HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/08 20:53 #45441

Mam pytanko do ludzi z Poznania i okolic (badź tych ,którzy odwiedzili to miasto) gdzie można tu znaleźć jakieś porządne sklepy audio (nieporządne tez mogą być :) ) Chcę sobie trochę poodsłuchiwać i pozwiedzać. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/08 23:29 #45466

Super. Jeśli jeszcze znasz ich maile albo stronki www (jeśli mają) to będe wniebowzięty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/08 23:52 #45469

Sprytnie to wykombinowałeś. Ale chciałem się dowiedzieć czy mają sprzęt ,którego chciałbym posłuchać ewentualnie umówić się na odsłuch a nie zapindalać przez pół miasta, żeby nic nie załatwić :)

P.S
Już wiem skąd masz tyle postów ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/09 09:26 #45481

a ja ci polecam Laser 69 na Głogowskiej,swego czasu to była składnica cudów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/09 11:49 #45504

Laser 69 (a nie czasem 66?) to obecnie Audio Media. Ten sklep chyba nie ma zbyt wielu fanów :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/09 12:21 #45512

Hm,możliwe.Od dwóch lat tkwie w Gdyni i chyba już nie jestem na bieżąco,mam nadzieje że nikogo nie wprowadziłem w błąd.Swojądrogą planuje kupić jakis ampli do kd i chyba pojade na zakupy do Poznania,wydaje mi sie że tam walczą o klienta i kuszą cenami bez zdzierstwa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/09 21:43 #45599

Poznałem i jestem wzruszony do łez ;).
A tak na poważnie to dziekuję bardzo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/10 08:42 #45625

ROMAN, napisałeś:
"Nie polecam Audio Media przy ulicy Głogowskiej. Właściciel to oszust."

Pisanie czegoś takiego jest Bardzo Poważnym Oskarżeniem!
Ja wiele zamian sprzętu robiłem właśnie z tym salonem (kiedyś Laser 66, teraz Audiomedia 70 - www.audiomedia70.pl ) i nigdy nie miałem żadnych problemów. Wysyłki sprzętu przebiegały sprawnie, a gdy kiedyś zdarzyło się, że sprzęt zniszczyło Servisco, właściciel po prostu oddał pieniądze, sam ponosząc przy tym przecież stratę. Inną sprawą jest to, że Pan Jaśko jest osobą specyficzną i po prostu trzeba mieć do niego podejście.

Konio->>>
Najlepiej odwiedzaj ten sklep około godziny 16-tej i nie pytaj mnie dlaczego, bo to tajemnica dawnego klienta. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/10 23:29 #45757

Audiomedia 70 na Głogowskiej...pożal się boże...wchodzę pytam sie o B&W 602...owszem mogą sprowadzić......ale po co skoro:... mamy na miejscu ..."super jakieś-tam"... kanadyjskie monitory, które kosztowały 2000zł...a że to ostatnia para to jest w "mega-hiper" promocji za 1500zł...są 3 klasy lepsze od B&W..odsłuch nie potrzebny..zapakować??...a jaki wmacniacz do tego?? chciałem harmana 675 ...ale nie nie nie..po co??..mamy akurat komisowego sony "(staroć w piz&^%:D)" kosztowal 3500..u nas 1900zł...w komplecie z kolumnami spuszcze 100zł...i dogadajcie sie z kolesiem...ktory wszystko wie najlepiej...ktory wcisnie Wam na siły to co akurat ma na stanie....od tego czasu już tam nie chodzę i nie wejdę...heh (w cudzysłowie epitety mojego autorstwa, które nie padły podczas właściwej rozmowy w sklepie:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/11 12:26 #45819

Byłam tam z 2 miesiące temu w sobotę. Poprosiłem o odsłuch Missionów i B&W z Nadem i Cambridgem Azur. Nikt mi nic nie sugerował, no może coś tam napomnknął o jakichś głośnikach. Generalnie wyszedłem zadowolony.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

OpusAudio + Denon PMA-1560 + Denon DCD 1560.

Sklepy audio na terenie Poznania 2005/08/11 15:16 #45869

No i potwierdza się to, co napisałem powyżej.
Trzeba po prostu trafić w moment, kiedy właściciel będzie w dobrym nastroju, a wtedy załatwicie, co tylko chcecie. :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator