HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Grubasy na start i zdobywać medale 2013/12/05 09:27 #412435

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam!
Ciekawa koncepcja dwa lata ciągle zdrowo jedząc i codziennie spacerując kilkakrotnie zredukować wagę wagę ciała do 50kg i startować w sportowych biegach i zwyciężać.

Rzeczywiście organizm kilkakrotnie zjadając swoją wagę ciała młodnieje i odciąża swoje obciążone wcześniej serce i cała moc takiego serca nakłada się na bardzo małą wagę ciała i wtedy moc i kondycja organizmu bardzo wzrasta.

Zatem dobry byłby do tego przykład. Osobiście w USA w 1984 roku sam się zdrowo odchudzałem aż dwa lata systematycznie spacerując i wyrobiłem sobie takie tępo chodu że nikt mnie mógł doścignąć. Ktoś powie dlaczego dwa lata to trwało, bo coś nie dało mi schudnąć i tylko mój upór i praca nade mną pokonała przeciwności mojego otyłego losu i miałem zdrowie wieczne i do tego puls serca 38, a nie 80.

Zdarzyło mi się jednym ciągiem przejść dystans pięciu maratonów z średnią prędkością większą jak sportowcy biegną jeden.
Potem moja siostra cioteczna załatwiła mi uczestnictwo w zbiorowym biegu na dystansie 10km i główną wygraną było 30 000 dolarów i oczywiście z takim zdrowiem wygrać mi było tylko formalnością, ale na 100 metrach przed metą chciałem coś pokazać i biegłem tak szybko aby tylko nie przekroczyć prędkości 60km/h (Bold miał 44km/h). Sędzia potwierdził moją prędkość na mecie pukając w licznik że mało brakowało to przekroczyłbym maksymalne wskazanie licznika, ale potem mnie zdysklasyfikowali z jednej strony że nikt ma za darmo wygraną i z drugiej strony że nie miałem obywatelstwa amerykańskiego i nie wolno mi było wygrać i biegłem tylko z grzeczności jako gość.
Sport dla zdrowych ludzi jest groźny i nawet można zginąć, bo w sporcie liczy się biznes. Wie o tym Otylia i inni sportowcy co jakoś mieli kontuzję lub zginęli mając wypadek. Ja mam bez sensu zniszczony kręgosłup i normalnie nie mogę chodzić.
Nie jestem kosmitą, ale na mecie sędzia powiedział mi jak jestem czysty to jestem czysty i podał mi rękę mówiąc: gratuluję ci odstawienia konkurencji z wysoką klasą. Potem dodał: tylko ja miałem dobrze a wszyscy inni nie.
Przykro jest jeśli osoba z zespołu muzycznego QUEEN śpiewając o mnie jako o mistrzu całego świata została zabita, czyli obecny solista w powtórkach w czasie raz już nie żył, tak mi pomógł, że niedługo Kus go zabiła -tak było i to jest pewne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Grubasy na start i zdobywać medale 2013/12/05 09:33 #412438

jest tu jakiś moderator?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Grubasy na start i zdobywać medale 2013/12/05 09:53 #412439

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Oczywiście jest moderator-ja, bo bez mojej genetyki niema Wszechświata i co "wdehe" nie podoba ci się moje zdjęcie z czasów piosenki Orła Cień? .
Dodam że na samym początku jako dziecko naplułem na to wszystko że żydy będą to wszystko robić jedynie z mojej genetyki.
To zdjęcie zrobiła mi moja siostra cioteczna z miejsca mojego zamieszkania 69John St. -czyli jak śpiewają w RokenRol.
Zmoczyła mi włosy i rozczochrała i chciała uzyskać czerwony kolor jak z piekła i dała to moje zdjęcie młodym -spejsli skąd je nawet wziąłem i jest to jedyne moje zdjęcie z 1984roku.

Nawet myślę że to zdjęcie zostało oszpecone wiedźmą i nie tak ładnie wygląda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Grubasy na start i zdobywać medale 2013/12/05 12:54 #412442

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
atopos na koksie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Grubasy na start i zdobywać medale 2013/12/05 13:24 #412443

Kolega to nie tylko tutaj takie cudowności opowiada:

audiohobby.pl/topic/4/5688/1

Temat sprzed trzech lat!
Ale najciekawsze jest w ostatnim poście tego wątku:

"Mnie złoto zrobiło się w 1984roku, ale kosmity powiedziały mi abym tego nie pamiętał, bo byłem młody i tak lepiej dla mnie będzie -co młodemu oprócz zdrowia potrzeba. "

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Grubasy na start i zdobywać medale 2013/12/05 13:52 #412444

MOC była od samego początku ;)

Atopos (nawet na koksie) to przy tym gościu małe miki => w dobie globalizacji i sieci i tak możemy mówić o dużym szczęściu bo jednak rzadko trafiają się na m kosmici :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Grubasy na start i zdobywać medale 2013/12/07 18:39 #412512

eee ... tego .... co to ja miałem powiedzieć ... eee
aha
3pwramp - każde twoje słowo to prawdziwa perła, niepokoi mnie tylko ich kolejność.
Masłowska powinna się obawiać konkurencji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Grubasy na start i zdobywać medale 2014/05/10 14:40 #416212

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Co tam perła, moje nie jedno słowo dla nie jednego może znaczyć życie albo śmierć i na dodatek to wszystko podobnie tak jak w Szekspirze.

Nikt się pyta co wiesz jako samouk technik jedzenia na samoleczenie i życie wieczne? -jeśli nikt się pyta to ja nie muszę te proste i podstawowe rzeczy podawać, bo ludzie lubią tylko smacznie jeść i tacy z chorobami umrzeć i płacić pieniądze i cierpieć operacje -czyli smaczne jedzenie i dzięki temu poczucie godności człowieczej górą nad ich życiem i cierpieniem i bankructwem -przecież ja nie zakładam że jest inaczej bo bym musiał stwierdzić że te miliardy ludzi nie mają rozumu i nigdy miały! -może są wyjątki co długo i młodo żyły i tylko swoimi siłami życia, może u niektórych kiedyś tak w Chinach było, ale to tylko znak zapytania kto taką prostotę odżywiania normalnie mógł robić -jednak wyszło że wszyscy są nienormalni i jedynie dzieci są zdyscyplinowane aby jeść na życie wieczne, tylko niema kto im to tanie i proste jedzenie pokazać i nauczyć w szkole bay z grubasów zrobiły się mocne i zdrowe dzieci -oj skąpe są to obyczaje i kto na tym zarabia?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Grubasy na start i zdobywać medale 2015/08/09 19:10 #426038

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam!
Moje informacje nie są moim sekretem i wielu ludzi woli wierzyć w zabobony i nie rozumie, że tylko własne programy leczą ludzi, jeśli są spełnione do tego warunki, to same się załączają i takie są właśnie programy komputerowe, a bóg dał swoim komputerom nie tak ograniczone możliwości życia swoimi organizmami, które chęcią i pracą można je odmłodzić i uzdrowić i właściwie w połączeniu z sportem to dla młodych ludzi niema końca w nabywaniu zdrowia.

Dawno temu podąłem te moje informacje i nie chce mi się do nich zaglądać:
www.hi-fi.com.pl/forum/5-inne/25108-spos...zno%C5%9B%C4%87.html
www.hi-fi.com.pl/forum/5-inne/25030-prze...99-nie-ucieknie.html

Zatem mam zdjęcie z czasu kiedy w polskiej piosence śpiewają o mnie: Orła Cień i inne dwie śpiewane po angielsku piosenki z tego czasu jak szedłem na 'Hajłej' dystans pięciu maratonów, plus jedna ogólna piosenka zespołu Queen, że jestem mistrzem świata i rzeczywiście moja siostra cioteczna zrobiła mi to zdjęcie i to ona za swoją protekcją zapisała mnie na zbiorowy bieg, w szkołach jest ona i jej mąż nauczycielem gimnastyki.
To wy macie w tym swój interes, bo ja znam te sprawy.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.

Grubasy na start i zdobywać medale 2015/08/17 06:16 #426296

  • 3pwramp
  • 3pwramp Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dobrze jest pisać o trudnościach ludzi w polowaniu na zdrowie starszych ludzi, bo będąc w starszym wieku i mnie to dotyczy.
Krytykuję władzę, aby też inni się zrozumieli, co to jest za polityka braku zdrowia całych społeczeństw i jaki biznes ma medycyna.

Świeży przykład:
Oj te raki i umieranie na takie guzki, przecież to była i jest zawsze robota żydów i takiej policji.
Widzę że jedna starsza kobieta lokatorka z bloku mieszkalnego bierze wodę do rodziny ze wsi i jest czyściutka jak łza i nawet młodsza i zdrowa, czyli moja rozmowa z lokatorami wpada czasem komuś do serca i ludzie zdrowym chcą żyć godnie, czyli normalnie.

Całe rodziny były i są trute w miastach na prostej zasadzie: z kranu leci jak ktoś chce zła woda, a w rurach jest nawet dobra i taka jak dla wszystkich.
Druga sprawa to, aby nie mieć raka to trzeba jeść jedzenie jak najmniej zniszczone-przetworzone i też nie skażone i spożywać takie nie skażone napoje.
Np. nikt musi jeść surowe mięso, ale pokrojone w kostki i zaparowane parę minut miele się w młynku i na rynku brakuje mniejszych urządzeń jak są w masarniach i takie jak do mielenia np. na pasztet.

Ludzie są ogłupione władzą i nie uczone myślenia: każdy nie truty organizm zawsze zdrowieje i po takich ludziach to widać, a skoro jest inaczej to znaczy, że polska i zawsze bezkarna władza czymś truje ludzi i całe rodziny i tego faktu nie da się zaprzeczyć, kooo kooo kooo -gniazda polskich trucicieli polskiej i rozmnożonej po całym świecie władzy-zabójców ludzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez 3pwramp.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator