HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/04 21:55 #44751

www.voipbuster.com/en/index.html

polecam - na telefony stacjonarne do kilku krajow mozna dzwonic za darmo (Polska, USA, UK, Kanada, Niemcy, Francja, Australia i jeszcze kilka) :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DING, DING!

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/04 22:07 #44754

Za granicę raczej nie będę dzwonil, ale skoro już wspominałes o Skypie to mam pytanie. Czy ktoś używa tego programu do internetowych pogadzuszek? A jeśli tak, to jaka jest jakość przekazu? Można pogadać, czy tylko niewyraźny bełkot slychać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/04 22:16 #44755

Blackie napisał: Za granicę raczej nie będę dzwonil


mozesz za darmo dzwonic z komputera na dowolny stacjonarny w Polsce!

Blackie napisał: skoro już wspominałes o Skypie to mam pytanie. A jeśli tak, to jaka jest jakość przekazu? Można pogadać, czy tylko niewyraźny bełkot slychać?


mozna bez problemu pogadac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DING, DING!

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/04 23:30 #44761

jakość przy łączu 128/128 jest dobra a i z Australią można spokojnie poplotkować

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lumin - Ayon - Bryston - Dynaudio
soundrebels.com/

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/05 00:08 #44765

Super, ale dlaczego Voip rozłącza rozmowę po 1,5 minuty ? Nie widzę żeby trzeba było wykupić pełną wersję a to tylko Free Trial ? W opcjach też nic nie znalazłem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Physics deniers posing as audiophiles are not employable in technical positions in government or industry. They are just idiots with as much technical credibility as a spiritualist asked to design a rocket engine.
Alan A. Shaw

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/05 00:13 #44766

Milos napisał: Super, ale dlaczego Voip rozłącza rozmowę po 1,5 minuty ? Nie widzę żeby trzeba było wykupić pełną wersję a to tylko Free Trial ? W opcjach też nic nie znalazłem...


doczytalem, ze trzeba zaplacic 1 Euro - potem juz mozna rozmawiac bez limitu za free z wybranymi krajami

www.voipbuster.com/en/newsflash.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DING, DING!

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/05 00:37 #44767

Już mam unlimited :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Physics deniers posing as audiophiles are not employable in technical positions in government or industry. They are just idiots with as much technical credibility as a spiritualist asked to design a rocket engine.
Alan A. Shaw

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/08 13:07 #45355

-> Milos

napisz prosze jak dziala ten program i czy rzeczywiscie mozna dzwonic na stacjonarne telefony za darmo i czy jakosc jest znosna?
Dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/08 15:26 #45398

ja przez weekend dzwonilem na stacjonarne w calej Polsce - bez zadnych problemow - jakosc jak w telefonie, blyskawiczne polaczenie.

za 1 euro wpisowego zdecydowanie sie oplaca :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DING, DING!

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/11 12:00 #45809

Witam wszystkich,

Uruchomiłem u siebie VoipBuster'a. Na początku miałem mały kłopot z dźwiękiem w słuchawkach, ale okazało się że miałem potencjometr na przewodzie od słuchawek skręcony na minimum. W ten sposób wykonałem kilka połączeń, ale nic nie słyszałem. Teraz gdy już to poprawiłem pojawia mi się komunikat:
"Call ended. (Destination is not free of charge (6))"
Czy ilość połączeń (nawet tych ograniczonych do 1,5 min) jest limitowana do 6 połączeń?
Czy opłata 1 euro aby mieć nielimitowane czasowo połączenia jest
1-razowa?
Jak najprościej nie posiadając karty kredytowej zapłacić to 1 euro żeby mieć połączenia nielimitowane?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DominK

Konkurent Skype - rozmowy na stacjonarne za darmo! 2005/08/11 19:18 #45898

Słuchajcie ludzie bo ważne !

Rozmowy do Polski już nie są za darmo ! Na stronie głównej VoipBustera jest lista krajów, do których połączenia na stacjonarne są za darmo. Polska była na tej liście do wczoraj. Zapłaciłem 1 euro tydzień temu i radośnie dzwoniłem. Wczoraj wszedłem w swoje konto i okazało się, że gdzieś mi "zjadło" 12 centów i mam już tylko 88 centów na koncie. Zdziwiłem się, myślałem że może np. rozmowa na telefon Sferii jest płatna, a dzowniłem na taki. Ale nie, Polska znikła z listy darmowych krajów i obecnie połączenia są płatne 1 eurocent/minutę. To i tak bardzo tanio, ale nie ma niestety nic za darmo :( Mam nadzieję że to przejściowa sytuacja, ale obawiam się że TeleKomuna zadziałała i zablokowała połączenia z Voipa...
Niezależnie od tego wczoraj z radością rozwiązałem umowę z TP SA i jestem teraz szczęśliwy ! Uff ale ulga, radzę Wam też rozwiązać umowy z TP, zobaczycie jak fajnie się człowiek czuje po czymś takim :) Sami prosili żeby w piśmie rezygnacyjnym opisać powody, więc trochę im nawciskałem :) Są komórki, jest Skype, telefony służbowe, po co komu TP ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Physics deniers posing as audiophiles are not employable in technical positions in government or industry. They are just idiots with as much technical credibility as a spiritualist asked to design a rocket engine.
Alan A. Shaw
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator