HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/17 10:42 #42150

Od początku śledzę twoje wypociny i mimo, że jestem człowiekiem spokojnym mam już tego serdecznie dosyć. Dlatego powiem krótko: weź swoje zabawki i spier....... do swojego Pierdziszewa, skąd prawdopodobnie pochodzisz.
Wszystkich pozostałych, którzy przeczytali powyższy tekst przepraszam za niewyszukane słownictwo, ale kiedy ma się przed sobą taką sztukę jak haier, to trudno zachować kulturę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..::"życie jest piękne"::..

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/17 11:07 #42154

Jako osoba o wyjątkowo dużej cierpliwości i wysokim poziomie tolerancji muszę zgodzić się z przedmówcą. To jest (było) takie fajne forum, panie H. albo się zmień, albo zmień forum...

pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ten, którego nie ma a jest...

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/17 11:26 #42157

Kurcze blade - olać go Panowie !!! On tylko na to czeka, żeby interesować sie jego osobą, a Wy jeszcze nowe wątki zakładacie !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/17 22:02 #42182

To ja też się przyznam. Jestem spokojny i dość cierpliwy, ale to indywiduum doprowadza mnie do szału. Jak napierniczy tych swoich wypocin, to człowiekowi odechciewa się czytania. Przez moment nawet myślałem, że to ja jestem przewrażliwiony. Może to tylko mnie ten ludek denerwuje. Ale widzę, że jednak nie tylko ja mam go dość.
Bez względu na to, czy to prowokacja czy nie, oddal się z tego forum! Nie po to spierniczałem w podskokach z pewnych stron, na których roi się od różnych mutantów, żeby teraz tutaj ktoś mnie w... Nie napiszę co. Tylko, czy to dotrze do kogoś takiego? Boję się, że ni cholery:/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/17 22:23 #42183

Za slabe nerwy macie panowie. Olewanie olewaniem - lecz mister heier sie podnieca wlasznie tym, ze ludzi wkurza i sprawia mu to jakas zboczona przyjemnosc. Zamiast denerwowania i wyzywania go na opusczenie forum, pokazmy mu, ze go kochamy - bo pewnie milosci mu w zyciu brak. Jak trafi na milosc - albo sie zmieni, alebo odejdzie sam, bo podnieca go cos innego. Kochajmy (platonicznie) heiera!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 00:00 #42188

nie chciałbym zapeszyć,ale albo XXX znikł, abo admin się zlitował i wyrwał chwasta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Lumin - Ayon - Bryston - Dynaudio
soundrebels.com/

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 00:21 #42189

Intercity wypadł z szyn i przez kilka minut tłukł się niemiłosiernie przez rżyska. Grupka wściekłych poobijanych pasażerów rzuciła się z wściekłością na kierownika pociągu z żądaniem wytłumaczenia:

- Panowie, ale na torach stał haier.
- To trzeba było go przejechać!
- No tak, ale on zaczął uciekać w pole...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

- Eee, przepuśćmy je, to tylko ciężkie krążowniki...

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 00:41 #42191

Olać, łatwo powiedzieć. No to co? Nie wpisywać się w żadnym wątku do którego zajrzał ten troll? Chyba nie tędy droga. Z drugiej strony można ignorować tylko jego wpisy, ale fakt faktem, że typ jest wyjątkowo upierdliwy. Jeszcze takiego trolla nie było, co by na każdy temat miał coś do powiedzenia. Skierowałem już prośbę do admina, aby wprowadził na forum moderację. Chicałbym, aby wszystkim członkom redakcji i najbardziej zaufanym forumowiczom nadać takie uprawnienia, aby mogli usuwać konta trolli albo usuwać ich wypowiedzi. Co Wy na to?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tomasz Karasiński

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 01:20 #42192

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
No cóż. Chciałem, aby ich nie było. Jeżeli jednak taka jest wola większości, to będę stanowić mniejszość i powiem: trudno. Powiem za to szczerze, że czytałem kilka wypowiedzi haiera i wynika z nich, że facet (?) po prostu nie ma nic kompletnie do powiedzenia i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że mu się znudzi. Ile można tak klepać bez sensu...
Bardzo chciał tutaj zaistnieć. "Trochę mu nie wyszło".
Jeżeli chodzi o moderatorów, to spróbujmy roboczo stworzyć ich listę, demokratycznie. Potem poczekajmy jeszcze kilka dni i zastanówmy się jeszcze raz. Forum bez moderatora, to w moim odczuciu prawdziwe forum, ale nie znam się specjalnie. Klepię tutaj dopiero od pół roku, przedtem wpisywałem się sporadycznie na Lukarze i to cała moja historia, więc jeżeli ktoś powie, że nie mam racji, a ma znacznie wiekszy staż, to pewnie sie mylę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 01:25 #42193

Miło by było KoRnik. Do końca nie wiem (pierdoła informatyczna to moje drugie imię:), na czym polegałaby taka moderacja, ale pomysł mnie się podoba. Obawiam się jednak, że po usunięciu takiego delikwenta, mógłby powrocić na forum pod innym nickiem. Ale mimo wszystko uważam, że warto wprowadzić funkcję moderatora. Paru GURU na forum już mamy, tylu moderatorów wystarczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czasem wchodzimy w ciemność, by ujrzeć najsłabsze światełka nadziei.

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 01:33 #42194

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Rada dla haiera:
Myślę jednak, że możesz nastawienie forumowiczów do siebie zmienić, choć na pewno nieprędko. Walisz zdanko i spadasz do innego wątku. Spróbuj może napisać post składający się z kilunastu zdań w wątku, który cię naprawdę interesuje, przedstaw swoją opinię, stanowisko na dany temat, argumentując je w sposób składny i przekonujący (niekoniecznie wszystkich). O to tutaj tak naprawdę chodzi.
Tak na marginesie przychodzi nam teraz stwierdzić, że majo stanowi na tym tle nasz "dorobek", którego nie ma się co wstydzić, a pielęgnować trzeba jak egzotycznego pająka w szklanej pułapce. Gdyby tak jeszcze przybił piątkę z Romanem... Chciaż musiałby chyba mu wysłać Serviskiem kilka krat piwa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 01:38 #42195

  • Maciej Stryjecki
  • Maciej Stryjecki Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 4347
Blackie
Co do guru, to chyba nie tędy droga. Jak tak dalej pójdzie, to haier nim zostaie w ciągu miesiąca. To byśmy mieli moderatora...
Z kolei ja nie chciałbym być moderatorem. Zaraz by wiele osób powiedziało, że usuwam niewygodne wątki, a tak, kiedy się coś usuwa, to bardzo rzadko i wszyscy o tym wiedzą. Jeżeli już miałbym nim zostać, to sugerowałbym, aby moderować mógł na przykład Atom, mój tradycyjny przeciwnik i ciemna (jasna?) strona Mocy ;-)))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NadRedaktor

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 03:55 #42196

Ja jestem przeciw moderowaniu forum, o ile nie stanie się zupełnie jasne że nie ma innego wyjścia. Na razie jeszcze bym się wstrzymał z decyzją.

Ps. Nie wiem czy to dobrze, gdyby było wielu niezależnych moderatorów - mógłby powstać chaos przy usuwaniu wątków. Czy nie dałby rady tego robić sam Admin ?
Ps2. Czy na moderowanym forum można będzie napisać np. Kornikowi że się myli ?
Ps3. Spytam dramatycznie - Co z Majo ??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Physics deniers posing as audiophiles are not employable in technical positions in government or industry. They are just idiots with as much technical credibility as a spiritualist asked to design a rocket engine.
Alan A. Shaw

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 08:22 #42200

Fr@ntz napisał: nie chciałbym zapeszyć,ale albo XXX znikł, abo admin się zlitował i wyrwał chwasta.

mission impossible

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pierdu,pierdu,chlastu,chlastu,nie mam rączek jedenastu

Odezwa do towarzysza haiera -nawiedzonego upierdliwca 2005/07/18 08:59 #42206

Panowie ależ niech każdy indywidalnie sobie moderuje forum. Musimy przekonać tylko Admina aby wprowadził funkcję "ignoruj i tyle... NA lukarze się sprawdza :-)

A co do Majo?
Na swoje narzekacie, cudzego nie widzicie...
Sami nie wiecie co macie...


pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

pozdr

Biegnę siły swe wszystkie biegowi oddając...
Słucham pośród krzyku piękna ciszy poszukując...
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator