HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Coś co jest ze mną związane 2015/07/14 03:29 #425544

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie jeden raz pisałem o Smoleńsku, bo jakoś i byłem świadkiem wydarzeń i wiem co do mnie mówił Kaczyński: komentował to co się stanie i co się zaraz stało, ale też 'jak na samolocie' był i Wojciechowski Robert i wiem co do nich powiedział, że jest swój.
Ja byłem przekonany że ten wyrok na Kaczyńskiego zrobi Wojciechowski, tym bardziej, że tydzień przed Smoleńskiem słyszałem od Kowal, że wkrótce Kaczyński musi zginąć, bo się ona na tym zna i potem dodał: w razie czego nie nazywam się Wojciechowski ale Stawros.
Wiadomo, że z wyroku zatapia i strąca statki Wojciechowski, ale jeszcze wtedy nie wiedziałem, że jest rodziną Kaczyńskiego.
Mimo że Wojciechowski jest rodziną Kaczyńskiego to i tak wyrok mógł wykonać Wojciechowski Robert, po prostu jest to i tak wielce prawdopodobne.
Kaczyński wierci dziurę w niekończącym się śledztwie, bo zależy jemu nabzdurać z Wojciechowskim, aby mnie za nic zabijać, oraz aby zniszczyć siły robiące-wpisujące wyroki, czyli aby móc całkiem bezkarnie zabijać ludzi.

W wyniku ich krętactw załączyli Kusowej policję i prokuraturę i sądy psychiatryczne Stalowej Woli i mnie na siłę całkowicie bezkarnie zabijają.
**** ****
Jeden Kaczyński z wyrokiem w Smoleńsku (za zabijanie ludzi, z swoim Robertem Wojciechowskim ze Stalowej Woli) i tym bardziej drugi Kaczyński prawnie nie mógł dostać się do rządu, a co dopiero mówić o jakiś immunitetach, bo to są rodziny wszystko zabójców i wszystkożerców.
Przecież Wojciechowski przez całą historię nauczał władzę: władza nic by miła ale to w ogóle nic, gdyby nie zabijała ludzi -rzeczywiście każda władza zabija aby mieć swoje tyłki w kosmosie i każe państwo i królestwo siedzi z zabijania ludzi jak na gównie polskiej władzy Kus rodziny i ich cepów i jak na swoim własnym gównie władzy wspólnego zabijania.
Zatem obrazem władzy zabójców ludzi są wszystkie państwa: Watykan, Francja, Hiszpania, Włochy, Ameryka i tak dalej, aż dotrzemy może do jednego biednego państwa, które niema środków lub nie bawi się w ciemne moce w zabijanie psychiatrami ludzi, ale miło choć jedne lub trochę więcej takich państw wymienić -jeśli po takich naukach Wojciechowskiego i Kaczyńskiego w ogóle takie państwa istnieją.
Wszystkie istoty mają programy komputerowe swoich głów i organizmy są tylko samymi programami komputerowymi, to Kus ingeruje w te nie swoje programy życia i co chce pieprzy i się pod tym podpisuje i ma do tego wielu żydów, czyli jej dziełem są w całym Wszechświecie choroby-zgony, wypadki i tak dalej.

Psychiatria ciemnych mocy kosmosu jest dla tych co udają głupich i chcą mieć pieniądze, oraz są to ofiary, których rodziny dla wygody pozbywają się ofiary napadnięte i eksploatowane żydami psychiatrycznymi i oddają je do domu wariata, ale w wypadku dzieci z wyroku źle urodzonymi to nawet rodzina, od polskiej władzy, nie uzyska odszkodowania, ani też w takim przypadku jak psychiatryczny żyd źle obcuje w ofierze zdrowym dziecku i z braku wiedzy rodzina dodatkowo oddaje takie swoje dziecko tym co go zabijają, czyli na psychiatrię.
Psychiatrii na siłę i całkowicie bezkarnie nie wolno jest kogoś zabijać, jeśli jest normalny i że tylko rodzina i sądy psychiatryczne z osobami z rządu dla swoich korzyści chcą bezkarnie zabijać, tym bardziej jeśli osoba jest nie NASA na zawsze lub ofiarami są dzieci i młodzi.

Oj ma ma godnie każda władza swój tyłek w kosmosie z zabijania dzieci i ludzi, aż jest ich bezpośrednio widać w polskim rządzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/07/16 07:08 #425580

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak myślicie, jakie prawa mają ludzie tacy jak ja? w moim przypadku prześladowania mnie polską i amerykańską władzą 30lat czasu dzień i noc, ciągle eksploatując mi zdrowie to prawnie jest jakieś odszkodowanie i jednorazowo dożywotnie, bo jestem w wieku 58lat i dużo zdrowia mi zabrali i nie mogę mieszkać w Polsce i w USA i jednorazowe odszkodowanie powinno tyle wynieść, abym mógł żyć z procentu za granicą -bo takie są prawa ludzi i w Strasburgu normalnie byłby na taką władzę taki wyrok.

Pomyślcie jak władza mnie prześladuje i co można bezpośrednio udowodnić i bez krętactw władzy, bo dowody są moim banku, na moim koncie bankowym.
Po prostu prawnie bezprawny opiekun sądowy oszust i zabijaka Marek Serafini z MOPS Stalowa Wola z przekazu pocztowego osobiście wpłaca moje częściowe świadczenia pieniężne z ZUS na moje konto, które jest zależne od jego decyzji czy mogę wybrać z niego pieniądze, a ja z nim nic mam wspólnego i dlatego od czerwca 2014 roku na koncie jest nie wybrane ponad 30000zł.
Zatem Serafini wpłacając na moje konto dwie nie pełne wpłaty, jako jedna pełna to musiał następne wypłaty do tygodnia czasu zwrócić do ZUS i tego nie zrobił, wiedząc że ja tych pieniędzy nie wybieram i nie są przeze mnie wykorzystane, zatem ZUS i prokuratura popełnia przestępstwo i też Serafini, bo w wypadku mojej osoby nie stosują prawa jakie jest przyjęte i do tej pory moje świadczenia z ZUS nie są wstrzymane i to wszystko w banku jest udokumentowane.
Ciekawa sprawa, ja w banku się nie zgodziłem aby Serafini wpisał się na moje konto i nic takiego podpisałem, ale mimo wszystko jest wpisany na moim koncie bankowym jako pierwsza osoba.
Ciekawym jest też fakt że Serafini w ogóle sam nie może założyć mi konta bankowego i wpisał się sam na moje konto bankowe, które prawnie jest nim zniszczone, bo wiele lat temu nie miałem prawa do założenia tego konta i to konto jest do zamknięcia i aż do teraz bank tego nie zrobił.
To może was wszystkich zaciekawić: Serafini w banku złamał prawo bankowe z pracownikiem banku!, bo nigdy taka osoba jak on może komuś założyć konto bankowe, bez zgody tej osoby i nie jest ważne czy ta osoba ma głowę czy jej niema, bo i tak musi wyrazić zgodę że tego chce i inaczej tego konta nie można założyć.
Ale Serafini to jest oszust i zabójca sądowy i powiedział pracownikowi banku nieprawdę,że: w takim przypadku piszę się ' nie zna się i zamiast mnie podpisuje się pracownik banku i to moim imieniem i nazwiskiem i jeśli do tego doszło to jest inny charakter pisma z dodatkową bezprawną w banku uwagą.
. Czyli jeśli pracownik banku posłuchał oszusta Serafini to nie inaczej to wyglądało: tak się w sądzie robi i pisze: nie zna się i pracownik podpisuje się nie swoim imieniem i nazwiskiem –ale w banku tak się robi?!. Możliwe, że pracownik banku usłyszał lub widział coś więcej, ale to nie mogło dotyczyć mojej osoby nie NASA an zawsze, bo ja nie mam i nie mogę mieć żadnych wyroków -nawet takich jak to robił Marek Serafini w sądzie za pomocą lewych rządowych papierów i sam z wyroku nagle dostał pełną schizofrenię i nie był w stanie odpowiadać sędziemu na proste pytania: Tak lub Nie.

Zatem wszystko jest źle i popieprzone polską władzą i też takim kryminalnym sądem i jego składem, bo się wmieszali bezprawnie swoim sądowym oszustem zabijaką Serafini, aby nie dać mi zamknąć konto i wybrać pieniądze, bo nigdy na tym moim koncie były wpłaty świadczeń pieniężnych z ZUS i sam Sreafini mi powiedział że niepotrzebnie wmieszał się na konto bankowe mojego brata i straciłem na nim pełnomocnictwo i też nie musiał się mieszać do mojego konta bankowego, bo tam nie było moich wpłat z ZUS i kretyn mnie przeprosił.
To jak skład sędziowski może się mieszać do mojego konta na jego zamknięcie i nic mającego wspólnego z wpłatami z ZUS.
Wyczuwa się tu nienormalność mafijną i banku i sądu i wszyscy robią przestępstwa.

Zobaczcie na czym polega durnota i kretynizm każdej władzy, prześladującej ludzi nie NASA na zawsze i dzieci, po porostu całe zło to są tylko robione ludziom wyroki i jeśli mi władza zabiera zdrowie i wpisuje lewe rządowe wyroki to prawnie mnie one nie dotyczą i automatycznie mam prawo do wysokiego odszkodowania i tak jest w całym Wszechświecie, bo żydy nic by innego robiły jak tylko w różny sposób wykorzystywały ludzi.
Sprawa dzieci jest taka sama, bo dzieci nie mogą mieć żydzich wyroków władzy ciemnych mocy kosmosu i jeśli do zdrowego dziecka wejdzie żyd i w nim źle obcuje, dla psychiatrycznego biznesu, to nawet dzieci z NASA przedszkola od razu wiedzą że to jest tylko bezprawna zbrodnia na takich dzieciach i mało tego jak są rodzice głupie lub nie świadome, oddając swoje dzieci psychiatrycznemu biznesowi zabijania ludzi na ciemne moce kosmosu, co sami dziecko zabijają, a tym bardziej nie leczą ale tylko więcej zabijają na pogłowie psychiatryczne, bo psychiatria tylko oszukuje i zabija.

Psychiatrzy to nie są dobre wujki, że uniewinniają ludzi, pisząc że ktoś popełnił przestępstwo bo był wtedy niepoczytalny, bo to robią dla siebie samych aby w ogóle mieć biznes ciemnych mocy, bo kto jest przestępcą to z zabijania takich osób wcześniej lub później moc się cofa, czyli złoczyńców muszą najpierw uniewinnić-oczyścić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/07/16 21:23 #425587

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Skoro jesteście pewni, że to co piszę jest prawdą, to napiszę jak psychiatrią zabijają normalnych ludzi:
aby to w ogóle było możliwe, to z jakiś powodów musiało być wspólne uzgodnienie z rodziną aby ktoś z rodziny pierwszy raz poszedł na wizytę do psychiatry i skoro psychiatra założyła komuś kartotekę i nie ważne czy jest zdrowy czy nie, to dalsze zabijanie psychiatrią dzieje się żydami psychiatrycznymi w sposób automatyczny i do tego obcują w takich ludziach żydy psychiatryczne, ale zapłonem jest nadal jak nie rodzina, co sama kieruje kogoś z rodziny do psychiatry i to z różnych powodów, a szczególnie dlatego, że obcujące żydy psychiatryczne przeszkadzają komuś żyć i ktoś się nie najlepiej czuje i w każdej chwili może być żydami powodem do zwolnienia z pracy.
Czyli pierwszy wpis u psychiatry i założenie kartoteki jest zapłonem do zabijania ludzi psychiatrią i analiza nie rodziny, czy wspólnie będą pieprzyć kogoś z rodziny, bo inaczej to jest też nie możliwe.

Całe oszustwo i zabijanie psychiatrią jest związane z ich nazewnictwem zabijania ludzi, jako niby że to jest choroba i że oni leczą a nie zabijają i dają nieleki, bo leków nie było i niema, ale są tylko NASA wyroki na głowy ludzi i ich psychiatryczne zabijanie na ciemne moce kosmosu.
Załącznikiem do zabijania są nieleki, jako dobrowolna współpraca z psychiatrami i nie ważne jest, że kogoś zabijają, dlatego sędzia dając opiekuna ubezwłasnowolnionemu, zawsze potem domaga się od opiekuna aby kogoś skierować na nieleczenie i aby brał nieleki i automatycznie robi to obcy opiekun, a ten z rodziny jest zmuszany sędzią.

Kolejnym bardzo ważnym załącznikiem zabijania ludzi psychiatrią są świadczenia pieniężne z ZUS i do tego stopnia to jest dla psychiatrii ważne, że kto nie che poddać się badaniom psychiatrycznym i automatycznie nie może mieć świadczeń pieniężnych z ZUS
jest rodziną całkowicie ubezwłasnowolniony, mimo że jest normalny i zaradny życiowo.
Potem dalsze sądy psychiatryczne wyglądają inaczej i na całkowite ubezwłasnowolnienie liczy się tylko czy ktoś jest samodzielnie zaradny co do podstawowych potrzeb życiowych.
Ale tutaj dzieją się różne cuda: sąd z opiekunem zmyśla głupoty, czyli nieprawdę aby nie można komuś znieść całkowitego ubezwłasnowolnienia i jak to robią, np.: Serafini zna się z Kułaczem ordynatorem ośrodka psychiatrycznego w szpitalu Stalowa Wola i mieszka w odległości od niego kilkadziesiąt metrów i przy kawce Serafini z Kułaczem pisze same głupoty, aby komuś nie można było znieść całkowite ubezwłasnowolnienie.
Zatem mimo że mówiłem sędziemu i Serafini o moim mieszkaniu, że jest rodzinne, mimo że jest na mnie zapisane i było opłacane RORem przez bank moim bratem, a ja opłacam brata mieszkanie, na którym mieszkam, to Sreafini i sąd nie musi tego słuchać i Serafini z Kułaczem napisał bzdury, że: zadłużyłem mieszkanie i nie umię dbać o swoje zdrowie (a kto wygrał w USA bieg na 10km jak nie ja?), nie umię gospodarować pieniędzmi i analogicznie do innych spraw życiowych jestem niezaradny i dlatego potrzymali w sądzie moje całkowite ubezwłasnowolnienie.
Na to wyszło że Serafini pracuje kilkanaście metrów od MZB i sam wpłaca mojemu bratu opłaty mieszkaniowe na rodzinne moje mieszkanie, a ja opłacam mieszkanie mojego brata tam gdzie mieszkam i jest to oczywiste i tak było i tak jest.
Ale jestem niezaradny życiowo! że Serafini z przekazu pocztowego sam musi moimi świadczeniami z ZUS opłacać mojemu bratu rodzinne mieszkanie! -ciekawą współpracę sobie wybrał, tym bardziej, że rodzinne mieszkanie w ogóle nie jest zadłużone, bo 10-10-2010rok zarządca wspólnoty Marek Skiba przegrał w sądzie i MZB wyrzuciło rozliczenia za CO, a teraz w sądzie ukryli byłą sprawę sądową i bez rozliczeń podali mnie do sądu, aby płacić ogólne sumy za CO, co już wcześniej w sądzie przegrali.
Zatem posługując się oszustwem i mimo udokumentowanego oszustwa przegrałem sprawę o zniesienie całkowitego ubezwłasnowolnienia i zawsze się tak dzieje, skoro ktoś jest normalnie zdrowy i potem jest za późno, bo psychiatrzy z sądem wpisują dalsze zabijanie i co chcą i potem tylko władza może podać sąd do sądu aby coś zmienić, bo wyrok zabijania ludzi jest ostateczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/07/19 21:26 #425616

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie tylko w 1984roku wygrałem w USA zbiorowy bieg na 10km, ale też i inne sprawy są ze mną związane, jakoby Kułaczem i Serafini nie umiem dbać o swoje zdrowie, a zadłużenie mieszkania nie jest jego zadłużeniem, bo w sądzie wygrałem i wyrzucili rozliczenia za CO i nie mogli ponownie mnie podać do sądu i to bez rozliczeń, bo je wyrzucili, czyli w sądzie podtrzymali ubezwłasnowolnienie na oszustwie, że zadłużyłem rodzinne mieszkanie opłacane moim bratem przez ROR i ten dureń Serafini pomaga mojemu bratu opłacać mieszkanie rodzinne, a ja opłacam brata mieszkanie, na którym mieszkam i może dlatego ubezwłasnowolnią mojego brata, że niby zadłużył mieszkanie? :

Ja Wam odstawię politykę: dwukrotnie w powtórkach w czasie polskie dzieci z domu dziecka w towarzystwie opiekuna odebrały nagrodę Nobla, za metody samo-zdrowienia i młodnienia za pomocą sposobu zdrowego jedzenia i rożne metody towarzyszące zdrowieniu, na podstawie też moich doświadczeń i własnych stosowania moich metod, które i na tym forum dawno opisałem.
Drugim razem powiedziałem im aby tak zrobili że po odebraniu walizki pieniędzy od razu się śpieszyły na lotnisko i mówiły, że nie mają czasu i tak wyglądało, bo to jest świat dorosłych bandytów i poruszyły nie mały problem i aby nic mi się złego stało od razu wracały do domu.
Po prostu pierwszym razem po odebraniu nagrody Nobla, czyli walizki pieniędzy, dzieci od razu zostały jakoś zabite i to było widać. Kto je sobie jakoś zabił? Kus, żyd Kus, czy Wojciechowski Kaczyńskiego?

Fakty są prawdziwe, ale czy potem inne dzieci z innego państwa to też zrobiły to tego nie wiem, powtórki w czasie powtórkami, ale tak było.

Zatem mamy politykę: nie wolno jest pokazywać metody samo-leczenia i młodnienia, bo i starsi się wyleczą i tą cenę płacą dzieci, np. chore na raka i ich rodziny nic wiedzą. Kusowej władza w całym świecie i Wszechświecie pilnuje-cenzuruje i przemysł medyczny też ma swoją biznesową cenzurę -owszem wstrętna jest polityka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/08/01 23:38 #425774

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Trochę się śpieszę i nie jednokrotnie podaję podobne informacje, ale lepiej zdążyć jak nie.

Nie ma co się dziwić, skoro rodziną Kusowej był Adolf Hitler i ona starsza była Hitlera 'Si Haj' -ciekawe jak wysoko siedzi, hi hi hi!
Zatem rodzina Kus: Merkel i Kaczyński nie została od razu, jak kiedyś w powtórkach było, odsunięta od władzy i są tego owoce, głupiej współpracy polskiej władzy całego zła Wszechświata, wciągającej wspólnymi korzyściami, inne państwa swojej rodzinnej i mafijnej władzy.

Kto jest jasnowidzem i co z tego wyniknie? -zawsze gów..o, bo każda władza to taka była i jest i tylko na zbrodni mają się w kosmosie, bo nic było i nic jest za darmo.

Skoro opieprzam tą władzę to dla przykładu podam Watykan, głupiej propagandy Kusego: jest to jak każda chłopska władza w kosmosie z zabijania ludzi, wykorzystująca osobę Jezusa Chrystusa jako dziecięcego boga, który od dawna nie musiał istnieć, bo był zabijany i robiony tą Kus władzą i wykorzystywany i na dodatek niema w tym wszystkim boga ale tylko: nic jest za darmo, czyli sama zbrodnia.

Czym są dodatki tej władzy? jakieś szatany, niby kosmity, jakieś ludzie nie normalni i opętani tą Kus władzą i na dodatek jakieś zrobione kryminogenne i seksualisty i jest to nic innego jak Kusowej kreowany dom wariata, z jej takimi psychiatrami i propagandą zabijania dzieci i ludzi i wszystko to istnieje i działa z zabijania na ciemną moc kosmosu .

Zatem sami robią szatanów i psychiatrycznych bandytów i nimi straszą, opętując dzieci i ludzi i każda jedna władza w innych państwach tak samo z nimi robi, bo jak mówi, Kaczyńskiego rodziny Wojciechowski: władza nic by miała, ale to kompletnie nic, gdyby nie zabijała dzieci i ludzi.
Merkel(rzeczywiście podobna do tej młodej za drugiej wojny światowej i jej podpadłem, bo jak mi powiedziała, kto jest dla niej niegłupi to i ona dla kogoś jest taka -oj biedni współcześni niemieccy politycy!), córka Adolfa Hitlera, to polskiej władzy wybór strachu przed wyrokami z całego Wszechświata i możliwość bratnia się z rodziną Kus w Niemczech i w tym siedzi dureń Kaczyński z Wojciechowskim, aby nic ich karało, za wspólne zbrodnie na ludziach -niby pierwszy stopień takiej władzy z wyroku w Smoleńsku został zabity.
Kaczyński i Wojciechowski to takie durnie-zabijaki Kusowej, co są tylko chorągiewką i jak zawieje to oni z wiatrem i co by się nie stało i sobie i ludziom zawsze to wytłumaczą.

Nie wydaje się Wam, że polityka zaczyna się robić podobna jak za Hitlera, tylko inaczej. Bo w polskim rządzie siedzi Kaczyński z swoim Robertem Wojciechowskim rodziny Kus i nawet prokurator generalny Polski(jak go nie wymienili) jest rodziny Kus i na dodatek nie wiadomo ile jeszcze osób takich jest w polskim rządzie.

Nie tak dawno był film dokumentalny o fotografie z hitlerowskich obozów i co on powiedział na taki polski rząd Kusowej Adolfem Hitlerem?: przeklina boga i swoich rodziców, że go urodzili.
Zatem i przeklinają Was własne dzieci i niemowlęta jak ta Kus władza ich zabija i je w nieskończoność.

Z ciekawości obejrzyjcie sobie film, w którym grałem w komputerze dziewczynkę, ropuchę większą od niej, osobę z oczami na dłoniach i nasistą niemieckim był mąż mojej siostry ciotecznej z okolic Leżajska, który jak na filmie StarTreka zapowiadali: chłop chciał aby powstał statek i tak się stało ... statek szukać nowe cywilizacje i wcześniej nie pokonany.
Co to jest rozszerzać polską władzę całego zła na obce państwa i na przykładzie Niemców ilu znajdzie takich zwolenników .
ww.cda.pl/video/10137518/Labirynt-fauna-...ne-2006-Napisy-PL-HD

**** **** ****
Ile polski rząd się wysilił, aby normalnie zdrowego człowieka w papierach zabić psychiatrią i mimo wyroku w Smoleńsku nadal zabijać genetykę jak moja i też mnie samego, aby nie było przeszkód bezkarnie zabijać wszystkich ludzi w Wszechświecie. Nawet wstrzymanie świadczeń pieniężnych z ZUS na moją osobę jest ich klęską, bo wtedy wszyscy nic z tego mają i dlatego w banku Pekao Stalowa Wola stosują nie bankowe przepisy, aby prawnie bezprawny opiekun Serafini z MOPS Stalowa Wola mógł własnoręcznie wpłacać świadczenia z ZUS, bezprawnie wpisując się na moje zniszczone nim konto bankowe, na którym nigdy wcześniej nie było moich świadczeń pieniężnych z ZUS i sam ZUS robi swoje solidarne żydzie przestępstwo, nie powołując ponad rok czasu Serafini do sądu, aby oddał z ZUS -u pieniądze, bo moje świadczenia z ZUS ciągle wpłaca jako nie wykorzystane i prawnie tylko będące własnością ZUS.

Zatem polski rząd pomija moje prawa, broniące mnie od psychiatrii, że: genetyka jak moja zabijana na wszystkie moce Wszechświatów nie może mieć robionych wyroków i każdych innych i tym bardziej, że w całym Wszechświecie tak jest, że nie NASA ludzie na zawsze nie mają każdych żydzich wyroków i też takich rządowych.
Dlatego ja całe swoje życie jestem normalny i polski rząd psychiatrycznym przymusem uwięzienia chce mnie na siłę zabić.

Nawet ostatnio słyszałem osobę, którą chyba przesłuchiwał prokurator, że jak jestem normalny to dla drugich mogę być niebezpieczny -skąd takie głupoty mówi komuś prokurator, bo psychiatria nic ma do NASA wyroków robionych czasem nie NASA osobami i tym bardziej nie głupimi!!! -wszystkie głupoty w komplecie są mówione i zapisywane w mojej sprawie, bo nic ma do tego psychiatria i mieć nie może.

Udowodnię parę rzeczy: będąc dzieckiem, w wieku przed szkołą, na wakacjach w Tarnawcu zrobiły się dzieci i dały mi odznakę od kapitana niemieckiego statku wojennego, aby jak jestem niegłupi mnie zabiło, bo nie muszę żyć, bo moja rodzina jest do mnie nie normalna i rzeczywiście tracąc przytomność i źle się czując przewróciłem się na ulicy, ale po mojej śmierci, rodzina mnie miała i ciotka mnie zadusiła, a jej syn (brat cioteczny) z tyłu do tego mnie przytrzymywał.
Następnym razem mówi do mnie drugi brat cioteczny, że kiedyś nie uwierzył, że byłem na Sparcie i przez to miał coś źle i chłopy inaczej ja na Sparcie sprawdzają dzieci, czy są zdrowe i niegłupie i wziął mnie za nogi i pionowo wpuścił do kilkumetrowej studni i tylko silne i nie głupie i silne dziecko, od razu wiedzące co i jak robić mogło się uratować i według niego jak jestem taki to mogę żyć.
Innym razem w Tarnawcu w 1984 roku ciotka wypowiedziała hasło, aby w jej domu wypadła z sufitu belka stropowa i ją przyśpieszyć, aby mnie zabiła i rzeczywiście patrzyłem jak ją komputer wysuwa i w ostatniej chwili ustąpiłem jak zaraz zleciała -ciotka podsumowała, że ja nie muszę żyć (bo byłem zdrowy na wieczne życie i prześladowany władzą/puls serca 38x/min), a worki diamentów jej będą.
Wcześniej najgroźniejsza dla dzieci i młodych ludzi psychiatra Żugaj, rodziny Bieleckiego boga Wszechświata założyła mi kartotekę, bo miałem wyjechać do USA i nie potrzebowałem iść do wojska i łapówkami-dolarami mój brat wszystko opłacał (nawet zrobił to komisji wojskowej, ale lekarzom się na to nie zgodziłem i dali bilet do górnictwa, bo i wojsko zabijało moją genetykę), nawet aby w Jarosławiu pomóc mi pojechać do wojska została zabita psychiatra, bo mi pomogła.
W Ameryce w 1984 roku zaszły nagle NASA zmiany i jedna głupota trucia się Amerykanów i polsko-amerykańska władza postanowiła na NASA zrobić mi stałe podpięcie i mnie torturować i zabijać, aby więcej nie stracić tego co się stało od marca 1984roku.
Zatem moja nie rodzina w USA to są Żydy i takie jak jest ta zabijacka władza, bo zwabiwszy mnie do szpitala szantażowali personel i policję i obiecali korzyści jako potem będą coś mieć z diamentów, jak pomogą mnie popieprzyć. Owszem przekazanie mnie do szpitala psychiatrycznego było na wymyślonej i zapisanej informacji, jako że ukradłem szpitalowi w ten sam dzień duży monitor szpitalny, który ileś tam miesięcy wcześniej ukradł młody Kusek, mówiąc, że będąc tak zdrowym jak ja jestem inaczej nigdy by mogli mnie popieprzyć w Ameryce. Nawet postawili mi klepsydrę z piaskiem, abym oddał im co niby im ukradłem.
W tym czasie mój brat zbiera psychiatryczne bzdury od polskich psychiatrów, Fog z instytutu of living w Hartford i od takiego samego zabijaki Kaweckiego z New Britain.
Potem w wrześniu 2005roku z własnej woli poddaję się na deportację, opuszczenia USA na zawsze, bo mnie tam pi peszyli-torturowali i Emigrejszyn che zaświadczenie, czy samodzielnie mogę jechać do Polski, bo w papierach rodzina z polskimi psychiatrami nasrała psychiatryczne głupoty oddania mnie na psychiatrię do jakiejś ‘returni’ -więcej nic miałem wspólnego z psychiatrią, bo w ogóle mieć nie mogłem i to była wina władzy i tak zabitej do tego nierodziny.
Nawet przed wyjazdem do Polski w październiku 2005rku, będąc w szpitalu psychiatrycznym w pokoju psychiatrów zrobiła się z Polski (jak na łopacie) psychiatra Żugaj i za niematką wypowiedziała hasło: aby taka była jak te papiery podpisuje, ale co to były za papiery: aby można było mnie zabijać ile razy się chce i jak się chce, aby nie można mnie było uwolnić, aby trzymać mnie w izolatce, aby nikt mnie mógł odwiedzić.
No to teraz jesteśmy w Polsce w 1996 roku kiedy mój brat mnie ubezwłasnowolnia całkowicie i jedynie tylko za to, że nie chce podać się psychiatrii i według niego bez badań psychiatrycznych nie mógłbym brać pieniędzy z ZUS i co z tego? bo i tak niema i nie miał prawa z władzą mieszać się do moich spraw, mając na papierze same bzdury zabójców ludzi z USA.
Dlatego kładzie na stół sędziowski swoje głupoty-papiery z USA i wkłada do nich jak zwykle łapówkę-dolary, którą lubi sędzia bo je lubi, mówiąc do niego: w sądzie tego się nie robi i jak chce może znieść wniosek o całkowite ubezwłasnowolnienie, ale mimo zapisania łapówki-dolarów przystaje do jego wniosku, blefując: jak mógł dopuścić w taki stanie zdrowia doprowadzić mnie do sądu, nie stosując wcześniej leczyć mnie. Zatem popatrzyła w papiery mojego brata i za pięć minut czasu zamyka posiedzenie czytając mi wyrok i w tym czasie przerywam sędziemu i mówię to nie jest sąd i wychodzę z sądu. Nawet w sądzie sędzia nie dała mi powiedzieć ani jednego słowa w swojej sprawie i tylko co mogłem przerwać jest czytany wyrok. Oczywiście nie poddałem się sądowym badaniom i sędzia powiedziała, że wpisze to co wcześniej wpisała mi w kartotece Żugaj i ile to było czasu temu? w 1979 roku może na wiosnę, albo jeszcze wcześniej, w okresie komisji wojskowej, co komisja wojskowa obaliła jej kartoteki bzdury w mojej sprawie. Potem udałem się na wieś, bo mój brat musiał mnie zabijać z sędzią nie lekami i na wsi w Tarnawcu rodzina zatruła mnie śmiertelnie na 3 miesiące czasu nie było poprawy i w każdej chwili mogłem umrzeć, ale i tak musiałem zostać na wsi, bo w mieście niemiałbym szans i sam wyszedłem z tego. Nawet wielokrotnie zostałem zatruty, bo w Łańcucie sam się od tej trucizny odtrułem w godzinę czasu i co chwila nie musiałem być młodym i starym i było to oczyszczenie genetyczne jelitami, wymuszone kilkukrotnie jedzeniem: mleko, żółtka, multiwitaminy, surowy bób zielony i na koniec winne owoce –jest to metoda zwykle śmiertelna, ale mimo wszystko mogłem ją zastosować, bo kondycyjnie organizm się nie zabijał, bo skażenie nie było śmiertelne, później skażony śmiertelnie nie mogłem zastosować tej metody, bo najmniejszy wysiłek, to od razu organizm sam się na cały dzień zabijał i szarzał i tylko po nocy rano od nowa musiałem na siebie uważać i jeść trzy miesiące 5L mleka, prosto od krowy i leśne owoce.

Następne sprawy sądowe to też same oszustwa, na bazie mojego mieszkania opłacanego moim bratem Rore-em a nie mną i wcale nie zadłużonym, a ja opłacam mieszkanie mojego brata, tam gdzie mieszkam, dlatego zrobili oszustwo aby Serafinim i sądem podtrzymać całkowite ubezwłasnowolnie na bazie mojego i rodzinnego mieszkania opłacanego moim bratem, dlatego Serafini opłaca mieszkanie mojemu bratu, że jestem aż tak nie zaradny hi hi hi! Nawet wcześniej sędzia powiedziała mojemu bratu, dlaczego dawno nie zniósł mojego całkowitego ubezwłasnowolnienia, czyli dała jemu do zrozumienia, że dopiero teraz lewymi papierami rządowymi zrobi mi i jemu na przeciw.

Następna sprawa sądowa to wniosek Serafini aby mnie na przymus zabić mnie psychiatrią i tymi sądami w samym sądzie i badaniami psychiatrycznymi, ale skutecznie na trwale tego nie mogli zrobić.
Na Sprewie w sądzie rejonowym w Stalowej Woli mówię: nie NASA osoby na zawsze nie mają wyroków żydzich, ani takich psychiatrycznych i sędzia ma wyrok, jak sama nie usiądzie obok stołu sędziowskiego, to zostanie do tego zabita i usiadła obok i wtedy adwokat-starszy aspirant aplikant mi mówi: to nie jest sędzia i wypada ci wyjść z sali posiedzeń, ale możesz zostać.
Wymusiłem na sędziemu aby zadała pytanie prawnie bezprawnemu opiekunowi: na czym polega według niego moja choroba, czy nienormalność i nie umiał odpowiedzieć, ale sędzia tylko jemu pomaga mnie zabijać w sądzie i mówi: to powiedz to co napisałeś do sądu, nic odpowiada, to podaj chociaż jeden dowód na moją nienormalność -po zastanowieniu mówi: mówi że ma stałe NASA podpięcie –to wystarczyło na moją nienormalność, co jest tylko odszkodowaniem dla mnie za prześladowanie mnie władzą nie NASA ludzi na zawsze!!!.
Zatem nie sędzia automatycznie nie przerwała posiedzenia i nie oddaliła wniosku Serafini, bo sam tego nie napisał i nie mógł się wytłumaczyć. Nie chcę mi się pisać jakie głupoty i bezprawie robią na ludziach, w takich rodzinach które są zabite władzą i zabijają tych co władzy i im takim samym zabitym pasuje.

Mój dziadek przed samą śmiercią przeklną całą rodzinę, jak są po żydowsku zabici i nawet mnie chciał zastrzelić z naładowanego pistoletu, bo na dowód tego że mnie dzieckiem gwałci władza, to jego też zgwałcili i to wszystko co jest ze mną związane to nic ma wspólnego z bogiem.
Mój dziadek umarł dokładnie w tym samym czasie jak w Chinach od trzęsienia ziemi zginęło 160 tysięcy ludzi -mi w tym samym czasie mówili że Chińczyki mówią mi że zabili całą moja rodzinę i mnie więcej nie uda im się zabić.

W 1984 roku afrykański psychiatra Ciander powiedział mi: cała twoja rodzina jest zabita i zostałeś sam jak ten palec i pomoże mi samemu zamieszkać z dala od mojej rodziny, bo tak dla mnie jest lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/08/02 15:42 #425779

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Mamy czas powstania i z wyroku zniszczenia Warszawy przez Niemców i Sowietów i jedno i drugie jest pięknym obrazem historii a może nawet komedią w Wszechświecie, jest prawdopodobne że nawet sam Hitler to mówił, że potem zniszczenie Warszawy będzie dla wszystkich ludzi pięknym arcydziełem-Picassem.
Takie są losy społeczeństw władzy całego zła Wszechświata.

Sami Powstańcy to kapitaliści, co wcześniej przed przybyciem mieszanych armii chcieli ustalić kapitalistyczny ustrój Polski, owszem nikt im broni ale bez zabijania do tego ludzi i dzieci i jest to aktualne aż do dzisiaj -wy stare skurwysyny każdej ludobójczej władzy, aż do tego stopnia, że do końca Wszechświata nie ustalili mocy Wszechświata dla dzieci i niemowląt aby ich nie zabijać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Coś co jest ze mną związane 2015/08/11 12:41 #426071

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja też ,mogę coś powiedzieć o rządzie, który ma Kaczyńskim i Wojciechowskim zapas skór dziecięcych i to nie są żarty! Wiadomo, że taki sam kumpel Kaczyńskiego jest nowym prezydentem. Zapas skór dziecięcych ma się na myśli zasuszone skóry zabijanych dzieci, co nie są aż tak potrzebne, plus potrzebne skóry z dzieci do ich zabijania.

Pokarzę jak rząd zabija z USA ludzi i rodziny na ciemne moce i posługuje się psychiatrią, ostatnio napisałem bratu do USA krotką wiadomość:

Musiałem poprawić zdjęcia, bo na papierze inaczej bierze kolory i kontrast i ostatecznie edycją obrazu lepiej być nie musi jak teraz zrobiłem, bo jeszcze powiesz, że muszę z policjantem iść do szpitala i ludzie mówią, że był tydzień temu, a nawet drugi raz w ostatni piątek.
Wynika wniosek policja i prokuratura za ociężale bierze się za ciebie i muszą ci wytoczyć sprawę sądową w USA lub w Polsce, za pierdolenie-zabijanie mnie z władzą i psychiatrią ponad 30lat czasu -taką masz wygodną dupę, myślę że ci to zrobią i jeśli się nie wytłumaczysz na jakiej podstawie to się domagasz (twoje fałszywe papiery zabijaków władzy z psychiatrią nic ci nie dadzą i możesz sobie nimi tylko tyłek wytrzeć), bo inaczej ty jesteś nienormalny, jedynie chyba że od Wojciechowskiego Roberta dostałeś pół miliona, aby mnie pieprzyć i dopiero wtedy nie mogą ci powiedzieć że jesteś głupi, ale bandytą.
ha ha, ale głupek Jerzy Kuszaj, bez podstaw prawnych chce mnie zabijać z psychiatrami i władzą i ma tylko papiery nic warte i modli się aby mnie tylko popieprzyli.
*** *** ***
To nie są bajki jak władza i dureń z rządu Kaczyński z jego rodziny Robertem Wojciechowskim zabili rodzinę i mnie chcą sobie zabić lub zabijać jak chcą lub ludzi tak zabijać i nie być ukaranym -widocznie ich rodzina Kus chce zobaczyć ile na ludziach można się porządzić.
Rzeczywiście dwóch lokatorów potwierdziło mi dzisiaj o fakcie rozmowy z policjantem, że to mój brat domaga się policją, aby doprowadzić mnie do zabijaki-lekarza i zatrzymać i zabijać psychiatrią.
Nawet wcześniej sam słyszałem co mi mówili żydzi, polskiej władzy, że mój brat misi mieć w mojej sprawie sprawę sądową i musi być ukarany.
Płaci adwokatom, co nic robią i tak aby przegrywać sprawy, które jak sędzia sama jemu powiedziała się komplikują i dlaczego mój brat dużo wcześniej nie zniósł mi ubezwłasnowolnienia, znaczy to że sędzia mówi że teraz jest za późno, bo osoby polskiej władzy mnie pieprzą.

Powracam do czasu kiedy Kaczyński rządził od 2007roku i wtedy to z wyroku na stacji benzynowej spaliło wujka Kowal i nawet wtedy po jedenastu latach czasu sędzia wezwała mnie do sądu, ale jakoś nie miała powodu mnie zabijać psychiatrią i dała mi spokój, nawet Kowal też była na widzeniu się z sędzią.
Potem rząd Kaczyńskiego dwukrotnie odwiedził rycerz kosmosu i raz było widać jak grawitacją podniósł siedzącego Kaczyńskiego, aby w powietrzu wiszącym z nim porozmawiać, bo rycerz był nawet dość wysoki.
Właśnie od daty zabicia wujka Kowal zaczęły się liczne seryjne powtórki w czasie i do roku 2015 było ich tyle, że w ciągu 8 lat czasu ludzie przeżyli więcej około 150 lat jak mają.
W między czasie był wyrok na Kaczyńskiego, zrobiony może i samym jego Wojciechowskim, bo on jest od robienia wyroków na samoloty i statki morskie i tak dalej.
Samo zabicie całego rządu było dla Kus oczekiwaniem, bo do nowego rządu łatwo i szybko wsadziła sobie swoje rodziny. Widocznie Kaczyński chciał dużo mieć z zabijania i mógł zginąć.
Zatem Polacy wybrali do rządu i taki rząd jak ludzi Kaczyńskiego i jego Roberta Wojciechowskiego, nie patrząc na to że w polityce Kaczyńscy byli spaleni.
Nie jeden uwielbia Kaczyńskiego i jego czasy zabijania ludzi i nawet jest to związane z globalizacją rozwoju państw, bo 150 lat więcej jest to jakiś dochód materialny i w takim zabijackim kapitalizmie tanio nabywane rzeczy materialne i żywność.
Ale popatrzeć na politykę prezydenta Busza, który jest Wojciechowskiego prezydentem i dzięki niemu zaistniał, to nasuwa się obraz militarnej interwencji USA w Azji i ciekawe i wystarczyło, że z wyroku za zabijania nie i przez to za źle wybudowane budynki, musiały być zezłomowane(nawet w tym czasie Wojciechowski się sam do siebie zapytał: a kto za to wszystko zapłaci? -owszem jego Busz-Salomon, bo z pustego i Salomon nie naleje i dlatego na chwilę zrobili mnie w samolocie i za sterami wlatującego w budynek samolotu, czy to było w komputerze, czy na planecie to tego nie wiem, ale znaczyło to że był to wyrok i taki sam jak dawny statek Titanic.
Znaczy Kaczyński to polityka zabijania ludzi, jakby nie było i tylko szukają pretekstu aby zabijać i coś z tego mieć.
**** *** ***
Podam przykład: zabijają mnie sądami psychiatrycznymi kilka lat czasu, mimo że nie wolno im jest robić mi każdych takich żydzich wyroków, bo psychiatria to są tylko żydy-zabijaki mocy i nic mają wspólnego z nie NASA ludźmi na zawsze i nigdy mają coś wspólnego z leczeniem ludzi, a wręcz przeciwnie tylko ich wyrokami zabijają, na samym początku mówiąc ludziom swoje nielogiczne bzdury: to są choroby, które się tylko rozwijają i pogłębiają i nigdy jest lepiej, a tylko gorzej -to poco w taki sposób zabijają ludzi, że nie rozumieją co do nich mówią, że sami ich tylko zabijają i z sędzią zabijaczką oszukują że ich kierują leczyć -czyli tylko pod zamknięciem zabijać, bo jest tylko gorzej i nigdy lepiej, hi hi hi! durnie kretyny kryminalne, co nie mają prawa w taki sposób zabijać dzieci i jak dla dzieci to i dla mnie niema odszkodowania od takiej władzy polskiego ministerstwa zdrowia, które zawsze jest odpowiedzialne za wspólnie psychiatryczno-żydzie zbrodnie na dzieciach i ludziach.

Nie problem im sądami zabijać zdrowych ludzi i do tego potrzebują pomocy nie normalnej rodziny i piszą tylko schorzenia psychiczne, bez podstaw-dowodów i piszą co chcą, bo ich nikt sprawdzi i też tych innych co zeznali głupoty, bo zdrowe ludzie są tylko zabijane, a nie dowodzone jest że byli i są normalni i takie dowody normalności nie słyszą, nie widzą i nie zapisują.
Obecnie mam do odebrania trzy listy sądowe, może któryś też być od prokuratury. Ale sędzia nie widzi i nie słyszy, że takich spraw za nic ludziom nie NASA na zawsze i dzieciom w ogóle się nie robi i tak jest przyjęte w całym Wszechświecie!!!.

Nawet niepoczytalnie nienormalne ludzie nie są na siłę brane zamknąć na psychiatrii, ale gdy taki sam opuści dom i coś złego zrobi drugiemu człowiekowi, to wtedy na siłę więzią i zabijają takiego (co dawno i może od urodzenia został tą władzą zabity), bo zostało popełnione przestępstwo, ale są to rodziny co nic mają wspólnego z psychiatrią i nie biorą takich świadczeń pieniężnych, w innym przypadku też tak jest, bo nikt widzi nienormalnego zamkniętego w mieszkaniu, to jak można go zamykać na psychiatrię?.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Coś co jest ze mną związane 2015/08/26 13:00 #426528

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Owszem 'almagra', tym pisaniem to jakbym dawno się wypisał z tego forum, bo nie mi jest mieszkać w Polsce i w przeciwieństwie do Adama Mickiewicza i jego Litwy sam nie mam co wspominać, bo gdzie ktoś zaznał samo zło to jego ojczyzną jest to inne miejsce jak skąd pochodzi, a na to potrzeba by było od polskiego i amerykańskiego rządu odszkodowania.

Powracam do polityki: społeczeństwo od chwili rządów prezydenta Busza, którego przyszłość była związana z Wojciechowskim Robertem rodziny Kaczyńskiego, widzi dużo zła -w imię niby demokracji.

Ale od chwili wyroku w Smoleńsku powinno być przeprowadzone dochodzenie nie tyle kto to zrobił, co przede wszystkim dlaczego tak się stało i przeważnie takie rodziny wycofuje się z rządu i w powtórkach w czasie nawet było, że Kaczyńskiego od razu usunęli.
Zatem dowody wyroku na polski rząd Kaczyńskiego były i są znane specjalistom: brak wyraźnego rowu po upadku samolotu (a przecież był za nisko aby samolot spadł pionowo), oraz wyraźne i częściowe rozlecenie się samolotu słyszane jako wybuch, w postaci w określonym miejscu występujących wielu kilku centymetrowych kawałków-odłamków.
Dlatego ze strony polskiej i sowieckiej nie jeden nie musiał badać przyczyn katastrofy, tym bardziej że takie rodziny same się zabijają i Wojciechowski jest od robienia wyroków strącania samolotów i zatapiania statków i podwodnych.
Osobiście znam sprawę Dajany, która poprosiła aby ktoś z rodziny a nie obcy ją zabił, bo dla kosmosu nikogo musi zabijać, a jest to rodzina Bieleckiego ze Stalowej Woli i moi bracia cioteczni nawet mają żony z tych rodzin i co się miało stać z Dajaną to sam osobiście od nich wiedziałem na dwa tygodnie wcześniej i nawet miałem w tym czasie zrobione zdjęcie, aby zrobić mnie na rozmowę z Dajaną i nie ważne czy w hotelu w Francji, czy w tym samym czasie w komputerze.
Drugi przykład: mąż byłej nauczycielki, a potem dyrektorki szkoły podstawowej nr. 3 w Stalowej Woli został zabity Kus osobą, bo nie potrzebuje takiego w jej rodzinie co jest niegłupi do młodych i nie tylko poobcina jemu ręce za to co na prawdę zeznał w NASA sądzie w mojej sprawie, ale i też nogi jemu poobcina i taki Bakalarz był jakiś czas przed śmiercią bez bez rąk i bez nóg, ale kus przyznała jemu, że przynajmniej do dzieci i młodych będzie niegłupi.

Jak jest z tego widać rodziny wszystko zabójców i wszystkożerców w polskim rządzie to jest coś nowego, jeśli ludzie o tym wiedzą i także normalnie jest to zabronione -ale już nie w Polsce?
Dlatego niema co się dziwić, że Polacy takie rodziny chcą usunąć z rządu, bo jest nimi tylko więcej zła i bezprawia na ludziach.
Zatem nie jeden się dziwi w jaki sposób Kaczyński nadal jest w rządzie i czy to ludzie go wybierają, czy to jest tylko oszustwo w wyborach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator