HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

jak to wpiąć ? 2005/07/21 20:55 #42832

mam problem jak "wpiąć" do zasilania mój amplituner , dvd i tv . na razie wszystko wpięte jest w .... (!!!) przedłużkę za kilka zł. Jak to wszystko zasilić - przy czym posiadam tylko jedno tzw gniazdko więc odpada podpięcie bezpośrednio do niego , czy użyć jakiejś listwy czy... no nie wiem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jak to wpiąć ? 2005/07/21 21:26 #42837

Marszal napisał: mam problem jak "wpiąć" do zasilania mój amplituner , dvd i tv . na razie wszystko wpięte jest w .... (!!!) przedłużkę za kilka zł.


jak poszukasz na forum, to znajdziesz troche watkow o kablach, listwach i kondycjonerach...

ja np. czekam wlasnie na 3 kable zasilajace i specjalna listwe dedykowana do audio, ale nigdy nie zapomne, jak chyba 2 lata temu, na Audio Show pan Akustyk prezentowal swoje kolumny grajace z jakims swietnym sprzetem, ktory byl podlaczony do, demonstracyjnie wyeksponowanego, zwyklego bialego przedluzacza... :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DING, DING!

jak to wpiąć ? 2005/07/21 22:58 #42855

może lubi biały kolor. Zreszta , kto w takich warunkach uslyszy.
a ponadto on promował swój sprzet a nie kondycjonery.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DENON + B&W 5.1 + SHARP 46 + kabelki

jak to wpiąć ? 2005/07/22 10:57 #42897

audiorek napisał: a ponadto on promował swój sprzet a nie kondycjonery.


zgadza sie, wiec powinno mu zalezec, zeby kolumny zabrzmialy jak najlepiej, prawda?
mogl przeciez wpiac jakis kondycjoner i przykryc go siatka maskujaca ;-)

acha, przypomnialem sobie, z jakim sprzetem Akustykowe kolumny graly - to byly klocki Audionet - wiec chyba rozumiecie, ze ten przedluzacz wygladal cokolwiek prowokacyjnie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

DING, DING!

jak to wpiąć ? 2005/08/13 10:42 #46097

mam pytanie czy potrzebne jest w przypadku podłączania do listwy sprzętu av, tor telefoniczny będzie potrzebny , konkretnie chodzi mi czy wybrać listwę acar xprotector ultra czy xprotector ultra rj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

jak to wpiąć ? 2005/08/13 22:17 #46128

A co, planujesz przy okazji zabezpieczyć aparat telefoniczny lub modem przed przepięciami ? Jeżeli nie, to jest to rzecz zbędna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

jak to wpiąć ? 2005/08/14 02:23 #46139

Ja mam acar XPro AV do komputera i modemu, a do sprzętu mam drugą Sparka.
To jest zalecane rozwiązanie, aby osobno podłączyć komputer i sprzęt audio.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Nigdy nie ucz świni śpiewać, stracisz czas i zdenerwujesz świnię."
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator