HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Coś co jest ze mną związane 2014/08/19 04:03 #417959

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Mój brat chce znaleźć wymagane dwa dowody na ordynatora ośrodka psychiatrycznego Kułacza, które podważyłyby jego opinię umieszczenia mnie na przymus w ośrodku psychiatrycznym -mimo że jestem normalny i nie głupi i pod pewnym względem zdrowszy od innych ludzi bo zdrowy jak na rodzinę boga, bo i tak byłem tak zdrowy -to mówi że jestem i normalny i niegłupi w każdym swoim wieku, w porównaniu do innych ludzi hi hi hi! i kto to mi osobiście powiedział w swoim domu rodzinnym w 1967roku? oczywiście sam Kusy do którego wszyscy modlą się na Watykan, ale był to jego dom jedynie za drugiej wojny światowej w wiosce Jastrzębiec.

Szukasz dowodów na Kułacza:
1) po pierwsze jest to oszust i zabójca sądowy ludzi który wie że niema psychiatrii jako osób co nazywają się lekarze, bo każda głowa to jest program komputerowy i nic więcej, a ciało to jest tylko medium do czucia komputerem życia i takie to są programy jakby było życie.
2) niema nie było leków na głowę aby kierować ludzi sądem czy Kułaczem na niby leczenie, czyli jest to tylko zabijanie psychiatrią.
3) niezaradność życiowa wpisana mi jest oszustem głupkiem sądowym Kułaczem, owszem udzielam się społecznie na forum hificom.pl , bo każdy rząd co zabija ludzi mam w dupie i taki Kusego Watykan, gdzie Jezus z też moją genetyką i ja z nim w ogóle nie istniejemy, bo niema poco.
Na tym forum przedstawiłem moją własną i kompletną audio technikę, własnych projektów-schematów elektronicznych i to od początku cenzurowaną ludziom, bo nigdy ludzie mogli się zdobyć na proste i właściwe pomiary tranzystorów, aby móc projektować najlepsze rzeczy audio techniki i robili to ślepo, że wzmocnienie tranzystora jest b=Ic/:Ib, co daleko nie jest prawą, bo trzeba szukać punktów pracy takiego tranzystora, aby tak było jak w prostym wzorze na wzmocnienie tranzystora. Niektórzy na forum nazywali mnie pracoholikiem!.
4) normalnych ludzi i nie głupich na siłę się nie zabija na psychiatrii, co wiedzą ludzie sąsiedztwa zamieszkania.
5) dowodem że psychiatria to są tylko oszuści i zabójcy ludzi i hasła i wyroki jest fakt wypowiedzenia mi na hasła wyroku zabicia mojej głowy, co poprzedzało oznajmienie Kułacza: nigdy będziesz taki sam jak byłeś i potem będziesz głupi.
Na samym początku pobytu w ośrodku psychiatrycznym, choćby tylko ktoś był na obserwacji, mówią że te choroby się tylko nasilają i pogłębiają i jest tylko gorzej i nigdy lepiej!, to znaczy że od razu psychiatria zabija takie osoby na pogłowie psychiatryczne, robiąc im do tego takie wyroki, bo się sami do nich skierowali, e psychiatria jest tylko do zabijania każdego człowieka i zdrowego i chorego, a chorób psychicznych niema, bo głowy to są tylko programy komputerowe i tego nie można podważyć jak ktoś drugi do takich złych rzeczy źle ludziom robi. Zatem skoro 36 lat sam nie poddałem się psychiatrii, to jednak nie mogą mnie zabijać i nic się samo pogłębia i zabija mi w taki sposób głowę, jeśli ludzie tego nie chcą i sami się nie oddają poprzez branie nie leków.

Sprawa głupot wpisanych psychiatrią, czyli schizofrenia piramidalna -to jest odwet psychiatrów, że ktoś jest niegłupi i według psychiatrów ktoś obcy w nich w taki sposób siedzi i niby naśmiewa się z psychiatrów, ale to jest niemożliwe bo taki kto w kimś siedzi jest nie legalne i na dodatek nie różniłby się od samych psychiatrów i mieszkałby w głowach ludzi i na pewno nie sprzeciwiałby się władzy i psychiatrii i jeśli siedzi to już tak jest że się w taki sposób zabita osoba nie sprzeciwia. Czyli schizofrenia piramidalna to są bezprawne osoby psychiatrii w ludziach, którzy już są tak zabici tymi osobami że ludzie nie mają własnej świadomości.
6) urojenia wpisane mi Kułaczem nie są prawdą, bo każde programy w kosmosie mające jakieś zdarzenia są senną rzeczywistością relacji co się z kimś lub jego programami głowy dzieje w kosmosie i takie sny się pamięta lub nie, lub chce się od razu przypomnieć i się pamięta, a w moim przypadku to jest to samo, tylko że żydy pokazują mi co się ze mną działo w kosmosie i mogę to pamiętać lub mogą mi to przypomnieć, bo niby mam takie prawo co nieco o sobie wiedzieć i to nie jest urojeniem i nienormalnością, jak i stale NASA podpięcie i nigdy jestem sam -jak jest prosto dowodzić, gdy głowa to są tylko programy komputerowe i co się w niej dzieje zawsze jest realem, a nie generowaniem myśli nie zaistniałych w rzeczywistości, ale można sobie takim programem wywołać jakąś fikcję wyobraźni ale i trudniej to jest robić.

Czyli Kułacz to jest oszust i zabójca psychiatryczny, który szuka tylko śmiecia do zabijania ludzi i też wie że programy komputerowe głowy mają jakby nie było zawsze prawdziwe senne wizje i to co mi pokazują jest zawsze prawdą, tylko mogę nie wiedzieć kiedy to się dzieje i gdzie, jak mi kiedyś powiedział Wojciechowskiego prezydent Busz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/25 05:55 #418178

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jaki jest wniosek z tego mojego pisania?
Psychiatria i takie sądy psychiatryczne jako całość to jest tylko największe ludobójstwo rządowych zbrodni na ludziach i to zbrodni ciemnych mocy kosmosu i zabijania ludziom głów, bo ludzie nie wiedzą aby pozbyć się psychiatrii to trzeba pozbyć się świadczeń opartych na każdej fałszywej podstawie psychiatrycznej, bo chorób głowy niema, ale są to tylko wyroki na ludziach i ich programach komputerowych głowy i taki ich psychiatryczny komputer ciemnych mocy kosmosu zabija wszystko i zdrowych i uszkodzonych na zdrowiu i robi to bezkarnie dopóki ktoś ma z tego korzyści -świadczenia pieniężne.
Inną sprawą jest to że ktoś może mieć wpisane NASA wyroki za różne rzeczy, czy prawdziwe czy nie, ale psychiatria do tego nie służy aby karać ludzi na głowę za jakieś przestępstwa lub zmyślenia, czyli zawsze to było zabijanie ludzi kryminalną głupotą władzy.

Wniosek każda sędzia i psychiatrzy normalnie podlegają prawu śmierci za ciągłe zbrodnie na ludziach, bo takie jest normalne prawo.

Niezawisłość sędziego jest czymś śmiesznym w wypadku sądów psychiatrycznych.
Tylko na NASA można karać sędziów i nawet na śmierć.
Prostym przykładem jest sędzia Beata Grzybowska ze Stalowej Woki, która w powtórkach w czasie w mojej sprawie musiała przeprosić wszystkich że nie jest sędzią i wyjść ze sali rozpraw, a tym razem została zabita i przeniesiona na bok stołu sędziowskiego i w tym momencie zastępca adwokata Czech powiedział mi że teraz mogę wyjść ze sali rozpraw.

Czy ludzie coś z tego mojego pisania rozumieją? to rząd i psychiatryczne sądy są największymi ludobójcami jacy tylko są tacy możliwi, bo większych nimi zbrodni niema i są to ministerstwa: zdrowia, sprawiedliwości, i spraw wewnętrznych -coś w rodzaju polskiego FBI.

Każdy psychiatra i taka sędzia normalnie niema praw ludzkich i normalnie powinna być natychmiastowo rozstrzelana sądem wojskowym, bo normalnie jest takie prawo!.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/25 21:31 #418200

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kusy robiąc od nowa po swojemu Wszechświat powiedział mi że: jedn ma dobrze a drugi źle, to znaczy że dał bezkarnie żydom zabijać ludzi i potem ludzi niema.
Inni mówią: i z pustego Salomon nie naleje -i takie jest państwo i swój rząd utrzymuje ciemna mocą kosmosu z zabijania, robionym do tego pogłowiem psychiatrycznym.
Ale Kaczyński z Wojciechowskim jest dureń-zabijaki ludzi i popełniają jak zwykle ciągłe przestępstwo zabijania ludzi (aby samemu istnieć w rządzie i w kosmosie), i z faktu że zgodziłem się aby zabiło polski rząd robi sobie jeszcze większe i wygodniejsze bezprawne zabijanie mnie sądami, nie patrząc na fakt że każdy zabijany che czy nie musi się zgodzić ukarać tych co go zabijają.

Ponadto bronią mnie dwa podstawowe i jednakowo ważne prawa:

-nie wolno jest za nic i po nic karać ludzi nie NASA na zawsze sądami i tym bardziej za drugie robione takie osoby, właśnie psychiatria to są tylko takie jak żydzie wyroki i chorób psychicznych niema, bo głowy to są tylko programy komputerowe i atakowane z wyroku czymś takim jakby nie było władzą i dlatego ludzie mają prawo do wysokich odszkodowań za uszkodzenie im programów zdrowia od urodzenia i potem i dlatego komputer wchodzi w konflikt prawny i nie może psychiatrom pomagać zabijać ludzi, bo to nie tyle są dla zabijanych korzyści w postaci świadczeń pieniężnych (na zawsze fałszywej podstawie psychiatrycznej), co nie małe odszkodowanie od państwa!.

-międzynarodowe prawo, które podpisała nie tak dawno Polska dotyczy: osoby których genetyka była zabijana na moc Wszechświata nie wolno jest za nic karać po sądach i takie osoby nie mogą być na psychiatrii, bo nie wolno im atakować programy głowy! i są zazwyczaj najogólniej zdrowe. Kto łamie to prawo to sam może być zabijany za robienie wyroków tym osobom które nie mogą mieć wyroków.

Ogólnie całe zło jest robione jedną rodziną Kus-Kusy i ich żydami, zatem normalnie każdy w Wszechświecie ma prawo do odszkodowań, za zrobione zło i też tak samo od państwa które bezkarnie hoduje u siebie takich zbrodniarzy i złodziei ludzkiego dorobku i zdrowia i życia i powodu katastrof, np. trzęsienia ziemi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/27 18:24 #418254

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Te dwa prawa co nie pozwalają mnie zabijać i kiedyś wpis zabitej tydzień potem ordynator Wnuk, że ja nie mogę mieć schizofrenii na zawsze, bo po prostu zabijakami żydami psychiatrycznymi nie wolno mnie zabijać, bo moja genetyka nie NASA była zabijana na moc Wszechświata i w ogóle jest nie NASA na zawsze, nie respektują sądy i psychiatrzy! , mimo że np.przy mnie sędzia Beata Grzybowska z wyroku na niej dwa razy nie była sędzią i ostatni raz ją zabiło i przeniosło na bok stołu sędziowskiego i podobnie może i drugi raz sędzia sądu apelacyjnego w Rzeszowie Anna Gawełko drugi raz nie jest sędzią, mimo nie rozpoczęcia jeszcze mojej sprawy cywilnej.

Zatem sądy psychiatryczne z rządem na silę chcą mnie skazać wbrew prawu i stoi przy tym tylko głupi dureń Kaczyński i Wojciechowski i tylko zabrać im zabijanie ludzi i od razu jak myszy sami uciekają z rządu i kosmosu. Ale wygoda zabijania ludzi na ciemną moc w kosmosie stworzyła Kaczyńskim takich samych zabójców_kolegów i wzajemnie popisujących się z nimi i to jest taki ich rządowy ogon zła.

Zatem sędziowie świadomie popełniają przestępstwo i ktoś powie jakie? po prostu najpierw zawsze we wszystkim oszukują, a potem robią wyroki, na przymus psychiatryczny i szczególnie to widać jeśli ktoś jest nie głupi i chce się wyzwolić spod psychiatrii, to go całkowicie ubezwłasnowolniają, czyli pozbywają praw obywatelskich do obrony i w życiu prywatnym.
Co to jest jeden dzień skazania kogoś sędzią psychiatryczną na przymus psychiatryczny? : jeden dzień pobytu kogoś w szpitalu psychiatrycznym to jest taka ciemna moc kosmosu zabijania takiej osoby, że w sumie ofiary historii wszystkich wojen w całym Wszechświecie są niczym w porównaniu do jednego dnia zbrodni psychiatrycznych na czyjejś osobie!, czyli takie osoby psychiatrii i takie sądy normalnie są na rozstrzelanie sądem wojskowym, bo normalnie jest takie prawo! -zatem rząd zawsze bezkarnie zabijał ludzi i to robi i jeśli to komuś robi na siłę, że sami żyją w kosmosie na zabijaniu genetyki jak moja to tego w ogóle nie mogli i nie mogą robić i to jest właśnie nic innego jak obraz 'polisz szweine banditen' -bez dna bandyty zabójcy ludzi, jak przystało na władzę całego zła Wszechświata.
Proszę zauważyć jak te słabe istoty płci żeńskiej sobie radzą: tylko kobiety są sędziami psychiatrii, ciemnych mocy kosmosu, czyli panowie aż tacy głupi i podle fałszywi nie są, czyli sami panowie mówią o paniach o ich świadomości że kobiety mają kurzy móżdżek.
Nie jeden chłop by powiedział że: jak jest taka baba co ma ptasi móżdżek, to taki ma naprawdę.

Zatem żydy z rządem i taką do tego zabitą nie rodziną wymuszają sobie zabijanie mnie dla własnych korzyści i robią to od samego początku bezprawnie, czyli obecnie to jest już zbrodnia rządowa, głupim durniem Kaczyńskim i Wojciechowskim, ale nie należy zapominać że wszystko to była i jest największa rządowa zbrodnia-ludobójstwo na ludziach, a teraz takim rządem i na mnie -mam na myśli ciągłe zbrodnie psychiatrii ciemnej mocy kosmosu i takie rządowe od samego początku ciemnej mocy kosmosu na genetyce jak moja.

Dnia 25-08-2014r poszedłem do sądu o jeden miesiąc pomyłkowo, bo sprawę mam o zapłatę potencjalnych należności dla wspólnoty i tak naprawdę mówiąc to z tą sprawą łączy mnie tylko formalność, bo płatność za rodzinne mieszkanie robił wyłącznie mój brat.
Przy okazji wygadałem się do czekających na sprawę osób w stroju sądowym, jak mnie władza zabija psychiatrią i jedna z tych osób aby zakończyć ze mną rozmowę powiedziała mi że nic z tego ma.
Ale schodząc po schodach, przy wyjściu zobaczyłem rozwaloną posadzkę i ucho wejściowe do sądu i tak sobie pomyślałem co ta baba mi mówiła i czy coś źle chciała mi zrobić i w sądzie ludzie musieli coś od razu uszkodzić? Po prostu w taki zbieg okoliczności nie wierzę i to coś znaczyło, że polska władza sądowa mafijnie che uszkodzić zdrowie ludzi tam przebywających?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/09/01 21:17 #418375

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Napisałem drugie upomnienie dla sędziego sądu apelacyjnego w Rzeszowie i jest to sędzia Anna Gawełko, aby w mojej sprawie nie popełniała dalszych przestępstw. Dodatkowo mówią mi że sędzia Anna Gawełko genetycznie jest tak jak ciotka Kaczyńskiego -sam tego nie wiem, ale gdyby miała genetykę Kaczyńskiego, to nie może prowadzić mojej sprawy, skoro Kavczyński z Wojciechowskim posługuje się psychiatrią aby nie tyle mnie zabijać za Smoleńsk, co jak to wcześniej robił to nadal chce i jak nie może to chce mnie tylko z żydami i Wojciechowskim zabić, aby robić to za co w Smoleńsku zginął jego brat, czyli zabijać z Kus i policją ludzi bezkarnie i jak się chce w sądach.

Moje pisma sądowe zawsze mi cenzurują i zawsze coś z nich usuwają, co jest tak istotne i jednoznaczne, że inaczej stać się nie może, jak ja piszę i kompromitujące polskie sądownictwo sądów psychiatrycznych, bo jako niegłupi doznałem od psychiatrii wiele zła i od dawna wiem jak tylko oszukują i zabijają ludzi, nie tylko w papierach ale i na ciemną moc kosmosu własnych korzyści i rządu.

Każda jedna sędzia popełnia w mojej sprawie przestępstwo, bo nie NASA osoby na zawsze nigdy mają jakiekolwiek wyroki i na takich złych wyrokach polega ta cała psychiatria i jest to coś w rodzaju wykorzystania i karania i zabijania ludzi ponad prawem, nie mówiąc tym ludziom dlaczego chcą ich zabijać na psychiatrii i ich tylko oszukując, że ich kierują na leczenie, jak w ogóle niema leczenia, bo nie było i niema leków na głowę i to zabijanie i oszukiwanie ludzi robi każda sędzia psychiatryczna, o kurzym móżdżku do zabijania ludzi i o takich zwyrodnieniach psychicznych. Ciekawym jest jak ludzi przygotowują co się wkrótce z nimi w szpitalu pierwszy raz stanie: te choroby się rozwijają i pogłębiają i nigdy jest lepiej a tylko gorzej -jest to kolejny dowód że nie tylko niema leków na głowę ale i psychiatria od razu zabija swoje ofiary na pogłowie ciemnej mocy kosmosu.

Drugie prawo w mojej sprawie jest jeszcze dokładniejsze i było dawno i jest takie samo, ale nie tak dawno podpisane Polską jako międzynarodowe prawo i dotyczy genetyk zabijanych na moc Wszechświata, którym to genetykom nie zabiera się zdrowia psychicznego i fizycznego i ci co to robią sami mogą mieć takie wyroki, czyli jak to kiedyś zrobiła ordynator psych. Wnuk: anulował mi na zawsze schizofrenię i została w jeden tydzień czasu zabita i komisja wojskowa na głupoty psych. Żugaj zapisała, skoro jestem niegłupi to na zawsze nie mogę mieć schizofrenii.

Nie ulega wątpliwości że to rodzina Kus swoją rodziną Kaczyńskiego i Wojciechowskiego zabija mnie sądami psychiatrycznymi, które tylko zawsze oszukują i zabijają, bo te durnie wiedzą, że w normalnym sądzie przegrali by ze mną. Bo ludzie nie NASA na zawsze zawsze mają prawo zgadzać się zabić z NASA wyroku swoich zabójców i tego inaczej nie wolno im zrobić i to nie jest karalne wszystkimi sądami Wszechświata.

Zatem psychiatryczne sądy są takie, że nie ważne jest że bronią mnie dwa podstawowe i jednakowo ważne prawa i że całe swoje życie jestem normalny i nie głupi i wie to środowisko mojego zamieszkania, ale liczy się to że psychiatria tylko oszukuje i zabija i to zawsze robią i wbrew wszystkiemu i ich pożywną padliną karania mnie psychiatrią jest lewy wyrok rządowy, który niema i nie może mieć mocy prawnej i nie ważne ilu głupków polskiego rządu się pod nim z Kaczyńskim i Wojciechowskim podpisało i takie rodziny tradycji wszystkożerców i wszystko zabójców i żyjący z nimi na zbrodni w rządzie i w takim kosmosie nie mogą być wybierani do rządu, bo to zmienia obyczaje w bezkarnym zabijaniu ludzi i w tworzeniu się najgroźniejszych mafii takich rodzin rządowych.

Ta rodzina Kus to jest chłopska rodzina Kusego i Kusowa to całkowita analfabetka do 1998roku i jej mąż to jest Kus_Zeus, to spawacz z kursami spawania, oraz jak to Kus mówi w tradycji w ich rodzinie jest seks.
Dzisiaj wracałem ze sklepu i mówię dzieciom że najstarszy syn Kusowej Rysiek mieszka na Poniatowskiego 15 i jego dziecko to Konrad i że to ta rodzina Kus nas wszystkich zabija niemowlęta i dzieci i je i od nowa robi ich Kusym Wszechświaty i co się okazało? że te dzieci zaczęły na mnie pluć i rzucać prochami, czyli możliwe że dawno miały ubaw, bo były dziećmi rodziny Kusowej i ciekawe bo ten Konrad od dawna pierwszy zaczął na mnie pluć i kląć i po zachowaniu dzieci od razu powiedziałem im że są chyba rodziną Kus i tego jej przedszkolaka-ucznia Konrada. Jak na dzieci Kusowej to długo na mnie pluły, bo inne miałyby obyczaje kosmitów, aby nic ze mną mieć wspólnego i wtedy wyglądałoby to na tylko symboliczne zachowanie. To też jest bardzo w obyczajach rodziny Kus pluć nawet młodym Kusem na ludzi i jego młodymi i plują ludziom na komputery i na zabijanych ludzi.
Temu wszystkiemu przyglądał się zdrowy żyd, któremu powiedziałem że ojciec Konrada wygląda staro, ale to jest ta rodzina i nie dbają o pierwsze osoby, co na Ziemi może im się coś złego stać i w kosmosie nie wiadomo jakiej wyglądają genetyki i jakiej sami chcieli.
Co mi powiedział ten żyd? jako jedno i to samo żydzie przedstawienie, że je kosmitów -rzeczywiście w swoim wieku był zdrowy.


Co mi zależy być uszczypliwym dla polskiego rządu całego zła Wszechświata?i też dla takiego rządu USA, durnia Wojciechowskiego.
Nie podskakujcie wiele do Rosji, bo to Polska jest władzą całego zła Wszechświata i to dureń Wojciechowski miał udział w zrzuceniu bomb atomowych na Japonię i godzinę wcześniej od zrzucenia bomb atomowych się do tego wykazał i podobnie wcześniej w średniowieczu na świętej wojnie mongolskiej, czy w komputerach, czy nie ale i tak potem wszytko od nowa zrobili.
Powracam do tematu pouczającego i uszczypliwego humoru:

Amerykanie durnia Wojciechowskiego i jego Busza, i Salomon z pustego nie naleje, precz z Azji!, ale tego Azjaci nie mogą zrozumieć, bo CIA nie zapłaciło ich przywódcom za taką świadomość, a wręcz przeciwnie sami nie mogą sobie nawet o tym pomyśleć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/09/15 07:30 #418549

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Na dobry humor z rana, okazuje się że stosując prawo i takie za socjalizmu, należało by rozstrzelać sądem wojskowym każdą sędzię i psychiatrę sądów psychiatrycznych, za największe zbrodnie zabijania ludzi, wcześniej zabijanych na pogłowie psychiatryczne, czyli wstępnie mają zabijaną do tego głowę i zabijanych na ciemną moc kosmosu i ciekawe dlaczego tak się nie dzieje, bo są to największe zbrodnie na ludziach dla korzyści rządu, władzy i armii i policji, czyli te wszystkie instytucje sprzyjają i bronią psychiatrię w zbrodniach i w taki sposób polską władzą jest to zrobione w całym Wszechświecie.
Zatem prawnie normalnie sędzia i psychiatrzy są osobami bez praw ludzi i rzeczy i każdemu można ich zabić jak nic, ale broni ich taka sama władza rządu i też na zabicie jak nic sądami NASA -przechodniość funkcji zastosowana w prawie też ma miejsce w kosmosie.

Podam przykład na sędzię Beata Grzybowska, z sądu Stalowa Wola:
Sama sędzia widzi że jestem normalny i niegłupi i sam tak twierdzę i nie stosuje w tej sytuacji pytań, aby to od razu wykazać, ale pracuje dla władzy aby mnie tylko zabić takim swoim sądem.
Na samym początku mówię sędziemu że jestem nie NASA na zawsze i mnie nie dotyczą żydzie i takie psychiatryczne wyroki i mam prawo do odszkodowania od polskiej władzy.
Nawet drugie prawo mnie broni, o czym nie powiedziałem i dotyczy genetyk zabijanych na moc Wszechświata, które też nie mogą mieć wyroków i na pewno niszczonej głowy!.

W tej sytuacji sędzia Grzybowska była w sądzie zabita i zrobiona z boku stołu sędziowskiego, czyli zrobiona była osobą nie sędzią i mimo wszystko nadal prowadziła sprawę sądową, a nawet w powtórkach w czasie sama powiedziała wszystkim, przepraszając wszystkich i wychodząc z sądu, że nie jest sędzią.

Sam musiałem wymusić pytanie do wnioskodawcy prawnie bezprawnego opiekuna Marek Serafini, aby sędzia go się spytała na czym polega moja choroba, bo on nie wie co pisze i nie wie na czym polega ta niby moja choroba i na pytanie sędziego sam nie był w stanie odpowiedzieć na czym polega ta niby moja choroba i sędzia sama jemu podpowiada jak mnie w sądzie zabić, a nie bronić od takiego durnia zabijaki: powiedz to co wcześniej napisałeś do sądu, że jestem nienormalny i podaj tylko jeden przykład( tutaj sędzia stosuje samowolę i nie jest sędzią, bo wnioskodawca ze wszystkiego musi się wytłumaczyć, bo ta sprawa to jest gorzej jak morderstwo, czyli zabicie psychiatrią głowy i uwięzienie).
Na moim przykładzie podaję że każda taka sędzia to jest tylko hycel, do największego zabijania ludzi i nic więcej.
Otóż Serafini nie mógł w sądzie kłamać, boby za kłamstwo sam od razu miał taki wyrok i powiedział że twierdzę że mam stale NASA podpięcie i ten fakt pieprzenia się żydów w mojej osobie 30lat czasu i pieprzenia mi organizmu i podany jako odszkodowanie od polsko-amerykańskiej władzy jest w sądzie jedyną moją nienormalnością -ale władzy nienormalnością, a nie moją i normalnie sędzia musiałaby od razu zakończyć sprawę, że wnioskodawca w mojej sprawie jest nienormalny.
Zatem w sądzie usłyszałem nieprawdę że jedynie moja nienormalność polega że twierdzę, ze mam stale NASA podpięcie.
Jak się zachował adwokat z urzędu? specjalnie wcześniej nie podał w sądzie wniosku o odroczenie sprawy, aby sędzia na sprawie mogła nie uwzględnić wniosku, nie chciał współpracować z sędzią aby od razu mnie zabić na psychiatrię, bo jak powiedział nie był by adwokatem, a na sprawie był bierny i głównie tylko słuchał co się dzieje i raz mi tylko powiedział, w czasie kiedy sędzia była zabita i nie sędzią, że wypada mi teraz wyjść z sądu, ale też i mogę zostać.

Otwieram ludziom oczy na fakt, że to kurwy kobiety kryminalne zabijaczki ludzi pracują bezkarnie w sądach psychiatrycznych i to udowodniłem, że ludzie w ogóle w takich sądach nie mają prawa i jest to tak polska władza całego zła Wszechświata rodziny Kus ich syna Kusy szatana Wszechświata.

Opiszę charakter durni władzy Robert Wojciechowski-Kaczyński.
Za Kraka,kiedy Krak zabił polskie dzieci, Wojciechowski chciał się popisać swoim własnym wyrokiem jak się rozmnoży (nie swoimi programami mocy Wszechświata) i zabije wszystkie dzieci poprzez obcięcie im głów, to może? coś z tego będzie mieć!
Na koniec świata dureń Wojciechowski zabija z żydami ludzi na obu kontynentach Ameryk(bo to lubi), aby tych kontynentów w ogóle nie było i potem na początku Wszechświata zabija genetykę jak moja, aby mogły te kontynenty istnieć i robi to po to aby sobie w USA palił w fotelu cygara i się śmiał i nikt tego durnia nie chciał zabić i rządzić się z polską wadzą w USA i w Azji(może nawet Kus jest Allahem Azji i to bandyta z jak moją genetyką?). To właśnie Wojciechowski na godzinę przed spuszczeniem bomb atomowych na Japonię robi swojemu durniowi USA Trumanowi dobrze dla USA, aby tą zbrodnię na ludności cywilnej mogli Amerykanie zrobić.
Następny jego dureń to jego własny zrobiony nim prezydent USA Busz, z którym, jako byłym Salomonem sami robią dywersję, aby ruszyć na Azję i do tej pory wojska USA są w Azji.

Obecnie Wojciechowski siedzi uświęcony Kaczyńskimi z rządu, na współpracy z polskim rządem, i smoleński wyrok na Kaczyńskiego to dalsza bezprawna zbrodnia na ludziach takiego rządu i ludzie starają się na NASA wpisać drugiemu durniowi Kaczyńskiemu taki sam wyrok śmierci i to wszystko taka zabawa pasuje głupiej Kus, bo sama jeszcze boi się wyroków i tymi durniami na siłę chce mnie zabić sądami psychiatrii, sprawdzając swoimi żydami, co jeszcze broni ludzi lub może ludzi bronić, od tej kryminalnej polskiej władzy całego zła Wszechświata.
To pasuje durniowi Wojciechowskiemu, bo kiedyś zabiłem go jako Lorda bezbożnego i mogłem zawsze kopnąć, jak coś źle mi chciał zrobić i się rozlatywał. Nawet mimo że na lekcji historii w LO mnie zabił i milicję, za swojego Lorda Bezbożnego, to jednak na sam koniec mogłem go zabić pistoletem milicjanta i zaraz potem wyrzucili go z LO.
Jest to dureń i wielce jemu pasuje aby mnie zabić na głowę, bo jak jego matka mówi, jeśli ja coś mam to ma mi to zabrać i sobie zrobić i jeśli był i jest durniem, to rzeczywiście jego matka się boi, że nic z tego kiedyś mieć będzie.

Dlatego prokuratura i sądy psychiatryczne na siłę mnie zabijają w papierach i w takich sądach, bo to są nie inni zbrodniarze i tacy że gdyby genetyki jak moja sobie nie kradli i nie zabijali, to w władzy nie mogli by mieć w ogóle pracy!.
Czyli są to skurwysyny, durnie, głupki polskiej kryminalnej władzy i wysoce kryminalni, rodzin mafii Kus ze Stalowej Woli i odmawiają współpracy, aby ukarać zabójców sądowych, bo w ogóle nie wolno mnie karać wyrokami psychiatrycznymi i rządowymi, bo takie wyroki w mojej sprawie nie mogą w ogóle istnieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/09/19 09:49 #418630

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Podam ciekawy przykład, czym są zabójcy sądowi w polskim sądzie.

Jeśli bezprawnie rodzina z żydami podała mnie do sądu psychiatrycznego, to trzeba na to pieniędzy, aby się wyzwolić i się na tym znać lub mieć do tego adwokata, ale i to jest problem, bo psychiatryczne sądy zabijają każdego i zdrowych i nie zdrowych.

Inny przykład jest sprawa prawnie bezprawnego opiekuna Marek Serafini, który z sędzią sam wchodzi do spraw rodziny i zarządza się kontami bankowymi mojego brata, wyrzucając mnie z konta bankowego mojego brata (co jest tylko sprawą banku, kto komu powierza pełnomocnictwo, a nie sprawa sędziego, tym bardziej że mam, do tego dokument bankowy, czyli dowód osobisty) i moje konto bankowe anuluje, usuwając z niego moje świadczenie z ZUS i mój dostęp do konta, ale bank nie zamyka niby nie legalnego mojego konta, bo jest na nim stałe zlecenie wpłaty mojego brata i ten fakt zniszczonego mi konta bankowego wykorzystuje Marek Serafini i się sam wpisuje na to zniszczone konto bankowe i zaczyna robić wpłaty nie wykorzystanych świadczeń z ZUS, bo inaczej, gdyby do tygodnia czasu przepisowo zwrócił te pieniądze do ZUS, to musiałby odesłać mi zabrane mi książeczki mieszkaniowe i sam z żydami i sędziami i z władzą nic by mieli z zabijania genetyki jak moja i ja nic bym miał wspólnego z psychiatrią, boby tego w sądzie nie mogli robić, bo nie mam korzyści z zabijania mnie psychiatrią -taki jest ten ich NASA komputer, takiego sądownictwa i dlatego bezprawnie mój brat ubezwłasnowolnił mnie całkowicie, aby mnie sobie żydy z władzą zabijali, mimo, że bronią mnie dwa tak same ważne prawa aby nie robić mi żydzich wyroków i takich psychiatrycznych: 1) nie NASA na zawsze, 2) genetyka jak moja, zabijana na moc Wszechświata i na dodatek bezkarnie zabijana samymi sędziami i władzą i wszystkimi innymi w całym Wszechświecie(zabijaki wpisują mi swoją tarczę obrony, że mam manię prześladowczą - tylko polskie kurwo władzy potrafi być tak podłe), czyli zniszczyli mnie i nic by z tego zabijania mieli, gdyby nie nie rodzina i nie zapisała mnie na psychiatrię, ale ten głupi NASA komputer NASA sądów, który jest żydem i powstałym i opłaconym z zabijania mojej dziecięcej genetyki, ma tylko w głowie czy mam coś wspólnego z psychiatrią i czy mam z tego korzyści, a nie fakt że bronią mnie od tego dwa podstawowe prawa.

Wniosek sędzia z prawnie bezprawnym opiekunem zabija w sądzie ludzi zdrowych i tak robi aby nie mieli żadnych praw, nawet w rodzinie, czyli całkowicie ubezwłasnowolniony nie może odbierać na poczcie korespondencji sądowej(bo tego sobie zażyczył sam sąd) i nie może mieć dostępu do rodzinnych pieniędzy w banku - ale hycle, zabójcy ludzi.

Może jest takie prawo że mój brat będzie musiał podać sędziego Teresa Budzyń do sądu, bo jeśli jego pieniądze nie mogą być wybrane z banku, jedynie kiedy on sam musi po nie przyjechać( a jak nie może przyjechać) i jeśli zemną coś się stanie i pieniądze z mojego konta bankowego, stałego zlecenia przepadną mojemu bratu z winy sędziego, to musi je mojemu bratu zwrócić.

Są pewne rzeczy w logice sądowej: jeśli zaznaczy się że każda sędzia i każdy żyd i taki psychiatryczny nie mógł i nie może robić na mnie wyroków, bo bronią mnie od tego dwa jednakowo ważne przepisy prawa, to sąd nie może zachować się inaczej, tym bardziej że jako poszkodowanemu przysługuje prawo do odszkodowania! i to nie mało pieniędzy!.
W takim razie wszystkie głupoty zapisane na moją osobę są tylko dowodem prześladowania mojej osoby i normalnie w interesie takich sądów jest automatyczne usunięcie mi wszelkich spraw sądowych, a co dopiero sądzić, będąc całe swoje życie, normalną i niegłupią osobą!.
Mój przykład moich spraw sądowych jest dowodem na to że państwo z pozostałymi kradnie i zabija ludzi, dla swojego istnienia w kosmosie i osobiście państwo psychiatrami zabija pogłowie psychiatryczne na ciemną moc kosmosu, w taki sposób że prokuratura i policja wspólnie uczestniczy w zabijaniu-wyroki na ludzi!, a tym bardziej nie współdziałają, aby ukarać takich sądowych zabójców ludzi!

Na dodatek, jeśli zaznaczone jest, że genetykę jak moja nie wolno było zabijać i więcej nie można zabijać!, to jak można do tego robić lewe rządowe papiery durni władzy: Kaczyński i Robert Wojciechowski?, tym bardziej że rządowe osoby nie mogą popełniać przestępstw!!!, coby to ludzie wiedzieli!
Czy to nie jest beczka śmiechu, skoro zabójca genetyki jak moja i taki dureń wpisuje mi rządowe lewe papiery, aby żydami zabierać mi zdrowie i okradać mnie i niszczyć mi rzeczy i nadal zabijać, jak wspólnie zabijali w kosmosie, będąc sam zabójcą z swoim Wojciechowskim i udaje głupiego: co to znaczy nie NASA osoba na zawsze! i zarazem taka moja osoba, że nie może odmówić wyroku na tych co takie osoby zabijają i sam od ludzi dostał wyrok w Smoleńsku i drugi dureń Kaczyński rządowy zabójca ludzi ma robiony-zapisany ludźmi wyrok śmierci.
Na dodatek Kaczyński będąc nie politykiem, to mimo wszystko nim będąc nie może popełniać błędów i jadąc do Sowietów nie mógł negować wyroku drugiej wojny światowej na Polskę, Warszawę i na taką wtedy polską władzę, mówiąc że zabicie żydów polskich oficerów było ludobójstwem, a nie ofiarą drugiej wojny światowej i to dobiło go smoleńskim wyrokiem, bo na słuszne wyroki nie robi się wyroków, bo normalnie z Polski dawno nie powinno być śladu! i dowodem tego są przyjaciele Amerykanie z jego Wojciechowskim, którzy kilka lat temu stojąc na granicy polsko sowieckiej wkroczyli do Polski, pustej od ludzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/09/27 05:34 #418794

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dnia 25-09-2014 byłem w sądzie na sprawie o potencjalne zadłużenie mojego mieszkania.
Tak naprawdę to nic z tym mam wspólnego, bo brat od samego początku opłacał to mieszkanie bankiem poprzez ROR, ale tak było do końca 2011rku, czyli czasu kiedy zaraz wspólnota wniosła sprawę. Potem ja opłacałem to mieszkanie, będąc tylko całej rodziny jego formalnym właścicielem, z konta mojego brata i ściśle według wskazówek mojego brata.

Prosta sprawa: brat miał wygrane wyroki sądowe z PEC nie płacenia za CO i potem jeden wyrok sądowy przegrała wspólnota, czyli nadal brat nie musiał płacić za CO, bo wspólnota nie wygrała i nie obaliła poprzedniego postanowienia sądu, a to dlatego tak jest, bo brat też nie miał umowy z PEC na CO, zanim wspólnota uzyskała moc prawną.
Dziwne, bo były zarządca zadzwonił do mnie prywatnie w sprawie, że poniósł koszty sądowe i nigdy odzyska swoje pieniądze i wystawi rachunek na wspólnotę odpowiadający dokładnie sumie kosztów sądowych i jak przegramy sprawę to w ten sposób jedynie może odzyskać swoje pieniądze, może to jest suma wystawiona przez wspólnotę za przecieki wody w całym budynku, jak powiedział w wysokości 1473.75zł lub w tej sumie to się mieści, bo to jest jedyny rachunek w pozwie wystawiony na wspólnotę.

Ale w sądzie są kombinatory: mojego brata usuwają jako interwenta ubocznego, a sędzia tłumaczy się że mojego brata łączy w sprawie tylko uczucie emocjonalne, a nie jego udział materialny w interesie, czy to nie jest ciekawe? formalny płatnik mieszkania bankiem, sprawy sądowe też nim prowadzone i w końcu część rachunków było na jego imię.
Zatem sędzia odpowiedziała mi że brat płacił tylko formalnie za moje mieszkanie i to mogła być moja wspólna umowa i mojego brata -ale to jest głupie i nie odpowiedziała w sprawie spraw sądowych i tak dalej. Nawet głupi zorientuje się że to jest wielce nielogiczna nieprawda. Ale ja jestem formalnym właścicielem mieszkania całej rodziny i nic w niego wniosłem, bo nie miałem dochodów -beczka śmiechu i to tylko mnie sprawa dotyczy i to bez interwenta ubocznego formalnie płacącego za mieszkanie, co jest dowodem w banku, a nie jakimś naszym umówieniem się.

Inna sprawa nie było płatności za CO, ale znaleźli jakąś jedną wpłatę, może kombinowaną nimi lub jeszcze inaczej, że kiedyś mieliśmy do zapłacenia na CO wyliczoną wcześniej sumę i potem sami ją zmniejszyli za nadwyżki lub jeszcze inaczej oszukali(a potem nadal chcieli aby płacić), czyli ta omyłkowa jedna wpłata lub ich kombinacja nic znaczy, bo przez tak długi okres czasu nie było wpłat na CO, ale kombinatory rozpyliły w sądzie taką wpłatę, że płacimy za CO jak chcemy i ile chcemy i w ogóle nie płacimy. Czyli robi to prawnik MZB i ten co wystawia rachunki -pisząc nienormalnie rachunek i właściwie niema biznesu nasz prześladować, bo to są pieniądze płatności wspólnoty.
Po prostu ta przypadkowa płatność za CO mogła się wziąć z samowolnego przeniesienia nadwyżek na rzecz CO i to jest do wyjaśnienia i to nic znaczy jedna i możliwie omyłkowa wpłata, bo dlatego jej nie można nazwać płatnością, bo nie nie miała ani jednej ciągłości i była to czyjaś wina i nie nasza, albo źle poinformowali-oszukali w sprawie płatności, albo sami zakombinowali.
W końcu odroczyli sprawę, bo były rzeczy do wyjaśnienia, jako niekompletne dane do płatności za CO, czyli brak terminów nie płacenia i powinno to być traktowane jako przedawnienie, bo nie można liczyć komuś płatności za CO biorąc dane z całego budynku i dzieląc to od nowa poprzez mieszkania i wykonać w ten sposób różnicę tylko dla naszego mieszkania, czyli nie mają kompletnej historii płatności rachunków na nasze mieszkanie.
Ponadto jest jeszcze upust 2 x 3lata przedawnienia i o co oni tak dziwnie walczą z lokatorem i poco? naliczając za wywóz nieczystości stałych, ścieki, wodę i to straty w całym budynku, skoro tam nie mieszkałem i ten sam licznik wody z stanem zerowym jest załączony do umowy na wodę, po fakcie daty pozwu.
Druga sprawa to zastosowanie odsetek, które z racji prawnej nie jest przepisowe dla lokatorów budynków mieszkalnych(mój blok mieszkalny to 25+1 mieszkań), mimo że są właścicielami tych mieszkań, a nie właścicielami prywatnych domów lub warsztatów, biur, gabinetów lekarskich itp. w bloku mieszkalnym.
Ponieważ, uczciwym interesem biznesu jest od razu podać kogoś do sądu i wyjaśnić jego płatność lub nie płatność za mieszkanie, a nie zrobić to po długim okresie czasu, aby odsetkami zarabiać-zarabiać na lokatorach, dlatego to jest przestępstwo wcześniej zgłaszać odsetki w sądzie, a nie od sprawy sądowej i tak jest w wypadku osób fizycznych, czyli tych co nie mają w bloku mieszkalnym swoich interesów, powiązanych z lokalem.

Na dodatek naliczyli za wodę, ścieki jak ja tam w ogóle nie mieszkam i był tam założony licznik wody i po podpisaniu umowy na wodę ten sam licznik ze wskazaniem zerowym jest spisywany, czyli też jest dowodem że mnie nie było na mieszkaniu i nie było przecieków wody, abym za to wszystko płacił za cały blok!.
To nie wszystko, bo zakleili mi zamki do mieszkania i byłem stratny 350zł, bo zamknęli mi ogrzewanie CO aby sprawdzić ile z różnicy więcej zapłaci wspólnota i widocznie zapłacili tyle samo, bo wzrosła temperatura w pionie i nic im to dało, bo ja nie dbałem czy u mnie grzeje, bo zimą nawet nie wchodziłem do mieszkania.
Drugi rok cieplny wyłączyli ogrzewanie, ale prawnie bezprawny opiekun sam się zarządził i zaczął płacić za CO zabranymi mi książeczkami mieszkaniowymi, czyli może odpowiadać prawnie za szkodę płacenia za CO, jeśli to na to wpłynie.

Ciekawą dla ludzi rzeczą w tej sprawie jest decyzja sędziego, czyli moje obowiązkowe wstawiennictwo na sprawie cywilnej, czyli jest to coś w rodzaju obserwacji mnie lub tylko ich własne sprawy komputerowe, co jak jest na opak to zawsze takiego czegoś dotyczy.
Dlaczego to piszę, bo sędzia nie chciała usłyszeć ode mnie ani jedno słowo i trudno mi było z nią rozmawiać i pole do popisu w kłamaniu miała radca prawna, której przerywałem wstawiając jedno lub dwa swoje słowa, z upominającą mnie sędzią.
Nawet sędzia upomniała radcę prawną MZB że ze wszystkiego robi pewniki że tak jest jak ona mówi.
Czyli sędzia sama nic chciała mną wiedzieć i powiedziała, mam od tego pełnomocnika adwokata.
Można przypuszczać że moje wstawiennictwo było tylko po to aby mnie opiniować na inną sprawę sądową i czekali na jakiś cud zabicia mnie zaraz przed sprawą lub na samej sprawie i rzeczywiście w sądzie miałem w sobie żydów i nawet mój organizm mi jakoś pieprzyli, bo serce ciężej pracowało i to nie z mojej winy i nie były temu winne emocje.
Kto się zna to wie poco stosują takie praktyki, skoro w ogóle kogoś w sądach prześladują.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/10/01 17:58 #418887

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Puszczę moją prawdziwą plotę, bo mnie wtedy w powtórce w czasie nie było, bo zniknąłem, bo władza sobie na mnie pozwoliła i wiem coś co mi tylko ludzie powiedzieli, czego sam nie widziałem i nie słyszałem.
Otóż kiedyś władza sobie pozwoliła i musiałem zniknąć i sprzedali mi mieszkanie, kiedy mnie w ogóle nie było, ale na mieszkaniu było kilkadziesiąt kilogramów miedzi i wtedy miedź zrobili w cenie złota, bo z miedzi dobrze robi się złoto i miedzi niema dużo. Mówili że te kilkadziesiąt kilogramów miedzi było nawet w cenie trochę wyższej jak to moje mieszkanie, czyli 120--130 tysięcy złotych, nie jest to jakiś sekret, bo dawno mi to mówili, widocznie żydy się umówiły i chciały trochę zarobić na miedzi, a czas był wtedy niepewny, to im taka sytuacja pasowała.
Możliwe że jest nawet faktem miedź i złoto są podobne w cenie, bo z miedzi można łatwo robić złoto i czas okaże i czy coś w ogóle potem będzie, hi hi, hi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/10/02 01:17 #418891

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Powracam do moich bieżących spraw, to znaczy do sądów psychiatrycznych, które jako najbardziej kryminalne mafie w kosmosie ustanowione są takimi samymi rządami w całym Wszechświecie, ale i to taki zawód największych zabójców ludzi sami nie wymyślili, bo w całym Wszechświecie byli pouczeni polską NASA władzą całego zła Wszechświata i durniem Wojciechowskim, jak z Bieleckim dzieci i młodych zabija, wsadzając do ich jelit rękę i seksiąc ich w jelitach i potem zabijają jak chcą na ciemną moc w kosmosie, nawet Wojciechowski Hitlera pouczył jak się to robi aby zabijać dzieci i nie mieć za to wyroków(bo w Oświęcimiu dzieci zabijał), bo tyle sobie mocy robią że nie można ich ukarać.

Ale widocznie nie znam tego sekretu, bo jak się chce to nawet boga na NASA można zabić, a co dopiero durnia Kaczyńskiego, dlatego ten dureń nie może mnie nie NASA sobie zabijać jak zabijał i w mojej sprawie pisać głupoty jako lewe rządowe papiery, bo nie miał i niema do tego prawa i sąd nie może go słuchać i to samo też robić na swoich lewych sądowych papierach, dlatego głupia sędzia sądu apelacyjnego Anna Gawełko od razu nie odrzuciła im nadanych mi bezprawnie spraw psychiatryczno politycznych, bo była i jest mafijną największą zabijaczką ludzi jak są i inni, czyli jak ta cała psychiatria, a jak się jej powie że nikogo znam aby spiskować na Kaczyńskiego i fizycznie takiego kontaktu nie można udowodnić, to aż jest czerwona i jeszcze bardziej czerwona, bo genetyki jak moja więcej nie można zabijać i podawać do sądów, jak oni to robią, bo ja miałem i mam rację i wydałem rząd i psychiatrię jako tylko zabójców ludzi, tym bardziej że przez zabijanie genetyki jak moja, na moc Wszechświatów, nie mogę mieć zabitej głowy i nie mam zabitej, aby mnie sobie sądy sądziły i na dodatek totalnie chciały tylko zabić.
Dowodem tego jest fakt że nie mogę mieć żydzich wyroków i nie wolno mi zabierać w ten sposób zdrowia(bo genetyka zabijana na moc Wszechświata i wszystkimi) i dlaczego w sądach tego nie respektują, tylko chcą mnie zabijać takimi sędziami z kurzym kryminalnym móżdżkiem jak Anna Gawełko, Beata Grzybowska, Teresa Budzyń i tak dalej i o tym w sądach sobie mówią i robią, tylko że jeszcze skutecznie nie mogą mi tego zrobić.
Ale dzieci i rodziny takich sędziów i psychiatrycznych rodzin się czują, jeśli ludzie i dzieci wiedzą że to są najbardziej kryminalne rodziny w Wszechświecie.

Sami widzicie że Anna Gawełko jest mafią i nie chce rozumieć że dwa podstawowe prawa mnie bronią, abym nie miał takich żydzich wyroków i powinna upomnieć mojego brata żyda, że nie może być do mnie taki sam, jak władza co mnie zabija.
Dziwne, bo jak taka każda sędzia może prowadzić i robić mi bezprawnie sprawy sądowe, skoro nawet każda taka sędzia zabijała i może zabija genetykę jak moja i w mojej sprawie tacy sędziowie i inni powinni być rozstrzelani, bo takie jest prawo, mafia to jest mafia zabijacka i nic więcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/10/03 22:24 #418949

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dziwne są to rzeczy, bo kiedy coś napiszę niegłupiego lub ciekawego lub kompromitującego lub dającego wyobraźnię sytuacji, to wyrzucają to mi z forum i też z forum audiohobby.pl , czyli siedzi sobie ktoś taki jak cenzor i usuwa co jest czymś co przeszkadza tylko polskiemu biznesowi, a nie życiu.
Mam na myśli tematy z przykładami filmów np. www.cda.pl/video/88537a6/Jack-pogromca-o...ne-2013-Napisy-PL-HD w którym to filmie mamy osobę Sieka z Kłyżowa kuzyna Kus, który był przypadkowym i dodatkowym genotypem dla ludności Peru, otóż w tym filmie występuje jako wielkolud z chmur z ciemnymi włosami, który wyraźnie chce przejąć władzę, bo jak mi powiedział że się na tym zna i wie co to jest zabijanie wszystkiego i takim do tego chce być, aby nic było.
Nawet w roku 1984 zrobiwszy się w swoim domu w Kłyżowie, będąc wcześniej trupem, powiedział przy mnie i przy moim bracie że jak będzie na Watykanie to mi od tej pory nic potrzeba, bo obecny papież jest też właśnie genetyki Sieka i w sumie są to jak kuzyni Kus, a mój brat ma dzieci z córką Sieka i tylko dlatego jeden z rodziny Sieka zatruł mnie śmiertelnie na weselu, mówiąc jak wyjdę z tego to nic mi będzie i zaraz po zatruciu musiałem wracać do domu i jakoś przetrwałem, a zatruł mnie bo mi i ludziom od chwili wesela nic potrzeba i już wtedy od razu wiedziałem, że to Kus wszystko zrobiła tylko dla siebie i nic jest dla nas i nic dla ludzi, a było to chyba w 1977roku.
Zatem ten wielkolud o ciemnych włosach, co od samego początku chce przejąć władzę to jest właśnie Siek. Wcześniej, może w 1959roku(tego nie wiem, ale wiadomo kiedy powstał film w którym zagrał) pomogłem jemu mieć pieniądze i mógł całe swoje życie żyć z procentu, a wcześniej pomogłem jemu zagrać w gangsterskim filmie, jako trzecioplanową rolę i rzeczywiście nawet w nim go prowadziłem i mówiłem jak ma się zachować i pisali o nim w gazetach i nawet w Polsce i proponowali w USA pracę, czyli jakiś czas był słynny.

Drugi film www.cda.pl/video/8866904/Bunraku-online-2010-Napisy-PL-HD to coś o rodzinie Kaczyńskiego, a właściwie o Wojciechowskim rodziny Kus, jak jego i Kaczyńskiego władza wygląda, gdyby w historii ich coś moją genetyką nie zabijało i ten Nikola to jest jaki jest Wojciechowski.
Aby te filmy w moich informacjach ktoś ludziom powyrzucał -dziwne?
To Kaczyński i Wojciechowski są zabijakami ludzi i te ich psychiatryczne sądy i nie mogą mnie sądzić i robić na mnie bezprawia i zabijać psychiatrią, jak w ogóle nie można mi zabierać zdrowia, bo bronią mnie od tego dwa prawa, dlatego polskie społeczeństwo razem z takimi bandytami zabójcami ludzi brnie w zbrodni, ryzykując nie wiadomo co i kiedy.

Poznajcie sobie ludzie polską władzę i prokuraturę i policję jak cale swoje życie zdrowego normalnego i niegłupiego człowieka i zabijanego jego genetyki wszystkimi, polska władza zabija sobie jak che i to na oczach wszystkich co mnie znają, a tak naprawdę to wszyscy są zabijakami i mnie znają -no to kryminalne przedstawienie durnia Kaczyńskiego z jego durniem Wojciechowskim jest tak wielkie jak są wielkimi durniami i to z całą stukniętą i modlącą się do zabijaków wszystkiego taką Polską.

ps.
Jak to wygląda z ludzkiego poglądu?
Mój brat ma pretekst dać mnie w 1979 roku do Jarosławia płacąc łapówki-dolary (nawet w aktach sprawy jest zapisane jak w 1996roku dał sędziemu na stół dolary, aby mnie całkowicie ubezwłasnowolnić, podając jedyny powód że nie poddałem się jego woli, dla badań psychiatrycznych), w czasie kiedy mam bilet do wojska i to lubi zrobić, bo z żydami psychiatrycznymi łatwo mnie wtedy zabija, jak to potem też robił. Pisałem że psychiatria zabija jednakowo zdrowych i nie zdrowych ludzi i do tego sobie pasują z wyroków swoje żydzie psychiatryczne wyroki.

Cała rodzina mieszkająca obok wieźmy Kus rodziców Kusego jest pod znakiem zapytania, jacy w ogóle oni są.
Nie matka wyjeżdżając w latach siedemdziesiątych do USA mówi mi że nie jest moją matką, a rodzina w takiej sytuacji nawet nie odprowadza ją do autobusu, dla dalszej podróży do USA i to coś takiego tylko ja odprowadziłem.
Będąc nie matka w USA mój brat cioteczny Eugeniusz mówi rodzinie że nie matka w USA jest nadal nie tą samą osobą.
Później robi się w domu druga nie matka, która mówi że też jest moją matką i będzie u nas kilka dni czasu i nawet zrobiła mi u Guzikowej sweter.
Powiedziała mi że ona też jest moją matką, ale nie taką złą jak ta co jest teraz w USA.

Żałośnie wyglądają pozabijane rodziny wiedźmą całego zła Wszechświata, której milicja i policja pozwoliła zamieszkać w bloku mieszkalnym, a nie w lesie, mimo że przepisy muszą mówić jak się to robi, że tak groźne osoby takiej władzy nie mogą mieszkać w blokach mieszkalnych.

Właśnie ta nie matka w USA w 1995roku podpisuje psychiatrą lewe kryminalne papiery, aby mnie można było zabijać jak się chce i ile razy się chce i do tego wyczerpująco bezwzględne szczegóły i tak dalej.
To mamy braciszka zabijakę żydowskiego i nie mamuśkę zabijaczkę żydowską -a to wszystko tak łatwo zrobione i przerobione żydzią władzą i dla pożytku parafii modlącej się co z zabijania będą mieć więcej.

Wszyscy popełniają w mojej sprawie przestępstwo, bo nie mogę być niezdrowy na głowę, bo genetyka jak moja była zabijana na wszystkie moce Wszechświata i nawet NASA sądy były opłacone z zabijania genetyki jak moja i to jest taki komputer żyda, znajomego Kusego, jeśli do tej pory sama Kus nie zrobiła sobie takiego komputera, bo od 1998roku nie jest całkowitą analfabetką, czyli ktoś usunął jej taki wyrok, aby potem sama wszystko zabiła?

Jako że nie mogę być chory na głowę to wszystko robi bezprawie i poświadcza nieprawdę i niedawno opisałem jak w sądzie wyglądała taka sprawa:
wnioskodawca prawnie bezprawny opiekun Marek Serafini na moje zapytanie do sędziego nie potrafi powiedzieć sędziemu na czym polega moja nienormalność i nie może tego poświadczyć, bo od razu sam będzie miał zrobiony taki wyrok i sędzia podpowiada jemu aby podał przykład tego co napisał w wniosku o przymusowe zabijanie mnie -czyli w wniosku na nie leczenie, po namyśle powiedział to co jemu sam powiedziałem i tylko to mógł podać, bo to było jedyną prawdą, mówiąc że mam stałe NASA podpięcie i to miał być dowód jako jedyny mojej nie normalności!, bo sędzia chcąc mnie w sądzie zabijać zrobiła przestępstwo, mówiąc aby podął chociaż jeden przykład na moją nienormalność, co było tylko odszkodowaniem od władzy za pieprzenie się we mnie kilkadziesiąt lat czasu, a nie moją nienormalnością, czyli nienormalnością władzy w stosunku do mnie i sędzia wiedząc o tym nie wytłumaczyła tej sprawy i skoro to nie było moją nienormalnością, to nie spytała się o dalsze zarzuty w mojej sprawie, dlatego sama mnie z nim zabija w sądzie na psychiatrię, co jest największą zbrodnią na ludziach i na dodatek na samym początku mówiąc sędziemu, że nie mogę mieć jakichkolwiek wyroków i dlatego całe swoje życie jestem normalnie zdrowy i nie głupi, to sędziego z wyroku przeniosło obok stołu sędziowskiego i wtedy adwokat powiedział mi że teraz wypada mi wyjść z sali posiedzeń, bo to nie jest sędzia, ale mogę też i zostać.

Ten mały opis mówi że sądy psychiatryczne zabijają ludzi i nie dają się ludziom-ofiarom wypowiedzieć, a skoro ktoś na siłę tak zrobi, to skompromitowana osoba wnioskodawcy, jako oszust zabijaka sądowy ludzi, nie jest badana sędzią i sędzia na siłę nadal prowadzi bezprawnie sprawę sądową, jakby nic wcześniej się nie wydarzyło. Nawet w powtórkach w czasie chyba ta sama sędzia, w mojej sprawie musiała wszystkich przeprosić i wyjść z sali posiedzeń, od razu mówiąc że nie jest sędzią.
Innymi słowy sędziowie psychiatrii to są najwięksi i bezkarni zabójcy ludzi, każdej takiej władzy, czy też rządu.

Dziwną rzeczą jest usunięcie z historii osoby Religa i takiej jak ostatnio z polskiego rządu i tym samym tego co jego historii życia dotyczy.
Otóż Religa był największym przywódcą buntów chłopskich, które w historii objęły największy obszar Polski i zabijani byli szlachcice i duchowni, czyli to wszystko co udawało władzę od boga, hi hi hi -jaka świeża i normalna świadomość tych czasów i nawet dzieci nic powiedzą Relidze, jak wybrał taką drogę, bo chłopskie rodziny to wtedy były prawie wszystkie dzieci w Polsce.
Ale jak teraz podają o Relidze, skąd brało się jego niezadowolenie?, ja myślę że wydało się że był przywódcą buntów i to że za wojny mongolskiej dostał Wojciechowskim i Mongołami wyrok na serce, podobnie jak nawet nie jeden prezydent, a sam chciał coś zrobić aby tej zbrodni na przyszłość zaradzić.
Na dodatek podałem wiadomość, że każdy minister zdrowia jest jak szatan i odpowiedzialny za największe psychiatryczne zbrodnie na ludziach i dzieciach -innymi słowy jak na jednego człowieka to jest diabelski kocioł informacji.
Dlaczego ja to piszę bo osoby rządowe nie mogą popełnić przestępstwo i tak jest w państwach demokratycznych i na przykładzie mam rodzinę Kaczyńskiego i gdyby oficjalnie podali że Smoleńsk był wyrokiem na taki rząd, to automatycznie drugi Kaczyński musiałby wylecieć z rządu -taka ciuciubabka i podobnie taka sama polityka drugim Kaczyńskim jak mała i cicha mobilizacja wojska i wcześniejsze uprzedzenie rządu o niebezpiecznej polityce zagrażającej Polsce.
No to macie swoich wszechmocnych polityków rodzinnie z Herodem Wojciechowskim i ich chęć zabijania ludzi, ale bez przeszkód.
Ciiiichosza ! nic w Polsce złego się dzieje, ale wojsko USA na wszelki wypadek jeden raz już weszło do Polski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/10/25 13:20 #419379

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Moje różne dodatkowe informacje:
Przestawię problem: brat chce znieść, całkowicie bezprawne od samego początku, całkowite ubezwłasnowolnienie mojej osoby, nie ważne co mimo wszystko sobie planuje z sędziami, czy mam przegrać czy wygrać sprawę, a raczej nic takiego w ogóle nie może mieć miejsca, skoro byłem zdrowy i aż dwoma przepisami prawa sądowego w ogóle nie mogłem mieć spraw psychiatrycznych i politycznych, np. w razie czego zamknięcia mnie w więzieniu, a wręcz przeciwnie od polsko-amerykańskiej władzy powinienem mieć wysokie jednorazowe odszkodowanie, z czasu całego życia, coby wystarczyło mi do końca mojego życia.

Otóż, w okoliczności spraw zniesienia w sądzie całkowitego ubezwłasnowolnienia głupia i kryminalna sędzia razem zarządza się, z takim samym zabijaką sądowym prawnie bezprawnym opiekunem Serafini, moim kontem bankowym, na które wcześniej w ogóle nie wpływały moje świadczenia z ZUS, a jedynie było jakieś świadczenie związane z moim bratem i to było jego stałe zlecenie na moim koncie bankowym i to konto prawnie mi niszczy i nie daje go obsługiwać, mimo że wyłącznie rodzinnie związane jest z moim bratem -niby nie mam prawa zawierania umów i takich bankowych, ale jeśli mam swój dowód osobisty i taki sam jak inni ludzie dowód bankowy, to coś jest nie tak i wygląda na to że całkowite ubezwłasnowolnienie obcą osobą z rodziny, w postaci takiego bezprawnego opiekuna, polega aby taką osobę tylko zabił z sędzią na psychiatrii i nic więcej, pozbawiając ją wszelakich praw osobistych, nie mówiąc o prawach obywatelskich.

Mało tego moje świadczenia z ZUS były na koncie bankowym mojego brata i je wycofał i z sędzią zamknął mi pełnomocnictwo do konta mojego brata, zatem całkowite ubezwłasnowolnienie to jest nic innego jak zakup w sądzie osobę na państwowego niewolnika, do zabijania psychiatrami na ciemną moc w kosmosie i w taki sposób aby nie miał żadnych praw do obrony.
Na pewno sędzia popełniła z Serafini przestępstwo, bo nie wolno jej pchać się do konta bankowego mojego brata, skoro on sam dał mi pełnomocnictwo jego obsługi, ani nie miała prawa pchać się do mojego konta bankowego osobą prawnie bezprawnym Markiem Serafini, skoro uczynili to konto bezprawne, a istnieje tylko dlatego bo tam jest stałe zlecenia mojego brata i prawnie bank tylko dlatego nie musi go zamykać, ale Serafini sam mi wsadza się na to zniszczone konto i robi wpłaty z pocztowych przekazów pieniężnych, jako nie wykorzystane moje świadczenia z ZUS, ktore nadal są na tym koncie nie wykorzystane i powinien je odesłać do ZUS do tygodnia czasu, bo inaczej ZUS traktuje je jako ukradzione ZUS-owi!
Czy to nie śmieszne, że prawnie bezprawny opiekun Serafini razem z sędzią Teresa Budzyń z Tarnobrzegu popełnia same przestępstwa, między innymi w sprawach kont bankowych i pieniężnych świadczeń z ZUS, właśnie to bezprawie świadczy i jest kolejnym dowodem na zakupywanie w sądach osób na państwowych niewolników do zabijania ich psychiatrią i też w kosmosie -takie wilczo-głodne wspólne korzyści rządu władzy.

Dlatego sędzia nie chce rozumieć że sprawa jest o zniesienie całkowitego ubezwłasnowolnienia -nawet sama z obcymi osobami niema prawa tego podtrzymywać, bo np. na policji jestem czysty i wywiad środowiska mojego zamieszkania musi potwierdzić, że jestem osobą normalną i nie głupią i bez schorzeń psychicznych, ale to wszystko dla sądowych zabijaków ludzi jest nie ważne, ale tylko bezprawne oszustwa i zbrodnia jest u nich górą.

Teraz wchodzi kolejne prawo sądowe, bo mój brat moja osobą normalnie długi czas nie może podjąć pieniędzy z swojego konta bankowego i musi ponosić dodatkowe koszty, sporządzać akt notarialny, dzwonić, tracić swój czas, dodatkowo opłacić 50$ notariuszowi na koszt Apostila, czyli na dokument, że notariusz ma prawo do wykonywania swojego zawodu.
Czyli całkowite ubezwłasnowolnienie i nawet jego formalne czynności zniesienia, to jest tylko niewolnictwo, ale ciekawe, bo sędzia Teresa Budzyń, wiedząc że sama z moim bratem wcześniej mnie bezprawnie ubezwłasnowolniła to chciała to znieść formalnie, bo mój brat o to wystąpił do sądu i nawet wyznaczając sprawę sądową o zniesienie całkowitego ubezwłasnowolnienia miałem nie obowiązkowe wstawiennictwo na sprawę sądową I Ns 92/13 -nastąpiła taka polityczna zmiana zabijania mnie i w razie czego wsadzenia mnie do pierdla lub jeszcze inaczej jak to w sądzie mówią, zabicia mnie w ogóle.

Kolejne prawo sądowe mówi, jeśli z strony sądu i spraw sądowych jest najmniejsze przestępstwo lub niewłaściwość prowadzenia sprawy sądowej to taka sprawa nie może już być sprawą cywilną.
Z tym prawem to jest zabawa, bo to co złego robią ludziom to nawet może nie być prawem i może ludzie ubezwłasnowolnieni tylko z jakiś powodów mogą mieć swoje konto bankowe i być upoważnieni, jeśli tak jak ja mają w władaniu swój dowód osobisty i są normalni i bez zarzutu prowadzą rachunki bankowe, ale świadczenie z ZUS nie wpływa na ich konto.
********** *********** ************
Różne rzeczy śpiewają o mnie w piosenkach.
Nawet że byłem Fulin cesarzem Chin, ale prawdą jest to że miał on dużo mojej genetyki i nie lubię jak w to miesza się Robert Wojciechowski rodziny Kaczyńskiego i nawet nie wiem czy podobnie jak będąc kapitanem statku StarTrek wziął sobie moją genetykę na cesarza Chin: jak w piosence śpiewają że teraz jestem Fulin Wojciechowski powiedział mi że jest w tym cesarzu dużo mojej genetyki i jak w piosence powiedział do mnie: i jak myślisz kto ty teraz myślisz jak jestem cesarzem Chin, lub coś podobnie powiedział.
Rzeczywiście jako cesarz Chin i nie wiem czy to on mną, ale nie taki głupi i podły jak on sam jest i poszedł do doliny chińskiej zabić Wojciechowskiego wiecznego wilkołaka i to zrobił, ale Wojciechowski mnie zrobił i załatwił sobie aby mógł go zabić, zanim się do niego odezwie, czyli Wojciechowski powtarza jak Kus sytuacje, jeśli zostanie zabity, i robi z innych głupich, a nie jak on sam jest.
Podobnie z spartańską genetyką bylem królem Leonidasem, ale bez Wojciechowskiego ingerencji -mam nadzieję że tak było i w Sparcie nic z nim miałem wspólnego.

Załączam obrazek tego cesarza Fulin, na samym początku powiedziałem Chińczykom, że się na tym znam i pomogę im zrobić aby mieli dobrze mając ten mur graniczny, aby obce siły nie mogły ich ogłupiać i na nich wpływać.
Nawet około 1760 roku był u tego cesarza Czerwony Orzeł z Hiszpanii nieślubny syn króla Hiszpanii, bo też miał moją genetykę i dlatego rodzinnie mieli Świętego Grala -drewniany kielich Jezusa Chrystusa, właśnie jest o nim jak dokumentalny film w odcinkach i bardzo dobry dla młodych ludzi, bo pokazują tam wszystkie klasy społeczne i nawet dzieci życie i też w szkole, ale czary mary jak wielkolud w lesie co zjadał kobiety to jest prawda, różne rzeczy sobie robili, może nawet z takim nudzącym się Wojciechowskim, który robiąc bandę czuł się wśród nich dobrze.

********** *********** ************
Byłem dzisiaj na poczcie i słyszałem, że wprowadzają nową monetę Popiełuszko, ale czy to prawda to sam nie wiem i jeśli tak to dopowiem coś na temat Popiełuszki: miał przyjechać do Stalowej Woli aby na kazaniu rozmawiać w mojej sprawie i nie dojechał, bo z SB go zabili, ale w chwili przed śmiercią połączył się z moją osobą i mówił do mnie co chcą jemu zrobić i że to na pewno nie jego ostrzeżenie, ale możliwe że ci z SB też mi powiedzieli że on mnie zabija i na pytanie Popiełuszki czy można zabić księdza odpowiedziałem, że się na tym nie znam.

Ciekawe, bo poczta polska zatwierdziła nowy znaczek pocztowy: Mały Książę i Kus też go nie dała wydrukować, bo mnie nie było i niema i taka to jest wygoda zabijania.

Ciekawe, bo w były piątek wymieniali okienka piwniczne ocieplonego budynku, gdzie mam mieszkanie obok Kus i pod Bileckim.
W piwnicy przy okienku było gniazdo szerszeni -wspaniałe gniazdo duże jak piłka w kosza, tylko trochę podłużne i biało-wodnego koloru z lekkim odcieniem siwo-niebieskim i w poprzek z paskami jasno-szaro-lekko niebieskimi i szerokimi 8mm i długimi 5cm i takie same paski śladów zawijania jakby ludzkim palcem i strukturalnie gładka powierzchnia -bardzo artystyczna rzecz i o tonalnie dokładnie dobranych kolorach.
Ale te szerszenie się wcześniej wyprowadziły, bo wyrzucali stare okienka, a wcześniej ocieplali cały budynek, na dnie tego gniazda były sześciokątne otwory-pojemniki na miód, ale większe jak pszczół, bo szerszenie lubią jeść i są trochę większe.

Pamiętam w powtórce w czasie ten co wymieniał okienka powiedział, że na włosach mam dwa szerszenie i że już widzi że mi się źrenice oczu powiększają, to samo jemu powiedziałem i dodałem że sam dał bym im miodu aby mnie zabiły i facet przy mnie powiedział że im da, ale owadów nie można oszukiwać i powiedział że im miodu nie da i od razu przy mnie padł na chodnik, a ja zszedłem z chodnika i zaraz to samo miałem zrobione i padłem na trawnik, ale nawet nie czuliśmy ukłucia! i od razu przytomność się traci, teraz powiedziałem, że szerszenie miały nas jako nie głupich i krzywdy nam nie zrobiły a tylko sprawnie od razu zabiły, bo potrafią robić to inaczej i człowiek się namęczy a potem go zabijają, podobnie jak się podpadnie żmiją.

Jak ktoś to wszystko czyta to tak jakby to był inny świat: Popiełuszkę zabili w socjalizmie, a mnie że zabijali i zabijają to robią to obecnie w sądach i też chcą zabić i dodatkowo wykorzystać na ciemną moc kosmosu i to robi rząd z sądami, ale czy wszyscy w rządzie są tego samego postanowienia?

Powracam do osoby oszusta i zabijaki sądowego, czyli prawnie bezprawnego opiekuna Marek Serafini i mam jakiś niesprawdzony ślad jego osoby w Anglii z żoną i potwierdzenie to co im powiedziałem i co razem powiedzieli na koniec filmu o Burzyńskim www.cda.pl/video/9660938/Burzynski-Rak-t...-Film-2013-Lektor-PL : aby wszyscy się od nich odpieprzyli -w każdym razie ten z filmu jest za bardzo podobny do Serafini i żydy coś mi o nim wspominali że ma swoją rodzinę w Anglii i jego żona ma wyrok na raka, bo jest jak i on sam tak samo głupia kryminalnie do ludzi -znaczy że są chyba rodzinami Kus i Wojciechowskiego, jeśli na poli-osoby się rozmnożyli, z zabijania genetyki jak moja.
Są to tylko niesprawdzone fakty, ale ludzi do siebie tak podobnych niema dużo w świecie, lub prawie wcale niema.
Ja sam w USA Connecticut na Capitolu widziałem podobnego do Bileckiego i tak się też nazywał i mało tego, jak będę za dużo mówił to jedna pani Capitolu pożyczyła mi najlepszej drogi, kilkanaście pięter pod ziemię -taki jest ten Bielecki.
********** ********** ***********
Moje różne ploty:
powracam do filmu Hannibal, bo to jest film jak dokumentalny o rodzinie Breżniewa, może nawet rodziny będącej z czasu średniowiecza, która zrobiła się w okresie drugiej wojny światowej i właściwie może być związana jako luźni jej członkowie, co się w komputerach traktowali jako rodzina i taką byli i do nich też należała Anna German, a w ogóle to ta rodzina nazywała się German, a o Breżniewie mówiła German jako o jej wujku co się zna i dużo może mi i im pomóc.
Nawet w komputerze kiedy samolotem Wojciechowski zabijał rodzinę German, chciałem ocalić matkę dzieci i kazałem jej szybko biec do domu bo zaraz wszystkich zabiją i nie zdążyła, mimom że wymachiwałem rękami aby do mnie strzelał, ale Wojciechowski wybrał ich matkę, a potem wiedział gdzie dzieci stały w oknie i nawrócił aby ich zabić i kazałem im szybko położyć się na płasko na podłodze i jak najbliżej okna, bo nawet nie miały czasu wybiec z tego pokoju i chłopcu przestrzelił portki i sam musiałem jego zestrzelić i to wiedział że się tak stanie i jak to zrobię i strzeliłem karabinem z czołgu w bok kręcącego się śmigła i wtedy samolot od razu zakręcił w dół i zanim to się stało, to mi Wojciechowski powiedział: potem coś by ci powiedział gnojek Breżniewa.
Kiedy już nie mógł zabić dzieci, to mi podziękował że je dobrze schowałem, że nie są ranne i ich nie zabił.
Nawet umierający Breżniew powiedział mi, że wie dlaczego jestem dobry dla dzieci, a wcześniej powiedział że wie jak dojść do władzy i się na tym zna i to zrobi.

Druga plota:
po miesiącu czasu wychodząc w 1979 roku z Jarosławia powiedziałem strażnikowi że te wszystkie budynki Jarosławia będą musiały być zburzone lub zniknąć i to musi się stać i wtedy strażnik mówi mi że jakby chciał to by mnie zatrzymał, bo nie jestem zabity i wiem co mówię i zaraz jak to powiedział to musiał usiąść na krześle, a potem sam krzyknął w moją stronę: może kiedyś i tak się stanie.
Oj! komedia drugiego piekła na ziemi i to każda taka rządowo-psychiatryczna.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/10/25 14:25 #419380

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Powracam do pierwszej ploty:
ciekawe, bo dzieci powiedziały Wojciechowskiemu, że dzieci się nie zabija i wiedzą to z poprzedniego Wszechświata i jak nie mogą żyć to po prostu ich niema.
Problem zabicia rodziny German, był też związany z tym, że ktoś musiał ich zabić, aby potem nie można ich było zabijać -jak się chcą zrobić i żyć.
Podobnie postrzelony lub zabity sowiet, który strzelał do samolotu, powiedział mi że jak zrobiłem aby mu nic było i potem też, to jak zginął to na jedno wychodzi i dla niego też jest dobrze.
Przypominam sobie czas 1936rok w Hindenburgu, czyli w Wałbrzychu, kiedy na zaproszenie Hitlera wstawili się wszyscy z komputera i to na ich spalenie i kazali dzieciom i młodym usiąść w pierwszym rzędzie i tak się stało, ale jeden chłopiec ze Stalowej Woli, co mnie znał tak nie usiadł i coś mi i dzieciom chciał pokazać, że to jest jedna zbrodnia i też te w około osoby.

Zatem mamy zdjęcie Hannibala i Anny German i jako dzieci też były zaproszone i pamiętam Hannibal powiedział Niemcowi że wie jak co się robi i Niemiec przed spaleniem wszystkiego wziął sobie jego pod pachę i wyniósł poza metalową bramę pomieszczenia.
Nie jedno zdjęcie było robione, dobrym niemieckim obiektywem, ale ile z tych zdjęć jest udostępnionych ludziom, to tego nie wiem, ale prawdopodobnie Hannibal nazwał się Niemcowi jako German i sam sobie pomyślałem, że ma nazwisko jak niemieckie.
Niemiec powiedział Hannibalowi że to nie jest jego nazwisko, ale zaraz jemu odpowiedział, że to jest nazwisko jego siostry, bo jest taka sama jak on, Niemiec powiedział: jego siostry tutaj nie będzie jak to się stanie i zrobi to też dla pozostałych dzieci.
Hi hi co powiedział Niemiec chłopcu ze Stalowej Woli: twoja buzia przypomina mi niemieckie dzieci i dlatego ci pomogę.
Możliwe że to nie był Niemiec ale Kusy, bo Niemcom coś się chwilowo popsuło i kontrolowane światło na spalenie się nie załączyło i w ten sposób Kusy uratował dziecięce ozdoby komputera, które możliwe że nie mogły być zabite, bo mnie i tych dzieci by nie było.
Ktoś powie czy tam był Breżniew? możliwe że był i jak był to był miły dla swoich przybranych dzieci.

Ja nie podniosłem obu rąk do góry, aby uciec do komputera i zostałem i aby ogień mnie nie spalił wypowiedzieli mi hasło: aby tylko mi nic było i taki potem wyszedłem z tego budynku, ale z rękami do góry, bo Niemiec mierzył do mnie pistoletem i krzyczał abym miał ręce do góry. Te metalowe wrota palącego się pomieszczenia same się mi przede mną otworzyły -nawet mnie sfilmowali i w TV sam to na własne oczy widziałem jak wychodziłem z tego budynku i było zapytanie co do mojej osoby: co to jest za tajemnicza osoba?, kim ja jestem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/11/13 20:05 #419832

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Znowu chce wałkować temat psychiatrii.

Problem że ludzie normalni i niegłupi w ogóle nie podlegają psychiatrii prawo nie uwzględnia i do tego niema przepisów, bo to jest coś jak masło maślane i oczywiste że skutecznie nie można się w ten sposób bronić, choćby wywiadem środowiska zamieszkania to się udowodniło, bo psychiatrzy są oszustami i zabójcami i dopiero prawo ochrony zdrowia psychicznego prawnie postawia szach mat sprawie i kto sam sobie radzi nie może być kierowany na przymus nie leczenia, bo sposób życia takiej osoby automatycznie jest dowodem tego, że bez problemów w sprawach życiowych taka osoba jest samodzielnie zaradna i w wystarczający sposób.
I wtedy nie liczą się opinie sądowych badań psychiatrycznych i bzdury wniosku prawnie bezprawnego opiekuna, kierującego osobę na zasadzie oszustwa na przymus psychiatrycznego ograniczenia wolności i jej zabijanie, czyli jest to tak zwane nie leczenie, nazywane leczeniem psychiatrycznym.

Chyba że ktoś normalny udaje nienormalnego i chce aby płacili jemu pieniądze i wtedy takiego psychiatria zabija i płaci pieniądze, bo oni od tego są.
Nie jednemu w głowie się przewraca jak to możliwe że normalnych i nie głupich ludzi zapisują w sądach jako nienormalnych -bo to są oszuści i zabójcy ludzi i jeśli nie uwzględnią tego prawa o ochronie zdrowia psychicznego to znaczy że kieruje nimi mafia lub ludzie takiego rządu i wtedy nic się w sądzie liczy.
Pomyślcie ludzie, a jeśli ktoś z rodziny mieszka razem i nie można jednoznacznie udowodnić że jest życiowo zaradny lub niezaradny?, wtedy rodzina jak jest rodziną się buntuje, ale zazwyczaj do tego nie dochodzi, bo zbrodniarze psychiatrii dopadają swoje ofiary jak rodzina im pomaga i dodatkowo taka ofiara niema pomocy innych ludzi, bo niema znajomych i pieniędzy aby przeciwstawić się kosztom sądowym, bo adwokat z urzędu zazwyczaj działa podobnie jak sąd psychiatryczny i nie pomaga.

Zatem prawo ochrony zdrowia psychicznego wykorzystuje jeden i jedyny fakt nie do odparcia że ktoś sam mieszka i sam sobie radzi i dopiero taka osoba nie może być traktowana na przymus psychiatryczny i tylko tym bardziej jak w ogóle nie brała nie leków.

Zatem udowadnianie że podtrzymanie całkowitego ubezwłasnowolnienia było kompletnie na zasadzie oszustwa nic daje, choćby przedstawić w sądzie bankowy wyciąg ROR że mieszkanie opłacała inna osoba jak ubezwłasnowolniona i nic miała wspólnego z opłatami mieszkania i nie jest prawdą że ta osoba nie umie gospodarować pieniędzmi i zadłużyła mieszkanie i tym samym analogicznie jest niezaradna i w innych sprawach życiowych i dodatkowo piszą głupoty że taka osoba nie umiała dbać o zdrowie i jest chora -innymi słowy piszą głupoty i sami wyrokami zabijają ludziom organizmy -taka władza, aż nie do pomyślenia za co w Polsce i w innych krajach skazuje się ludzi na wyrok zabicia głowy na połowie psychiatryczne i zabijanie na ciemną moc kosmosu, co jest jedną z największych zbrodni na ludziach i większej zbrodni niema.

Zatem normalni luzie czasem mają problem aby to udowodnić, mimo że świadków na normalność jest wielu np. w bloku mieszkalnym 75 mieszkań hi hi hi! -profesjonaliści od zabijania.
Oczy się otwierają jeśli ktoś pozbędzie się świadczeń pieniężnych na zawsze fałszywej podstawie psychiatrycznej, bo to nie są choroby głowy, ale wyroki żydzio-psychiatryczne to wtedy łato może pozbyć się psychiatrii, że nic z nimi ma wspólnego i znowu drugi raz oczy się otwierają, jak psychiatrzy i ten problem rozwiązali, bo kto pozbywa się świadczeń pieniężnych na fałszywej podstawie psychiatrycznej ten podlega całkowitemu ubezwłasnowolnieniu, co nie jest nienormalnością, ale świadomością osoby.

Po raz trzeci otwierają się oczy jak zabójcy ludzi się zabezpieczyli, bo nie ważne czy psychiatrzy czy inni zbrodniarze zabijają ludzi i są uważani za normalnych, bo kierują się korzyściami materialnymi lub że to tylko lubią robić i wtedy np. seryjny morderca jest tez uważany za normalnego, lub taki psychiatra.
Zatem groza co dopiero sądami, psychiatrami, prokuraturą i policją robić ludzi normalnych nienormalnymi -jaka to jest wielka przepaść kto jest normalny a kto nie normalny, czyli taki co nie kontroluje swoich myśli i czynów, bo niema świadomości lub jak to mówią kompletnie rozsądku.
Zatem kogo na siłę biorą zabijać? ludzi normalnych i nie normalnych - bo jeśli ktoś brał nie leki i nie chce ich brać to od razu robią jemu groźne napady, jaki on jest ciężko chory i bije swoich opiekunów i napada inne osoby i sam może pofrunąć z balkonu lub zatrzymać na sobie samochód, ale niektóre takie objawy ma ktoś nienormalny i to na ciągle jest widać -zatem co ta psychiatria z prokuraturą wyprawia? -zabawiają się w łapanie i zabijanie ludzi?!

Żałosne, na sprawie z wniosku Marek Serafini o przymusowe nie leczenie udowodnione zostało, że jedynym dowodem na moją nienormalność jest stałe NASA podpięcie się na mnie 30lat czasu dzień i noc, za co polsko-amerykańska władza powinna mi dać odszkodowanie w wysokości starczającej do końca mojego życia i na dodatek sądowy zabijaka-żyd Marek Serafini sam podpiął się we mnie z żydami i do żydów mówi: jak są jakiekolwiek odszkodowania w mojej sprawie to ja się wyłączam i rezygnuję z roli opiekuna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/12/02 12:36 #420448

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
01-12-2014r
Miałem dzisiaj do odbioru dwa listy polecone sądowe na mojego brata i na adres pełnomocnika do odbioru korespondencji i mimo notarialnego pełnomocnictwa też mi nie wydali tych listów i byłem je odebrać w czwartek, piątek i poniedziałek i nic, nawet początkowo nie dała mi informacji skąd są te listy, jako że to jest ochrona danych osobowych, ale dzisiaj jej powiedziałem że to jest instytucja, a nie ochrona danych osobowych i napisała mi że listy są z sądu Stalowa Wola wydział karny.
Ale wcześniej wybierałem u nich listy polecone, na notarialne pełnomocnictwo, wynika wniosek że ktoś nie che abym wybrał te polecone listy i dzisiaj od awiza minie jeden tydzień, bo na inPost zrobiła kopię pełnomocnictwa notarialnego i czekają na odpowiedź od swojej placówki prawnej i ja nie mogę wybrać tego listu, mimo że istnieje prawo: że sądowa przesyła jakby nie było(po okazaniu dodatkowych dokumentów) musi być w terminie odebrana, czyli dodatkowo trzeba dostarczyć jakieś dokumenty, które miałem: oryginalne notarialne pełnomocnictwo, polecone listy sądowe z adresem i też takie sądowe listy na adres pełnomocnika do odbioru korespondencji, czyli jest to dowód że ja odbieram całą korespondencję mojego brata.

Zatem nie jest ważne co odpowiedzą z placówki inPost, bo i tak mam dokumenty aby odebrać listy, nic z tego, ale kłamać to potrafią o zatajeniu danych osobowych i że n ie mogą mi powiedzieć skąd jest ta przesyłka(mimo że to jest sąd, czyli instytucja) a co nie kłamią, a co kłamią -rzeczywiście jeśli weszło prawo i do odbioru korespondencji sądu karnego jest jeden tydzień czasu, mimo dwóch tygodni do odbioru korespondencji, to można przegrać sprawę i jeśli do tego kłamią to nie wiadomo w jakim stopniu , bo taka korespondencja musi być odebrana w terminie i jakby nie było.
Dzisiaj byłem też na policji i w sądzie i obie te instytucje zbywają ludzi sprawy.
Na policji jeden policjant mnie wysłuchał i powiedziałem że jak dzisiaj nie odbiorę korespondencji to brat może przegrać sprawę. ale w sprawie brata za dużo powiedziałem i policjant dał drugiego policjanta, który szybko zlekceważył sprawę i zakończył rozmowę, bez możliwości podania mną dodatkowych informacji -władza pomaga władzy prześladować ludzi i się na tym znają.
Dzisiaj też byłem w tej sprawie w sądzie, ale w sądzie nawet mi nie powiedzieli czy jest takie prawo jak się robi apelację do tygodnia czasu i jeśli w tym czasie jest jakaś dodatkowa korespondencja to też powinna być odebrana do tygodnia czasu, bo sędzia może wycofać apelację i ciekawe czy ostatnio coś takiego wprowadzili? i tego w sądzie w biurze obsługi klienta nie wiedzą i sami nie są do tego prawnikami -dziwne? aby takiej prostej i podstawowej sprawy nie wiedzieć? -czy to jest jakaś żydzia zmowa?

Na to wszystko jest jeden świadek, czyli Pani Z.B. jako sądowy pełnomocnik do odbioru korespondencji, która pierwsza nie mogła odebrać listów z placówki inPost Aleje Jana Pawła II, 20 (SKOK) i mi dała awizo, mówiąc że też nie dadzą mi odebrać przesyłki.

Zatem sądy i ta cała żydzia administracja to są nie ludzie ale zabijaki i policja z żydami i prokuraturą wymyśliła sobie aby utrudniać odbiór korespondencji sądu karnego, bo mój brat wydaje w nim zabójców sądowych polskiej władzy i wolą wygrać przez utrudnienie odbioru korespondencji.

Tak nawiasem mówiąc jak wam się podoba film 'Burnaku' (to jest gdzieś jakaś władza Wojciechowskiego)czyli buraku od polskiej władzy Kaczyńskiego i wojciechowskiego, którzy w historii jako rodzina lubią razem rządzić i np. Busz prezydent Wojciechowskiego pierwszy doprowadził do umieszczenia wojsk USA w Azji, a nawet pomógł spuścić bomby atomowe na Japonię i godzinę przed wybuchem jest o nim dokumentalne słuchowisko w polskim radio i też z całego Wszechświata Kaczyński z takim rządem dostał od wszystkiego takiego wyrok śmierci w Smoleńsku -ale się stara zabijać wszystko, bo z wyroku nic by miał i dlatego robi w mojej sprawie lewe papiery rządowe, w czym prokuratura i policja jemu nie przeszkadza.
A za to że na lekcji w LO że Wojciechowski z Kaczyńskim był Lordem Bezbożnym (jak z filmu Rycerze Burzy i pozabijał mnie i milicję) to w siedemdziesiątych latach Wojciechowski-Herod został wyrzucony ze szkoły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator