HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Re:Karma dla kota 2020/08/21 18:07 #449107

wdehe napisał: Kot moich dzieci żre coś suchego i żyje, ale jego dni są policzone.
Igra z życiem normalnie.
Widzicie maskownice?
A może po prostu wypuścić go na dwór, za mądry nie jest, pójdzie i zabłądzi, tyle ze cholera zachipowany jest.


To chyba kwestia rasy i wychowania: im bardziej rasowy i domowy, tym głupszy. Zakolegowałem się z dwoma kotami rasy dachowiec mającymi swobodne wyjście na zewnątrz. Kolumny stoją od dwóch lat na podłodze i pozostały nietknięte.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Karma dla kota 2020/08/22 14:02 #449108

masz rację,
toto to jest ragdoll, strasznie rasowy, fantastyczne drzewo genealogiczne, z najlepszej hodowli w okolicy, wysyłają koty na cały świat, wśród przodków same championy, min legendarny: "white snowymontain .. coś tam" - to jego przodek
(żaden jego przodek nie nazywa się normalnie, same takie odjechane "imiona",
tylko nie wiem gdzie żona schowała ten papier żeby dokładnie to sprawdzić
kupiła go w promocji, skazę w ubarwienie ma, tego wąsa, przez to nie nadaje się do hodowli i był sporo tańszy,
Btw: ma tylko jedną warstwę futra, dla niektórych alergików jest "obojętny"!
poza tym tylko rozumu mu brakuje
co do kotów podwórzowych,
jest jakiś projekt przepisu unijnego, który ma zabronić wypuszczenie kotów na zewnątrz, w celu ochronny ptactwa , jakby nie było większych zmartwień,
koty na auto mi nie srają, więc z mojej strony sprawa jest prosta , niech se chodzą i polują, bo to ptaszki robiąc koncert z rana o nieprzyzwoitej porze nie pozwalają spać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wdehe.

Karma dla kota 2022/07/31 23:20 #451584

Dobre karmy ma Josera, nasz koci senior- syjamski kot ma od nich karme Josera Senior. dla nas odpowiednia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator