzi, na ponowną powtórkę w czasie, przyjechali z Niska z jednostki wojskowej samochodem z sześcioma rakietami, które wystrzelili mi w plecy, powiększonemu przy wiadukcie kolejowym w Stalowej Woli, bo żydy chciały mną zrobić wyrok na Stalową Wolę , ale nie byłem od takich rzeczy i rozwalili mną jednym kopnięciem butem cały wiadukt kolejowy, bo z pewnością był jakoś wybudowany z zabijania mojej genetyki.
Oczywiście rakiety nie mogły na mnie zadziałać, bo nie wolno jest robić wyroki na wyrok i wystrzelone zatrzymały się przed moimi plecami i powróciły w miejsce wystrzelenia, co spowodowało trzęsienie ziemi które odczuli siedem kilometrów dalej w wiosce Pysznica i w tym miejscu na drodze przed wiaduktem powstał krater może 20m średnicy, a moja noga na skraju krateru uległa uszkodzeniu, ale się naprawiła.
Widocznie nie mieli co robić i sobie z nudów odpalili te rakiety.
A wcześniej dmuchnąłem na nich powietrzem, programem Herkulesa, syna Kusowej i na ulicy samochody wojskowy i ambulans zaczęły tańcować, a jak zabuczałem niskim dźwiękiem to wszystkie szyby w oknach wyleciały, widocznie ten wyrok co miał się stać to chyba z wyroku miał też zabić wszystkich w Stalowej Woli, ale od razu do tego nie doszło i dopiero potem odpalili ludzi, może w całym świecie w jeden czas.
Wyrok jest wyrokiem, który raczej powinien się stać, tylko że ja nie jestem od tego, ale każdy się takim robi jeśli zobaczy jak wszystko jest zabijane.

Wcześniej na wiosnę 1996roku zrobili mi wyrok śmierci w jednostce wojskowej w Nisku na życzenie Kus, dla dobra rodziny Bieleckich, a dotyczyło to ich Kuczery za Hitlera, któremu będąc dzieckiem wypowiedziałem hasło, aby go zabiło w oko, a mnie w serce i tak się stało, bo już wtedy Kuczera kombinował pole siłowe, jak na statek kosmiczny, dla swojego samochodu, aby granaty się od niego odbijały.
To nie jest jedyny przypadek, bo Wojciechowski pracuje po obu stronach, jego znajomy Piłat zawsze jest po stronie wyroków na Polskę, natomiast Kuczera rodziny Bielecki jest jak kot co chodzi swoimi drogami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/01/04 22:40 #421535

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Z innego forum:
'almagra' teraz udajesz że mnie bronisz, ale zrozum to co ja wszystko piszę to jest prawda i na NASA do udowodnienia, ale w mojej sprawie nikt musi cokolwiek udowadniać, bo władza mnie tylko pieprzy, a nawet nie wolno im nie sprawdzonych lub nie dających się łatwo sprawdzić rzeczy wykorzystywać przeciwko mnie i każdy normalnie i logicznie zachowujący się człowiek ma prawo do swoich poglądów i przekonań i nie jest to czymś nienormalnym.

Podam przykład: 18-01-2014r pojechałem do Tarnobrzegu po wyrobiony paszport i dureń kierownik powiedział mi że od razu w tej samej chwili tego samego dnia zniszczył mi paszport i pytałem się go dlaczego?, przecież mogę też przyjechać z osobą z rodziny i wybrać ten paszport, odpowiedział takie mają przepisy -jeśli z tego dnia były jeszcze takie przepisy że w sprawie cywilnej niszczy się ludziom ich prawny dowód osobistego wyjazdu za granicę i nie pozwala się na wyjazd za granicę i w porozumieniu z rodziną, to ciekawe niewolnictwo! i zaklepywanie ludzi na zbrodnie rządowe, a jeśli już tej daty takiego przepisu nie było? a ja mam dowód osobisty do odbioru paszportu? Znaczyłoby że jakby nie było mam jeszcze jeden dowód prześladowania i zabijania mnie polską władzą, tym bardziej że oświadczyłem że mam sprawę sądową o zniesienie całkowitego ubezwłasnowolnienia -to kierownik polskiej władzy jest głupszy od dziecka co dziecko od razu wie kto jest normalny a kto nie jest normalny?

'almagra' naprawę to śmieć mi się chce z tego wszystkiego, jak władza łapie ludzi na zabijanie i jak pies kija z pyska nie wypuszcza.
Pomyśl czy ty sam normalnie myślisz? czy i tobie nie robią prania mózgu? normalny człowiek nigdy podlega psychiatrii, a jeśli rodzina jak żydy zapieprzą kogoś z rodziny to władza zabija i wszystko robi tylko na oszustwie, aby zabijać, bo oni od tego są.
Pomyśl w sądzie jest świadek adwokat i słyszy otwarcie rozmowy sędziego i wnioskodawcy jak sobie mnie zabiją lub mogą zabić i to też słyszy w drugiej instancji sądu prokurator sądowy, który jest też w sądzie po to aby ludzi zabijać i jeśli mój brat pisze o przesłuchanie świadków, a prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa, lub pisze że wszystko było prawnie, a na NASA sprawdzić to wszyscy to są tylko zabijaki ludzi, poza tym polski adwokat to to samo kurwo polskiej władzy i nic robi i nie zgłasza przestępstwa sędziego, prokuratora sądowego i wnioskodawcy, co w sądzie zabija na hasła na pełną schizofrenię i sam zostaje zabity i sędzia się nim bawi, ale sędzia w protokole sprawy tego nie daje zapisać, czyli sędzia to oszust i zabijaka i samemu dyktuje co i jak wpisać do protokołu, czyli robi to jak chce.
Po prostu niema co pisać o tych zabójcach, bo ludzie sami wiedzą kto jest normalny a kto nie i bez różnicy wiedzą to też dzieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/01/21 20:38 #422300

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Moje sprawy z władzą są dosyć proste do wyjaśnienia, bo wiadomo moja genetyka kradziona i zabijana na moce Wszechświatów i przez Kusego zabijana takimi osobami, co się z tego zrobiły żydami i się tak nazwali była i jest wielkim przestępstwem.
Dlatego jeśli ktoś z rodziny pomógł psychiatrom zrobić pierwszy kontakt mojej osoby z psychiatrią, to nie jest ważne że ja nie mogę być chory i jestem zdrowy, bo psychiatria jest tylko do oszukiwania i zabijania na ciemne moce kosmosu.
Dlatego mój brat załatwił mi od 1979roku rentę rodzinną, na fałszywej podstawie psychiatrycznej i w ten sposób państwo polskie cicho sobie siedziało z żydami i wspólnie i wygodnie mnie sobie zabijali.

Ale od kiedy do polskiego rządu wchodzą rodziny i cepy Kus, to sytuacja się zmienia i Kaczyński z Wojciechowskim chcą jak chcą zabijać ludzi i robić w ten sposób aby ich nie karać, ale mimo wszystko są wyroki na Kaczyńskiego w Smoleńsku i nawet w powtórkach w czasie na Tuska, bo wracając z Nigerii nowy samolot z nim zleciał pionowo w dół.

Za Kaczyńskiego na posiedzeniu rządu każdy mógł widzieć dwukrotną z kolei wizytę Rycerza Kosmosu, który mówił Kaczyńskiemu, aby mnie w taki sposób nie zabijał jak to robi, nawet nie chcącego wstać Kaczyńskiego podniósł grawitacją do góry i spasował go do swojego wzrostu.

Kaczyński chcąc mnie zabijać jak chce i równocześnie mając trudności w zabijaniu mnie, bo mieli wyrok w Smoleńsku, nakręca swój bezprawny wyrok rządowy na moją osobę, posługując się psychiatrią do zabijania ludzi, bo w zwykłym sądzie za Smoleńsk nic by mógł zrobić i wymyślić, mało tego tym bardziej nie mógł by mnie zabijać.

To są takie proste rzeczy jak postępują do mnie sądy psychiatryczne, zachowując się totalnie bezprawnie w każdym względzie, chcąc mnie takimi bezprawnym rządowym wyrokiem zabijać psychiatrią -ale i to jest niemożliwe, bo psychiatria nie jest od tego aby na ludziach załatwiać jakieś polityczne sprawy, ale to są tylko oszuści i zabójcy ludzi z taką każdą władzą i koło się zamyka.

Rząd zamiast wypłacić mi jednorazowe i jak dożywotnie odszkodowanie, to mnoży na mnie przestępstwa jak chce i jak do potęgi, bo to jest chłopski rząd oszustów złodziei i zabójców wszystkiego i mało tego jak oni to robią, bo równocześnie w związku z moją genetyką posługują się takimi rzeczami jak: Biały Orzeł, Biały Lew, Adam z Raju, Jezus Chrystus, czyli są to zwykłe chłopy-złodzieje i takie oszusty w polskim rządzie, baby z kurzym móżdżkiem zarabiają sobie sędziami na zabijaniu, a ich chłopy podobnie w rządzie.

Nie należy zapominać jakie jest polskie społeczeństwo? bo są tacy co się z takim kryminalnym rządem podpisują na wyrok na nie NASA osoby, czyli do kompletu są to idioty aby rzeczywiście nic miały. Przypomina to solidarność mafijną, o cechach jak wspólnie rządzić się jak w komunizmie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2015/01/31 22:10 #422705

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli ktoś ma większe kłopoty ze strony psychiatrii i robią jemu napady lub całkiem utrudniają życie i chce się z tego wyleczyć to jakby nie było najskuteczniejszą metodą jest na tak samo na NASA zabicie sędziego, psychiatrów i tych co też z nimi nie inaczej współpracują, bo innych leków na niechoroby-psychiatryczne niema.

Zatem każdy widzi takie same żydzie rządy Kus, każdego jednego państwa i to nie są prezydenci ani cesarze, ani królowe, ani papieże, ale chłopskie dupy wysoce kryminalne na zabicie -jakby było jakieś prawo i jakby w ogóle coś od Boga było, a ich ciemno-podłe stado jest też winne, dlatego nic się ma co do dzieci i młodych, bo są do nauki i do dobrego życia, jako jakby nie było prezent od Boga i do tego tylko powinni służyć, a nie tylko do zabijania i jedzenia i robienia z nich mocy.


Tylko pomyśleć aby wiele lat przemysł wody 'mineralnej' poważnie skażał ludziom wodę i to skażenie nazywał mineralizowanie wody.
Takie osoby co ten przemysł mają to za czasu socjalizmu byłyby rozstrzelane wojskiem, za ciągłe trucie ludziom wody i puknijcie się ludzie czy to jest policja, może władza?, owszem ale ludobójcza taka żydzia, których to żydów kosmitów po drugiej wojnie światowej polski i sowiecki rząd wyganiał za granice i konfiskował im majątki.
Przecież tania i droga woda mineralna i dodatkowo jak w cenie mleka niczym się różni, bo chłopska woda studzienna jest zawsze normalnie zdrowa i ma więcej kamienia-różnych nie szkodliwych soli, bo jest tylko płytko pobierana.
Po takiej chłopskiej wodzie zawsze się jest zdrowszym.
Od jakiegoś czasu zaczęli stosować przemysłową sól spożywczą i od razu się ją wyczuwa jako bardzo szkodliwą i od razu podnosi ciśnienie krwi i jakoś zatruwa organizm, ale to i tak nic ma wspólnego z przemysłowego pochodzenia mineralizowaniem, bo jest ono o wiele groźniejsze, jak czyste chemiczne minerały, i od takiej podlej wody co macie wtedy pod oczami? albo na biało podpuchnięte pod oczami, albo ciemny kolor i zapadnięte oczy lub na dodatek zamiast wybielenie i zaróżowienie skóry to robi się ciemniejsza-brudniejsza i nawet jest widać jak od razu niektórzy się starzeją.
Zatem beztroski minister zdrowia zabija ludzi taką wodą i wygodnie się jemu urzęduje, bo te trucie ludziom wody nazywają mineralizacją i bez tego nigdy ludziom sprzedadzą normalnie czystej wody głębinowej, a co dopiero mówić o odpowiedzialności karnej zabijania ludzi psychiatrią na ciemną moc kosmosu, dla własnych i wspólnych korzyści władzy, rządu, armii.

Jeśli władza poluje na starość ludzi i komuś z kranu leci zła woda, a w rurach jest dobra, to ciekawe żydzie władzy czary-totalne polowanie na ludzi starych, którzy władzy nie uciekną i aby się ratować w sklepie nie kupią sobie normalnej wody, coby różowieć i zdrowieć, bo wtedy czyści się organizm, czyli normalnie krwią poprzez nerki są usuwane szkodliwe związki.
Kto jest odpowiedzialny za trucie wodą ludzi? i czy tylko policja? a zakład komunalny? -niby w rurach dobra woda,a w kranie zła i fakt że taka woda zabija ludzi -zatem władza i rząd to są złe żydy-zabijaki ludzi i nic więcej.
Weźmy kaszę manny, kto jest stary i che się uzdrowić lub jakiś czas zdrowo jeść, to kasza manny jest takiej osobie objadana i truta, aby dostać raka i na dodatek od razu z niczego przytyć, bo władza robi tyle trudu i swojej pracy aby ktoś szybciej się starzał i tylko denerwują się i na przekór od razu komuś robią raka. Ciekawe jaki wpływ ma kasza manny na nerwy władzy zabijającej ludzi.
Podobnie usunięcie czyjegoś oznaczenia władzą w postaci brodawek lub pieprzy czasem powoduje natychmiastową reakcję aby komuś zrobić lub bardzo przyspieszyć raka.
Po tych paru przykładach jest widać, że kapitalistyczna władza żyje w symbiozie z żydami zabójcami ludzi i tak jest wszędzie i od dawna wygląda to na to jakby obcy paśli ludzi władzą.
***** ***** ******
Na tym forum opisałem moje i nie tylko moje sprawy, związane najogólniej z żydzią władzą zabijania ludzi.
Jest to moja sprawa, a nawet obowiązek obywatelski podawać sprawy sprzeczne z prawem i bez podania takich spraw, jak to wiem, grozi nawet więzienie -dziwne jest stosowanie tego przepisu, jeśli to każda władza była i jest też żydzimi zabijakami ludzi, szczególnie dla mojej genetyki w kosmosie, ale i nie tylko.
Moje opisy są jako nie NASA osoba i mimo wszystko dużo opisuję, aby na wszelki wypadek niepotrzebnie mnie nie przesłuchiwali, bo nawet nie bardzo mają takie prawo i nie muszą przesłuchiwać ludzi nie NASA na NASA sprawy.

Mój własny obowiązek opisywania NASA spraw wynika z ich ważności i jak to mi powiedział Kusy: ludzie nie wybaczyliby mi, gdybym im nie chciał wyjawić jak są zabijani, bo moja dziecięca genetyka była i może jest kradziona i zabijana tą jedną rodziną Kus, na moce wszystkich Wszechświatów.
Zatem moje nie NASA opisy spraw są tylko relacją dziejących się rzeczy, jakie by nie były, bo głowy ludzi same nic wymyślą, bo są to tylko programy komputerowe z kosmosu i niejednokrotnie różnymi lewymi żydzimi wyrokami pieprzone, czego im nie wolno mi jest robić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/02/11 23:51 #423119

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wspomniałem, że pewne moje informacje, jakby nie było, są usuwane i ich niema, często kompromitują osoby rodzin wszystko zabójców i wszystkożerców i jakoś związanych bezpośrednio lub pośrednio z rodzinami Kus i polskiego rządu.

Podam przykład jednej z rodzin Kowal i dobrych znajomych Wojciechowskiego Roberta i jego Kaczyńskiego, z dwóch rządów w Polsce: www.cda.pl/video/150252f1/Droga-bez-powr...-Lektor-PL-By-Traku- akurat na tym filmie jest pokazana rodzina Wieśka Roga z USA, śpiewanego w RokenRolu jako jego imię West. Właśnie to on jak na filmie pokazał mi w komputerze tą swoją rodzinę i powiedział, że wszyscy dostają fioła i jego ojciec jeszcze nie jest tak głupi, ale to już nie jest jego tatuś.
Ten jego ojciec jak na filmie siedzi na werandzie na fotelu i się na wszystko patrzy. Nawet jest jego podobizna jako potomka rodu, bo myślę że to też on, skoro było tyle powtórek w czasie, to mógł się starzec, lub zabity zrobił się znowu żywy, ale w komputerze.
Rzeczywiście West dostał spadek i jest też o nim kilka normalnych filmów więcej, z tego co sam widziałem i dlatego to wiem.

Rzeczywiście rodzina Kowal miała wyroki i dawno z dziećmi zostali zabici, ale Bielecki im pomógł i sobie zmartwychwstać.
Podam przykład: matka Pawła Kowal zginęła w śmiertelnym wypadku z Bieleckim i Bilecką, jej pierwsze dziecko umarło, drugie to znaczy Paweł Kowal też został zabity i miał wpisany pogrzeb.
Roga Wieśka rodzina też została w USA jakoś zabita, ale były wtedy liczne powtórki w czasie i żyją: jego ojciec zginał pierwszy i tak już jest, ale Wiesiek Róg i jego matka też zostali zabici.

Jak wam się podobają te zabijające i mocne rodziny z Kus i wymodlone wami, to możecie się tym filmem nacieszyć i
modląc się do nich podziwiać jaka to jest mocna polska i amerykańska władza.

A może ich jeszcze bardziej polubicie? bo ich pies to właśnie: SkubiDu -jak z rysunkowych filmów.
Jest jeszcze jeden film, jakby obecnie Wiesiek Róg wyglądał, czyli West z RokenRola i nawet jego rodzina: www.cda.pl/video/19018806/Czekajac-na-se...hasing-Sleep-2000-PL
Ciekawe, bo sam uczył młodego chłopca Eryka syna Czestera Górskiego: aby mieć coś w kosmosie, to nie można być dobrym i aby jemu powiedział tato, zaraz potem zabrali dobrego i niegłupiego chłopca do szkoły specjalnej, a jego ojciec-wojskowy powiedział mi, że jak spotkam Kowal to abym ją od niego kopnął w tyłek, czyli matka Roga jest rodziny Kowal Pawła Kowal-Tutenchamona, Kserksesa i tak dalej, znajomi rodziny Wojciechowski Robert-Herod.
Dlatego film zaczyna się czarną dziurą odcisku stopy w górze i dalej jego umierająca matka mówi do niego, że jeśli przyszedł ją w tej chwili odwiedzić, kiedy spełnienia się na niej wyrok śmierci, to też jest w piekle.
Uciekający obcięty palec świadczy o wielkim zabijaniu ludzi i w ogóle jest to grana osobowość Wieśka Roga w późniejszym jego wieku życia i jak teraz. Aktor jest podobizną do Wieśka Roga, który obecnie ma 47 lat.

Nie jest ciekawe, że właśnie Marek Serafini oszust zabójca sądowy, związany z Wojciechowskim Robertem i Kaczyńskim bezprawnie zabija mnie sądami psychiatrycznymi kilka lat i nawet jestem ich nie kuzynem, śmiesznym jest z ich strony prawo, że jeśli nawet kuzyn kogoś z rządu nie może mieć sądowych spraw psychiatrycznych, co dopiero jeśli oni to mi robią całkowicie bezprawnie i jako mojej nie NASA osobie na zawsze! inne moje prawa też nie pozwalają mnie sądzić psychiatrią, a w sądzie w sprawie cywilnej wystarczy wykazać najmniejszą niewłaściwość sądu i sprawa cywilna jest wygraną i nie jest sprawą cywilną -tylko że w Polsce niema prawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/02/13 18:47 #423174

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
M K Stalowa Wola 19-02-2015r
37-450 Stalowa Wola
pr.stalowawola@tarnobrzeg.po.gov.pl :sygn. akt III RNs 27/14, sygn. akt I Ns 92/13

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli
ul. Popiełuszki 16
37-450 Stalowa Wola

Dotyczy: głupka-zabijaki Kaczyńskiego, z polskiego rządu i jego rodziny umarłego na wiosnę 2004rok Wojciechowskiego Roberta ze Stalowej Woli, bezprawnie zabijających mnie psychiatrią, swoimi lewymi rządowymi wyrokami, od momentu katastrofy smoleńskiej, przy pomocy swojego oszysta-zabijaki sądowego prawnie bezprawnego opiekuna Marek Serafini z MOPS Stalowa Wola.
Te podane mną przykładowo informacje są dowodem na to, że do tej pory nie zmieniła się moja normalna świadomość i nie będzie mnie zabijał dla własnych korzyści jakiś rządowy dureń, bo tylko tego chce i najogólniej inne podobne jemu Żydy-kosmity i takie niektóre rządowe -nie muszę dowodzić, co jest bezpośrednio związane z nadanymi mi sprawami psychiatrycznymi, bo oczywiście są to tylko same bzdury-głupoty robienia mi bezprawnych sądowych spraw psychiatrycznych, które w mojej sprawie nie jedno prawo zabrania!
Ale dla śmiechu w skrócie mogę podać jak zabijackie chłopskie kurwo władzy polsko-amerykańskiej zabija sobie moją genetykę, którą im nie jest wolno sądzić w sądach i zabijać.
1) 1979rok mój brat jeszcze przed komisją wojskową płaci łapówki-dolary abym mógł pojechać do USA, ale kurwo polskiej władzy tylko na to czekało i w szpitalu w Jarosławiu zostaje zabita na śmierć ordynator oddziału, bo mi na zawsze anulowała schizofrenię i załatwiła powrót do wojska, co potwierdziła psychiatra Ferenc, mówiąc do pułkownika, który miał mnie wziąć do wojska, mówiąc, że: w jeden dzień sam dostanie pełną schizofrenię, jak mi pomoże dostać się do wojska, bo już jedna psychiatra, co mi pomogła nie żyje.
2) 1984rok, po świętach bożego narodzenia, kiedy po wyżerce wyszedłem na pół godziny czasu na spacer, rodzina zebrana na wigilijnym objedzie postanowiła mnie zwabić do szpitala aby dać mnie na psychiatrię lub zabić, bo wtedy będą mieć pełne worki diamentów, podobnie to zrobiły będąc na wakacjach w 198roku, kiedy wypowiedziały hasło w domu ciotki Bronki w Tarnawcu, aby coś mnie zabiło i wtedy z sufitu wysunęła się belka stropowa i spadła na mnie, ale zdążyłem uskoczyć. W szpitalu nie było przepisu aby mnie uwięzić psychiatrycznie i jedyny powód zatrzymania mnie podali że w ten dzień ukradłem im duży szpitalny monitor i to wystarcza aby kogoś zdrowego i młodego jak na wieczne życie(puls serca 38x/mim) na całe życie zabijać psychiatrami, ponadto wszystkim obecnym i policjantowi rodzina obiecała korzyści materialne w postaci diamentów –które i tak nigdy dostaną, hi hi!
3) 1995rok, dobrowolnie podaję się na deportację do Polski i ‘emigrejszyn’ chce abym poszedł na obserwację na tydzień czasu, czy sam mogę jechać do Polski, bo rodzina nabzdurała w mojej sprawie w papierach, a wcześniej załatwili na siłę ‘ełfer’ czyli płacenie psychiatrycznych pieniędzy, aby mnie zabijać psychiatrią, bo to sami mi robili i robią dla własnych korzyści z polsko amerykańską władzą i dlatego co mogłem ze swojej strony to załatwiłem, że płacili mi symbolicznego dolara na każdy jeden miesiąc czasu, bo mają takie przepisy zabijania ludzi na ciemną moc kosmosu, że i za jeden dolar na miesiąc komputer też mnie do tego zabija, bo mam jakieś korzyści materialne z tego zabijani a mnie do nieskończoności –taki durny NASA komputer w rękach skurew chłopskiej władzy i aż w taki sposób dla nich zabija nawet nie NASA na zawsze osoby.
4) 1996rok mój brat płaci łapówkę dolary na stół sędzi Budzyń, aby mnie całkowicie ubezwłasnowolnić, bo nic chciałem mieć wspólnego z psychiatrią i nie poddałem się badaniom psychiatrycznym i innego powodu nie było –taka jest ludobójcza psychiatria i w taki sposób dla siebie ustawiła sobie nie prawo. Ten fakt łapówki dla sędziego na jego stole sędziowskim w sądzie sędzia Budzyń musiała zapisać –dołączyć do akt sprawy, ale potem brat powiedział, że wzięła tą łapówkę-dolary.
5) Późniejsze, czyli obecne sprawy sądowe psychiatryczne są robione całkowicie bez podstaw prawnych, bez prawdziwych dowodów, bo nic złego można zapisać osobie normalnej całe swoje życie, czyli wszystko oparte jest na zmyśleniach i ogólnikach, bez właściwej opinii wywiadu środowiska mojego zamieszkania, że jestem osoba normalną i bez schorzeń psychicznych. Czyli psychiatria zabijając ludzi nigdy konfrontuje zarzuty zabicia kogoś na połowie psychiatryczne i na uwięzienie psychiatryczne, bo to są tylko oszuści i zabójcy ludzi i tylko to robią na Ziemi i w kosmosie i dla swoich i rządu korzyści, ciemnej mocy w kosmosie . Jeśli na NASA sprawdzić, to byłem zabijany na sprawie sadowej i na badaniu psychiatrycznym, ale bezskutecznie, aby zatrzymać mnie na psychiatrii.
Noto macie durne zabijackie skurwa chłopskie prokuratorskie swoje ogłupione nie rodziny i siebie samych na dupie władzy zabijaków wszystkiego i to takiej polskiej dupie jednej rodziny Kus, ze Stalowej Woli.
Skoro zgłosiłem i to nie jeden raz przestępstwo waszej władzy, to robię to po to aby wykazać wasze trwałe zaburzenia psychiczne i takie bez różnicy jak seryjnych zabójców i jeszcze gorzej, bo jak do nieskończoności.

Wiadomość przekazana dalej
Data: 17 lutego 2015 19:38
Temat: Mój spacer po Stalowej Woli, z aparatem w ręku.
Do: sokolxxx@o2.pl, kamilkorzeniec@op.pl -adwokat Stalowa Wola

Halo!
Dziwię się że ty(brat J K) z takim rządem i takimi sędziami pieprzysz mnie tak biernymi adwokatami i to jest więcej jak głupie.

Moja dzisiejsza informacja na forum:
Wczoraj trochę chodziłem sobie i widziałem, na placu w około starego kościoła w Stalowej Woli, jedno z starych zdjęć wystawowych historii tych ziem i jakbym zobaczył siebie samego, z roku około 1918 i była to manifestacja pokojowa ludności z Rozwadowa i mnie tam jakoś zrobiły i na zdjęciu jest jakaś osoba, co by była podobna do mnie, ale dziwne bo jak podszedłem bliżej to wyglądała jak kobieta, czyli nie to.

Osobiście widziałem tych dwoje młodych żydków stojących na uboczu, po lewej u góry, jak na zdjęciu i powiedziały mnie młodemu że nic mi zrobią bo wiedzą poco mnie zrobili, czyli mną jest jakoś zapisany ten moment tego zdjęcia lub takiej samej sytuacji w komputerze, a nawet pamiętam jak tarcza ustawiłem swoją twarz w kierunku robionego zdjęcia.

Pamiętam księdza jak ustawił mnie za tymi najfajniejszymi dziewczynkami i jak aniołami i wyczułem, że nie jest najlepiej dla mnie i dzieci i pobłogosławił nas i powiedział, bądźcie dzieci dobre dla siebie. Od razu spytałem się dziewczynki jak mają na imię i powiedziałem jak sam się nazywam i że będę dla nich dobry. Ale żydy od razu zaczęły mnie zmieniać i od razu im powiedziałem, że taki jak ja jestem to dla nich nic chce złego i powiedziały, dobrze że stoją do mnie tyłem.
Jak na zdjęciu pamiętam swoje ubranie, ciepłe ja na Sybir, a przecież niektórzy mieli rozpięte pod szyją. Zapamiętawszy takie fajne dziewczynki, co szły przede mną, to od razu się odnalazłem i trochę gruby jak pasza i strzałką się oznaczyłem, ciekawe bo te wszystkie dzieci na zdjęciu są zdrowe i ładne. Te młode żydki takie jak po lewej stronie u góry obok flagi powiedziały, że nic mi zrobią, bo do czegoś mnie zrobili.
To zdjęcie pokojowego pochodu o uzyskanie niepodległości też mogło mieć związek aby NIC było, aby nie było drugiej wojny światowej i tym jakoś zajęli się żydzi.

I inne momenty też się we mnie zapisały, tych czasów jak na zdjęciach, pokazanie mi zniszczonego mostu na Sanie i chęć zrobienia sobie ze mną zdjęcia z artylerzystami, ale nie byli to Polacy, a Austriak lub Węgier i było ich tylko kilku chętnych, widocznie jak na wystawowym zdjęciu było ich więcej.
Austryjak nigdy coś robi niepotrzebnie i dlatego ten na zdjęciu po prawej stronie, siedzący rozkraczony na dziale powiedział mi, że jestem podobny do niego i nie jest to przypadek i zna się na tym i wie co to jest, nawet coś zapisał sobie na zdjęciu co chce dla mnie i dla siebie samego.
Zatem prawdopodobnie nawet może to być to austriacka rodzina ze strony ojca mojego ojca Franciszka lub też od strony matki mojego ojca, co jest bardziej prawdopodobne.

Na innym zdjęciu w Charzewicach jest też widoczny spalony i zniszczony zamek księcia Lubomirskiego, tej samej rodziny z Łańcuta.
Ciekawe, bo mi mówią że środkowa i najmłodsza dziewczynka, co w pochodzie stała przede mną jest ciotką mojego kuzyna lekarza Krasonia, nieślubnego syna księcia Lubomirskiego, który nie tak dawno zmienił sobie swoje nazwisko na Lubomirski.
Jak wiesz ten nasz kuzyn lekarz Krasoń sąsiad spod mieszkanie nr.3 jako nieślubny syn księcia Lubomirskiego wziął jego nazwisko i teraz też się tak nazywa. Dodałem ci zdjęcie zniszczonego i spalonego zamku Lubomirskich w Charzewicach, edytowałem obraz i poprawiłem i możesz się pochwalić jaki jestem fotograf, przed kościołem zrobiłem zdjęcie z plakatu zamku Lubomirskich.
*** *** ***
Zatem mam nie tylko jeden mój dowód zdjęcia, które mogło być opublikowane i pokazywane publicznie, bo tak chciałem, bo był to czas z 1936roku z Hindenburga_Wałbrzych, kiedy to Hitler miał zabić wszystkich z tego komputera i miało być NIC, ale się tak nie stało, bo matka męża mojej siostry ciotecznej wypowiedziała hasło, aby tylko nic mi było i dlatego wszyscy uciekli do komputera, bo sam miałem się z nimi wszystkimi spalić i tak też mówiłem, że nie mam gdzie uciekać, bo mnie nie było i niema.
Zdjęcie to było po to aby mnie żydy nie zabijały i w razie czego było jako dowód w mojej sprawie, oraz tym zdjęciem można sprawdzić moją nie rodzinę, jak mnie wspólnie z żydami zabijają, bo nie mogą się tego zdjęcia wyprzeć, ani tego zdarzenia!.

Inny moment aby NIC było dotyczy czasu lądowania na Księżycu, gdzie zrobili mnie i nie matkę jako astronautów i wtedy wiadomo nie było fonii i tylko wizja: od promieniowania kosmicznego spaliła się flaga USA, zaczęły się palić promieniowaniem skafandry, ja od razu się sam odpaliłem i to było widać na wizji i wtedy w nie matce kierowałem ją w stronę kamery, aby widać było że to jest kobieta i zasłaniała obiema dłońmi twarz i na wizji było widać pękanie szybki w kasku skafandra i powiedziałem aby się od razu odpaliła, bo jest po niej i dopiero wtedy zatrzymali wizję, a raczej powiedziałem aby dotknęła kamerę i od razu się zapaliła, a wcześniej uprzedzali mnie abym pod każdym względem nie dotykał kamery. Potem była wizja i pokazali drugą próbę zejścia na Księżyc, nawet lądowanie w kapsule na morzu było dziwne, bo mnie robili co jakiś czas w kapsule, bo dłużej nie mogłem w niej być i na sam koniec przed otwarciem kapsuły zrobił się w niej mój brat i trochę mnie zabił, a sam moment otwarcia kapsuły był potem komentowany, że w tym momencie kosmonauta został podmieniony.
Zatem skąd te prawdziwe spostrzeżenia, które nigdy potem były pokazywane i wyczyszczone, ale miały swoje miejsce? ważniejsza rzecz abyśmy na Księżycu zginęli i NIC było -dziwne to jest dla mnie, ale jak ktoś tak zapisał to możliwe że po to się w taki sposób to stało, powiem że na Księżycu powiedzieli mi że to Ruskie wcześniej tam były, piszę to co wtedy sam usłyszałem lub widziałem.
Były momenty, że byłem w domu i w komputerze i że mnie brat dotyka, a w domu sam komentowałem, że to nie zwidy że jeden kosmonauta zniknął i jak otwierali kapsułę też powiedziałem że kosmonauta w tej samej chwili się podmienił, na co odpowiedział mój brat, dobrze że to zauważyłem. Hi hi, rzeczywiście kurwa mać polskiej władzy z USA zabija moją nie NASA osobę.

Ciekawe, bo każda kurwa mać sędzia bez praw ludzkich i rzeczy w mojej sprawie pisze głupoty i mnie zabija, e sama powinna zdechnąć, jak nic ma z zabijania genetyki jak moja i sama powinna mieć zabitą głowę jak mnie w papierach zabija, oraz głupi kretyn Kaczyński w mojej sprawie powinien dawno być wywalony z rządu, że nic ma i nic znaczy w rządzie i zabity na śmierć, bo ja tak chce, bo takie jest do tego prawo, robiąc mi lewe rządowe papiery nie NASA osobie na zawsze, aby mnie można sobie zabijać.

Zatem zabójcy bez praw ludzkich i rzeczy mnie zabierają prawa i mnie chcą zabijać i zabić jak chcą -kurwa mać nie zabita Polska z wyroku za całe zło Wszechświata i na dodatek taka jak po żydowsku wszystko na opak.


Są też i świadkowie mojej obecności różnych zdarzeń: jest to film jak Rambo jest w Afganistanie i to ja młody chłopak z nim byłem w komputerze i te wszystkie rzeczy przeszedłem, co na filmie i nawet pod sam koniec to ja byłem w czołgu, który strzelał jak karabin maszynowy, bo to ja jak automatycznie podawałem w nim pociski i nawet siedział w nim też młody chłopiec, co miał tak samo robić na Ziemi jak ja robiłem w komputerze. Nawet powtarzał zapytanie, czy ja rzeczywiście mam ścisnąć dłonią górną część pocisku, aby zainicjowały się reakcje chemiczne i to miejsce zrobiło lekko ciepłe, aby od razu wystrzelić taki pocisk, aby wybuchł w powietrzu i zrobił wielką fale uderzeniową i tak się stało i jak pokazane było na filmie, tylko że zmienili film i wycieli wszystkie te zdarzenia i zastąpili innymi. Nawet komandos w czołgu powiedział mi że pierwszy raz takie coś zobaczył.
Po prostu Afgańczycy poprosili o NASA wyrok, bo w zabitej ludności cywilnej były dzieci i tak się stało.
Ciekawe bo ten dureń Wojciechowski Kaczyńskiego zrobił mnie w sowieckiej jednostce wojskowej w Afganistanie i takiego jak niegłupiego, aby Ruskie nic z tego mieli, nawet znajomy w tej jednostce wojskowej Kola powiedział mi, że wie co to jest i poco to zrobili bo zabili ludność cywilną, aby zabić całą jednostkę i wszyscy są wystawieni aby zginąć i sam to wie, bo jest niegłupi.
Nawet go uratowałem i bo komandos chciał go zabić i by nie żył i się z nim dogadałem i chciał abym go kopnął stopą w nos i potem jak go złapałem za nogi i przewróciłem to upadając kierował karabin w moją stronę, ale w tym samym czasie dostał od komandosa w głowę i tak go uratowaliśmy, bo tylko on ocalał, bo zawieźli go do szpitala i potem nie miał gdzie wrócić, bo nie było jednostki wojskowej.
Mało tego, dureń Wojciechowski Kaczyńskiego zrobił się amerykańskim helikopterem, w którym była automatyczna broń na podczerwień i tylko nacisnąć jeden przycisk i wszyscy w około są zabici i zabili nas(nawet ja też byłem w tym helikopterze), ale nie mógł robić wyrok na robiony wyrok i ja z wyroku musiałem zestrzelić ten amerykański helikopter, bo mi to powiedział komandos.
Był to moment kiedy helikopter dostał w bok, ostatnim pociskiem z plutonem.
Wcześniej musiałem z wyroku zabić w helikopterze Wojciechowskiego i do tego zrobiła się na strzał dziura w szybie helikoptera i wtedy przez drzwi helikoptera wypadł z niego i może to jest moment jak na filmie i był to ustrzelony mną Wojciechowski -ale Kaczyńskiemu przeszkadza że są na nich wyroki i mnie lewymi rządowymi wyrokami zabijają, poprzez lewe sądy psychiatryczne.

Czyli uratowałem Kolę od śmierci i jego znajomego Wołodia żonę, uprzedziwszy ją aby nie poszła na występy lotnicze w Lwowie, bo już kiedyś wcześniej zginęła, a oni obaj to czasem sobotni handlarze na rynku Stalowa Wola, ale ostatnio ich nie widuję, Kola sam mi powiedział i potwierdził co wie o mnie i o osobie, czyli to wszytko jest prawdą.
Nawet Wołodia przewiózł mnie na nie ważnym paszporcie przez granicę, po telefonie do generalnego prokuratora Ukrainy, abym mógł sam się zabić na terenie Ukrainy, uciekając w ten sposób od polskiej władzy, co sądową psychiatrią zabija ludzi na głowę i tak się stało.
Innym razem w innej powtórce w czasie dostałem list z Ukrainy, abym mógł wyjechać na deportację i od razu na ukraińskiej granicy na unicestwienie mnie, też była to ucieczka przed polską władzą, co mnie sobie jak chcą za nic chcieli zabijać, tym kretynem Kaczyńskim i jego Wojciechowskim i na granicy ukraińskiej od razu się tak stało i mnie nie było.

Ciekawi są ludzie skąd się wziął ten komandos na wyroki? nic nowego Kusy powiedział mi że w tym komputerze są tylko same zabijaki i pozwoli niektórym być w komputerze, jako pozytywnym osobą i jednym z nich był ten komandos jak Rambo, ale sam mi powiedział że tak się nie nazywa i drugą osobą był młody chłopiec Lorda z Anglii z czasu zatonięcia statku Tytanik, który się by utopił, tylko że uratował go Kusy.
Ten sam komandos przy mnie strzelał z karabinu maszynowego do żołnierzy, co strzelali z karabinu maszynowego do Mongołów na świętej wojnie mongolskiej około 1300rok dowodzonej głupim Wojciechowskim z jego prezydentem Buszem i nawet wszędzie były wtedy użyte bomby atomowe, oczywiście potem wszystko jakby nic się cofnęło, ale jak mi Wojciechowski powiedział dzięki niemu Mongołowie przegrali wojnę, był na nich wyrok, bo chcieli zabić i zabijali mongolskie dzieci.
Potem dureń Wojciechowski powiedział mi swoją prawdziwą głupotę, że wszedł z Buszem do Japonii i wcześniej Japończycy się odpalili, bo ich wcześniej uprzedziłem, prawdopodobnie rozmawiając z jakąś NASA Gejszą.
Ciekawe bo Wojciechowski w gwiezdnych wojnach powoływał generałów byłych wojskowych i stopniowo się ich pozbywał, aby nie długo jemu służyli i na wojnie mongolskiej niepotrzebnie atakował mnie i komandosa i tylko po to aby pozbyć się niepotrzebnych żołnierzy i kiedy to powiedziałem komandosowi to się wciekł i z wyroku wsadził-wypalił Wojciechowskiemu racę, prosto w usta i spalił jemu głowę. W ogóle Wojciechowski był też taki i za czasu będąc Lordem Bezbożnym, że pozwalał gwałcić i zabijać ludzi i dzieci, jeśli tylko z nim nie byli, to znaczy nie chcieli jego znać.
Marek

Inna-następna moja informacja na forum:
Dzisiaj 04-02-2015r dowiedziałem się od sąsiadki z dołu (Czarnieckiego 9 mieszkanie nr.3), że w środę byli pod drzwiami minie zabrać, czyli: policja, lekarz, sanitariusze i oszust zabijaka sądowy Serafini -czyli popełnił kolejne przestępstwo, z resztą idiotów zabójców polskiej władzy co genetykę jak moja zabijali i może nadal zabijają i czego nie wolno jest w mojej sprawie udowodnić, bo byłby to koniec świata i może wyroki na Polskę np. jak kilka lat temu w powtórce w czasie weszli do opustoszałej Polski z granicy Sowieckiej Amerykanie i było to w tym samym czasie po fakcie umieszczenia w Polsce w muzeum amerykańskiego samolotu bojowego.

Byli mnie tylko porwać zabić psychiatrią, bo ta sąsiadka przechodziła i nikogo, ani jej się nie spytali o stan mojego zdrowia, czyli to nie był normalny lekarz, ale oszust i zbrodniarz, bo przecież to on ma stwierdzić o stanie mojego zdrowia i nawet nikogo się spytał, czy coś mi się stało, zatem to jest przestępca-zabójca jak oni wszyscy, bo przecież w sądach wydają bezprawne żydzie wyroki na nie NASA ludziach na zawsze, tym bardziej bezprawnie, bo znają moją genetykę i trzymali lub trzymają na zabijanie na ciemną moc w kosmosie i sami wiedzą że nie mogę być nienormalny i moim prawem jest aby tacy wszyscy NIC mieli i nie ważne co się z nimi stanie i z ich rodzinami, bo takie jest prawo.

Ciekawe jakie jest prawo, skoro w mojej historii nie było zapisu że się jak to mówią sam zabijałem dla psychiatrii, czyli niby się leczyłem i wiadomo że i tak nie mieli prawa mnie sądzić psychiatrycznie, bo do tej pory jestem normalny i bez schorzeń psychicznych, bo moja dziecięca genetyka była zabijana na wszystkie moce Wszechświatów, czyli w ogóle też na istnienie samej materii, czyli na istnienie waszych wszystkich tyłków w kosmosie i na Ziemi.

Faktem jest że był tam policjant i nie wiem jak się zachował, czy przepisowo, czy nie przepisowo, bo przepisowo to sam powinien ocenić sytuację, tym bardziej że wie o mnie wszystko i też niepotrzebnie mnie ma w komputerze i tylko każda taka osoba władzy ma pracę, bo inaczej by ich nie zatrudnili, bez zabijania genetyki jak moja i jak do nieskończoności i podobnie robią to w całym tym polskim rządzie i sądownictwie, czyli to są tylko chłopy złodzieje i zabijaki genetyki jak moja, wiedzący że byłem zabijany na wszystkie moce Wszechświatów i w jednej chwili nie powinno być materii w całym Wszechświecie, czyli nawet ich tyłków i nie mogę być chory na głowę, ale że to zabijają wszystkie dzieci i niemowlęta i ich jedzą i wybrane genetyki dzieci wieku około 11 lat zabijają na moce Wszechświatów, to cały ten kosmos prawnie należy do dzieci i tylko do dzieci i to one powinny decydować czy wszystko zabić i z tym zawsze liczył się Kusy, mówiąc mi że przed zrobieniem nowego i takiego samego Wszechświata osobiście zabija każde dziecko Wszechświata z osobna, aby nie zrobiły końca Wszechświata -napalony kretyn życia wiecznego dla samego siebie i swojej rodziny Kus i ich 100-u wszystko zabójców-wszystkożerców, zabijający i jedzący wszystko od jednego do drugiego nowego i takiego samego Wszechświata i na tej rodzinie obecnie oparta jest władza rządowa, bardziej jak kiedykolwiek wcześniej.

Powracam do policjanta i jeśli w końcu nim odpieprzyli wszystkich z powrotem, to znaczy że mimo wszystko policja tak całkiem nie popełniła świadomego przestępstwa, które jest wagi morderstwa władzy na mojej osobie, dla własnych korzyści i jest to więcej jak morderstwo, bo próby zabicia mojej głowy, na pogłowie psychiatryczne i dodatkowo uwięzienie, bez dowodów rzeczowych, a tylko sprefabrykowane oszustwem samymi psychiatrami głupoty i na zasadzie ogólnych stwierdzeń, niczego dowodzących co z czego wynika.

Jak jest z tego widać władza zabija ludzi i jeszcze bardziej zabija i nie pyta się ludzi czy tak mi można robić i za to jest odpowiedzialna policja, która ma prawo do wyrzucenia całej fałszywej dokumentacji sądowej sprawy cywilnej, bez przewinienia prawnego z mojej strony i jako nie NASA na zawsze tak jest i w ogóle nie mogę być sądzony!
Jam mam prawo do wielkiego jednorazowego dożywotniego odszkodowania za prześladowanie mnie polską i amerykańską władzą dzień i noc 30 lat czasu, abym wybrał miejsce mojego zamieszkania poza granicami Polski i nie ważne co się ze mną stanie, ale miałbym spokó
j.

Czyli Kaczyński z rządu i jego rodziny Wojciechowski mogą być sprawdzeni, jako moi nie kuzyni, jak mnie z władzą zabijają i prześladują i tym bardziej że do tego nie pozwala przepis robić mi sprawy sądowe psychiatryczne, bo nie tylko ich można sprawdzić jak zabijają, ale też cały ten rząd jak wszystkich zabija psychiatrią dla własnych korzyści ciemnej mocy kosmosu, czyli nawet nie kuzyni ludzi z rządu nie mogą mieć spraw sądowych psychiatrycznych i takie jest prawo!.

W konfrontacji z moją osobą prawnie wszyscy i ich rodziny powinny stracić możliwość zabijania genetyki jak moja, dla własnych korzyści. Bo w mojej sprawie są to osoby zabójcy ludzi do nieskończoności, bez praw ludzkich i rzeczy, takie są kryminalne rządy i całe te ich społeczeństwa i bez praw ludzkich i rzeczy i takie jest prawo na ich zabicie jak się chce i do tego mają prawo zabijane dzieci na moce Wszechświatów.

Psychiatria jest od profilaktyki od zagrożenia w sposób niepoczytalnie nienormalny, a nie w ogóle od zagrożenia dla ludzi w sposób normalny, bo wyroki na ludzi za zło są normalne i wyższe i z kosmosu i nic mające wspólnego z psychiatrią!
Zatem jest widać jak głupie chłopy, kretyny zabijaki z rządu pomyśleli sobie zabijać ludzi jak chcą i dla własnych korzyści i często pomaga im w tym (wspólnie podpisując się na bezprawnych wyrokach na osobie nie NASA na zawsze) parafia też bez praw ludzkich i rzeczy.
Bo przecież nie można ukryć dawno zrobionych NASA przedszkoli i NASA szkół podstawowych, dla dzieci kosmitów i tym bardziej że jest ich całkowita większość -ale są to dzieci.

Zobaczcie przykład odnośnie najgroźniejszej psychiatry Bileckiego boga Wszechświata, czyli osoby Żugaj ze Stalowej Woli, bo podejrzewam że dawno bezprawnie wpisała sobie psychiatrią co chce, aby mnie zabijać, np.: może zaznaczyła stopień mojego zagrożenia, nie uwzględniając tego że nic jest jej z zabijania genetyki jak moja i mną też mają prawo zrobić wyrok końca świata, mimo że nie jestem do tego, bo nie NASA na zawsze, lub zrobić wyrok na Stalową Wolę lub całą Polskę, aby np. zamiast Polski było może i nic to ma z niepoczytalną nienormalnością i wynikającym z tego takim zagrożeniem -psychiatry są zawsze oszustami i zabójcami, zmyślającymi sobie psychiatrycznymi terminami co chcą i bez podania dowodów na swoje kryminalne głupoty, bo dowody świadczyłyby przeciwko nim samym i nie mogliby zabijać i za takie ich oszustwa odpowiedzialna jest prokuratura i policja.

Niektóre rzeczy w Polsce mogą się już zmieniać i np. może zapaść się pod wodę Westerplatte, czyli półwysep Helski, bo w końcu koniec Wszechświata musi kiedyś nastąpić i powinien kiedy ja umrę, bo ja żyję tylko jeden raz i w kosmosie nic było i nic jest za darmo.
***** ***** *****
Jak tym razem pod moimi drzwiami pomyśleli sobie hycle zabójcy? że wypada mnie zabić na głowę sanitariuszem, a nie zabójcą psychiatrą, bo jeszcze bardziej zablokowałoby to ich hyclową pracę i wtedy hycel-zabójca psychiatria wydałby opinie, że mam niesprawną głowę czyli nazywają to chorą?!-tylko na takie prostacko-chłopskie idiotyzmy zabijania ludzi jak do nieskończoności liczy polski rząd -aby tylko był najmniejszy pretekst zabijać i dlatego kto udaje chorego na głowę, aby dostać świadczenia pieniężne, to dla niego nie jest to sielanka, bo najpierw zostaje rzeczywiście zabity na głowę, na pogłowie psychiatryczne i równocześnie zabijany każdego dnia jak do nieskończoności, na ciemną moc kosmosu, bo dla ludzi biała moc kosmosu jest z wyroku zabijania tych co zabijają ludzi i dzieci i tylko dlatego istnieją planety.

Aby zabijać psychiatrią, to pogłowie psychiatryczne zawsze kierowane jest, jakby to nie było władzą do ośrodków psychiatrycznych i załącznikiem ich zbrodni są nieleki, że oni ich zabijają-leczą i potem liczy się wola pogłowia że sami ich w taki kryminalny sposób pragną i biorą nieleki, bo to wiedzą lub nie wiedzą jak kryminalnie działa psychiatria, a środki pieniężne są ważnym atutem zabijania ludzi polskim rządem, bo ofiary mają z tego ich zabijania jakieś materialne korzyści, dlatego mają do tego przepisy nienormalności dla osób co nie chcą zawsze fałszywych psychiatrycznych świadczeń pieniężnych, bo to sama psychiatria z takimi Żydami zabija ludziom głowy i w nich siedzi i nimi rządzi i nic ma to wspólnego z chorobami psychicznymi!.

Drugą ciekawą sprawą jest fakt, jeśli ktoś wcześniej zażywał nieleki psychiatryczne, to jest już po nim i w sądach na siłę takiego zabijają, aby się nie uwolnił z psychiatrii, bo gdyby tak się stało, to psychiatria wszystko traci z zabijania kogoś i może stracić z zabijania wszystkich i nie wolno zapominać w pierwszej kolejności pozbyć się świadczeń pieniężnych, na zawsze fałszywej podstawie psychiatrycznej, bo takiego zawodu zabójców ludzi na żydzie hasła niema i ludziom co mają rozum lepiej ich nie znać.

Dlatego ja od samego początku sprzeciwiłem się zabójcą psychiatrycznym i aby w sądzie mnie zabijać musieli wpisać same głupoty, że się leczyłem psychiatrycznie i inne, bo w sądzie nie mieli żadnych podstaw mnie sądzić psychiatrycznie, bo całe swoje życie każdy wie że jestem zdrowy na głowę i mało tego jako jedyny w Wszechświecie inaczej w mojej sprawie być nie może.
Na samym początku takie z niczego zrobione, na oszustwie prawnie bezprawnego opiekuna z MOPS, sprawy sądowe psychiatryczne są po to aby potem dokładać psychiatrami dalsze głupoty, dokumentacji samych oszustw psychiatrycznych, dlatego do tego służą prawnie bezprawny opiekun w każdym MOPS i tylko pomagają i zabijają ludzi w sądach , bo sędzia widzi tylko to co jej taki prawnie bezprawny opiekun zabójca MOPS napisze, dlatego ludzie z ulicy często nie chcą znać pomocy z MOPS, bo wiedzą, że wcześniej czy później będą ich chcieli zamknąć w domu wariata, nawet nie ryzykują iść gdzie wydają im darmowe posiłki.

Co z tego mojego pisania wynika: zabity na badaniu psychiatrycznym na terenie szpitala Stalowa Wola, głupim Kułaczem-ordynatorem, to w takim przypadku w mojej sprawie Kułacz i szpital nie istnieje, bo nic mają z zabijania genetyki jak moja i na dodatek też ich rodziny, bo normalnie jest takie prawo!.
Dodatkowo wysłali do mnie zabójców z policją i personelem szpitala i nawet policja Stalowa Wola i prokuratura nic ma z zabijania genetyki jak moja i ich rodziny, mnie mówią że w mojej sprawie podpisał się nawet dyrektor elektrowni, to znaczy że i elektrownia nic ma i ten dyrektor i jego rodzina i tak dalej, aż ludzie w całym Wszechświecie dojdą do wniosku ze swoimi dziećmi mocy Wszechświata, że niema całej Stalowej Woli, całej Polski, całej planety, a w końcu że najlepiej jak jest NIC.
***** ***** *****
Proszę zauważyć jak działa policja i prokuratura sądowa psychiatryczna? w ogóle nie działa i tylko wspólnie zabijają z psychiatrami.
Dlaczego zabijają? bo nie rodzina są jak żydy i sami psychiatrią zabijają kogoś z rodziny i jak to jest poznać?, że niby pomagają, aby nic stracili z zabijania, opłacając w taki sposób adwokatów, że adwokaci sami na sprawach sadowych są świadkami zabijania ludzi sądem i taką prokuraturą sądową i nic robią w tej sprawie, a dla śmiechu ktoś całe życie jest zdrowy i nigdy zrobił coś nienormalnego i środowisko zamieszkania to wie!!!. Ślepy zabójczy sąd, każdej jednej takiej rządowej psychiatrycznej władzy zabijania ludzi jak do nieskończoności, dla własnych korzyści.
Ciekawe są ich bezprawne układanki: kto się che wyzwolić spod psychiatrii i nie chce brać psychiatrycznych świadczeń pieniężnych z ZUS to sąd z rodziną tylko za to ubezwłasnowalnia całkowicie taką osobę bez podania innych przyczyn, mało tego -żebrzący o zabicie kogoś psychiatryczny sąd zrobił sobie z adwokata bezprawnie prawo jego roli jako oskarżyciela-prokuratora psychiatrycznego do zabicia klienta i np. adwokat może posłać swojego klienta do domu wariata lub napisać swoje inne głupoty, że klient od dziecka był chory psychicznie i to wszystko po to aby kogoś zabić na przymus psychiatryczny, czyli adwokat nie jest adwokatem, bo też jest prokuratorem oskarżycielem w jednej i tej samej osobie.

Proszę zauważyć, że opętanie jest robione władzą i mało tego taka osoba może rzeczywiście kogoś tą psychiatryczną władzą zabić, a dlaczego tak jest? bo to jest wielki biznes wielkiego zabijania i ofiary się nie liczą. Dowodem jest zabicie ordynator Wnuk w Jarosławiu w 1979roku na wiosnę, która pomogła mi dostać się do wojska i od razu w tydzień czasu została nimi zabita, co psych. Ferenc to potwierdziła i ostrzegła pułkownika, który chciał mnie wziąć z Jarosławia do służby wojskowej, bo inaczej w mojej sprawie w jeden dzień sam dostanie pełną schizofrenię.
Dlatego głupi kościół i inne do tego rzeczy robią tło dla jednej rodziny Kus, co zabija ludzi na choroby, w wypadkach i tak dalej, że świat jest nieznany, że są ich szatany, że jest ich piekło i tak dalej i w końcu Bóg może to wszystko tylko zniszczyć lub robić od nowa -jak ktoś to wie i jak z nimi do tego chce ich ogłupione stado.

Z innego forum:
‘almagra’: Kiedyś chciałem być psychiatrą...Dobrze, że nie zostałem, bo jakby mi ktoś tak jak ty tu pierdolił, to bym go zastrzelił...
‘cin157’, czyli ja: Prawdę piszesz, bo taka kompromitacja takich wielkich zbrodniarzy nie inaczej by zrobiła, tylko że bezprawnie jadą na zabijaniu genetyki jak moja i są ostrożni, ale i tak się dużo starają -zabijać aby samym nie być ukaranym i do tego służy im rodzina Kaczyńskich z wyrokami i Wojciechowski.

Zrozumcie ludzie, gdybym się nie sprzeciwiał to znaczyłoby, że sam chce zostać taką ofiarą dla takiej żydziej władzy rodziny Kus zabijania wszystkiego i wszyscy potem by mnie zabijali za taką kryminalną władze -to są za wielkie zła rzeczy, aby być takim głupim.

Bez wątpienia wszyscy od dziecięcych lat jakoś podlegają władzy rodziny Kus, czyli ich takim żydom, bo niektóre dzieci rodzą się nimi niezdrowe, inne mają w sobie osoby takie co je przeznaczają na poprawczaki, zboczenia, lub potem na złodziei w więzieniach i ciekawe jak ich zabijają i czy tak samo jak to robi psychiatria i jak do nieskończoności, na ciemną moc kosmosu? -niema znaków zapytania, bo poco by im to robili i tyle czasu mieszkali w ich dziecięcym wieku i potem? -można się bać przestępców i psychicznych, bo w nich są podobni władzy przestępcy.

Podam przykład: bezpośrednio wiem od tej rodziny Kus, że są taką rodziną całego zła Wszechświata i jeśli niektórym ludziom robią tyle więcej krzywdy, to przecież taka rodzina Kus bez praw ludzkich i rzeczy dawno by była zabita ludźmi całego świata-Wszechświata, np.: wrzucone by miała granaty, lub podpalona, ale to jest dowód na to że Kus mają jakieś swoje programy i nikt ich może ukarać, lub się po prostu ich boi -ale czy dla wielkiej krzywdy są jakieś granice?

Gdyby w mojej sprawie ukarani byli wszyscy z USA i z Polski, to byłbym bogatym człowiekiem i to do końca mojego życia, bo procent robiłby mi pieniądze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/02/21 15:46 #423357

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Trochę dowodów obrazków, bo coby znaczyło to moje pisanie do kurwa zabijackiej prokuratury, takiego kryminalnego rządu w mojej i nie tylko mojej sprawie - to są za ważne rzeczy aby je nie podać, tym co się do nich jak głupie modlą.
Wspomniałem o austriacko-węgierskich artylerzystach, którzy w latach 1918rok zrobili sobie ze mną zdjęcie, ale na wystawie przed starym kościołem było tylko ich zdjęcie w większej grupie, na którym przy mnie podpisał się ten polak austriackiego pochodzenia jako Heliga(z polskiego Religa) Bartłomiej i drugi węgierskiego pochodzenia Żola Olek, właśnie ten Olek podpisał się normalnie, czyli tam gdzie stoi, ale Polacy austriackiego pochodzenia nigdy coś zrobią więcej jak potrzeba i podpisał się nad wszystkimi Religa Bartłomiej-takie to są same sobie i dla siebie osoby i nie jeden raz się o tym przekonałem. Podałem to podpisane nimi zdjęcie-co na własne oczy widziałem, ale ten Bartłomiej i Olek mają ze mną zdjęcie, bo chcieli i myślę że była ich tylko trójka chętnych, zrobić ze mną swoje zdjęcie.
Pokazałem zdjęcie kadetów, które widziałem jak było robione, po prostu ten NASA fotograf miał towarzyszyć wydarzeniom wojskowym i nie zginąć i czasem mnie robił. Inne zdjęcie młodziej wyglądających kadetów już zdjęli i możliwe że powiedziałem im jak mnie znają to nie zginą, ale pokazali drugie po nimi zdjęcie jak dwóch z nich zginęło, jeden w pierwszy dzień a drugi później, na zdjęciu było ich tylu co tych kadetów na pokazanym zdjęciu.

W historii nie tylko są moje obrazki, ale i filmy nagrane wczesnymi kamerami: Hindenburg 1936rok -sfilmowany jako jedyny wychodzę z płonącego wewnątrz budynku i mierzą do mnie z pistoletu, na berlińskim dachu Wojciechowski zatyka flagę zwycięstwa w 1945roku, bo powiedziałem Ruskim że jako druga osoba może być jak nieśmiertelny Wojciechowski(rodzina Kaczyńskiego) i też mną wiedzieli, że to on zabił sowieckiego dowódcę czołgu w Niemczech i takiego jak z filmu Czterej Pancerni i Pies.
Niech ludzie nie będą naiwni, sam Hitler powiedział mi, że nikt zatknie flagę zwycięstwa, bo opłacił to złotem.
Nawet Hitler córki Merkel zagroził mi, że mnie zabije jak im pomogę zatknąć flagę zwycięstwa.
Zatem zaraz po ustaniu działań wojennych nikt mógł zatknąć flagę zwycięstwa i nawet w tym momencie do mnie i do Wojciechowskiego strzelali i rzeczywiście ten moment pokazują jako Wojciechowskiego i mnie i dlaczego nie jest łatwo o film dokumentalny, tego czasu, chociaż na pokazywanym ludziom filmie dokumentalnym jest to opisaną mną prawdą.
Łatwo jest poznać, że to my zatykaliśmy sowiecką flagę zwycięstwa, bo takiego siebie i Wojciechowskiego nie jeden raz widziałem na przyjętych filmach dokumentalnych: Wojciechowski dużego wzrostu(programu z wojny mongolskiej rycerza świętej wojny mongolskiej czasu około 1300roku) i ja normalnego mojego wzrostu -czyli w pierwszym momencie tylko nas nie zabili, aby zatknąć flagę. wiem że na dachu było nas tylko dwóch i że musieliśmy mieć specjalne buty z kolcami, aby swobodnie chodzić po kopule i takie też tam do tego były buty -na filmie jest to widać, że łatwo jak małpy biegaliśmy po tej kopule i jak sprawnie aby zejść jeden drugiemu na kark wpadliśmy do dziury, bo ja tak chciałem -przecież na dachu nie mogli być prostacy?
Ogólnie to ja wszystkim kierowałem aby to tak wyglądało, nawet pochwalę się jak przygotowałem i kierowałem Sieka z Kłyżowa w amerykańskim filmie gangsterskim mnie dotyczących zdarzeń, w jego trzecioplanowej roli samego początku filmu i od tamtej pory w USA stał się w gazetach wielce zainteresowaną osobą i tego czasu nawet o nim pisali w polskich gazetach.

Nawet byłem sfilmowany jak Wojciechowski broni swojej prezydentury i stojąc przy nim strzela do piłsudczyków, nawet chcieli mnie tam zabić_zastrzelić. Są różne sfilmowane sceny i też takie historyczne, jedynie z komputera i potem są ludziom pokazywane.


Można trochę zaciekawić ludzi rodziną Siekiem z Kłyżowa, koło Niska.
Jak pisałem Siek jest drugorzędną genotypu ludzi w Ameryce Południowej, a jego żona w Ameryce Północnej i też jakoś rodziną obecnego papieża.
Pisałem, że można go zobaczyć jaki był w filmie i n ie tylko www.cda.pl/video/88537a6/Jack-pogromca-o...ne-2013-Napisy-PL-HD
Postanowił na poważnie takimi olbrzymami zabić ludzi w świecie i zaczął od południowej Anglii, mówiąc że po zabiciu całej Anglii poprowadzi ich przez może zabić całą Europę i wszystko inne i nie problem jest ich przeprowadzić przez może, bo są wyżsi jak jest głębokie może.
Ale jak zwykle mnie zrobili dużego i może, że zasłoniłem Słońce, jak ktoś jakoś zapisał.
Siek powiedział mi, że jak go zabiję to mnie i jego niema i odpowiedziałem jemu że mnie nie było i niema.
Także powiedział mi, że też umieją się powiększyć i na chwilę się powiększył i zaraz zmalał i dodał, że już nie może.
Widocznie szybko, ich pozabijałem i pourywałem im głowy szybciej jakby im obciąć mieczem, nie jest to moja decyzja, ale tych co mnie nie NASA na zawsze do tego zrobili.
No to w Anglii sobą zostawiłem jakiś ślad: w jeden czas zniszczone Godzillą wszystkie samoloty Hitlera lecące na Anglię, zlikwidowanie olbrzymów i takie same oczy ojca Dajany jak są moje i nie wiadomo co jeszcze to być mogło -może hrabia Monte Christo? i nie wiadomo co jeszcze więcej.

Czasem nazywają mnie Jack, bo mnie nie było i tylko jestem jak mnie robią.
Nawet dzieci mają bajkę Jack Mróz, bo się w zimie utopiłem w rzece San, przed tą głupią polską władzą Kaczyńskiego i Wojciechowskiego i jeśli nie jeden raz się to powtarza, to jest to taka bajka, jak od nowa żyję i to jak w bajce dla dzieci! jakby nie było to i tak ja w komputerze byłem w tej bajce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/02/27 13:42 #423493

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Macie coś utrwalonego w informacji:
Tylko Wojciechowski, co się sam zabił-powiesił wiosna 2004rok (boby musiał iść do więzienia) się nie starzeje i mało tego, gdyby wcześniej doszedł do władzy jego Kaczyński, to jakoś by Wojciechowskiemu załatwili że nie miałby iść do więzienia i żyłby.
Ale od dawana mnie i mojego brata okradł i po śmierci okrada z Kaczyńskim w Polsce i w USA i systematycznie okradł na kilkadziesiąt tysięcy dolarów, wpisując sobie głupoty, że jestem jego bratem, co ,mnie okrada i zabija -jego złodziejska śmiałość rośnie, bo uświęcił go jego Kaczyński z rządu i podobnie robi to chyba Kus rodzina, mając nie jedną osobę w polskim rządzie.
Podam przykład jak przeszkadza i kradnie robić zamówienia i kradnie rzeczy:
PROF KEYBOARD ORGANY MK-935 61KLAW 2KURSY+CDMIDI (numer oferty: 4975837920), dostawca:modelux.pl –około 452zł, Data: 17 stycznia 2015 4:08
BIEGUN - Produkcja Magnesów <biegun@magnesy.com -Zamówienie #ZOGKBLBQE z dnia 2014-06-25 17:37:19
Sposób płatności: Płatność przy odbiorze –około 132zł MP40 x 22 x10 N38 4sztuki, razem 132zł

Czyli magnesy zamówiłem i przyjęto zamówienie do realizacji i nie wysłali mi, ale zaraz żydy na taką wysokość zamówienia ukradli mi pieniądze, a organy z allego nie wysłali (bo jak piszą na stanie już nie mają do wysyłki) i nawet jeszcze nie zwrócili pieniędzy i nie wiadomo czy zwrócą.
Ciekawe bo jakieś pół roku temu Wojciechowski ukradł mi całą zieloną plastikową paczkę z wszystkimi kondensatorami tantalowymi, wszystkimi tranzystorami małej mocy VMOSFET i MOSFET i z pomierzonymi tranzystorami mocy i nie wiadomo co jeszcze cennego w tym było.

Ogólnie to taka zabawa w zabijanie mnie psychiatrią i Kaczyńskim trwa na lewych rządowych papierach, bo wcześniej skurwysyny-zabijaki z ZUS dawno załatwiły sobie z rządem i psychiatrią i sądami psychiatrycznymi(bez mojego udziału) płacenie mi nie normalnych świadczeń pieniężnych z ZUS, bo są aż dwie oddzielne płatności związane z moją osobą, czyli jedna około 960zł i druga ponad 1000zł. Zatem ZUS świadomie robi przestępstwo-zabójstwa jak do nieskończoności z prokuraturą i sądami, gdzie zgłosiłem fakt zabijania minie psychiatrią i taką nie rodziną, poprzez nienormalne świadczenia pieniężne z ZUS, które nie są mną wykorzystane i powinny być zwrócone do ZUS i automatycznie taka płatność musi być wstrzymana -wiadomo też jak to się kończy 30 lat eksploatacji mojego organizmu dzień i noc i jak jestem w wieku 58lat, kiedy to już na siłę zabijają ludzi na starość -nie ma szans na znalezienie pracy, ponadto żydy, bez udziału wypadku, zniszczyły mi kręgosłup, robiąc mnie kaleką -ale przecież wiele ludzi jakoś normalnie umiera i to jest ich i tylko ich sprawa, czyli nie mogę być własnością i niewolnikiem rządu, na zabijanie mnie na ciemną moc kosmosu, bo na mnie niema żydzich wyroków, bo jestem osobą nie NASA na zawsze!!!

Proszę zauważyć, że to władza zniszczyła rodzinę i za nic gorzej mnie atakuje jak zabić, czyli robi to psychiatrią i wszelkie odpowiedzi z MS Warszawa i z prokuratury są negatywne, a przecież normalnie z wyroku w kosmosie to ja mam prawo ich na śmierć zabić i dlatego to są polskiego rządu z kurwy chłopskie, zabijaki ludzi jak były i są i na dodatek jakoś rodziny Kus, który to Kus na wolności pierwszy wszystko zabójca i wszystkożerca Kusego chodzi sobie na wolności po mieście w Stalowej Woli i ma prawa ludzkie? Całego zła Wszechświata polskiej takiej rodziny osoby są objęte ochroną prawną polskiego takiego samego rządu. Chcą mieć swoje tyłki w w kosmosie i aby istniała materia i inne programy? to niech same się do tego zabijają.

Podam prosty przykład woli władzy, że mnie zabijają bo mnie zabijają i władza postanowiła z MSW zniszczyć mi wyrobiony paszport, aby nie wypuścić mnie za granicę, bo skoro już jest wyrobiony paszport to go się nie niszczy, a mnie w uzasadnieniu odpisali nieprawdę, że nie miałem prawa do wyrobienia paszportu, a nie że był wyrobiony i od razu w ten sam dzień kiedy przybyłem go odebrać 18stycznia 2014roku mi go zniszczyli.
Podam przykłady w powtórkach w czasie historii otrzymania tego samego paszportu: czekałem w budynku aby mimo wszystko kierownik paszportów wydał mi ten paszport i tak się stało, kolejny raz czekałem w budynku i przybyła policja i policja dała mi ten paszport, innym razem paszport wysłał mi listem Kierownik paszportów, ale jest coraz gorzej i apetyt władzy rośnie z czasem, bo tym razem nie otrzymałem paszportu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2015/03/01 12:19 #423547

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Halo!
Oglądnąłem film www.cda.pl/video/152452bd/Alien-Abduction-2014-Napisy-PL-480p i jest to coś tylko podobne do psychiatrycznych i sądowych zbrodni, na ciemną moc kosmosu dla potrzeb władzy i rządu, ale prawdopodobnie ma większe przeznaczenie i podobnie jak zabijali moją genetykę, wiem to bo kiedyś o tym żydom mówiłem.

Otóż powiedziałem, że genetykę jak moja nie można jest więcej wykorzystywać i nie można było (bo na legalnych wyrokach za kradzież i zabijanie stoi cała legalna i największa moc wyroków Wszechświata), czyli kraść i zabijać i pieprzyć, czyli wszystko zabójcy i wszystkożercy będą zmuszeni wybierać ofiary i zabijać je na ciemną moc kosmosu, szczególnie dla obu kontynentów Ameryk i zrobią to w górach i może nawet znajdą taką zakazaną strefę niebytu oznaczoną cyfrą 32 i jak na filmie to pokazali.
To mnie należy się duże odszkodowanie od polskiego i amerykańskiego rządu(za pieprzenie mi zdrowia dzień i noc 31lat czasu), a co dopiero zabijanie mnie jak chcą lewymi rządowymi papierami i to nie NASA osobę na zawsze, głupim durniem Kaczyńskim i Wojciechowskim i jego żydami-kosmitami władzy.
Ciekawe bo to ja mam prawo zabić rządowych zabójców i nawet dzieci mają do tego NASA prawo, które jest wyższe nad prawem ziemskim!!!, czyli sądowniczym i takim złym niepisanym, bo wszystko stworzenie to są tylko programy komputerowe i jedno nad drugim niczym wyższym w kosmosie, szczególnie dotyczy to genetyk osób dzieci zabijanych na moce Wszechświatów i nie tylko takich dzieci, skoro jest w kosmosie siła karać zło.

Ciekawe, bo właśnie nakręcili taki film i to jest ten film. Czyli aby wszystkich ludzi i dzieci nie zabijać(dzieci i szkolników z mocy Wszechświata się nie zabija) , to muszą być wybierane ofiary, czyli nieliczni i zajmują się nimi żydy rodziny Kus ze Stalowej Woli i cudują różne rzeczy, aby od razu ich ofiary nie powiedziały Kuskom aby się od nich odpieprzyły z zabijaniem ich na ciemną moc kosmosu i ten fakt może wiedzieć policja i nie bardzo się w takich nawiedzonych miejscach wykazywać -czyli jest to taki stan z musu zabijania-porywania ludzi, bo nic było i nic w jest w kosmosie za darmo i tego nie można zmienić i są to takie rodziny w USA jak Wojciechowski Robert, co od początku obu kontynentów Indian kradnie i zabija genetykę jak moja, na w ogóle istnienie tych obu kontynentów i jego rodziny Kaczyński polskiego rządu potwierdza związek polskiej władzy z USA, mówiąc Polakom otwarcie, że jedynie USA jest jedynym i pewnym sojusznikiem Polski, ale to nie jest też całkowicie prawdą, bo oni są też od tego jak kilka lat temu w powtórce w czasie amerykańskie wojsko weszło z Sowieckiej granicy do opustoszałej Polski.
Przecież Wojciechowski_Herod i jego prezydent Busz_Salomon z ich znajomym Piłatem, czyli zabójcy Jezusa Chrystusa, pomagali w Rzymie Kusemu założyć jego obecną wiarę Watykanu.
Zatem wszystkim rządzi potrzeba a nie przestrzeganie prawa!!!
Dodatkowo polskimi rodzinami, uczestniczącymi dla USA jako NASA siła władzy są: Bielecki bóg Wszechświata i Kowal, czyli wszyscy ze Stalowej Woli.

Zatem wszystkie nie wyjaśnione zjawiska SF i choroby i nieszczęścia pochodzą od jednej chłopskiej dupy rodziny Kus i jego żydów-kosmitów, jak Kargul podjedź no do płota, bo nic o mnie wiesz. Czyli wszyscy to jest jedno stado ogłupionych i upodlonych, co udaje głupich rasy ludzkiej, wyłączając z tego dzieci i młodych, jako nie rodzinę boga z możliwością przypisania im ochrony prawnej z mocy Wszechświata.

Nie jeden piwosz w Budwajzerze śmiałby się z tej władzy Kus, co udając na kurzej nóżce, porywa dzieci na robienie z nich mocy Wszechświata i dla siebie samych i swoich takich żydów_kosmitów, wszystko-zabójców i wszystkożerców, czyli robią to zwykłe złodzieje_zabijaki chłopskich rodzin i inne żydy to też wiedzą.
www.cda.pl/video/1295096c/Dark-Skies-2013-napisy-PL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator