HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

...odszedł Krzysztof Raczkowski...[*] 2005/08/22 07:19 #47358

Zmarł najwybitniejszy polski perkusista - Krzysztof "Docent" Raczkowski. Przyczyny śmierci są nieznane. Docent od 1988 r. tworzył najbardziej znany na świecie polski zespół - Vader. Po ubiegłorocznym wypadku i problemach zdrowotnych zdecydował się w marcu br. opuścić macierzystą kapelę. Grał także z Dies Irae, Overdub Trio, a ostatnio ze Sweet Noise.
Jest to olbrzymia strata dla polskiej muzyki....:(...[*]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...odszedł Krzysztof Raczkowski...[*] 2005/08/22 13:40 #47405

Przez moment zastanawiałem sie kto to jest. Dopiero potem dotarlo do mnie, że to Docent z Vadera.
Nigdy fanem Vadera nie byłem. Ale kibicowałem im podczas podboju zachodniego rynku muzycznego. Odnoszę nawet wrażenie, że Vader był bardziej znany i doceniany na zachodzie niż u nas.
Nie slyszałem wcześniej informacji o jego śmierci. Może gdzieś, ktoś, coś napisze na ten temat i wyjaśni przyczyny jego zejścia. Choć, czy to teraz takie ważne...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

...odszedł Krzysztof Raczkowski...[*] 2005/08/22 13:45 #47406

Chyba nawet bardziej w USA niż na zachodzie. [*]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Być - robić - mieć.

...odszedł Krzysztof Raczkowski...[*] 2005/08/22 15:30 #47420

Byli także w Japonii gdzie mają fancluby. Ichizuu mazu shizu Vader :-))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...odszedł Krzysztof Raczkowski...[*] 2005/08/22 16:21 #47431

Vader jest najznakomitszym, polskim "towarem" eksportowym na cały świat. Ich płyty można kupić wszędzie. Docent po zeszłorocznym wypadku samochodowym miał problemy zdrowotne i nie uczestniczył w sesji nagraniowej "The Beast", a w marcu tego roku oficjalnie opuścił zespół...Okoliczności śmierci nie są znane..zresztą to nie ma teraz znaczenia..straciliśmy wybitnego artystę....:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

...odszedł Krzysztof Raczkowski...[*] 2005/08/22 17:33 #47448

cloudior napisał: Vader jest najznakomitszym, polskim "towarem" eksportowym na cały świat. Ich płyty można kupić wszędzie. Docent po zeszłorocznym wypadku samochodowym miał problemy zdrowotne i nie uczestniczył w sesji nagraniowej "The Beast", a w marcu tego roku oficjalnie opuścił zespół...Okoliczności śmierci nie są znane..zresztą to nie ma teraz znaczenia..straciliśmy wybitnego artystę....:(


Cóż, przyczyną były ciężkie dragi. To była też przyczyna rozstania z Vaderem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Physics deniers posing as audiophiles are not employable in technical positions in government or industry. They are just idiots with as much technical credibility as a spiritualist asked to design a rocket engine.
Alan A. Shaw

...odszedł Krzysztof Raczkowski...[*] 2005/08/23 07:40 #47546

Smutne to, że dragi zabierają artystów na tamten świat. Szkoda docenta. Miałem przyjemność supportować ich koncert kilka lat temu. Mimo, że "trochę gwiazdowali" można było pogadać z nimi o muzyce gitarach Ran z Olsztyna...
[*]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

OpusAudio + Denon PMA-1560 + Denon DCD 1560.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator