HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Coś co jest ze mną związane 2014/01/14 18:00 #414167

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam!

Obecne czasy darzą do absolutnej władzy jednej rodziny Kus ze Stalowej Woli, której synem jakby nie było jest znana osoba Kusy i czasem wspominana w wierze Watykanu, jako szatan Wszechświata, który praktycznie wykorzystał tą wiarę dla spełniana woli ludzi, a w szczególności życia wiecznego, za co płaci każda osoba i istota około 16 Wszechświatów złota mocy tortur i zabijania i zjadania ofiar, bezwzględnie w każdym wieku życia ofiary.

Jak jest oczywistym, że bóg jest zawsze komputerem i wykonuje szaloną i ciągłą pracę, aby sam istniał i nic ma za darmo dla innych istot, które też zawsze są programami komputerowymi i innego życia w kosmosie nie było i niema, bo nic się samo robi, to i te istoty chcące żyć i żyć wiecznie jako komputery też same muszą robić swoje kosmosy i bóg się wtedy nie nudzi i nie zabije wiecznością.

Z tego co piszę to zaplata za życie jest jak nieskończoność, dlatego jest wiadomym że boga technika jest przeogromna i tyle kosztuje.

Rodzina Kus doprowadzając do drugiej wojny światowej zabiła swoim kuzynem Adolfem Hitlerem niewygodnych Żydów izraelskich,wszędzie sobie radzących w biznesach. Obecnie Kus postanowiła sama się rozmnożyć komputerem opłacając to wszystko z zabijania dzieci, czy ludzi i nagle zaczęła to robić od 1998roku, od razu zatwierdzając w NASA sądach i po urzędach młodą rodzinę w wieku 16---20 lat, gotową od razu do zakładania rodzin i rozrodu.
Dlatego od tego czasu następuje gwałtowne przejmowanie różnych stanowisk urzędniczych, sztucznie rozmnożoną rodziną Kus i w ostateczności z ich rodziny jest generalny prokurator Polski i po nim każdy inny podobny, jeśli na tą kompletnie całą rodzinę nikt zrobi wyrok jak ta rodzina wszystko inne każdym razem zabijała i zabija.

Ja właśnie jestem w takiej sytuacji, że Kusy kradzeniem i bezprawnie zabijaniem mojej dziecięcej genetyki robi i zabija całe Wszechświaty i bezkarnie pozwolił zabijać moją genetykę żydom lub tak zwanym kosmitą, jako że mają w komputerze coś dobrze, to znaczy genetykę dziecka do zabijania, to wtedy istnieją w kosmosie i wszyscy tacy sami zabijają dziecięcą genetykę, lub na ciągle robi to dla ludzi rodzina Kus i jej takie kosmity.

Zatem ludzie jak barany lub udających głupich modlą się na Watykan i to do boga dzieci Jezusa Chrystusa, który ma połowę mojej genetyki i drugą połowę wszystkich dzieci, jak nic było. Jest to seksualna rodzina Kus i nie NASA dzieci (jak nic jest ) istnieją tylko wtedy jak są seksione -widocznie i rodzina Kus z kosmitami się nie nudzi.
Nie jest to jedyna taka osoba jak Jezus, bo Kusy dla Turków zrobił ich boga Allacha, też używając mojej dziecięcej genetyki.

Ogólnie Jezusa i mnie dawno niema, bo Jezus nie może być robiony jak ktoś chce i wykorzystywany do złej propagandy wiary!
Na samym początku dzieci robią sobie swojego boga,na co im pozwala Kusy, aby ponownie łatwiej zrobić Wszechświat i podobnie robi Kusy niby Raj, ale wszystko jest ładnie do czasu kiedy komputer zacznie robić Wszechświat, bo potem może być bezprawie i wtedy i tak bóg daje robić Wszechświat, bo sam tego nie robi i istoty zaczynają same sobie robić swój kosmos i nie ważne jaki on to będzie!

Obecnie rodzina Kus poprzez Kaczyńskiego i ich rodziny Roberta Wojciechowskiego i jego Marek Serafini, prawnie bezprawny opiekun mojej osoby( z MOPS St.Wola) na papierze długopisem bezprawnie zabija mnie jak chce w papierach psychiatrycznych i zabija w sądach i poza sadami też zabija mi głowę na hasła, ale na szczęście drugimi ludźmi jest mi naprawiana.
Dania 7 sierpnia mam termin wstawienia się w takim sądzie w St. Woli, który na szczęście bezskutecznie zabił mi głowę psychiatrą Kułaczem i w ten sposób nie mógł mnie zatrzymać w szpitalu psychiatrycznym, niby tym razem wzywają mnie na rozmowę, ale nie mogę w to wierzyć i przyjdzie mi się samemu wcześniej zabić, bo zabić komuś głowę jest to większe przestępstwo jak morderstwo i na dodatek potem uwięzienie.

Zatem ani policja, ani prokuratura w mojej sprawie nie działa i nie sprzeciwia się bezprawnie kryminalnym sądom, nie ważne jest że całe swoje życie jestem zdrowy i niegłupi i to wiedzą ludzie w sąsiedztwie zamieszkania, bo długopis sędziego wszystko potrafi i napisać samymi ogólnikami same głupoty, bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów, które to bzdury są tylko jedynymi zapisanymi sądowymi dowodami i to tylko samych poświadczeń nieprawdy.

Czyli aby kogoś zabić na psychiatrię wystarcza tylko nago wpisać same choroby psychiczne, a jeśli się ktoś broni, to z tego co mówi robią i opisują stany chorobowe, jako tylko psychiatryczne stwierdzenia, nie dając dowieść tego co ktoś mówi prawdę i przedstawia fakty, to jak może temu psychiatra przeczyć i dodatkowo zapisywać stany chorobowe, skoro w papierach psychiatrycznych nic trzeba dowodzić?, ale kogoś za nic więcej jak uwięzić i więcej jak zabić to mogą?
Ponadto z tego co ktoś mówi zapisują tylko fragmenty, lub nie wszystko, lub też od razu przeskakują na inny temat, nie dając komuś wyjaśnić i coś udowodnić i takie fragmenty zapisków przedstawiają jako że ktoś jest rozkojarzony i nie mówi z sensem. Czyli komuś daje się tylko coś powiedzieć na parę wyrazów, ale nie po to aby wykazał że jest normalny i mówi normalnie, rzeczywiście ludzie czują się źle, skoro nie mogą cokolwiek normalnie powiedzieć, bo im nie dają -jest to taka rutyna zabójców-sędziów sądów psychiatrycznych i nigdy rozmawiają do ludzi aby normalnie ułatwić im wykazanie że są normalni.
Po prostu psychiatria to są tylko zabójcy ludzi ciemnych mocy, dla siebie samych i rządu i władzy i tylko dlatego władza legalizuje takie bezkarne zbrodnie i czy generalny prokurator Polski jest rodziną Kus czy nie, to tak samo wspólnie zabijają -skoro ktoś to już zaczął to robić!.

Jeśli ktoś nie popełnił przestępstwa, to nie można go jak się chce opisywać w sądach, bo nie wolno, bo to jest nie istotne dla sprawy i nie może być istotne, skoro aby zastosować osobie uwięzienie psychiatryczne i przymus nie leczenia-zabijania, czyli z kogoś zrobić dla rządu niewolnika do zabicia i zabijania na ciemną moc kosmosu, to potrzeba wykazać że ta osoba jest na ciągle nie normalna i w taki niepoczytalny i wyjątkowy sposób groźna dla drugich osób i w ten sam sposób zagraża samemu sobie -rzeczywiście takie osoby widać z daleka i się od nich ze strachu ucieka, czy to dzieci czy dorośli, to jak można zdrowych i normalnych ludzi zabijać na przymus psychiatryczny?! i do tego stopnia pisać same głupoty, tym bardziej że ja normalnie zdrowym żyję 57 lat!.
Podstawowym warunkiem uzależnienia psychiatrycznego jest to że to są wyroki na hasła, a nie choroby psychiczne i ludziom nie NASA na zawsze, czyli nie kosmitom tego nie jest wolno robić i też nie wolno więzić psychiatrią!


Moje sprawy związane z psychiatrią praktycznie nie istnieją, bo byłem zdrowy i się nie leczyłem, a nawet bylem więcej jak inni zdrowy jak mi Kusy powiedział: abym był zdrowy jak na rodzinę boga, bo i tak jestem zdrowy i mam programy: A forever, masz obcięty i to jest nic innego dla młodych ludzi.

Mój brat przed komisją wojskową poradził mi abym poszedł na rozmowę z ps. Żugaj, która od razu założyła mi kartotekę, bo mój brat zaproponował jej łapówkę, abym nie poszedł do wojska i jak sama powiedziała, kiedy będzie po wszystkim to dopiero może jej zapłacić.
Ciekawe, bo nawet by mnie i tak nie wzięli do wojska, bo moja genetyka była wszystkimi zabijana, ale właśnie założenie wcześniejszej kartoteki uczyniło że zajęły się mną psychiatryczne kosmity i zaczęły mnie podczas snu torturować i fizycznie osłabiać mi zdrowie, na na komisji wojskowej te rzeczy mną wiedzieli, bo powiedziałem lekarzowi A i wolał abym poszedł do wojska do górnictwa, dla mojego dobra, aby odpieprzyć ode mnie zabijaków psychiatrycznych. Dlatego komisja wojskowa anulowała głupoty Żugaj wpisane nią do kartoteki, mówiąc mi na komisji wojskowej że jestem niegłupi i na zawsze nie mam schizofrenii.
Mój brat drugi raz płaci łapówkę dla ps.Ferenc i mając bilet do wojska w 1979roku pojechałem do Jarosławia i tam ordynator Wnuk powiedziała mi że lepiej dla mnie abym poszedł do wojska i podaliśmy sobie dłonie i nawet powiedziała mi że miałbym ciekawą świadomość, gdybym się tutaj nie znalazł i takich ludzi jak ja już niema. Powiedziała że na zawsze anuluje mi schizofrenię i abym to pamiętał, bo to jest dla mnie ważne i że tylko ona jedna ze wszystkich psychiatrów nigdy chciała źle dla dzieci i młodych i zobaczę jak mi pomoże co się w krotce z nią i ze mną stanie i pomagając mi zabili ją za tydzień czasu. Ferenc wydała się jako osoba, która kombinuje i niby nie pozwoliła mnie wziąć do wojska, bo już zaczęła mi robić wyrok na schizofrenię i w takim stanie pułkownik nie może mnie wziąć i uprzedziła go że sam może dostać pełną schizofrenię, bo jedna psychiatra co mi pomogła już nie żyje.
Powiedziałem jej że ona nic innego robi jak tylko mnie zbija i odpowiedziała: ja potrafię być mściwa.

Potem wyjechałem do USA i od 1982roku sam się odżywiałem, bo jestem niegłupi i w 1984roku miałem puls serca 38/min i zdobyłem pierwsze miejsce w biegu na 10km i główną wygraną wtedy było 30 000 dolarów.
W takim stanie zdrowia podstępem rodzina zwabiła mnie do szpitala, bo bylem za zdrowy i nie mogli mnie mieć zabijać i myśleli że worek diamentów Indian, wielki jak worek na ziemniaki będą mieć i potem z tego opłacą personel i policjanta, jak im pomogą mnie załatwić. Szpital przyjął mnie jedynie dlatego że niby ukradłem im duży monitor szpitalny, bo za nic nie mogli mi tego zrobić i dodatkowo przy świadku policjancie, który powiedział mi że oni -rodzina chcą mnie tylko popieprzyć i czy się na to zgadzam?

Drugi raz było to w wrześniu 1995 roku, kiedy chciałem sam podać się na deportację z USA, ale rodzina nabzdurała mi w papierach aby oddać mnie do szpitala 'returnia' i emigrejszyn musiało mieć informację ze szpitala czy ja sam mogę jechać do Polski i była to obserwacja -zabijanie mnie do wielkiego stopnia, jak za każdym jednym razem, ale w końcu za miesiąc czasu pojechałem.
Wcześniej mój brat załatwia z nie matką Ełfer i ja załatwiam że jestem nie głupi i aby mi nie płacili pieniędzy, bo to jest przestępstwo robić to zdrowym ludziom i pracownica poszła mi na rękę i Amerykanie płacili mi jednego dolara na miesiąc, ale dzwoniąc do urzędu Makintosz powiedziała mi że i Ameryka mnie też zabija i nie może cofnąć moich papierów.
Właściwie to i mój brat chciał mnie załatwić w USA i parę razy z nie matką poszedłem porozmawiać z psychiatrami w sprawie mojego na stałe NASA podpięcia i w sprawie torturowania mnie w USA.
Nawet mając dwa lata, moją osobą z poprzedniego Wszechświata, wygrałem z żydem w loterię, aby mi dać pieniądze do depozytu 570 tyś dolarów, jak mi Amerykanie nie zapłacą za NASA podpięcie i torturowanie mnie w USA i te pieniądze w 1984 roku pobrała na mój paszport siostra cioteczna Janka i nie widziałem tych pieniędzy, ale obiecała że je przetrzyma, a potem mi je da.

W 1996roku mój brat bezpodstawnie mnie całkowicie ubezwłasnowolnił kryminalną sędzią Teresa Budzyń i nawet dał jej na stół sędziowski łapówkę dolary, bo byłem zdrowy, co sędzia musiała zanotować w papierach sądowych jako łapówka.

Takie to są prawdziwe głupoty głodnych zabijania mnie i takiej zabitej do tego nie rodziny -kretyny kryminalne.
Od tej pory mam kłopot, bo niby mój brat znosi mi całkowite ubezwłasnowolnienie, ale sąd i władza mnie zabija i podtrzymuje ubezwłasnowolnienie, czyli zabawa w zabijanie, jak wyżej napisałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/15 07:36 #414193

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nawet musiałem mieć program w USA, aby żydy mnie nie popieprzyły i na samym początku w 1981roku miałem polski paszport konsularny i nie matka tak samo, aby nic złego mi się stało, bo wszystkim nic z tego. Mając ten paszport nawet bylem młody i zdrowy, ale tylko do pewnego czasu, potem sam musiałem sobie radzić, czyli samemu się odżywiać i wtedy doszedłem do zdrowia i jak chciałem i jakbym chciał, ale nie dali, ale śpiewają o mnie jako o nie pisanym mistrzu całego świata i to na wszystkich dystansach biegu i chodu. Nawet jest zapis w komputerze z czerwca 1984rok kiedy szedłem na 'hajłej' Kowal wypowiedziała mi hasło dla siebie i Amerykanów abym miał uszkodzone dwie komory serca, bo niedługo będę mistrzem świata.
Nie inna to jest piosenka z tego czasu 'Orła Cień', o wolności była w tym mowa, bo każdego dnia byłem mocno torturowany i od tego czasu mogłem jak nic zginąć i nawet bym się tym ucieszył.

Jak myślicie ludzie, modlicie się do Jezusa, jakiego mnie i jego niema.
Polska władza posługuje się moją genetyką Białego Orła i równocześnie całkiem bezprawnie zabija mnie po sądach -czy to jest normalne? aby wszystkie tyłki powstały z zabijania genetyki jak moja i sobie zemną robili co chcą? -chłopy, złodzieje zabijaki ludzi i nic więcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/15 17:26 #414208

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Wspomniałem że byłem zdrowy i zdrowszy od innych ludzi i jak na rodzinę boga i nadal jestem zdrowy, ale uwzględniając do tego ciągłe bandyctwo na mojej osobie i wiek 57 lat.

Zatem psychiatria potrafi zabić w papierach każdego zdrowego człowieka, ale robi to jeśli już wcześniej rodzina jest chłopskimi żydami-kosmitami zabita i mało tego takiej nie rodzinie też łatwo się z psychiatrami zabija, mając w ogóle kogoś z tej rodziny do zabijania.

Ciekawe, bo taka nie zabita osoba, którą zabija nie rodzina i psychiatria nie jest taka jak te zrobione kryminalne bandyty, co tego kogoś zabijają, czyli jest to osoba nie kosmita, lub osoba kosmita z wyrokiem i wtedy rodzina patrzy się na taką osobę z boku i do losu tej osoby się nie przykładają (bo ona sama by o tym dokładnie wiedziała), ale mając wyrok ważne jest aby tylko taka osoba miała płacone pieniądze, bo prawnym wyrokiem już jest po takiej osobie kosmicie i czasem są to nawet pieprzone silą psychiatrii żydy-kosmity.

Ludzie są ciekawi jak jest zabita rodzina?:
-w sprawach kosmosu nie matka zabijała mnie i jadła z Kusym i woziła dawać na zabijanie żydom nawet poza Wszechświat, a mnie takiemu mówiła że wozi żydom szynkę.
-aby nie matka była mądra dała mnie w pierwszy dzień do NASA przedszkola zabić wiedźmą Kus, która z żydami powiedziała w tym czasie: taki mały i nic jemu trzeba.
-będąc dzieckiem czasem mówiła mi że nie jest moją matką.
-brat będąc w wieku szkolnym, a ja w wieku szkoły podstawowej powiedział mi że będzie mnie zabijał, aby istnieć.
-nie matka przy mnie powiedziała mojemu bratu że będzie nas zabijać z wiedźmą Kus i zaraz nas obu zabije. Powiedziałem mojemu bratu że trzeba ją zaraz zabić i brat latał po pokoju z nożem i widelcem za kryminalną kurwą nie matką i w końcu dał jej w mordę i wpadła z zwisającą szczęką w krzesło i była nie przytomna, a potem nas zabili i zrobili też tą kurwę od nowa.
-mój brat i nie matka kombinowali dać mnie za nic na psychiatrię i nie matka podpisała na moją osobę wszystkie wyroki jakie tylko istnieją do wpisania w kosmosie, ale zrobiwszy się przy tym w USA psychiatra Żugaj ze Stalowej Woli za plecami nie matki wypowiada hasło: aby taka była, jak mi te papiery podpisuje.
-nie matka mimo że nie jem mięsa i jajek to objada mi jedzenie i mleko i objada z organizmu i nawet wyciąga wodę z organizmu i wyciąga treść z jelit i podstawia swoje śmierdzące szlamy, czyli sra sobą do mnie, jak do kibla i jest to osoba kurwa polsko amerykańskiego rządu.
-nie matka rusza mi siurkiem i jak wyjdę na miasto i trochę mi się chce sikać to moczy mi kalesony i spodnie.
-nie matka łamie mi kości programem i robi kontuzje kończyn i dźga mi w kręgosłup i ileś tam razy zdarzyło mi się kilka dni leżeć i nie mogłem nawet się przekręcić na łóżku, ale kręgosłup uszkodziła mi na hasła Kowal i to kilka lat temu. Odnoście kończyn to mojemu bratu robi to jeszcze bardziej i jedną ręką łapie drugą, aby się poskrobać , albo rzeczy wylatują jemu z rąk, bo robi jemu drętwienie palców, w większym stopniu jak mi, a tak w ogóle innym ludziom też robi z kończynami co chce i tylko trochę podobnie jak Kus wszystko zło wszystkim robi. Ciekawe ma bardziej niewładną prawą rękę, którą uderzył kurwę nie matkę, jak wyżej opisałem, współpracującą z Kus wiedźmą.

Jak jest widać to dawno była wykonana jakaś praca, aby zabić rodzinę i ojca pierwszego zabiła Kus, wypowiadając do tego swoje Kus Kostuchy hasło: aby umarł na raka i miał przedłużone cierpienie i tak się stało, a wcześniej się popisała i zabiła ojca i siebie i zrobiła nad rzeką San i z powrotem zrobiła się z ojcem w klatce schodowej.
Jak się wam podoba zabita rodzina Jezusa i Kus wiedźma ze Stalowej Woli i jej Kusy?

Ciekawe, bo jeśli ktoś z rodziny znosi mi całkowite ubezwłasnowolnienie, to przejmuje pałeczkę zbrodni na mojej osobie władza i siłą i całkowicie bezprawnie robi mi sprawy sądowe i nawet zabijają mnie w sądzie i na badaniach głowę i w ogóle chcą mnie zabić.
Jeszcze ciekawsze jest to że psychiatria wie o pozostałej rodzinie, że to są kretyny bojące się wiedźmy Kus i sami myślą że to co mi złego robią to jest też i dla nich dobrze i w wyniku takiej sytuacji taka nie rodzina mi nie pomaga i przez to sędzia daje obcą osobę jako prawnie bezprawnego opiekuna i przez to władza przejmuje rolę zabijania mnie sądami, w bezprawnie fałszywych papierach psychiatrycznych.

Czyli psychiatrzy z takimi sądami zabijając zdrową i nie głupią osobę wiedząc doskonale kiedy to można zrobić, kiedy rodzina to są nieużytki i też jakieś kretyny kryminalne, które nie tylko nie pomogą osobie z rodziny, ale jeszcze pomogą zabijać, lub dosłownie nic zrobią.
Psychiatry jako oszusty i zabójcy ludzi w nieskończoność wiele razy się skompromitowali i też z nimi takie prawo-bezprawie, bo jeśli ktoś mówi różne fakty i dowody to psychiatrzy robią z tego objawy chorobowe, a przecież w postępowaniu kogoś więzią na przymus i na dodatek wpieprzają komuś co chcą i robią na samym początku z ofiar ludzi czubki-pogłowie psychiatryczne bez głowy.
Prawo jest takie, skoro ktoś przedstawia komuś fakty jako dowody to z racji nie mocy sprawdzenia tego psychiatrą nie może to być wykorzystane przeciwko osobie badanej, a fakty dowody możliwe do sprawdzenia psychiatrą lub policją tym bardziej nie mogą być wykorzystywane przeciwko osobą i tutaj poznaje się wspólną bezprawnie ludobójczą rolę psychiatrii i władzy.
Najciekawsze jest to że normalnie zdrowy człowiek całe swoje życie, który nie miał coś wspólnego kiedykolwiek z policją jest wbrew temu co wiedzą ludzie z sąsiedztwa zamieszkania i wbrew temu co rodzina wie są na siłę zabijani psychiatrią i władzą -oj te ciemne moce w kosmosie z zabijania ludzi dla wspólnej korzyści władzy i psychiatrii.

Psychiatrzy profesjonalni zabójcy ludzi, działają z takimi sądami kryminalnie zbrodniczo i z premedytacją, natomiast prokuratura broni ich zbrodni, jako pożytek dla władzy zabijania ofiar na ciemną moc kosmosu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/15 19:40 #414224

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak się wam podoba rodzina Jezusa i Allacha, genetyki z której z zabijania chłopem Kusym powstał nie jeden Wszechświat?
Jak się wam podoba taka władza i władza Watykanu?
Jak się wam podobają wiary, dzięki którym wszystko żyje wiecznie i płaci każda istota 16 Wszechświatów wagi złota mocy, za swoje wieczne życie?
Jak się wam podoba zabijanie jak chcą żydy ludzi i dzieci i jedzenie ich tylko dla swojego tyłka życia, w czasie od końca jednego do drugiego nowego Wszechświata i jak się wszystkim podoba i nie inne zabijanie samych żydów, bo czasu jest dużo do nowego Wszechświata?
Same przyjemności napisałem i 99% ludzi modli się o takie rzeczy -matura dorosłości! -lepiej być nie dorosłym i na dodatek nie jeść zwierząt.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/15 20:58 #414230

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam!
Moje sprawy widziane inaczej.

1) 1979rok brat płaci łapówki dolary, aby nie wziąć mnie do wojska, bo dostałem bilet do górnictwa i tylko dlatego aby odczepić psychiatrycznych żydów których wcześniej aktywował psychiatrią mój brat, za łapówki osobą psych. Zugaj, która założyła mi swoją kartotekę głupot mi wpisanych i anulowanych komisją woskową, czyli biletem do wojska.
Ja w ogóle nie mogłem być powołany do wojska i o tym mówili lekarze, bo genetykę jak moja wszyscy zabijali i od początku Wszechświata zrobił to dla siebie i wszystkich Kusy rodziny Kus ze Stalowej Woli.

2) mój brat załatwia rentę rodzinną, po zabiciu Kusową mojego ojca i jest to renta związana z faktem że w tym czasie chodziłem do szkoły, jeśli był idiotą kryminalnym i zabity do tego aby wspólnie zabijać mnie z psychiatrami i innymi, to normalną rentę rodzinną zasilił zmyślonymi chorobami psychicznymi.

3)mój wyjazd do USA 1981 rok był związany z faktem nadania mnie i nie matce w USA polskiego paszportu konsularnego, aby Amerykanie nie mogli mnie zabijać, ale potem to nie miało znaczenia i znieśli paszporty konsularne dla osób cywilnych. Nawet ze świadkiem Wór, dom nr.1 z Moskali, w stronę Niska, samolot wylądował na awaryjnym lotnisku na bardzo małej wyspie Denver, a nie w Nowym Jorku, bo też nie miałem poco jechać do USA.
W tym czasie w marcu 1984 roku Ameryka, w mojej sprawie, traci wiele NASA programów i jedzenie staje się niezdrowe i mało tego Amerykanie mogą się truć złym jedzeniem i od złego jedzenia mają wszyscy fioła i do tej pory Ameryka nie jest taka jak sprzed 1984roku. Aby Ameryki się nie rozleciały (bo kompletnie nie są z mocą Wszechświata) to władza polsko amerykańska robi mi stałe NASA podpięcie i też związane z tym aby z zabijania mnie ludzie mogli być w kosmosie i jakoś zabijaka Robert Wojciechowski, ciemnej mocy Ameryki, wykorzystał z psychiatrami ten fakt NASA podpięcia.
Wtedy to pierwszy raz dostałem się do szpitala psychiatrycznego i jako jedyny powód był fakt że niby kiedyś ukradłem szpitalowi duży monitor szpitalny, który i tak zapisali że im ukradłem w ten sam dzień. W tym też czasie przeszedłem jednym ciągiem pięć maratonów szybciej jak ze średnią prędkością zawodnicy biegną jeden. Z tego czasu jest o mnie piosenka 'Orła Cień', a to jest już blisko aby stwierdzić że to jest jak moja genetyka Orła Białego, bo jaka inna: beeee, hejnał z Wierzy Mariackiej to tez moje granie na trąbce w komputerze i sam chciałem aby zaraz mnie strzałą zabiło, no i przez to i inni w tym komputerze też nie mogli być, bo mnie nie było i niema, na dodatek wszystkie dupy od samego początku Wszechświata są z bezprawnego zabijania genetyki jak moja, jak mi kiedyś w 1967roku powiedział Kusy: abym był zdrowy jak na rodzinę boga, bo i tak jestem zdrowy –ale zabawa w zabijanie zdrowych ludzi psychiatrią, jak mówi wszystkim kusy: weź Panie z rąk moich tą ofiarę na pożytek… .

4)mój drugi wyjazd do USA był w 1993 roku i wtedy to na samolocie stewardessa specjalnie mnie podtruła(abym nie wyglądał aż tak zdrowo!!!) i na lotnisku w USA mój paszport wyrzucili jak do śmiecia i przetrzymali mnie 12 godzin czasu, aby zabrać mnie na psychiatrię, aby Amerykanie zabijali mnie dla ciemnej mocy kosmosu, ale nie mogli tego zrobić. Drugą rzecz jaką dla siebie zrobili to że niby latem w 1993 roku zabiłam szeryfa w federalnym sądzie, aby mnie więzić i zabijać na ciemną moc i na dodatek szeryf chciał osobiście zabić się swoim programem, i taką moją osobą co już to nie było to, aby jego i takich ludzi jak ja w tym nie było.

5) w październiku 1995roku na własne życzenie wyjeżdżam z USA na pełną deportację, aby nie wracać do USA i pod bronią byłem porwany do NASA sądu, bo wcześniej nie zgłosiłem, że wracam do Polski, bo miałem ich w dupie, bo aby wyjechać skierowali mnie na obserwację, czy sam mogę wracać do Polski, bo rodzina załatwiła i Ełfer za jednego dolara na miesiąc i załatwiła dla siebie i Ameryki lewe papiery psychiatryczne i też za nic wpisała aby oddać mnie na stale na zamknięcie psychiatryczne -'returnia'.
Głód zabijania dla ciemnych mocy w kosmosie jest wielki dla każdego i jeszcze większy dla mocarstw w ogóle mocy z zabijania.
Ciekawe bo specjalnie do tego stopnia mnie w tym szpitalu zabili, że chcieli mnie zatrzymać na psychiatrii, abym nie wyjechał z USA, ale dokładnie samemu sobie pomogłem i powiedzieli że jestem tą osobą co sama sobie umie pomóc i dali mi spokój i mogłem wyjechać z USA. W NASA sądzie powiedziała sędzia że trzymają mnie w więzieniu za zabicie szeryfa, niepotrzebnie to amerykanie zrobili, bo nie mieli do tego prawa i na dodatek nie mogłem to być ja, a tylko w zastępstwie jakąś kukłę do tego zrobili.

6)w 1996 roku mój brat płaci kolejną łapówkę na sprawie sądowej, co notuje sędzia w aktach sprawy, ale po sprawie sądowej bierze łapówkę. Wtedy to mój brat za nic całkowicie mnie ubezwłasnowolnia, bo nie zgodziłem się na badania psychiatryczne -znaczy to że mój brat jest do tego zabity dla żydów i siebie samego i nie musi rozumieć dlaczego mnie psychiatrią zabija. Jeśli to był jedyny powód całkowitego mnie ubezwłasnowolnienia to znaczy że głód zabijania dla ciemnych mocy zawsze wszystkim się udziela.
Sędzia nie musiała się wysilić, bo jak mi powiedziała że jeśli się nie poddam na badanie to przepisze to co wcześniej psych. Żugaj wpisała sobie w kartotece, bo jej zapis był wcześniej obalony komisją wojskową i daniem mi biletu do wojska i na tym śmieciu w papierach mnie zabiła z moim bratem.
Zatem to nie jest moja rodzina, ale zrobione złodzieje zabijaki, jak są nimi żydy kosmity.
Wcześniej na wiosnę Kus zapisała mi osobie nie NASA na zawsze wyrok śmierci w jednostce wojskowej w Nisku, aby mnie tak samo zabić jak ja dzieckiem za Hitlera chciałem zabić Kuczerę, rodziny Bieleckiego boga Wszechświata, bo jak mi powiedział to że ma taką pracę to niema znaczenia, bo i tak na jego miejscu byłby ktoś inny i ciekawe jeszcze wcześniej powiedział mi że nie inaczej chce żyć i ciekawe nie on jeden chce być nie łupi, bo i oryginalny wieczny Piłat też jest zawsze z Niemcami, aby robić wyrok na Polskę.

7)2013r mój brat znosi całkowite ubezwłasnowolnienie, ale wcześniej sąd odbiera opiekuna z rodziny mojego brata i mój brat przekazał pałeczkę zabijania mnie w kosmosie, jako osobę nie NASA na zawsze, prawnie bezprawnemu opiekunowi z poza rodziny osobie Marek Serafini, jako durniowi Wojciechowskiego durnia, rodziny z rządu Kaczyńskiego.
Sędzia wysłała powiadomienie że moje wstawiennictwo jest nie obowiązkowe, bo to była tylko formalność zniesienia mi całkowitego ubezwłasnowolnia, ale dostała rozkazy-peniądze? aby było inaczej i odroczyła sprawę i zrobiła wniosek na policję aby przymusem doprowadzić mnie na sprawę sądową i tam bezprawnie jako władza podtrzymuje moje ubezwłasnowolnienie.
W sądzie Serafini chce mnie zabić na pełną schizofrenię, nie uwzględniając wcześniej tego z sędzią, bezprawnie posługując-tłumacząc się lewymi papierami rządowymi na mojej nie NASA osobie na zawsze!.
Wtedy sam dostaje wyrok pełnej schizofrenii i sędzia podpowiada jemu, aby się ratował wypowiadając mi hasło na tak samo aby mnie zabiło i sędzia miała ubaw jak go w sądzie zabiło , a mnie potem jakoś tylko otępiło. Serafini dostał pełną schizofrenię i nie mógł w ogóle odpowiadać na proste pytania: TAK lub NIE, ale sędzia jemu palcem do góry podpowiadała, aby mógł odpowiadać na pytania.
Ta sędzia Teresa Budzyń już wcześniej w 1996 roku popełniła na mnie przestępstwo i nie dopuściła świadka adwokata mojego brata do przed sądowego badania psychiatrycznego, mówiąc do komputera: czy są jakieś podsłuchy i zakręcając głową w około, czy w ogóle są jakieś podsłuchy.
Nawet był adwokat z urzędu, ale kiedy powiedziałem, że nie mogą mnie sądzić i zabijać w papierach psychiatrycznych, bo moja genetyka jest wszystkim znana i zabijania to wszyscy w sądzie nic mają z zabijania genetyki jak moja i też adwokat i wtedy adwokat powiedział że nie może być moim adwokatem i aby mnie zabrali do szpitala i zaraz wyszedł z sądu i sędzia Teresa Budzyń od samego początku prowadziła taką sprawę sądową i jej nie odroczyła z braku mojego adwokata i od razu adwokat mojego brata Socha powiedziała mi: czy ty wiesz co dla ciebie znaczy że nie masz adwokata?
Adwokat mojego brata nie składała wniosków w mojej sprawie i odmówiła złożenia apelacji, ale powiedziała mi że i ten sąd jest bezprawny.

8)w czasie apelacji zrobionej moim bratem, a nie adwokatem socha, Serafini z własnego wniosku bezprawnie powołuje sąd rejonowy St. Wola, aby na przymus psychiatryczny umieścić mnie w ośrodku psychiatrycznym na nie leczenie, czyli tylko na zabicie.
Jego znajomy zabijaka sądowy Kułacz, ordynator ośrodka psychiatrycznego, przy kawcze z durniem zabijaką sądowym Sreafini, punktuje samymi ogólnikami jak mnie zabić psychiatrią i zabijają mnie w domu, aby na siłę zrobić mnie na sprawie sądowej (co kosztuje 100 000zł odszkodowania), ale się sam odpalam (wtedy Kułacz mówi: wie co to jest i nie musi mnie widzieć aby mnie opisać) i sędzia mimo wszystko nie może zakończyć sprawy i zabić mnie Kułaczem i pisze aby zakończyć sprawę potrzebuje opinii Kułacza, aby przeprowadził ze mną rozmowę-badanie i właśnie jako ordynator ośrodka psychiatrycznego zna hasło bezprawnie zabija mi głowę mówiąc: nigdy będziesz taki sam i potem będziesz głupi, ale na szczęście nie mógł sądem mnie zabić i zatrzymać na psychiatrii, bo zrobiła się obca osoba i dotknęła mnie, abym był taki sam zdrowy jak byłem ( i to zabicie mnie kosztuje drugie 100 000zł odszkodowania), dlatego jego opinia w mojej sprawie napisana do sądu jest nie ważna, bo po dwóch tygodniach czasu traci ważność i dlatego sąd z premedytacją wyznacza mi drugi termin obowiązkowego wstawienia się na rozprawie celem rozmowy?. Ale skoro się ma adwokata z urzędu to nie muszę iść na sprawę i raz tym sądem nie mogli mnie zatrzymać na psychiatrii, to tym bardziej nie mogą mnie drugi bezprawnie raz zabijać. Nawet wzywając mnie na sprawę sądową załączyli goły wniosek Serafini, aby ponownie zabić mnie psychiatrią i bezprawnie załączyli sądowe badanie-opinie sądu z Tarnobrzegu, jeśli ta sprawa nie jest zakończona i ma zrobioną apelację! i dlatego opinia do czasu zakończenia sprawy jest nieważna!, zatem tan sam sąd zabijaki Serafini na siłę i całkiem bezprawnie drugi raz chce mnie tylko zabić!.
Cała sprawa miała charakter mafijny, bo Serafini zwraca się do sądu: abyśmy od razu zabili jemu głowę i dali razu do szpitala, a najlepiej i prościej abyśmy go od razu w ogóle zabili. Ciekawe bo słuchała to sędzia, która wsadziła do siebie nie mało genetyki Kus i odmłodniała i zaczęła przekręcać głową na wszystkie strony i dotykać dłońmi policzki, natomiast Wojciechowski rodziny Kus jeden raz wyłonił się na krótko płaczący z mordy Serafini.

Jak pisałem ze trzy rzeczy złożyły się na to że Kaczyński zginął z wyroku, ale jego największą winą było aby zabijać ludzi bezkarnie i to robi dla Kus rozmnożonej komputerem i tylko po to są jej potrzebni, jak był jej potrzebny jej kuzyn Hitler, aby dla własnej wygody zabić biznesowy żydowski izraelski naród, tym bardziej że wcześniej czy później i tak narody przepędziły by żydów, bo przed wojną Kusy specjalnie dał im programy aby sobie więcej zabijali ludzi i ich dodatkowo do ludzi upodlił; kamienice nasze, ulice wasze.
No to hitlerowski Niemcy mówią nasza Si Haj Kus z nami i bóg z nami i tom prawda że polska władza zrobiła wyrok drugiej wojny światowej rozpoczęty najazdem na Polskę i polską władzę i też początkowo na psychiatrię i na kościół.

9)inne sprawy to są NASA sprawy i wiem że żydy zrobiły wyrok na mojej wirtualnej planecie z zabijania mnie i sensem było: wykonać wyrok na całą Polskę, na Watykan i na Amerykę i wsadzić w Peru NASA kij jak w mrowisko, aby pokazać jak się robi koniec świata, jest to w Peru genetyka polskiego chłopa Sieka z Kłyżowa, czyli jest ich około 20 milionów i też kuzynów Kus z takim tez obecnym papieżem, co na jego potwierdzenie Siek powiedział mi w 1984 roku: jak będę na Watykanie to od ej pory nic mi potrzeba.
Nawet zrobili mnie dużego w Stalowej Woli i rozwalili jednym kopnięciem cały wiadukt kolejowy, mnie te sprawy nie bardzo obchodzą, bo to są wyroki mną robione i na przykład dodatkowo w komputerze: wyjąłem serce papieża Racingera, a przy nim prezydent Busz sam się przy mnie zabił. Takie sprawy nie często się w ogóle zdarzają i nic mają wspólnego z nienormalnością i niepoczytalnością i w ogóle z psychiatrią!, bo psychiatria jest stosowana tylko dla wariatów, w których psychiatry robią napady groźne dla drugich osób i w ten sam sposób niepoczytalnie nieświadomy dla samego siebie.
Zatem nawet seryjni zabójcy są normalni i często nie kierowani do domów wariata, tym bardziej jeśli w kosmosie mają dużą moc z zabijania i mogą potem zagrozić samym psychiatrom, no i sami psychiatrzy jako tylko zabójcy ludzi musieliby być kierowani na psychiatrię, znaczy to że zabijając dla własnych korzyści i jakie to by nie były prawnie nie jest się umysłowo chorym z czym nigdy się zgadzają ludzie, jeśli seryjny zabójca zabija dzieci i młodych.

Po prostu nigdy były wyroki i żydzio-psychiatryczne na nie NASA osoby na zawsze i prawnie sądowo nie mogą być, bo wszędzie jest takie samo prawo!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/25 11:29 #414556

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie napisałem co to spowodowało moje pisanie.

Polski rząd jako też NASA władza i reprezentant w ogóle takiej polskiej władzy całego zła Wszechświata (większość ich pochodzi z Stalowej Woli) ma trudności w kontaktach zagranicznych, bo nikt chce się z nimi spotykać, a jak się spotka to nadrabia jak Obama, aby sam przy tym rządzie nie dostał wyroku i wtedy ładnie mówi do ludzi i się stara otoczyć słowami demokracji, że dodatkowo nic złego wnosi swoją osobą.

W wyniku kompromitacji polskiej władzy całego zła Niemcy mówią że to Polska zrobiła drugą wojnę światową.

W wyniku kompromitacji w powtórkach w czasie została przyśpieszona interwencja wojsk amerykańskich , rozpoczęta na granicy Sowieckiej z samymi Sowietami, którzy nie weszli do Polski, bo wcześniej odpalili ludzi.
Amerykańska interwencja-wejście do opustoszałej Polski było w czasie kiedy po fakcie Polacy umieścili w swoim muzeum amerykański samolot bojowy.
Ciekawe bo jak się wypowiadają wojskowi to rząd prowadzi niebezpieczną politykę, zagrażającą samej Polsce, jest to nic innego jak rozmnożona mafia rodziny Kus dla której jak i jeden to i drugi Kaczyński z ich rodzinnym Robertem Wojciechowskim robi bezprawie na ludziach, aby nic karało prześladujących ludzi i nadal mimo smoleńskiego wyroku załatwili sobie lewe papiery rządowe, aby mnie zabijać.
No to polityka jest taka i była taka, że jak niema groźnej wiary Watykanu, to jest po Polsce i na Polskę są same wyroki, bo ludzi niema w kosmosie i może też dzieci?

Przypomnę że Serafini powiedział w sądzie: jeden raz przeze mnie cała jego rodzina się rozleciała, bo chciał -fajnie że są wyroki na takie całe rodziny z zabijania ludzi i mam takie prawo aby chcieć robić wyroki na zabijaków genetyki jak moja i w pewnych okolicznościach tak się dzieje.
Drugą sprawą są informacje wykorzystywanej i całkowicie nie rozumiejącej się nie matki, jako że żydy wygrywają w Stalowej Woli w loterii, niby dla mnie mój dom i sami się budują, a nawet prawdopodobnie niektóre całe ulice tak wybudowali.
Miedzy innymi nie matka wymieniała ulice w St.Woli, w kierunku Charzewic, Turbi, po lewej stronie i takie jak Poziomkowa i Brzozowa -czyli między innymi te na których mieszkają kilkadziesiąt metrów od siebie Kułacz i Serafini.

Jest nawet ciekawym lub więcej jak ciekawym, że w powtórkach w czasie kiedy chciałem się zabić w lesie, to zrobił się Serafini, ale z nożem w ręce i powiedziałem jemu, czy on myśli że jemu nic się stanie? i opowiedział że załączy sobie Kung Fu, odpowiedziałem: ale trzeba wiedzieć czyje to jest Kung Fu? i nawet Wojciechowski nic z tego przy mnie ma, bo to jest z zabijania genetyki jak moja i prędzej ja to mogę mieć jak on i powiedziałem: Aby go tutaj od razu nie było. Rzeczywiście ludzie zabijając się nożem i znalawszy do tego odpowiednie drzewo, to potrzebują spokój.
Ciekawe bo okres czasu jak koniec roku 2013 i połowa 2014 jest w powtórkach w czasie liczony może nawet 20x i w tym Kaczyńskiego dureń Wojciechowski zastrzelił mnie może kilka razy i była jedna deportacja na unicestwienie na granicy ukraińskiej, w połączeniu z pełną deportacją z Polski i w różny sposób sam musiałem się zabić około 16x od tych bezprawnych sądów idioty kryminalnego Kaczyńskiego, który z Wojciechowskim nie może mieć do zabijania genetyki jak moja i też ich całe rodziny, tym bardziej że takie rodziny to są wszystko zabójcy i wszystkożercy nawet też i Kus rodzin.

Pisałem co to są za rodziny Wojciechowski-Kaczyński, czyli ich Wojciechowski to niechlubna postać w historii: kapitan statku Star Trek i jego kosmiczne wojny z Pawłem Kowalem -następny dowódca statku Star Trek, wieczny wilkołak w dolinie chińskiej(jego rodziny piętnastowieczny zamek w Belgradzie), Herod, Lord Bezbożny z Kaczyńskim(ciekawe jak go wtedy nazwał?), zabił-obciął polskim dzieciom głowy za króla Kraka (aby tylko coś z tego mieć), Drakula Tasmanii, kapitan statku na Karaibach, co jako ośmiornica zatapiał statki, złodziej we Francji i Anglii, jak Arsen Lipę, rodzina Fryderyka Szopena, król Dani(Darłowo), rola -nieśmiertelny Car Mikołaj za rewolucji październikowej i tak dalej.
Oraz historia bomb atomowych na Japonię: inną zasługą, ale szkoda że nie spełnioną, był nasz wspólny wpis Amerykanom (mój i Godzilli), aby nie zrzucali bomby atomowej na Japonię, bo nie wolno jest tego robić, w taki sposób ludziom i zwierzętom.
Ale była audycja dokumentalna w polskim radio Warszawa I, tytuł nie pamiętam, ale jakoś: godzina zero lub przed wielkim wybuchem bomby, lub przed wielką katastrofą.
Otóż Wojciechowski Robert rodziny Kaczyńskiego mnie oszukał i to jest słychać w tym słuchowisku: powiedział że Amerykanie mają nowoczesne bomby i chcą aby wcześniej przyśpieszyć wojnę z Japonią i wtedy mniej ludzi zginie po obu stronach i czy ja się temu sprzeciwiam, nie mogłem się temu sprzeciwić, jakby to było prawdą i w ten sposób, jako oszust i zabójca, chciał usunąć wcześniejszy nasz wpis z Godzillą, o nie zrzucaniu bomb atomowych na Japonię.
Potem kiedy Amerykanie zrzucili bomby atomowe, to zaraz dureń zadzwonił i powiedział że to już się stało i były to bomby atomowe.
Nawet za czasów wojny mongolskiej około 1300roku jego prezydent Busz zrzucał bomby atomowe i o jednych sam mi powiedział że jest nie głupi i na granicy mongolsko-chińskiej zrzuci jeszcze kilka bomb atomowych. Polska też wtedy była zbombardowania i mało tego Busz z Wojciechowskim udał się do Japonii, gdzie od tych nieśmiertelnych, i dodatkowo wojując za złoto Azji, Japończycy woleli się odpalić, aby nie było ani jednej osoby.
Nawet jest dowód tych czasów średniowiecza, bomb atomowych, karabinów maszynowych i nawet był zrobiony czołg. Byli tam tez prezydenci tych czasów co teraz są i pamiętam między innymi Jelcyna, ale on jak i Religa byli przeciwni tych zbrodni i po rozmowie z Religą aby się zrobił w St.Woli, kiedy będę dzieckiem, to zrobi aby to wszystko się nie powtórzyło i aby mnie nie było i owszem zrobił się za torami, niedaleko policji i od razu spytał się mnie czy wiem że jest poszukiwany przez milicję, bo milicja w TV dała o nim informację, że jest bardzo groźnym zabójcą ludzi z średniowiecza i jest poszukiwany i pokazali jego portret. ja skierowałem go do jego kuzynki Kus, aby z nią o tym porozmawiał i potem zaraz się Kus pośpieszyła, aby mnie zabić i po drodze abym wskazał chłopca z którym mnie nie będzie, bo wszystkich zabije. Jest to nie inny Religa jak były minister zdrowia. Oj pobawili się za złoto Azji, bomby atomowe na Polskę, Anglię, Chiny, Indię i nie wiadomo na co jeszcze. Ale to są moje urojenia i omamy! hi hi hi! , aż strach je sprawdzać, bo to jest jednak historyczna prawda.
Zatem zrzucenie bomb atomowych na Japonię było winą Roberta Wojciechowskiego rodziny Kaczyńskiego. Natomiast Godzilla walczyła do końca o nie zrzucenie bomb atomowych na Japonię, mimo że z Japończykami miała na pieńku, i zatopiła Amerykanom ich największy statek wojenny, czasu wojny z Japonią, bo nie chcieli znać tego wpisu i zaczęli kręcić, skoro prezydentem był Truman, czyli ktoś taki jak: prawda-tru, sobą-m, załączony -an, ale na końcu, czyli nie, czyli można powiedzieć ktoś bez głowy lub podatny wszystko zrobić. I czyjej rodziny był Truman, bo pod jakim był wpływem Wojciechowskiego to wiadomo!.

Ciekawi są zabójcy ludzi to znaczy psychiatrzy, bo nawet w tym przypadku, jeśli na kilka lat ułożyłem tematy cyfrowe, na główne wygrane w loterii, które wszystkie były do gry używane to zrobiliby z tego objaw chorobowy -hi hi hi, ale w szkole jest rachunek prawdopodobieństwa i mówi że cała Polska nigdy by skreśliła szóstkę, to znaczy że wszędzie żydy komputerem zamawiają główne wygrane, tylko muszą mieć niegłupio zapisany cyframi jakikolwiek prosty temat.

Pod pewnym względem prawo prosto broni ludzi i : kto zataja informacje dotyczące zła i groźne dla ludzi i tym bardziej groźne dla wszystkich ludzi, to podlega karze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/25 11:31 #414557

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzwoniłem dzisiaj do rzecznika praw obywatelskich 22 551 77 91 oraz do rzecznika praw pacjenta 800 190 590.

Rzecznik praw obywatela po rozmowie ze mną, znając moją sytuację i jeśli są zaznaczone mną jakieś jakieś przestępstwo w mojej sprawie może tylko podpowiedzieć zwrócić się prokuratora.

Rzecznik praw pacjenta to jest inna działka i na pewno są tam zatrudnieni tylko psychiatrzy i gdybym się od razu zapytał jaki jest prawnie warunek wzięcia kogoś na przymusowe leczenie, to i tak psychiatra by nie powiedziała, wcześniej nie wybadawszy po co mi to jest potrzebne, bo psychiatrzy są to tylko zabójcy.
Zatem kilka razy pytałem się jakie jest prawo wzięcia kogoś na przymusowe leczenie psychiatryczne i w ogóle nie otrzymałem odpowiedzi, bo wcześniej naświetliłem że sądy chcą mnie tylko zabić na psychiatrię i od razu podziękowałem, aby mnie ta psychiatra jeszcze nie popieprzyła głowy, bo jestem nie głupi.
Ciekawe, bo jeśli jej mówię o bezprawiu w sądach to jako psychiatra sprawdza mnie i denerwuje mówiąc: jak jest ze mną dobrze to sąd mi nic zrobi, a jak pytam się o warunek prawny przymusu leczenia psychiatrycznego to odpowiada mi że to tylko zależy od sędziego i na moje podstawowe pytanie otrzymałem tą samą odpowiedź psychiatry że to zależy od sędziego i dlatego jako nie głupi zakończyłem rozmowę, mówiąc: to znaczy jak niema warunku podstawy prawnej przymusu leczenia psychiatrycznego to panią też może zabić psychiatria.

Zatem wpadła ta osoba że jest psychiatrą, bo kto inny w taki sposób do ludzi nie mówi.
Wcześniej pytając się o podstawę prawną sam zaznaczyłem jak ja to rozumie: przymus leczenia psychiatrycznego koliguje z prawem przymusu i interwencji od strony policji jeśli ktoś jest w nienormalny w sposób groźny dla drugich osób i w ten sam sposób niepoczytalnie groźny dla samego siebie i mając niekontrolowane groźne działania i w innym przypadku nie można kogoś wziąć na przymusowe leczenie, bo było by to że władza ingeruje w życie ludzi jakby byli ich własnością lub niewolnikami.

Wiem też że ta psychiatra stosuje swoje programy hasła, przy rozmowie i tak dawno robią to w sądach, prawnie bezprawne opiekuny, adwokaci, aby po postu ktoś kto się wypowiada w ważnych sprawach nie był mądrzejszy od nich samych, albo nie był nie głupi i wtedy jeśli się ma ważne rzeczy do mówienia to ktoś nagle zmienia temat i jeśli na siłę chce się kontynuować swoje myśli to otępia komuś głowę, aby się nie rozumiał i zapominał, co jeszcze ma do powiedzenia i coś robi to programem w sposób wstrętny i można ten moment łatwo wyczuć, zatem tam gdzie zabijają ludzi, to w ich sprawach też ich ogłupiają.

Zatem co to są niekontrolowane działania? to robią komuś na hasła tylko żydy psychiatryczne i też nie mogą tego robić, bo można ich podać do sądu, bo poza tym ktoś jest normalny, czyli ludzie nie normalni są najbardziej prześladowani.

Zatem niema w Polsce takiej rzeczy aby komuś pomóc, jeśli mafia i same sądy i ośrodki psychiatryczne tą osobę zabijają i w USA jest do tego FBI a w Polsce może coś w rodzaju MSW -ale Polska to taki kraj że nikt tam w potrzebie kieruje ludzi, aby spokojnie z kimś wyjaśnili swoją sytuację, tym bardziej że prokuratura broni zabójców psychiatrycznych.
Trochę zimnej wody ludziom na głowę to jest prawo do normalności dla tych co seryjnie zabijają dzieci i młodych -z wrażenia aż gęsia skórka dzieciom się robi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/25 11:45 #414559

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Korespondowałem z forowiczem 'almagra' na forum: audiohobby.pl , który chciał zostać psychiatrią i są to ludzie co wiedzą, że każda władza zabija ludzi na ciemną moc kosmosu i to dla własnych i rządu korzyści i dlatego wszystkie takie kryminalne państwa mają domy wariata i sądową prouraturę, gdzie od razu kogoś zabijają na pogłowie psychiatryczne i aby taki się nie rozumiał i myślał że ciężko zachorował i wszyscy inni to widzą.

Nie tylko wiedzą to, ale też od najmłodszych lat psychiatrzy lubią ludzi zabijać i taki kierunek studiów wybierają i kto ma rozum to nie może i nie musi znać oszustów, złodziei psychiatrów, czyli największych zbrodniarzy kosmosu.

Tylko opinia środowiska zamieszkania normalnie i skutecznie broni ludzi, aby ich nie zabili na psychiatrii, bo to co wpisuje psychiatria i sądy to są tylko zabójcy ludzi, co im bardziej się starają zabić zdrowego człowieka na psychiatrii, to tym większe mają korzyści i nie ważne jakie toby nie były.
Nawet na zdrowego i niegłupiego człowieka wypisują swoje głupoty i nawet nie boją się tego, że ludzie sami wiedzą kto jest a kto nie jest normalny!.
Normalny człowiek jest taki że wystarczy np. że chce zabić cały Wszechświat i jak może to zrobić, bo ktoś jemu pomoże, to jest człowiekiem normalnym i wystarczy że tylko tak lubi lub po prostu ma powód i jest normalny to jest normalny i dlatego seryjni mordercy są normalni, jeśli w życiu są normalni i normalnie funkcjonują i nic do nich ma psychiatria.
Czyli stwierdzony otoczeniem człowiek jako normalny to taki jest, że i coby nie zrobił złego, bo lubi lub złego w myśl dla dobra, to też jest normalny!.
Zatem nie normalny człowiek to taki który w ogóle nie jest w stanie rozmawiać z ludźmi i nie umie czytać, czyli nigdy myśli normalnie i psychiatryczne żydy robią mu groźne ataki do drugich osób, aby od czasu do czasu takim osobą stosować przymus psychiatryczny, widocznie bardziej zabijając taką osobę w kosmosie to muszą mieć ją u siebie i pod kontrolą.

Stałym obyczajem psychiatrów jest aby komuś zrobić groźne ataki, skoro ktoś nie chce brać niepotrzebnych nie leków, które i tak nic jemu dają, bo inaczej by się sam wyzwolił z psychiatrii i nie branie leków normalnie by go uzdrowiło i pozwoliło lepiej żyć.
Dlatego odstawienie leków jest w paru dniach do tygodnia czasu od razu groźnym atakiem napadów psychiatrycznych żydów, bo inaczej od samego początku nic by psychiatrzy mieli z tego kogoś zabijania, bo ich normalnie ktoś nie che znać, skoro nie bierze nie leków i się lepiej czuje i w ten sposób automatycznie sam by się wyzwolił spod psychiatrii, która nic daje, e tylko zbrodnię na ludziach.

W moim przypadku ja wydałem polską władzę całego zła Wszechświata i władza głupim Kaczyńskim -zabójcą genetyki jak moja i jego rodzinnym też takim Robertem Wojciechowskim robią mi bezprawne i lewe rządowe wyroki i to na przekór wszystkiego, w wyniku tego wszyscy opisują mnie poświadczając nieprawdę (za co normalnie grozi więzienie) i w ten sposób robiąc mnie w papierach człowieka nie normalnego i groźnego dla drugich osób i niezaradnego, co jedno z drugim by się znosiło, bo jak niezaradny może być groźny -widoczne ktoś taki co sam w takiej osobie siedzi to tą taką osobą drugim zagraża, śmiechu bez]czka! i coś co przypomina film:Avatar.
Zatem aby psychiatria nic miała wspólnego z człowiekiem to wystarcza że jest normalny, ale zawsze dodają do takich przymusu psychiatrycznego że są jako nienormalni i jako jedyny warunek przymusu w ten sposób groźni dla drugich osób.
Czyli nie normalny i nie groźny dla drugich osób niema przymusu psychiatrycznego, jeśli sam lub rodzina się na to nie zgadza.

Zatem na tym forum przedstawiłem sytuację że to władza, połączona z rządem i psychiatrią chcą mnie za nic zabić i to osobę nie NASA na zawsze, czyli nie kosmitę, którą nie dotyczą wszelkie wyroki żydzie i psychiatryczne -bo w całym Wszechświecie tak było i jest zapisane!, bo takie jest prawo!, bo to ludziom się nie robi.
Zatem Polska jest władzą kretynów kryminalnych całego zła Wszechświata i Niemcy mówiąc ogólnie o Polakach, że są polskimi bandyckimi świniami i złodziejami, to zawsze mieli rację i tylko młodzi ludzie tego nie rozumieją i rozumieją, jeśli to przez taką władzę wszystko jest strasznie zabijane!.
**** **** ****
Kiedyś pisałem, że za zbrodnie psychiatryczne ciemnych mocy w kosmosie i dodatkowe robienie cierpień i zabijanie ludziom głów, co jest równoznaczne z więcej jak z morderstwem, odpowiedzialne jest ministerstwo zdrowia i ministerstwo sprawiedliwości, największych zbrodni psychiatrycznych jakie tylko można ludziom zrobić i dlatego aby ich rodziny były tak zabijane, jak to źle robią ludziom i na pewno w ten sposób ich rodziny nie mogą mieć z tego ciemnej mocy z zabijania ludzi.

Dodatkowym dowodem w tej sprawie jest to że nie było leków na głowę i niema i nie są to lekarze ale zawsze tylko zabójcy ludzi, którzy zrobili sobie dodatkowy przepis, aby zabijać ludzi i tych co nie są groźni dla drugich osób, czyli w ten sposób mogą sobie wszystkich ludzi zabijać i opierają się na tym że jeśli ktoś sobie nie radzi w życiu i ma wpisane nie choroby psychiczne (bo głowy są tylko programami komputerowymi, które normalnie same się nie zmieniają i nie chorują i jedynie mają związek z zabiciem ludziom nerwów w głowie i wtedy jest tylko utrudnione myślenie, a nie choroba psychiczna) to podlega przymusowi leczenia psychiatrycznego -śmieszne czyli tylko zabijaniu i może to rokować poprawę jego zdrowia -może pokarzą nagrody Nobla że są takie chemikalia że leczą głowę -no gdzie są dowody na takie cudo, aby twierdzić że psychiatria leczy? -zatem to są tylko mordercy ludzi, co wpisują sobie co chcą i jedyne ich leczenie, to pokazanie ludziom aby się im oddali na zabijanie, to czasem ich tyle nie muszą zabijać i wtedy mądrzy jak profesorzy pokazują jak ich nie leki leczą ludzi -żałosne jak zabijają ludziom głowy i robią im pranie mózgów!, aby takie coś tak wielce kryminalnie ciągle jak maszynka do mięsa w rzeźni bezkarnie zabijało ludzi na większą rzeź jak drugie piekło na ziemi!.

Wystarczy wpisać sądem i psychiatrami głupoty że ktoś normalny ma schorzenia psychiczne i jest niezaradny życiowo, bo np ma zadłużone i nie zadłużone mieszkanie i jest załatwiony, zabity na głowę na pogłowie psychiatryczne w pierwszym kontakcie psychiatrycznego przymusu!.
Jeśli ktoś jak ja mieszka sam i opłacam swoje mieszkanie i mieszkanie mojego brata, który jest za granicą i rodzinne mieszkanie jest tylko zapisane na moją osobę i je opłacam ściśle z wskazówkami mojego brata, to nie obchodzi to sąd i prawnie bezprawnego opiekuna Marek Serafini, byle wpisać nieprawdę i z tego na założeniu zrobić tabu sprawy niezaradności życiowej i analogicznie nie zaradny i w innych sprawach życiowych -śmieszne jak zbierają swoje śmiecie i poświadczenia nieprawdy, aby kogoś zdrowego i normalnego zabijać -jest to dowodem że aby kogoś zdrowego zabić, to w takim sądzie są same głupoty zabójców ludzi! i nic ruszy taką sędzię ciągłą zabijaczkę ludzi, ale aby ona i jej rodzina nie inaczej była zabijana! i nic miała z zabijania ludzi.

To nie jest Unia Europejska, ale też skurwysyny i taka instytucja też nie istnieje jeśli niema coś z zabijania ludzi i też aby ich rodziny były tak zabijane jakie są nimi zatwierdzone nie przepisy psychiatryczne, jeśli nie usuną tych przepisów przymusu psychiatrycznego do osób co nie są groźni dla drugich osób, czy są normalni czy nie!.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/26 04:09 #414610

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli w Polsce jest nowe prawo i seryjnych zabójców ludzi traktuje się jako nienormalnych, mimo że poza tym są normalni, bo tylko lubią zabijać to jeszcze nic takiego.
Ale jeśli na tą listę wciągnie się i innych seryjnych zabójców ludzi to wtedy i psychiatrzy podlegają domowi wariata, ale kim zarządzanym?, jak sami tylko zabijają i też w kosmosie i wtedy i żydy kosmity są też nienormalni i koniec świata jest gotowy, czyli Kus aby łatwo karać ludzi nieświadomie łatwo może doprowadzić do końca świata, bo wszyscy dorośli modlący się na Watykan i mający obce genetyki do zabijania są nienormalni! -jest to coś w rodzaju ciągłej sprzeczności, tego jak jest w nowym prawie wpisane, bo wszystko jest nienormalne!.
Zatem czy Adolf Hitler wobec nowego prawa jest nienormalny?, skoro wykonywał wyrok na Polskę i jej władzę?. Ciekawe bo sam wyrok na Polskę i nawet na samych żydów, że to też przez nich ludzie są od nowa zabijani, na każdy nowy Wszechświat jest nawet jakimś wyrokiem, ale kto zabija dzieci i che zdobyć cały świat?

Grzech pierworodny jest największym grzechem w kosmosie, bo nie wolno jest rodzić dzieci, na zabijanie władzą w kosmosie! i normalna świadomość dawno nie dopuściłaby do rozrodu i dlatego seks Kusowej jest tylko głupotą dla wszystkich ludzi.
Wobec nowego prawa tylko ludzie nie kosmity, nie NASA na zawsze i dzieci są normalni i nie może ich być, bo kosmos jest dla głupich i nienormalnych!, bo życia normalnie w ogóle niema!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/29 12:08 #414752

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
emboy, czy rzeczywiście człowiek 'guru' nawet prawie nie musi pisać i wystarczy że pokaże ładne zdjęcie na tle rozwolnienia lub gówna, jako tło świata co teraz jest i rzeczywiście jest wymowne, a dla tych co nie muszą rozmyślać, jakże ładne tło.




Możliwe że w rządzie coś się złego działo i dzieje i ten obrazek jak dla 'gru' jest nawet za pstry w szczegóły.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Re: Coś co jest ze mną związane 2014/01/29 23:18 #414781

Jakiej słuchasz muzyki? Jakiej lubisz słuchać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/30 03:05 #414784

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
almagra, cała psychiatria z sądownictwem opiera się, kierując ludzi na przymus leczenia psychiatrycznego, że stosuje leczenie, i jak wszyscy widzą są to tylko leki psychotropowe, których rola nikomu jest znana i ktoś by normalny powiedział, że nie wierzy że jedne i podobne chemikalia uzdrawiają ludziom głowy i sam sąd w przepisach w to nie wierzy, mówiąc że skierowanie na leczenie tylko może komuś pomóc, ale niema pewności że pomoże.

Dlatego aby takie chemikalia psychotropowe leczyły głowę toby musiał w tych chemikaliach siedzieć sam bóg i to robić, bo inaczej takie zabójcy ludzi psychiatry same by sobie te leki brały i też władza, aby mieć lepszą głowę, zatem nie wolno jest psychiatrii zabijać ludzi, co nie są groźni dla drugich osób, bo to nie jest leczenie, ale zabijanie, bo nie było i niema leków na głowę i cały ten dom wariata to jest właściwie tylko zabijanie dla swoich korzyści tych co są psychiatrami groźni dla drugich osób i mają nimi robione takie napady, poprzez ich więzienie, bo rodzina takiego nie upilnowała i maił atak, który widzą drugie osoby i się boją takiej nienormalnej osoby.

Zatem udowodniłem że leki psychotropowe nic mają wspólnego z leczeniem, ale tylko poprzez nie zabijają ludzi, bo działają jakby ktoś był chory i przez to spokojny i czy dla tak pobudzonych nerwowo nie mają normalnych świeckich leków uspokajających, a nie groźne nie leki psychotropowe, którymi pieprzą tylko wariatów, bo kto inny w takich ośrodkach być nie może! -bo niema sądowego leczenia psychiatrycznego i nie było, a tylko uwięzienie i pieprzenie i zabijanie, na ciemną moc kosmosu -zatem sądy psychiatryczne i psychiatria to są rzeczy jak zabójcy ludzi, których jest łatwo logicznie wydać, jako tylko zabójców ludzi.

Psychiatrzy zabijając zawsze w pierwszej kolejności są oszustami, a potem zabójcami ludzi i zawsze piszą tylko ogólniki i prawie zawsze zmyślają że to są choroby co się tylko pogłębiają i jeśli ich się ciągnie za język co to za głupoty wpisują i co one znaczą i jakie na to są dowody, to okaże się że są to ich własne głupoty zabójców i takie same takich psychiatrycznych sądów.
Chyba almagra ma jakąś inteligencję i nie będzie wspólnie robił ludziom prania mózgu i nie myśli inaczej jak ja piszę, bo prawda jest tylko prawdą.

Druga sprawa, w mojej sytuacji ludzie wiedzą że jestem normalny, bez schorzeń psychicznych
(nawet takich niema, a jedynie może być trwał uszkodzenie głowy lub pieprznie komuś jego komputerowych programów głowy, poprzez drugie osoby i niedozwolony jest sposób jak w filmie Avatar)
na dodatek jestem osobą nie NASA na zawsze i dlatego nie mogę mieć wyroków żydzich i takich psychiatrycznych, zatem nawet nie wolno takim osobą i dzieciom nic złego robić, nawet nie mogą tym osobą wylatywać włosy na głowie, bo nigdy same ludziom nie wylatują, aby byli łysi, zatem karzą się sami na sobie jedynie kosmici!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/31 16:12 #414817

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Na lekcji historii w LO nauczycielka m owiła o osobie Makaveli, czyli o władzy która popełnia przestępstwo na ludziach, aby osiągnąć swój cel i tak naprawdę, w swoim sekrecie, nie ważne jaki cel.
Mówiła też o ludziach co mają jakąś inteligencję i nie pracują i mają czas na myślenie i są bardzo groźni, dla każdej władzy. Zatem zaznaczyła że każda władza nie czysto rządzi i zawsze jest coś co myślącemu można wydać i mało tego, jeśli tacy ludzie umieją gromadzić pieniądze to potem zazwyczaj zagrażają władzy i sami chcą rządzić -ale gdyby Kusków nie było!.

Nawet mi w głowie powiedziała na lekcji historii, czy pomogę dla ludzi skompromitować osobę Wojciechowskiego z którym siedzę w jednej ławce?
Dlatego przeprosiłem uczniów i wstałem i powiedziałem to co kiedyś o Wojciechowskim wiedziałem i powiedziałem do tematu lekcji że to on był Lordem Bezbożnym (ale nie powiedziałem że jego rodziny Kaczyński też był z nim w tym czasie), Herodem, Drakulą, wiecznym wilkołakiem w dolinie chińskiej, oszustem i złodziejem i historyczka pogratulowała jemu takich postaci historycznych, potem mnie zabił i zniknąłem i w komputerze milicja do niego strzelała i ja strzelałem z broni milicjanta i nas zabił i na koniec z wyroku ja go zabiłem i z pistoletem policjanta w dłoni zrobiłem się na lekcji historii i to tak wyglądało i skutkiem tego wszystkiego Wojciechowskiego wyrzucili ze szkoły i potem po lekcjach zaczaił się na mnie aby mnie zabić, ale zlekceważyłem i wyśmiałem jego i odszedłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/01/31 22:23 #414830

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No to piękniej mną nie mogły wyjść sprawy związane z zabijaniem psychiatrią normalnych ludzi, i w taki sposób jak 'szydło z worka'.

Wynika wniosek skąd się biorą w ogóle choroby, skro dosłownie wszystko to są programy komputerowe i jaka siła rodziny Kus z jej pomocnikami robi na silę wszystko zło w całym Wszechświecie? oj robi to tylko chłopska wola zabijania i ogłupiania, aby zrobionych ludzi bez wartości mogli jak nic zabijać, bo sami służąc do zabijania są tylko durniami i kretynami do zabijania i przez to robienia ciemnej mocy, bo błahostka, bo ludzie się tylko do nich modlą.

Skoro niema i nie było leków na głowę i sąd gdybaniem, że może im to nie leczenie nie lekami pomoże, chce zamknąć-uwięzić ludzi nie groźnych dla drugich i na siłę podawać im nie leki i nie zastrzyki i od razu zabić w pierwszym kontakcie szpitalnym głowę na połowie psychiatryczne, to rzeczywiście potrzeba odważnych kretynów zabójców ludzi i też takich z ministerstwem zdrowia i ministerstwem spraw wewnętrznych, że się nie boją wyroków, aby sami i ich rodziny były zabijane, jak oni na siłę to robią ludziom.

Czyli niewinni ludzie traktowani są prawem unijnym jako niewolnicy państwa dla robienie z nich ciemnej mocy kosmosu dla własnych korzyści, bo skoro dla drugich osób są nie groźni to rzeczywiście niema za co ich więzić, bo państwo nie może zrobić sobie własności-niewolnika z niewinnego człowieka, zatem i unia dodatkowo nic ma z zabijania ludzi i ich rodziny, jeśli nie wycofają przepisu zabijania psychiatrią ludzi nie groźnych dla drugich osób, a napady powinny być sprawdzone i jeśli to robią żydy psychiatryczne, to ludzie mają prawo do wysokiego odszkodowania i wyniku prawa prawie nikogo można wziąć na psychiatrię, czyli biznes zabijania państwem i władzą jest złym i niemożliwym biznesem!.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2014/02/01 00:52 #414839

Wrzuciłem to do Shoutboksa, ale wklejam też tutaj, żebyś miał to w razie czego pod ręką:

Przeczytałem kilka Twoich wpisów i uważam, że powinieneś przekleić cały ten strumień świadomości hurtem do edytora i wydać w ramach samopublikacji. Daj znać, jak wydasz wersję na Kindle'a, to sobie kupię, bo lubię purenonsens, ale taki prawdziwy, a nie marną podróbę w wydaniu polskich polityków z wierchuszki (wszystkie partie).

***

Nie poddawaj się. Myśl o myśleniu. Cały świat jest w głowie – reszta się nie liczy.

Pozdrawiam Cię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator