HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Coś co jest ze mną związane 2014/08/07 08:04 #417716

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzisiaj 07-08-2014r mam sprawę sądową w St.Woli o godzinie 13/30, w sali nr. 2, gdzie zbiorą się kretyny polskiej władzy zabójców ludzi i będą eksperymentować na mnie, jak w sądach zabijać, aby nikogo ukarać, a w szczególności sędziego zabijakę i też zabijakę genetyki jak moja, bo każda sędzia jest żydem i tak samo władza.

Nawet małe dziecko od razu wie że ktoś jest normalny, spojrzywszy na niego, a co dopiero sądowi specjaliści psychiatrzy?, właśnie na oczach ludzi tylko zabijają i ciekawe czy wpuszczą na salę ludzi obserwatorów?
Zatem dla psychiatry jest wszystko jedno czy zabija człowieka, czy takiego nienormalnego, co uciekł rodzinie z młotkiem i chce każdego po głowie pouczać.

Normalnie jeśli się ma adwokata z urzędu lub prywatnie, to po krótkiej rozmowie adwokat powinien zgłosić sąd do prokuratury lub na policję, że robią sądowe sprawy na normalnym i niegłupim człowieku, skoro nikt tak robi, to znaczy że polska władza to jest i było jedno bagno przestępców i tylko tacy adwokaci z nimi egzystują, co się niczemu sprzeciwiają i niczemu narażają.

W głowie się nie mieści jak sądy zabijają normalnych ludzi: czasem nie dają im się w ogóle odezwać, mówiąc w jakim ktoś jest złym stanie zdrowia i od razu czytają wyrok, lub czekają aż kogoś zabiją i ten ktoś ma ich w dupie i nawet nie musi odpowiadać na ich kretyńskie i poniżające pytania.
Nigdy zabijany normalny człowiek ma wpisane jakieś dowody, a tylko ogólniki-śmiecie, bo inaczej co jest daleko nieprawdą jest łatwe do obalenia i kompromitujące takie kryminalnie zabójcze sądy.
Zatem dopiero na sprawach cywilnych i rodzinnych władza sobie pozwala, bo na sprawach karnych nie, bo kto ukradł jest niegłupi i nic jemu więcej można zrobić jak tylko wsadzić do więzienia.

Ile jest kretynów na forach i takich jak żydy psychiatryczne, co im wtórują, aby za nic zabijać ludzi.
Nawet ostatnio rozmawiałem z jedną dziewczyną, która ma syndrom obrony władzy i mówi: ja jestem za tym aby niebezpiecznych ludzi psychiatria izolowała.
Fajnie się wypowiedziała o samej sobie, skoro ma genetykę jak moja, aby zabijać jak na wszystko, bo wtedy jej tyłek jest w kosmosie to jest zabójczynią jak do nieskończoności i mimo że jest normalna, ale niebezpieczna to powinna być kierowana do domu wariata na zabicie jej głowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/08 04:57 #417758

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Na pewno niema w Polsce takiego prawa, aby kogoś normalnego i niegłupiego brać na przymus zabijania psychiatrycznego, bo każdy czy zdrowy czy nie zdrowy jest oszukiwany i zabijany sądami, bo leczenie psychiatryczne nie istniało i nie istnieje, bo nie było i niema leków na głowę -tym bardziej że wszystkim podają te same nie leki psychotropowe, które tylko w połączeniu z programami z kosmosu niszczą ludzi i niby uspokajają i też wpływają z innymi działaniami na brak swojej normalnej świadomości i wtedy cierpiący ludzie chodzą tylko jak ich cienie i nie jest to inaczej widać jak dla każdej osoby biorącej nie leki, czy była okazem zdrowia, czy nie zdrowa.
Sędzia na przymus może jedynie brać do domu wariata te osoby co ich rodzina nie upilnowała i mają groźne do drugich zachowanie w sposób nienormalnie niepoczytalny i nawet nie ważne czy to robią psychiatryczne żydy, bo prawo i policja i tak musi jakoś takie osoby izolować. Innego prawa sądy psychiatryczne i psychiatrzy nie mają, bo nie mogą kłamać że kogoś biorą na przymus aby jemu było lepiej i jak nie zabiorą to z kimś będzie gorzej, bo takiego prawa nie było i niema, bo pozostaje wtedy jedyny wariant kiedy jest koś groźny, jak pisałem. Na gdybaniu nie możne władza opiekować się i zabijać sobie ludzi, zarządzając się nimi jak niewolnikami, dlatego sędzia w sądzie skazuje ludzi na przymus psychiatryczny całkiem bezprawnie, jakiego do tego prawa niema -czyli są to tylko oszuści i zabójcy ludzi. Zatem ludzie mówią że domy wariatów są tylko dla wariatów i to jest prawda, bo wtedy doraźnie policja i szpital za to odpowiada, lub rodzina nie chce się opiekować nienormalnym i się go pozbywa i oddaje na zabijanie psychiatrią i wiele razy tak się dzieje po wioskach.
Sędziemu nie wolno jest posługiwać się psychiatrią do karania ludzi na lewych rządowych papierach i w ogóle, skoro osoba jest normalna i niegłupia -praktyka polskiego prawa jest inna, bo to są kretyni kryminalnej polskiej władzy i to całego zła Wszechświata i niejednokrotnie na Stalową Wolę były wyroki zniszczenia całego miasta statkiem kosmicznym, bo większość żydów całego zła Wszechświata wywodzi się z tego miasta i ma udział w robieniu historii ludzi na Ziemi.

To co napisałem do mojego brata to nie taje, i z tego mojego pisania wynika że mój brat się nie zmienił i jak od samego początku chciał mnie z żydami i psychiatrią łatwo zabijać to nadal chce tak robić, pisząc po sądach że jestem chory (co też jak sam Serafini nie potrafi wyjaśnić -ogólnie wszyscy żydzi z sądami chcą abym nie mógł się pozbyć emeryturo renty na fałszywej podstawie psychiatrycznej i robiąc mi do tego stopnia wspólnie z moim bratem całkowite ubezwłasnowolnienie -jako jedyny powód!!!)

Ta informacja do adwokata i mojego brata nie jest sekretem dlatego że i tak żydy z sądami i takimi adwokatami chcą tego samego, czyli wygodnego zabijania genetyki jak moja.
Skoro Serafini jako wnioskodawca podtrzymania całkowitego ubezwłasnowolnienia i takiego samego przymusu psychiatrycznego, na moje uwagi dla sędziego nie był w stanie wypowiedzieć się na czym polega to że twierdzi że jestem chory!!! to sędzia od razu powinna wszystkie sądy z jego udziałem wyrzucić, uznając jego jako nienormalnego do mojej osoby!.
*******
Halo!
Jak było widać na sprawie to parcie na przymus psychiatryczny jest ponad prawem i to bezprawnie dla osoby co nie była i nie jest i nie będzie w kosmosie i zazwyczaj w sądzie starcza, że to ludziom się nie robi.
Powiedziałem, skoro takim ludziom jak ja nie robi się każdych wyroków żydzich i takich psychiatrycznych to się nie robi -ale jak nic dla ludzi działa, to jest dziwne czym są te sądy, opłacane z togą sędziowską z zabijania ludzi –może się tylko sędzia w tym czasie jakoś nagle zabrudziła i postarzała, ale czy program potrafi taką sędzię od razu posadzić z boku stołu, a nie na środku jak zwykle sędzia siedzi, to ja tego nie wiem i nie pamiętam, bo mogło się coś wtedy zemną stać, dlatego poza gdybaniem i może pokazywaniem do protokolantki palcem do góry że zaraz coś się stanie, to nic więcej z tego momentu nie pamiętam.

Dlatego powiedziałem że trzeba wziąć się za Serafini, że jest osobą co się nie zna lub tylko udaje i na jedno to wychodzi i aby musiał z wyroku sądu zwrócić nie wykorzystane świadczenia ZUS jako własności ZUS i to jest jego obowiązek zrobić to do tygodnia czasu, a upłynęło już 5 miesięcy, bo widocznie wszędzie jego Wojciechowski musiał nim płacić wysokie łapówki, ale jak to się zgłosi w sądzie to będzie musiał oddać, a dopiero potem można zlikwidować zniszczone konto z stałym zleceniem mojego brata, które to zlecenie musi wcześniej przepisać na swoje konto.

Zatem starałem się wykazać w sądzie że on się nawet nie zna, aby całkowicie kłamać i od razu wymyślać kłamstwa w mojej sprawie i zmusiłem aby sędzia sama sprawdziła czy jest normalny w mojej sprawie i czy rozumie co na mnie ogólnie wypisuje jako wnioskodawca podtrzymania cał. ubezwłasnowolnienia i przymusu psychiatrycznego , nazywając to chorobą i dopiero sędzia jemu pomogła co ma mówić i aby podał przykład na moje wpisane mi ogólnie urojenia i to jeden tylko przykład wystarczy, jakby mógł ich więcej wymyślić i w końcu powiedział, że mówię że mam NASA stale podpięcie -co nie jest objawem urojenia i są przecież w St. Woli NASA rzeczy dla NASA kosmitów: NASA przedszkole w lasku, NASA szkoła podstawowa za szkołą LO, koło szpitala i w końcu NASA jednostka wojskowa w Nisku i to za moich młodych lat takie rzeczy istniały.
Toby znaczyło, że urojenia były powodem do przymusu psychiatrycznego -NASA stale podpięcie, co nie jest urojeniem i powiedziałem sędziemu, że nie sprawdzone informacje nie może wykorzystać przeciwko mnie i nawet te które nie można sprawdzić, bo w prawie sądowym jest takie prawo korzyści dla ludzi.

Zatem sędzia respektuje lewe rządowe papiery na nie kosmicie!, osobami rodziny Kaczyński-Robert Wojciechowski-Kus i na dodatek jest ich rodziny generalny prokurator Polski.

Zatem najprościej uciec im na pełną deportację lub zobaczyć namieszać osobą Serafini że się nie zna i sam nie wie co na mnie wypisuje i nie wie co to znaczy.
Jeśli mój brat w prosty sposób nie odwali świadczeń na fałszywej podstawie psychiatrycznej, to znaczy że był w zmowie z Serafini.
Marek Kuszaj


Opis sprawy sądowej dn. 07-08-2014r, sygn. akt III RNs 27/14, z udziałem wnioskodawcy Serafini (wiad. wysł. mojemu bratu)
Byłem dzisiaj na sprawie sądowej.
Nic nowego, sędzia to jest rzeźnik zabójca sądowy ludzi, robienia zabijania na pogłowie psychiatryczne, ciemnej mocy zabijania ludzi na moc rządu i władzy.
Nic daje wcześniejsze pisanie do sędziego, aby nie popełniała dalszych przestępstw w mojej sprawie.

Na sprawie piszą tylko ogólniki, nie poparte dowodami i na dodatek nie wiadomo czy w ogóle jest takie prawo, aby normalnych i nie głupich ludzi(co wiedzą ludzie bezpośredniego miejsca sąsiedztwa zamieszkania) kierować na przymusowe leczenie, czyli psychiatryczne zabijanie, czyli są to też oszuści i zabijaki, jak ordynator ośrodka psychiatrycznego Kułacz, znajomy bliskiego miejsca zamieszkania Serafini.
To nie było mnie przesłuchanie, bo ważne rzeczy którymi mogłem się bronić, jakoś robią osobą sędziego, abym je od razu nie wypowiedział, bo sędzia się wtedy wypowiada i wtedy ja mam robione zapominanie, co miałem ważnego do powiedzenia, ale gdyby nawet było inaczej to sędziego i tak to nie obchodzi i zapisuje co chce.
Dlatego sędzia musi każdy jeden zarzut mi przedstawić, abym się mógł wypowiedzieć i wtedy to byłoby prawdziwe przesłuchanie, abym się sam mógł obronić!, czego sędzia nie zrobiła, czyli w stosunku do ludzi popełniła przestępstwo! i dlatego na pewno nie było to moje normalne sądowe przesłuchanie!

Jednak zwróciłem uwagę że wnioskodawca podtrzymania całkowitego ubezwłasnowolnienia i wnioskodawca Marek Serafini pracownik MOPS St. Wola pokój nr.7 umieszczenia mnie na przymusowe leczenie, czyli zabijanie mnie, nie rozumie co pisze w mojej sprawie i nie rozumie pisząc co znaczy jego stwierdzenie że jestem chory i nawet na korytarzu nie mógł przy świadku adwokacie wyjaśnić na czym to polega!
Dlatego sędzia musiała jego sprawdzić, czy jest normalny w mojej sprawie i podpowiedziała jemu aby podał chociaż jeden przykład na moje urojenia(bo ten dureń jak sam Wojciechowski nic innego nie mógł więcej powiedzieć, bo nie mógł zmyślać, bo zdenerwowany i tak od razu niema do tego zdolności) i po namyśle powiedział że mówię że mam stale NASA podpięcie, co jest do sprawdzenia i nie może posłużyć jako jedyny dowód że jest aż tak groźne, że muszę się leczyć i być zabity psychiatrią!

Nie sprawdzona informacja nie może posłużyć jako dowód przeciwko mnie, bo jest takie prawo korzyści dla ludzi.
Czyli stale NASA podpięcie polsko amerykańskim rządem 30lat czasu, to jest wielkie odszkodowanie dla mojej osoby, a nie jedyny powód mojego zabicia psychiatrycznego!.
Zatem ci co wpisują mi choroby nie mogą tego udowodnić, bo się nie da, bo normalnie żyjącemu i niegłupiemu człowiekowi nie da się wpisać głupstw jako dowody, bo łatwo to jest zdemaskować i wtedy jest to kompromitacją i wielkim oszustwem i przestępstwem!

Niema urojeń, bo programy głowy są tylko wytworem komputera, a nie martwego organizmu, który jest tylko mediami dla komputera, aby czuł swoim programem życie i innego życia niema i nie było, jak tylko atomowo dokładne z kosmosu programy komputerowe głowy, jakby normalnie było życie!.
Po drugie jeśli programy nie chorują to robią to obce programy władzy i na hasła ingerują w czyjś program życia, lub dodatkowo uszkadzając lub zmieniając w głowie nerwy, aby program w pełni nie mógł sterować-żyć organizmem.
Podam przykład: sny ludzi są jak prawie rzeczywistością lub jak na jawie, ale to jest nic innego jak drugie życie, aby programy przekazywały sobie informacje, co się gdzie dzieje z programami życia i to widzą te osoby jako senną rzeczywistość jaka by nie była! i nie muszą pamiętać snów, lub chcieć je sobie od razu przypomnieć.
W mojej sprawie jest podobnie, bo mam wpisane co moje programy żydami przechodzą w kosmosie i mogę to pamiętać lub mogą mi to dokładnie przypomnieć, ale że to są programy komputerowe to takie senne informacje są wiarygodne i jakie by to nie były i nie można mówić że to są kolejne moje urojenia lub taki stan chorobowy!

Jak przedstawiłem prokuratura jest mafią i nic robi, że ludzi za nic zabijają durnie władzy i takie sądy pogłowia zabijania ludzi.

Ciekawe są i inne sprawy Serafiniego na sprawie sądowej.
Powiedział sędziemu, że pierwsze słyszy, że nie wykorzystane świadczenie pieniężne z ZUS, dla mojej osoby, musi do tygodnia czasu zwrócić do ZUS jako własność ZUS i innego przeznaczenia te pieniądze mieć nie mogą!
Zatem jeśli ZUS musi swoje prawo wykonać to Serafini może iść do więzienia, bo nie zwrócone świadczenia do ZUS osiągnęły już sumę około 3100zł!
Co prawda wpłaca te nie wykorzystane świadczenia na prawnie nie istniejące nim i sędzią moje zablokowane mi konto bankowe, które istnieje tylko, bo jest na nim stałe zlecenie wpłaty mojego brata, ale i tak wybranie tych pieniędzy z jego skarbonki jest zależne nie ode mnie, ale od niego samego i dalej leżą te nie wykorzystane świadczenia pieniężne ZUS w jego skarbonce i nie zwrócone do ZUS!. czyli jakby nim ukradzione ZUS-owi.

Drugą ciekawą sprawą świadczącą o Serafini jest fakt jego fałszywego zeznania w sądzie że zgłosiłem do prokuratury że Serafini ukradł mi moje pieniądze, a nie fakt że je ma zwrócić do ZUS, abym w ten prosty sposób pozbył się świadczeń pieniężnych na fałszywej podstawie psychiatrycznej, abym nic wspólnego miał z psychiatrią i dopiero wtedy też tak ich traktuje komputer i nie zależnie czy ktoś jest zdrowy, czy nie.
Ciekawe, czy tylko Serafini w sądzie kłamie, czy razem z nim to zrobiła prokuratura!.

Prywatnie dopiszę co to jest za osoba Serafini: niejednokrotnie namawiał osoby aby zeznały na policji fałszywe zeznania w mojej sprawie, oraz wiem że w mojej głowie jako żyd powiedział żydom że jeśli w mojej sprawie są jakieś odszkodowania, to on się wyłącza i rezygnuje z opiekuna, zatem w sprawie stoją żydy które mają zabijace Serafini zapewnić bezpieczeństwo!.

Osoba sędziego w średnio młodym wieku jest kurwą kryminalną zabijaczką ludzi, na moje oznajmienie że NASA sądy i programy sędziowskie, nie istnieją bez zabijania genetyki jak moja i nawet w powtórce w czasie pokazywali w TV sędziów ubranych w normalne urzędnicze ubrania i bez togi sędziowskiej i że sama sędzia ma genetykę jak moja do zabijania na swoją moc istnienia w kosmosie i że w mojej sprawie jest na rozstrzelanie, bo normalnie jest takie prawo i że ona i jej rodzina nic ma z zabijania genetyki jak moja, to nie zmiękła i jak nic postanowiła minie zabić sądowym wyrokiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/09 13:31 #417789

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Takie sobie krótsze pisane:
Opis sprawy sądowego przymusu jest wymowny, jako napaść sędziego na przymus zabicia psychiatrycznego mojej osoby i to takimi osobami co się nie mogą wytłumaczyć na czym to polega jak twierdzą choroba dla normalnego i niegłupiego człowieka i rzeczywiście nic mogą wytłumaczyć i przedstawić dowodami, bo takich dowodów że jestem psychiatrycznie chory z całego mojego życia niema i dlatego sami piszą swoje głupoty.

Piszą bez powodu że:
- mój brat nie może być opiekunem i planują zabijać mnie obcą osobą jako prawnie bezprawnym opiekunem, bo brat przegrał sprawę obligatoryjnie z winy pełnomocnika do korespondencji i w podobny sposób przez nie dopełnienie obowiązku sędziego o udzieleniu terminu pouczenia.
-na sprawie twierdzą: nie umiem gospodarować pieniędzmi i przez to zadłużyłem mieszkanie i nie umiem dbać o swoje zdrowie i analogicznie jestem nie zaradny życiowo i nie umiem załatwiać spraw urzędowych i dlatego potrzebuję prawnie bezprawnego opiekuna Marek Serafini.
Nie jest ważne że wcześniej wiedzieli że ja od roku 2012 płaciłem według ścisłych wskazówek z konta mojego brata, nie tyle za moje mieszkanie co prawdziwie za rodzinne mieszkanie, bo wcześniej brat płacił bankiem przez ROR też z swojego konta bankowego.
Zatem wiedzieli też że ja nic byłem winny komuś jakichkolwiek pieniędzy i wiedzieli że ja sam żyję i sam wszystko robię i aby nie stracić zdrowia, bo żydy nie dają mi być młodym, a co dopiero tylko zdrowym, jak się na tym znam, robiłem co można, nie jedząc mięsa i jajek, a to jest jakaś sztuka w tych czasach, na tyle haseł mi wypowiedzianych abym nie młodniał i nie schudł nie obżerając się mięsem.

Zatem taka krótka i świadomie nie prawdziwa informacja o mnie w sądzie wystarczyła, aby kryminalna sędzia skazała mnie nadal na prawnie bezprawnego opiekuna, który świadomie dalej brnie z sądami zabijać mnie bez jakikolwiek podstaw i temu przygląda się prokuratura kretyna prokuratora generalnego Polski z rodzin Kus, które tymi durniami Kaczyński-Wojciechowski-Kus mnie zabijają, aby im nie przeszkadzać to piszą sobie że ma manię prześladowczą, i tylko oni są niegłupi bo zabijają genetykę jak moja aby mieć swoje tyłki w kosmosie.

Kretyn prokurator potrafi odpisać że sądzą mnie na podstawie obszernej dokumentacji medycznej -ale jakiej, jak ja żyłem i żyje jako normalnie zdrowy człowiek, to od 1996roku ich sprawa niema żadnej dokumentacji medycznej, aby się tym ktokolwiek mógł chwalić.
Zatem jest widać że w sądzie psychiatrycznym niema możliwości do obrony i robią i kłamią jak chcą, a nawet sala nr.2 niema ławki dla postronnych osób, czyli cichutko... najlepiej, bo ludzie usłyszą i zobaczą.

Człowiek normalny wie, jeśli coś jest gorsze aby umrzeć to sam musi się zabić i do tego ta kretyńska i przeklęta władza takimi bezprawnymi sądami doprowadza i też im pasuje jak toś sam się zabije.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/10 06:08 #417794

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Moje ploty są nawet ciekawe:
jest jedna rodzina Sieka(też rodzina papieża jako dodatkowy genotyp Peruwiańczyków), po drugiej stronie ich zamieszkania w Kłyżowie i równocześnie rodzina kuzyny Kus.
Ciekawe, bo mój brat 1977rok wziął ślub i miał wesele w domu Sieka i możliwe że ta rodzina Sieka nazywa się Czech i tak samo jak ten mój adwokat, w opisanej sprawie i jeśli jego brat pracuje na policji to nawet jeden z nich mnie śmiertelnie zatruł na weselu i podał przyczynę że: jak mój brat ma wesele to ludziom i mi nic potrzeba a jak z tego wyjdę to mi nic będzie, natomiast mojemu bratu ciotecznemu powiedział że już teraz to wiem że Kus to wszystko zrobiła jak chciała tylko dla siebie i mnie i mojemu bratu nic z tego.

Zatem ludzie i dzieci boją się takich po świńsku szybko radykalnych kosmitów, co wiedzą co od razu robić.
To dzieci wcześniej chciały na sprawie sądowej aby można było zrobić wyrok na sędziego, jak mnie za nic nie NASA skaże.
Rzeczywiście to nawet nie był adwokat Czech, ale jak się przedstawił starszy aspirant w zastępstwie z 3 lata praktyką i chyba był też po to aby sędzia nie mogła od razu dostać wyroku, bo chyba powiedział że: nie będzie składał wniosków i aby mnie szybko wzięli na zabijanie, bo może sędziemu się coś stać. Czyli ten zastępca, to może być każdy jeden, nawet i sam Kusy zrobiony inaczej, bo to są takie rodziny.
Brat adwokata Czecha powiedział mi na policji w 1998roku (po fakcie zabicia mnie psych. Żugsaj i zrobieniu przy mnie trzech takich samych moich osób, aby policja mnie sobie zabiła, aby potem podać sobie dłoń jednym Czech policjantem, abyśmy się więcej nie zabijali.
Poco Żugaj mnie zabiła, kto to wie, ale poszedłem ją opieprzyć że w Ameryce robi się w pokoju psychiatrów, jak głupia na miotle co na to jej zwracają uwagę o jej nad obowiązku i dotyka nie matkę w czasie kiedy podpisuje psychiatrom wariacko kryminalne papiery na moją osobę, mówiąc: aby taka była jak te papiery podpisuje -czyli Żugaj lubi z psychiatrami takie osoby i aby się nie zmieniły, jak podpisują że można mnie zabijać jak się tylko chce!.
Sam adwokat Czech nie posłuchał, mimo wielu nalegań aby odroczyć tą sprawę, bo jest rozpoczęta nowa sprawa i zrobił to dopiero na sprawie sądowej, przekładając taki wniosek, aby sędzia mogła sobie ten spóźniony wniosek na sprawie odrzucić.
Czyli jest to mafia rodzinna władzy Kus w sądach i ich generalny prokurator Polski, rodziny Kus.

Mój brat ma nowego adwokata z urzędu Materkowski, do której niema email, oraz telefonu i taki adwokat ma dobrze dla władzy i jak jest z urzędu to niema co się dziwić, że nie lubi ludu i pospólstwa.
Gdyby w Polsce było prawo, to mój brat nie musi prowadzić spraw sądowych, o niby zadłużenia bo na takim mieszkaniu NIE mieszkam 10lat i był tam założony nowy licznik wody, aby nie można było wykazać przecieków wody i nadal jako nowy jest przejęty i wykorzystany-spisywany na 000... przez MZB, oraz zanim wspólnota mieszkaniowa dostała moc prawną to mój brat nie miał umowy z PEC na CO.
Prawnie takie coś jak centralne ogrzewanie nie istnieje, bo nie było z PEC umowy i wspólnota nie powinna była zawierać umowy, bo były wcześniejsze wyroki sądowe, aby nie płacić, oraz MZB w czasie nie zamieszkania odciął ogrzewanie do mojego mieszkania i to wiedzą niektórzy lokatorzy budynku, do czego samo MZB się nie przyznaje, ale w powtórkach w czasie nie miałem zadłużeń, bo wszystkie anulowali, bo tam nie mieszkałem i były nawet małe nadwyżki, poza tym za CO przysługuje 2x po 3lata przedawnienie w płatności za CO. Może poza moimi plecami planują za nic zabranie mi tego mieszkania?

Podobnie w powtórkach w czasie odwalili mi psychiatrię, bo te sprawy działy się za czasu ostatniej komisji wojskowej, która biletem do wojska anulowała kombinacje psychiatry Żugaj i jej kartoteka jest niczym i tylko śmieciem i mam prawo za zabijanie mnie ta osobą i policją do wielkiego odszkodowania. Ponadto wojsko i tak nie mogło mnie wziąć, bo genetyka jak moja była wszystkimi zabijana. Poza tym Komisja wojskowa to nie są tylko lekarze, ale i opinia w wielu lat ze szkoły i tego nie da się podważyć i dlatego odrzucili psychiatrię od moich spraw, bo normalnie żyjącym ludziom nie wolno się psychiatrii na siłę mieszać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/10 13:40 #417800

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To jest największa samowola sądów psychiatrycznego zabijania ludzi, w których to są kosmiczne żydzie korzyści, a jakie by miały być w sądownictwie karnym za kradzież czy morderstwo, jeśli nic mocy z tego można zrobić.

Opiszę jeszcze trochę tej samowoli namieszanej nie tylko sądami psychiatrycznymi, ale też wariackimi takimi nie rodzinami, czującymi ten sam biznes zabijania co takie sądy i tylko dlatego sądy nie sprawdzają normalności wnioskodawców spraw psychiatrycznych, bo zdrowi ludzie najbardziej nadają się na psychiatrię, tym bardziej młode Sinbady z jakimś starym żydem na jego barach, bo jak się tłumaczą z tego zabijania? i ludzie wtedy mają korzyści i są zdrowsi i na głowę. Może nie jestem Sinbadem(mimo że w bajce może nim byłem) ale Kusy powiedział mi abym był zdrowy jak na rodzinę boga, bo i tak jestem tak zdrowy i dodatkowo jako nie NASA miałem: A Forever i masz obcięty(jedynie od bab to mnie broniło, bo poza tym Kus zawsze sobie na mnie pozwalała) -w końcu Kusy powiedział że lepszych programów dla młodego niema w kosmosie jak ja mam i warto jest mi tak młodym żyć, bo potem jak ludzie się dowiedzą to będzie inaczej.
Można też i pisać tylko to co ludzie lubią.
Jeśli wiadomo że z mojego życia jestem osobą normalną i nie głupią, to generalnie ja mam prawo podać sądy psychiatryczne i psychiatrów do sądów i taką nie rodzinę, bo normalnych i niegłupich ludzi psychiatria w ogóle nie dotyczy i tym bardziej jeśli ten ktoś sobie tego nie życzy i jest prawo aby powyrzucali wszystkie swoje psychiatryczne zapiski. Tym bardziej że stosowali do swoich nielegalnych spraw sądowych przymus i taki do psychiatrycznych badań.
Na dodatek, jeśli nie było zdarzenia koligującego z prawem i z jakąś do tego nienormalnością niepoczytalności (lub podobnie w prawie karnym wszystko takie wylatuje), to nikt ma prawo opisywać taką osobę, to znaczy ani policja, ani sądy ani psychiatrzy i jeśli coś od człowieka chcą i to bezprawnie, to też nie mogą sobie dołączać następne bezprawne opisywanie ludzi i za to są wielkie odszkodowania związane z, bez zdarzenia koligującego z prawem. Myślący człowiek wie że sąd na wniosek nie rodziny robi za nic sprawy psychiatryczne, ale nadal nie było zdarzenia koligującego z prawem w sposób nienormalnie niepoczytalny i taki głupi kryminalnie sąd w moim przypadku powinien się ograniczyć tylko do rozpatrzenia koligującego prawnie, bo tylko za to można kogoś na przymus izolować psychiatrycznie. Czyli opisywanie człowieka w sądzie psychiatrami i nie rodziną i nie sprawdzoną do tego badaniem psychiatrycznym nie powinno w ogóle mieć miejsca i np. dowodem jest to że jako zdrowy człowiek nie poddałem się badaniom psychiatrycznym i za to rodzina z sądem całkowicie mnie ubezwłasnowolniła że jestem nie tyle normalny, co nie chce brać pieniędzy na fałszywej podstawie psychiatrycznej -takie absurdy prawne biorą się z tego że nikt kontroluje psychiatryczne sądy zabijania ludzi na ciemną moc w kosmosie dla władzy i rządu. Dodatkowo, jedynym najprostszym sposobem uwolnienia się od psychiatrii jest znieść świadczenia pieniężne na fałszywej podstawie psychiatrycznej i aby się ktoś nie mógł od razu uwolnić od psychiatrii to jest to powodem całkowitego ubezwłasnowolnienia, czyli pozbycia kogoś wszelkich praw obywatelskich!
To że psychiatrzy działają całkiem bezkarnie to ludzie bez praw ludzkich są traktowani jako pogłowie na rzeź i nawet wywiad środowiskowy że ktoś jest normalny bez schorzeń psychicznych nic daje w wyjaśnieniu zabijania ludzi, i kto bez psychicznie nienormalnego zdarzenia koligującego z prawem chce ludzi na przymus powoływać do sądu? sądowi zabójcy ludzi.

Są też wielkie odszkodowania z a zabicie i zrobienie kogoś nie NASA na sprawie sądowej i jest to 100 000zł odszkodowania, lub na hasła zabijanie ludziom w sądzie i na badaniach głowy na pełną schizofrenię -zabójcy sądowi traktują ludzi jako żydzie i państwowe nie pisane wyroki, czyli nie do wyjaśnienia i robią co chcą, aby potem z tej osoby mieć ciemną moc w kosmosie.

Pamiętajcie ludzie że człowiek normalny jest zawsze człowiekiem normalnym i jeśli jest inaczej to są wysokie odszkodowania.
Ciekawie to poruszają w sądownictwie karnym, jeśli ktoś kogoś zabił a nie chciał i nie miał powodu to był niepoczytalny -znaczy to że ktoś tą osobą kogoś zabił i taka osoba nie może być karana za zbrodnię -ale dlaczego władza sama się nie karze że kimś kogoś zabiła? -oczywiście wiadomo! bo władza robi całe zło i nieszczęścia i katastrofy i choroby i nawet kryminalne zbrodnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/10 16:16 #417801

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Twardogłowe sądy twardogłowych zabójców ludzi.

Co to są za sądy jeśli sędzia i ten Serafini i ten adwokat i ta protokolantka i w końcu ten cały skład sędziowski z ich biegłymi w zabijaniu psychiatrami i ich rodzinami żyją w kosmosie z kradzenia zabijania genetyki jak moja i są to zbrodnie na ciągle jak do nieskończoności i nie są ukarani i rozstrzelani?, bo takie jest prawo aby ich rozstrzelać! i na dodatek to stanowi bezkarny sąd zabicia mnie psychiatrią -to potrafią tylko polisz szwajne banditen -rządów zabójców całego Wszechświata.

Mój brat jest taki sam jak te zabijaki i dla wygody mnie zabijał i zapisał na psychiatrię i ciekawe bo jeśli się unicestwię, to pozostanie nielegalne konto bankowe, zapisane na osobę Serafini i na nim jest stale zlecenie mojego brata i nie wykorzystane świadczenia ZUS, co miał zabójca i złodziej (genetyki jak moja) Serafini zwrócić do ZUS-u, zatem ciekawi mnie fakt że w umowie bankowej jest że w razie czego te pieniądze bierze brat, jeśli nie przekraczają iluś tam, bo inaczej traktowane jest to jako spadek -ale jak może złodziejski bank tak traktować i okradać ludzi i jeśli ma takie bezprawne prawo to nikt tam musi trzymać pieniądze, bo kto w banku zaznacza że w razie czego pieniądze są czyjeś to, to jest bank w którym leżą pieniądze i druga osoba ma do tego upoważnienie, a nie sejf w ścianie domu aby miał rozstrzygać sąd, czyli banki są oszustami i kretynami i złodziejami.
Ciekawe czy jest prawo dla brata , czy Serafiniego, skoro sam się dopisał na to konto i będę się śmiał, jak przyjdzie czas do rozliczenia.

Jeden punkt obrony od psychiatrii to poświadczenie środowiska zamieszkania i tego się nie da podważyć i brak konfliktu prawnego w sposób nienormalnie niepoczytalny, co i tak dotyczy tylko nienormalnych, jeśli była skończona normalna szkoła i były komisje wojskowe, to jeśli ktoś potem miał kłopot to zawsze są to drugie osoby źle działające komuś hasłami na jego programy głowy i traktowane to jest jako wyroki, które robi psychiatria -dotyczy to NASA kosmitów.

Natomiast w mojej sytuacji jako nie NASA na zawsze i nie było mnie i niema i nie będzie w kosmosie, to wyroki żydzie i psychiatryczne nie mogą mnie dotyczyć, podobnie jak jest dla dzieci i dlatego psychiatrę Żugaj można podać do sądu, tym bardziej że komisja wojskowa ją zlekceważyła i anulowała jej własne wpisane bzdury chorobowe i jako młody człowiek od razu jej powiedziałem że sama jest chora i głupia, wpisując młodemu i zdrowemu choroby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/11 04:59 #417811

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Już się wydało na czym polega to mnie zabijanie w sądach i te łapówki dolary w mojej sprawie, związane z Wojciechowskim i rodziną Kaczyński i Ameryką i z CIA. Dureń Wojciechowski nadal chce z Barak Obamą zabijać mnie na moc obu Ameryk, bo inaczej oba kontynenty nie mogą istnieć, oraz zapisał żydom prostą głupotę, aby zabijać mnie na moc Wszechświata, bo inaczej tego nie można zrobić -owszem można inaczej to zrobić bo to jego zabijać i takie rodziny wszystko zabójców, co wszystko zabijały.
Właśnie nie można zabijać genetyki jak moja nie NASA na zawsze i tym bardziej więcej nie można zabijać!

Zatem durnie posługują się psychiatrią ciemnych mocy kosmosu, aby zabijać mnie na moc jak sobie Wojciechowski i Kaczyński zamarzył i dlatego wojsko się wypowiada że to jest niebezpieczne dla Polski.

Gdyby nie było wyroku na takich jak Wojciechowski, to znaczy Kusy musi zabijać na moc Wszechświata całą modlącą się do niego parafię Watykanu.
Idiota zapisał głupoty i psychiatrią ciemnych mocy chce mnie dureń (zawsze był durniem) zrobić innego bez głowy, jako nie ważnego i takiego jako pierwsza osoba genetyki nie NASA na zawsze i taką genetyką jak moja zabijać mnie na każdą moc.
Ciekawe marzenia Wojciechowskiego i niemożliwe i robione w sądach na siłę i do tego w USA wysłużył się mój brat, któremu żydy Kowal i Wojciechowski zabrali dużo zdrowia -nie jest to dziwne , skoro chcą z nim jakieś korzyści?

Zatem z wyroku cały Polski rząd i Polacy nie mogą coś mieć z zabijania genetyki jak moja, choćby było po Polsce, bo mam takie prawo i aby się tak stało.
Po prostu dureń Wojciechowski się śpieszy, bo to jego podają Amerykanie, aby był zabijany na obie Ameryki i dlatego Kaczyński jemu pomaga i generalny prokurator Polski z rodziny Kus, ale nic im z tego i nie będą się w ten sposób mścić głupim Wojciechowskim i jego takim samym durniem Serafini.

Jak jest wiadomo sędzia była wcześniej mną uprzedzona aby w mojej sprawie nie popełniała dalszych przestępstw i w sądzie popełniła przestępstwo, bo powiedziałem jej że niema i nie może być na mnie każdych wyroków i psychiatrycznych, bo mnie nie było i niema w kosmosie i jestem na zawsze nie NASA osobą i od tej pory nie jest sędzią i nie powinna prowadzić tej sprawy sądowej i to nie były moje zwidy co się z nią wtedy stało.
Nawet dzieci wcześniej wpisały wyrok na sędziego jak zrobi na mnie wyrok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/11 17:55 #417821

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Na tyle mojego pisania i informacji wiem jak prosto działa psychiatria.

Warunek brania ofiar na ciemną moc kosmosu zabijaniem psychiatrycznym, jest w dużym stopniu związany z takim robionym nimi pogłowiem psychiatrycznym, że ofiary nie mogą mieć NASA wyroków np. za zabijanie ludzi i dlatego najpewniej stosują do tego dzieci lub osoby nie NASA i dopiero wtedy potem nie cofa się im moc z zabijania takich osób.
Czyli wegetarianin jest blisko aby był zabijany. Są też wyroki aby zniszczyć komuś głowę, bo gdzieś jest niebezpieczny dla ludzi i jest zabijaką -na tym się nie znam, na jakiej zasadzie to działa, ale przecież każdy był kiedyś niewinnym dzieckiem, które niema wyroków, ale tutaj i dzieci rodzin wszystko zabójców się nie nadają, bo od paru lat lubią zabijać dzieci i mocy niema z takich w tak młodym wieku, bo najchętniej zabijani są 11-sto latki.

W moim przypadku całkowicie mnie ubezwłasnowolnili i przez to pozbyli praw obywatelskich, bo nie chciałem jako normalny i niegłupi poddać się psychiatrii (bo takie jest prawo normalnych ludzi) i tylko dlatego sąd psychiatryczny z pomocą mojego takiego nie brata w ten sposób mi to zrobił.
Jeśli mój brat wystąpił o zniesienie całkowitego ubezwłasnowolnienia, to sąd sam postanowił mnie zabijać na psychiatrii i osobą Serafini i jego Kułaczem nazmyślali do sądu strawę psychiatrycznych bzdur, że moje mieszkanie ja źle opłacałem i przez to jestem niezaradny życiowo i potrzebują prawnie bezprawnego opiekuna jak Serafini, mimo że wszyscy wiedzieli że moje mieszkanie jest rodzinnym mieszkaniem i było opłacane moim bratem poprzez bank ROR-em, a potem ściśle według wskazówek mojego brata pieniędzmi z jego konta bankowego, natomiast mieszkanie mojego brata, tam gdzie mieszkam ja opłacałem i takie bzdury kłamcy Serafini zadecydowały że podtrzymały mi zabranie praw obywatelskich i Serafini sam sobie podtrzymał rolę prawnie bezprawnego opiekuna, na mojej osobie, aby potem mnie za nic zabić na przymus psychiatryczny, kolejną strawą oszustów psychiatrycznych.

Ludzie puknijcie się w głowę, bo nie ma psychiatrii dla normalnych i niegłupich osób i wszystkie takie wyroki psychiatryczne nie miały i nie mają podstaw prawnych, bo psychiatria to są oszuści, a potem zabójcy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/12 10:35 #417826

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ogólnie to każdy może zgłosić się do psychiatry i założy jemu kartotekę i wymogi są trochę większe jak na dawcę spermu.

Bo trzeba mieć dziecięcą zdrową genetykę i najlepiej nie zabijać w kosmosie i wtedy moc nie cofa się i z zabijania starszych, ale jest z nich najmniejsza korzyść, bo młoda genetyka to młoda i koniecznie trzeba im pokazać dowód oddania się im to znaczy brać nie leki oraz brać pieniądze na podstawie psychiatrycznej -co jest już dla takiego komputera ciemnych mocy najważniejsze!.
Dopiero psychiatrzy i rząd mają korzyści, a nawet mówią że z zabijania zdrowych dzieci ludzie są zdrowi i też na głowie., ale tragedia gdy ktoś che się wycofać to wtedy wszystko nic ma z zabijania tego kogoś i też trzeba się liczyć z tym że na psychiatrii uszkadzają głowy na pogłowie psychiatryczne, mówiąc że te choroby się pogłębiają i rozwijają i nigdy jest lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/13 04:08 #417831

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Prokuratura to jest taka kura co znosi złote jajka, z swoją taką rodziną z zabijania ludzi-dzieci, na swoją moc w kosmosie, a dla swojej pracy i rządu mają moc z zabijania pogłowia psychiatrycznego i w sumie władza to jest jeden dom wariata i czy ktoś może to podważyć co napisałem?

Nie bez powodu napisałem to co jest wyżej, bo ludzie muszą sobie zdać sprawę, co to jest bóg.
Dwa Wszechświaty wagi złota mocy z tortur jest tylko po to, z każdej zabijanej osoby aby tylko jej pamięć takiego samego życia przechować od jednego do drugiego nowego Wszechświata i nic jest z tego więcej! , pozostałe 14 Wszechświatów wagi złota z zabijania każdej osoby i każdej innej istoty (oraz na sam koniec duża moc z zabijania samych żydów) jest tylko po to aby zacząć robić nowy Wszechświat! i aby taki jeden komputer mógł trzymać czyjeś programy na zasadzie że ktoś coś chce mieć w komputerze lub nie, osobiście sobie myślę że i na takie zabawy to jest chyba mało.
Dlatego zabijanie na moc Wszechświata dzieci i trwające wiecznie lub czasowo to jest tak duża moc że te osoby nie wolno jest komuś za nic karać, bo wszystkich innych istot NIC JEST. Nawet te osoby mają prawo wszystko zabić jak chcą, np. aby nic było.

Zatem prokuratura nie może słuchać rządowych rodzin wszystko zabójców, aby karać te genetyki po sądach i jak się chce (np. Wojciechowski doprowadza aby można zrzucić bomby atomowe na Japonię i na wojnie mongolskiej z swoim prezydentem Buszem spuszcza w około 1300 roku bomby atomowe, a nie wiadomo czasu jakiej ery zagraża z Kaczyńskim jako Lord Bezbożny zabiciem ludzi, przejęciem władzy w Chinach i w świecie -moja genetyka pomogła Chińczykom osobą Chmura zabić Lorda Bezbożnego, nawet Wojciechowski się trochę bratał ze swoim kuzynem Kus, czyli Hitlerem ale z moją doradą to jemu nie wyszło bo go zastrzelił, aby mnie i jego nie zabijał).

W moim przypadku rząd z prokuraturą i sądami psychiatrycznymi daleko nie mogą mnie za nic sądzić nie NASA osobę na zawsze, czyli taką co nie była i nie będzie w kosmosie, tym bardziej że z genetyki jak moja była lub jest bezkarnie robiona moc Wszechświata i więcej nie może być robiona, bo to było i jest od samego początku przestępstwo Kusego, który aby kraść i zabijać wpisał że dopiero potem wszystko nic ma z zabijania genetyki jak moja, a nie od razu -skoro to jest przestępstwo to znaczy że Kusy się nie kryje, że Wszechświat od samego początku robi kryminalnie, ale u boga nic było i nic jest potem i wszystko płaci od razu, inaczej u rodziny żydów Kusego.

Dnia 11-08-2014r Kowal (która jest z Bieleckim zawsze NASA bezpieką polskiego rządu i armii i policji) zniszczyła mi sądowy dokument wniosku sygn. akt III RNs 27/14, dla uzasadnienia wyroku umieszczenia mnie na zabicie w ośrodku psychiatrycznym i nie leczenie, co było za dużo kompromitujące dla rządu i zabijackiego sądownictwa.

Gdybym przed wydrukowaniem przeczytał jak mi zniszczyła mój wniosek to i tak nic by to dało, bo i tak wszędzie i na pendrajwie i na CD też wszystko by się potem zmieniło -czyli nie dała mi Kowal z Kus zapisać w sądzie pełną prawdę sądowego pisma i taka do tego informacja częściowo zaginęła, oraz popieprzyła informację na zasadzie powtarzającej się części informacji, robiąc ze mnie idiotę, co podałem do prokuratury.
Kowal jest osobą wszystko zabójcą i cepem wiedźmy Kus rodziny Kusego.

Ja sam powiedziałem aby rodzina Kusego zabijała swoją parafię, jak sami się o to proszą, modląc się na Watykan Kusego.
Mało tego bóg jest taki kto co chce to ma, ale musi zapłacić i skoro ludzie lubią rodzinę Kus to taką mają lub z wyroku nie inną, czyli złą i to jest taki wyrok na stado szatana Watykanu, ale logicznie to ja muszę się sam wkrótce usunąć, aby mnie w ogóle nie było i aby wszystko nic miało kiedykolwiek z zabijania genetyki jak moja. Nawet dawno sam powinienem nie istnieć aby nic było, aby więcej mnie żydy nie zabijały, bo to robiły bo miałem się urodzić jako pierwsza osoba i znowu wychodzi problem głupiego komputera, który myśli jak coś z tego będę miał to mnie będzie z żydami zabijał, choćby to było przestępstwem, ale skoro tak wszyscy robią to u boga i nie tylko u boga sobą płacą o wiele więcej i stąd biorą się największe moce w kosmosie z legalnych wyroków, na tych co kradną i zabijają.

Nie wolno zapominać o dzieciach, które zawsze mają rodziców, a szczególnie takie genetyki co jakoś muszą płacić na swoje młode programy dzieci, bo niema na dzieci wyroków i ich młode programy nie wolno jest zabijać, lub dodatkowo dzieci mają znikomy ułamek mocy Wszechświata aby miały prosto i dobrze i inaczej być nie może.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/14 22:42 #417858

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No to już jest wiadomo że to jest zbrodnia polskiego rządu na mojej osobie, kryminalnych osób rodziny Kaczyńskiego i Wojciechowskiego z wyrokiem w Smoleńsku -co przewidziała Kowal osoba NASA bezpieki polskiego rządu, armii i policji -mocy z kradzenia i zabijania genetyki jak moja (mimo że Kowal jest mocy wszystko zabójcą), mówiąc tydzień przed jego śmiercią że: Kaczyński wkrótce musi zginąć, bo się na tym zna -wyrok na Kaczyńskiego to nie jest widzi misie, ale zbrodniarz na ludziach i świadczą o tym dowody z rozbitego samolotu, że program komputera pokazał, nie kryjąc się z tym że to był wyrok i małe kilku centymetrowe kawałki samolotu, co się rozleciał i nie musiał tak samo złożyć były w większej ilości w odległości kilkudziesięciu metrów od tam czegoś i było to coś w rodzaju wybuchu, ale nie tradycyjnego i z powrotem złożenie się samolotu i katastrofa -rządowi ludzi nie są bogami i na nich są wyroki.

Zbłaźnili się wielce:
1) sędzia wchodzi w sprawy rodziny wygrywając sprawę obligatoryjnie, zmieniając prawnie bezprawnego opiekuna na Marek Serafini (z poza rodziny), aby mógł mnie z sądami zabijać.
2) Marek Serafini w sądzie zrobił oszustwo podtrzymując moje całkowite ubezwłasnowolnienie (bo jako normalny i niegłupi nie poddałem się psychiatrii i tylko dlatego wcześniej nie brat mnie całkowicie ubezwłasnowolnił, pozbywając mnie praw obywatelskich) w oparciu o nieprawdę opłat mojego i głównie zarazem rodzinnego mieszkania, że jestem niezaradny i analogicznie do innych spraw życiowych i potrzebuję prawnie bezprawnego opiekuna takiego jak on jest i na dodatek samemu temu przecząc wypowiadając w sądzie na lewych rządowych papierach hasło abym miał pełną schizofrenię, czyli chciał mnie zabić i to bezskutecznie zrobił.
3) Drugi raz się zbłaźnił oszust zabójca sądowy ludzi Marek Serafini pisząc jako oszust, aby zastosować do mnie przymus psychiatryczny i jako oszust sam w sądzie nie wiedział na czym polega wpisana mi nim choroba. Na moją uwagę sędzia musiała się jego ot to spytać i nie widział co powiedzieć i sędzia podpowiedziała jemu: ty mój chłopaczku podaj przykład na jego urojenia jak napisałeś i abyś się nie zbłaźnił to podaj tylko jeden przykład! i po dłuższym namyśle odpowiedział, że mówię że mam stale NASA podpięcie(możliwe że i to musiało jemu coś podpowiedzieć -może nawet zrobił to on sam z kosmosu), a czasem i on sam do mnie jako żyd włazi i to było powodem mojej nienormalności, skoro mam prawo podać władzę o takie mnie złe mnie traktowanie. Natomiast jego znajomy oszust i zabójca sądowy ludzi Kułacz ordynator ośrodka psychiatrycznego w Stalowej Woli bezskutecznie zabił mnie, aby zatrzymać na psychiatrii, pisząc mi głupoty że jestem nie normalny, bo mam urojenia i jestem niezaradny życiowo i dlatego potrzebuję nie leczenia aby mi pomóc mnie nim zabić, jak on to umie robić: nigdy będziesz taki sam jak byleś, a potem będziesz głupi.

Właśnie jest jedno prawo przymusu, takie które traktuje ludzi jako niewolników państwa do zabijania ich jako pogłowie psychiatryczne na ciemną moc kosmosu z zaznaczeniem że można im to zrobić jak są niezaradni życiowo i niby jak ich więcej zabiją to może im to pomóc, stosując do nich leczenie nie lekami, które nigdy cośkolwiek leczyły, czyli w tym prawie jest mowa o leczeniu -co nigdy jest spełnione i tak na prawdę niema sądowego terminu leczenia ludzi na psychiatrii tym co nigdy leczy głowę, bo takich leków niema i nie było, zatem tacy ludzie są brani na psychiatrię na przymus oszustwem i zabójstwem sądowym!, bo i tak są zabici że sami nie mogą żyć -nie ciekawe? Popieprzonych jeszcze bardziej pieprzą, mimo że nie zagrażają drugim osobą -nawet takiego prawa niema, bo nie może być, aby państwo bez podstaw wtrącało się do życia ludzi pisząc, co dla nich będzie lepiej i ich tylko zabijając na słowach: może dla nich będzie lepiej? -ciekawe bardziej zabijanym?!
Weź dziecino z rąk moich sędziowskich te nie leki i nie mniej pretensji jak ciebie zabijają na ciemną moc kosmosu, że to tobie się nie polepszyło i musisz być nami zamknięty, mimo że nikomu coś złego zrobiłeś, bo państwo ciebie więzi i zabija i ładnie mówi że ci może będzie lepiej, ale nigdy lepiej i tylko gorzej, tak ładnie mówi do ciebie państwo, szanując twoją osobę.

Tym co trafiają do szpitala to od razu mówią, aby się nie dziwili co się z nimi nagle stanie: te choroby się rozwijają i pogłębiają i nigdy jest lepiej.
Proste to poco chodzić do psychiatrów na zabijanie, skoro sami mówią że nie było i niema leczenia i tylko zabijają -mnie to mówili 36 lat temu i ładnie bym wyglądał gdybym był głupi i się im sam oddał. Jak pisałem psychiatria jest nawet dla najzdrowszych ludzi, jeśli tylko spotkają się z psychiatrą i zapisze im swoje głupoty w kartotece i pierwsze takie zapiski psychiatry to jest właśnie kartoteka, a potem żydy psychiatryczne robią swoją kryminalną robotę.

Problem mają ci co się im oddali i wtedy jeśli nie chcą brać nie leki to nie długo czekać i psychiatryczne żydy robią takim ludziom napady i też groźne dla drugich osób, ale należy wcześniej próbować się pozbyć świadczeń pieniężnych o podstawie psychiatrycznej, bo potem jeśli ktoś nic chce mieć wspólnego z psychiatrią to wtedy jest to możliwe, bo niema korzyści, będąc psychiatrami zabijanym i tego już nie mogą robić, bo też nic z tego mają.
Jest problem bo samemu pozbyć się świadczeń pieniężnych na podstawie psychiatrycznej nie można w łatwy sposób, bo wtedy robią całkowite ubezwłasnowolnienie i dają prawnie bezprawnego opiekuna -aby taki sam nie próbował się wyzwolić z psychiatrii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/14 23:15 #417859

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Czy można zrobić wyrok na niezawisłą sędzię lub na takich psychiatrów? Można ale wyrokiem z kosmosu i jedynie na tak samo i wtedy sędzia i psychiatra musi mieć zabitą głowę jak komuś wpisali i na przymus psychiatryczny psychiatrami zapisali. Ale są tutaj gry komputerowe: łatwo to jest zrobić dla ludzi nie NASA na zawsze, bo nie mogą mieć wyroków żydzich i takich psychiatrycznych -bo ludzi głowa to są tylko komputerowe programy, które nigdy chorują, ale drugie osoby wypowiadają złe hasła na czyjeś programy głowy i dlatego prawdziwie nigdy się mówi o chorobach głowy, bo to jest nieprawdą że głowa choruje, a jedynie traci zdolność sterowania nerwami, jeśli ktoś do tego atakuje nie tyle programy co zdrowie człowieka.
Na dodatek taki komputer robi łatwiej wyroki jeśli ktoś nie poddał się nie leczeniu psychiatrycznemu i do nich nie chodzi z własnej woli.
Bardzo im zależy aby pierwszy raz brać nie leki, aby rozpoczął się proces robienia zabijania na ciemną moc kosmosu, oddając się im do tego z własnej woli.

Im bardziej piszę dosadnie to chodzi po mojej głowie Kowal osoba NASA bezpieki polskiego rządu, armii i policji, bo widzi zagrożenie w moim pisaniu i myśli co usunąć lub pozmieniać, aby to wyglądało na głupotę.

Jest ogólne prawo aby za nic nie sądzić ludzi nie NASA, czyli takich co nie było w kosmosie, bo ich nie dotyczą żydzie wyroki i takie psychiatryczne i to jest faktem, dlatego na samym początku sędziemu coś się stało, ale Kus pomaga w takich przypadkach i wymusza bezprawie.
Jest także prawo międzynarodowe, które nie daje za nic sądzić osoby co kiedykolwiek były zabijane na moc Wszechświata, tym bardziej jeśli to są osoby nie NASA i Polska musiała to prawo w Unii Europejskiej podpisać i nie mogą mnie sobie jak chcą zabijać i robić w sądzie lewe rządowe wyroki, czyli w ogóle nie mogą mnie sądzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/16 06:03 #417871

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Chciałem podać przykład i opisać jak głupek oszust zabójca sądowy stosuje sadystyczny terror w stosunku do rzeczy które jego nie dotyczą.
W czwartek Serafini idzie sobie razem z Kowal w stronę mojej klatki schodowej, która uratowała go od więzienia, niszcząc mi na hasła moje napisane sądowe pismo i w ten sposób źle wydrukowane, ratując tyłek Serafini.

Na ławce siedzi dwóch starych sąsiadów i świecących od zdrowia, możliwe że kłamią że było trzech robotników abym z nimi poszedł na moje mieszkanie, bo mają tam robić remont.
W rzeczywistości byłem w mieszkaniu i był tylko jeden człowiek, który mnie powiadomił i potem poszedłem udostępnić mieszkanie, ale Serafini przy świadkach sąsiadach mówi to samo że było trzech robotników abym im udostępnił mieszkanie i powiedziałem jemu że to ja się umówiłem z robotnikami, a nie on i że byłem na mieszkaniu i robotnicy zakończyli pracę, ale mimo wszystko Serafini nalegał abym z nim poszedł i otworzył mieszkanie dla robotników, mimo że to było po godzinie piętnastej i nalegał nie zwracając uwagę że robotnicy tego dnia zakończyli pracę, czyli ta dupa Serafini stosuje bezzasadny terror przymus swojej władzy do mnie i do rodzinnego mieszkania z rzeczami rodziny w mieszkaniu, bo tam nic jest mojego, bo ja nie pracowałem i mieszkanie jest tylko na mnie zapisane. Dlatego nawet niema tam prawa wchodzić i cokolwiek dla sądu zabijaków fotografować, tym bardziej bo ja tam nie mieszkam.
Ciekawe, czy rzeczywiście wcześniej byli jacyś robotnicy -może wtedy spałem, a jeśli nie byli to wszyscy kłamią i mają w tym swoje jakieś korzyści, tym bardziej że człowiek co mnie poinformował abym udostępnił mieszkanie nic wspominał że wcześniej ktoś do mnie był.

Powiedziałem jemu że jest skurwysynem oszustem sądowym zabijaką i nie che go znać i nic mam z nim wspólnego, to zagroził że wezwie ambulans i kaftan aby mnie zabrali i poszedłem do swojego domu.
Co nabzdurał w ten dzień do swojego takiego sądu, to nie wiadomo.

W powtórkach w czasie przy mnie zadzwonił po ambulans i poprosił o kaftan, ale że było słychać głosy ludzi i to ja sugerowałem, poprosili dać telefon komuś w pobliżu i sąsiad spod nr. 6 siedzący obok sąsiadki nr. 11 powiedział im do telefonu jedno słowo: dureń.

Ja mam prawo sprawdzić wszystkich co się zrobili i zatwierdzili komputerem, a nie normalnie urodzili, czyli każda osobę sądową w mojej sprawie, bo nie mogą się robić i zatwierdzać w sądzie z zabijania genetyki jak moja i mnie zabijać w sądzie i ja sobie tego nie życzę.
Mam prawo podejrzewać osobę Marek Serafini, który ma 36 lat, czyli tyle ile Kus w 1998roku rozmnożyła komputerem swoją rodzinę w wieku 16-20lat każdy i potem też.
Wiem że kiedyś za drzwiami mojego domu z mordy Serafini wyszła na chwilę i się schowała z powrotem płacząca morda Wojciechowskiego i jakie jest prawo aby pozwalało takim osobom z zabijania ludzi się rozmnażać komputerem i dawało im prawo do zabijania ludzi i to jako sądowymi osobami?
Na dodatek można sprawdzić kto na ulicach Poziomkowa i Brzozowa, zamieszkania Serafini i Kułacz, wybudował sobie domy w loterię z pomocą głupiej mojej nie matki, jako niby miały to być domy dla mnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/16 08:17 #417872

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Moje prawdziwe ploty bywają czasem bardzo zaskakujące, jak kiedyś pisałem o rodzinie Breżniewa i przy okazji o śpiewaczce Annie German i jej bracie Hannibal, o Godzilli która dla porozumienia z sowieckim i angielskim rządem i z moim udziałem zniszczyła w jeden raz wszystkie niemieckie samoloty lecące na Anglię i też zagrażające i innym państwom -gdyby nie były zniszczone, nawet była mowa o Wojciechowskim, który w ostatniej chwili(na jedną godzinę przed atakiem) pomógł w komputerach Ameryce aby można było spuścić na Japonię bomby atomowe, które zakazała ze mną Godzilla i nawet na sprzeciw Amerykanów pomogła Japończykom zatopić największy ich statek wojenny, ciekawe jest to że przekonałem Hitlera aby przewiózł złoto zabrane Francuzom statkiem do Niemiec i powiedziałem Godzilli aby zatopiła ten statek i Anglicy zabrali złoto i potem aby je oddali Francuzom i tak się stało. Mogla Godzilla działać ze mną parę razy, bo chciała być niegłupia dla ludzi i zwierząt i tym bardziej że była po stronie napadniętych.
Nawet Hitler, jakby nie było, nie mógł zniszczyć pierwszej stolicy Polski Krakowa, bo miasto to jest symbolem zabicia wszystkich Polaków, aby nie powtarzały się na wszystkim zbrodnie polskiej władzy całego zła Wszechświata i król Polski czeskiego pochodzenia wykonał wyrok na wszystkich Polakach i dzieciach, ale wcześniej chciałem aby mnie zabił i tak zrobił i właśnie potem dureń Wojciechowski sam się popisał i dla swojego tyłka, aby mieć coś dobrze, dodatkowo wykonał wyrok na wszystkich dzieciach w Polsce, obcinając im mieczem głowy.

Powracam do zasług Godzilli, która zatopiła statek niemiecki Szlezwikholsztain, ale potem miał być zrobiony Niemcami po wojnie z programu z komputera i jak był przed zatopieniem, ale niszczył go w komputerze Wojciechowski, który mnie wtedy przy sobie robił.
W tym czasie dureń Wojciechowski wypowiedział hasło: kiedy ten statek zrobi się z załogą to potem aby im wszystko się popieprzyło.
Po prostu ten statek miał dużo za mocne działa niszczące także ląd.
Ale nie po to zatopiliśmy statek z Godzillą aby jego i załogi nie było, owszem miał być zrobiony potem z załogą jaka na nim była zanim zginęli.
Godzilla miała uszkodzić lufę działa i mówiłem jej aby zgniotła koniec lufy w pionie, ale możliwe że nie miało to znaczenia i może powiedziałem jej aby w ogóle tak zagiąć lufę aby pocisk nie mógł wylecieć i możliwe że po dzwonku na chwilę wystrzału miała do tego kilka sekund, w czasie którego było nie od odwołania odpalenie pocisku i możliwe że powiedziałem aby użyła specjalnego promieniowania, aby taka lufa działa mogła się wygiąć, a nie pęknąć. Może ktoś puści ploty że na ten temat rozmawiała z Godzillą i ze mną królowa Anglii? ale ja o tym nic wiem, czy też nic pamiętam.
Ale wiem że może przed stanem wojennym Niemcy pokazali Anglikom ich moc pocisku i mieli mnie na statku i chcieli pokazać że jak pocisk wybuchnie w chmurze, to zrobi w niej dziurę, taki fakt miał miejsce, ale czy jest znany ludziom i gdzie to pokazali, czy w komputerze czy na morzu.
Prawdopodobnie Wojciechowski w odwet za Szlezwikholsztain zatopił polski statek wojenny 'Ożeł' będący na usługach Anglii i prawdopodobnie wykorzystał do tego Piłata i mnie i w zamkniętym pomieszczeniu na statku zabarykadowaliśmy drzwi głównym filarem i statek się rozwalił, może i potem nawet wybuchł -sam nie wiedziałem jaki to jest statek i początkowo myślałem że niemiecki.

Obecnie posunę się też ciekawie.
Otóż taki człowiek jak Religa, i były minister zdrowia polskiego rządu, jest świadkiem władzy Wojciechowskiego i Busza w zabijaniu dzieci i ludzi na wojnie Mongolskiej około 1300roku i stosowaniu bomb atomowych, karabinów maszynowych i może czołgu.
Ciekawe bo ci co byli na tej wojnie to mieli wyrok i umierali przeważnie na serce, z wyroku Wojciechowskiego i Mongołów ale i też tym Wojciechowskim co pomógł skutecznie zabić Mongołów na wojnie mongolskiej i zarazem był ich przywódcą.
Właśnie Religa zginął na zawał serca i Jelcyn miał bajpasy serca i inni jakoś zginęli.
Religa jak i Jelcyn nie byli zadowoleni takim zabijaniem ludzi i Religa z czasu wojny mongolskiej powiedział mi że się zrobi w Polsce i jak będę jeszcze dzieckiem to mnie zabije, aby to wszystko się nie mogło powtórzyć.
I rzeczywiście zrobił się może pod koniec lat sześćdziesiątych koło milicji za torami i na jego pytanie czy go poznaje że jest z jego portretu poszukiwany milicją powiedziałem że wiem, ale skoro powiedziałem że też musi być rodziną Kus bo ma jej moc to wskazałem jemu adres do Kus i tam się udał.
Mówią że i Václav Havel też nie chciał się z tym zabijaniem ludzi zgodzić, ale mnie wtedy odpalili.
Milicja poszukiwała go jako niezwykle groźnego zabójcę ludzi, co się zrobił z średniowiecza i pokazała jego portret.
Tak na prawdę to wielu prezydentów i ludzi z tych czasów było na niby świętej wojnie mongolskiej, gdzie w Azji było wszystkie złoto Wszechświata.
Ciekawe jeśli ten sam Religa był przywódcą wielkiego buntu chłopskiego przeciwko szachcie i duchowieństwu to wybrał sobie świadomą drogę pierwszego i największego rewolucjonisty w Polsce, a może nawet i w Europie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/08/18 23:50 #417957

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak wcześniej napisałem, psychiatria potrzebuje zabijać zdrowych i nie zdrowych i w sądzie sędzia z psychiatrami nigdy są z pozycji wyjaśnienia sprawy osoby która twierdzi że jest zdrowa, a jedynie ją w papierach zabijają i dotyczy to osób co mają sprawy sądowe i nie zgadzają się z psychiatrią i nic z nią chcą mieć wspólnego i wtedy w takim sądzie komuś jeszcze więcej głupot wpisują i nie dają się pozbyć świadczeń pieniężnych z ZUS-u na podstawie psychiatrycznej i jeśli ktoś to chce zrobić, to od razu go całkowicie ubezwłasnowolniają i pozbawiają praw obywatelskich, bo to jest jedyny i szybki warunek nic mieć wspólnego z psychiatrią.

Jak zauważyłem to sądowy przymuś wymaga jakiegoś dowodu że ktoś się wcześniej leczył, czyli brał nie leki i jeśli tego wpisu niema to starają się w sądzie wsadzić fałszywe papiery że ktoś się wcześniej leczył lub w określonym przedziale czasu się leczył, który jest prawnie psychiatrycznie ważny, aby kogoś sprawa w ogóle była w sądzie i z pewnością i w moim przypadku popełnili takie przestępstwo-oszustwo.

Normalnie żyjący samotnie człowiek i nie głupi nie może mieć wpisane w sądzie że jest chory psychicznie i że jest niezaradny życiowo -toby znaczyło że wystarczy komuś wpisać że jest chory psychicznie i jak musi leżeć i przez to jest niezaradny życiowo, to musi jechać na uwięzienie psychiatryczne? Jeśli jest niezaradny życiowo jedynie z powodu niby że jest chory psychicznie toby znaczyło że taka osoba ma prawo do wielkiego odszkodowania, bo głowa to są tylko programy komputerowe i nic innego, takiego programu jakby normalnie było życie i nigdy same takie programy się zmieniają, jak to mówią w sądach choroby psychiczne, co sama sędzia z psychiatrami to ludziom z wyroku robi i posługuje się sądem jak nieme psychiatryczne wyroki na hasła niszczące ludzi, którzy nie wiedzą za co im to robią. Lub to robią bo tylko sami do nich chodzą i mi się do tego oddają i dostają taką rentę.

Sędzia psychiatryczna z psychiatrami to jest największa kurwa zabijająca ludzi na ciemną moc kosmosu i takiego samego każdego do tego rządu i tego nie da się w ogóle podważyć!
Śmieszne są sądy psychiatryczne z psychiatrami, którzy najpierw oszukują a potem zabijają ludzi i twierdzą że wysyłają kogoś na przymus na leczenie, jeśli naprawdę niema i nie było leków na głowę i to co stosują nic ma wspólnego z leczeniem, ale zawsze z zabijaniem i wygląda to tak jak na hasło mi wypowiedział Kułacz, zabijając mi głowę: nigdy będziesz taki sam jak byłeś i potem będziesz głupi.
Dlatego psychiatryczne oświadczenia stanu zdrowia są ważne tylko dwa tygodnie czasu, bo stan zdrowia psychicznego to są tylko hasła programy komputerowe, działające na programy komputerowe ludzi głowy.

Jakiego macie świętego i wspaniałego w każdym rządzie i na Watykanie, jeśli stosują terminy psychiatrycznych schorzeń, co nie jest prawdą, bo są to tylko na hasła uszkodzeni ludzie i dotyczy to w każdej fazie czasu ich życia, zatem wie władza że sobie zabija ludzi z różnych powodów, przeważnie za nic i aby nikt wiedział za to komuś robią.


W jednym sądzie okręgowym w Tarnobrzegu mówią sobie przy mnie: zabijmy jemu głowę i weźmy od razu do szpitala, a najprościej to w ogóle od razu go zabijmy, mało tego Serafini wypowiada hasło aby zabić mi głowę na pełną schizofrenię i sam oszust zabijaka dostaje w sądzie taki wyrok i sędzia ratując jego podpowiada jemu aby zdążył na tak samo mi to zrobić i potem była zabawa, z taką różnicą że Serafini był zabity i na proste pytania nie był w stanie odpowiedzieć Tak lub Nie.
W drugim sądzie, co ostatnio byłem, stało się w taki sposób, że ten co się zna na rzeczy i żargonie to może dokładniej to rozumie:
przypomnieli mi że sędzia poprosiła adwokata o pomoc aby kierować mnie do szpitala i powiedziała potem byłoby to nie jeden raz i potem aby wzięli mnie do pierdla i jej odmówił, ale sędzia nalegała: jednak proszę o pomoc i jej odpowiedział że nie może, bo by nie był adwokatem.
Jak widać Kaczyński łamie prawa ludzi nie NASA, czyli takich co nie były w kosmosie i łamie międzynarodowe prawo takich osób co ich genetyki były zabijane na moc Wszechświata i to robi z Wojciechowskim, zmyślając z policją i prokuraturą swoje głupoty i może nawet im płaci łapówki z loterii i jak z tego wynika to ja nie mogę być Polsce, gdzie jest władza całego zła Wszechświata rodzin Kus rozmnożonych z zabijania genetyki jak moja.
Przed sprawą sądowy Kułacz dla tej sprawy zrobił mi na hasło wyrok i zabił głowę: nigdy będziesz taki sam jak byłeś i potem będziesz głupi.
Druga sprawa, aby to były lewe wyroki rządowe takich przestępców rządowych na moją osobę to trzeba chyba podpisu więcej osób jak Kaczyński.
I co z tego że jako nie NASA na zawsze, czyli osoba co nic miała i nic ma i nic będzie mieć w kosmosie zgodziłem się na wyrok na taki rząd co zabija genetykę jak moja i ludzi i nie wiadomo co jeszcze wpisali Kaczyńskiemu -gdybym się nie zgodził toby wyglądało że jestem łupi i zapraszałbym, no to jeszcze więcej mnie zabijajcie -czyli jest to normalne prawo ludzi prześladowanych, których bronią dwa prawa podstawowe, wyżej mną opisane. Natomiast NASA wyroki robione mną na wirtualnej planecie i w Stalowej Woli nic mają wspólnego z rządem bo są na mocach kosmosu ponad państwami i na dodatek są NASA dowodem że jestem normalny i niegłupi.
Jak wcześniej pisałem NIC JEST LUDZI, bo to jest taka wielka moc z zabijania na moc Wszechświata dzieci w wieku około 11 lat.

Władza Wojciechowski i czasem razem Kaczyński jest w historii władzą zła dla ludzi, bo Wojciechowski jest rodziną Kus, jako jej wszystko zabójca i wszystkożerca.
Mówią mi że Żydy zabijają jak chcą moją taką osobę jak pierwsza od mojego wieku życia 14 lat i nic z tego mają i nie mogą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator