HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/06 15:09 #386210

Bardziej oglądam niż słucham...ale przepych mają skubańce :)

Czuć ten kryzys...trzeba będzie im pewno siano wkrótce pożyczyć ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/06 15:41 #386213

Oglądnąłem z ciekawością, natomiast najbardziej podobał mi się na koniec występu napis "World Peace" który w kontekście tego że amerykany razem z żydkami napadną kolejny kraj niedługo nabierał dość karykaturalnego wydźwięku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/07 00:53 #386269

Ostatnio dość często
Jak myślicie-obciach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/11 21:07 #386795

daru napisał: Ale ta Zgaga jest paskudna :lol:


Za to śpiewa jak Marylin Monroe. Ale i tak lepiej niż można byłoby się spodziewać. To najlepszy występ Gagi jaki słyszałem i najgorszy Benetta (ciekawe dlaczego ciągle zagląda do kartki - czyżby nie pamiętał słów słynnego standardu?).

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 12:39 #386818

:oops: ale...dzisiaj po czterech dniach zakonczylem remanent w plytotece i takie obciachowce =>

trafia na allegro a pozostale tytuly do odpowiedniej zakladki forum

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 13:23 #386821

To "obciachowe" może stanowić dziś wzorzec jakości nagrania dla wielu współczesnych produkcji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 13:33 #386823

Nie twierdze ze jakosc realizacji jest zla , chociaz sound jest troche "napompowany" => wypadku takiego POP'iku to nie grzech. Pisze o repertuarze. Nigdy nie przepadalem za Jakson'em , jak byl heh "bialy" juz w ogole poza politowaniem przestal budzic jakiekolwiek emocje, a plyte kupilem wlasnie ze wzgledu na realizacje => MFSL'a sobie zostawie wlasnie ze wzgledu na wnuki :idea: Repertuar jest plastikowy i stad wycofanie plyty z obiegu i sluchania... :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 14:05 #386825

Ja osobiście nie rozumiem fenomenu Jacksona. Już Prince jest zdecydowanie lepszy (aranżacyjnie, instrumentalnie, pod względem kompozycji, pod każdym względem), choć ani jeden ani drugi nie są moimi faworytami.

Tak to w życiu bywa: książę powinien być królem, ale nim nie jest... :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 14:21 #386827

Nie lubie ich na takim samym poziomie => "bialy afrykanin" i "lala" nie przemawiaja do mnie ani estetycznie ani muzycznie.
Jesli chodzi o Michael'a to gdyby nie Quincy Jones dalej skakalby z "dmuchawcem" na glowie :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 17:34 #386839

A ja płyty Prince'a z the New Power Generation lubię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ROTEL → B&W

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 19:51 #386843

kermit napisał: Jesli chodzi o Michael'a to gdyby nie Quincy Jones dalej skakalby z "dmuchawcem" na glowie :lol:



A gdyby był sprzedawcą precli? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 21:19 #386847

To nikt by na niego nie zwrocil uwagi 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 21:28 #386849

Właśnie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/02/12 21:40 #386851

Dokladnie => biegal dmuchawiec w Jaksons Five , pozniej za sprawa Quincy'ego udalo mu sie dalej i ...american dream :idea:
Bylo zapotrzebowanie na takie gibanie , lapanie za jaja , wyciskanie lez itd.

Britney Spears czy bubel Justin Bieber tez w juesej robia furore 8) / :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bardzo zdrowo i spokojnie żyje się nie zawracając sobie głowy chęcią "bycia HE audiofilem" => żeby żyć przyjemnie warto tej muzyki w końcu zacząć słuchać i poświecić jej chociaż trochę uwagi...

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2012/03/18 15:44 #389486

Mam kupę płyt, które kupiłem powiedzmy tylko po to, żeby na nich nie stracić. Siedzą na półce latami bo z powodu innego gustu ciężko się za nie zabrać. Tak mam między innymi z wspomnianą dzisiaj przez kermita grupą TOTO i ich IV na SACD, jak i z opisaną teraz "Aerosmith -"Just Push Play" teżna SACD.



Normalnie bym się tego zespołu nie tknął bo to takie drugoligowe amerykańskie, komercyjne granie, teledyski raczej odstraszają, wygląd i ubiór muzyków tak samo. Wczoraj jednak płytka wylądowała w odtwarzaczu i powiem szczerze jest całkiem sympatyczna. Słyszałem w życiu dużo więcej obciachowej muzyki niż ta płyta. Pewnie wracał do tego nie będę ale też nie żałuję tych kilkudziesięciu minut poświęconych na odsłuch.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator