HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ciekawostki z wakacji 2005/08/08 17:25 #45416

Chciałem podzielić się z Wami, że będąc na urlopie i zwiedzając jaskinię Demianowską w Liptovskim Mikulasu na Słowacji, zauważyłem, że nagłośnienie oparte jest na sprzęcie firmy Bose. W kilkunastu miejscach w tej ogromnej i przepięknej jaskinii, były zamontowane głośniki tej firmy, które informowały turystów, w różnych językach o historii i ukształtowaniu ''cudów przyrody ''. Ponadto w jaskinii Bielawskiej, niedaleko Łomnicy Tatrzańskiej, są organizowane koncerty muzyczne, w związku z niecodzienną i fantastyczną akustyką, która panuje w niektórych miejscach wewnątrz tej jaskinii.
Polecam również widoki, ze szczytu łomnicy Tatrzańskiej, które po prostu zapierają dech... Napiszcie, co ciekawego widzieliście i co warto zobaczyć.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator