HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2008/10/21 20:45 #269832

To jak tak od serca się przyznam że po pewnym czasie zauroczyły mnie Trebunie Tutki z Twinkle Brothers ale ja to z gór jestem i gurolsko muzyka mnie biere.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2008/11/21 22:32 #274325

a to klasyka :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2009/07/06 18:48 #299628

Wpisuje się w stary wątek by oficjalnie się przyznać że po 10 latach, zmęczony dudnieniem i charkotem przesterowanych, metal/rockowych gitar, zacząłem słuchać na nowo cudnie słodkiego grania grupy Aqua ;D



Na swoje usprawiedliwienie dodam że ostatnio łykam wszystko z ładnymi (nie smęcącymi) damskimi wokalami :)

Trochę poważniej (ale tylko trochę) prezentuje się solowa płyta Pani Lene, wokalistki Aquy, polecam.



PS. Ten kawałek to lekka ściema większość jest bardziej wesołych ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

I love the sound of smashing guitars - I love the sound of crashing guitars
::: Dynaudio Audience 72SE <::: Rotel RB-990BX <::: Rotel RC-990BX <::: DAC Hegel HD11 :::

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/28 21:13 #336340

Warto odnowić ten prowokatorski temat. Otóż dzisiaj wysłuchałem i obejrzałem koncert ABBY na youtube w dużych fragmentach. Co nie byłoby jeszcze powodem do wstydu ale mnie to się spodobało. Te koncerty były często na żywo a brzmienie nie gorsze niż w studio ale to i tak jeszcze pół biedy. Bo spodobały mi się same piosenki, które wcale nie sa takie jak je posłuszałem (sic) za Gierka.

A teraz czekam na jakieś Wasze dobre przyznanie się.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/28 21:21 #336342

Adam Szulc napisał: Warto odnowić ten prowokatorski temat. Otóż dzisiaj wysłuchałem i obejrzałem koncert ABBY na youtube w dużych fragmentach. Co nie byłoby jeszcze powodem do wstydu ale mnie to się spodobało. Te koncerty były często na żywo a brzmienie nie gorsze niż w studio ale to i tak jeszcze pół biedy. Bo spodobały mi się same piosenki, które wcale nie sa takie jak je posłuszałem (sic) za Gierka.

A teraz czekam na jakieś Wasze dobre przyznanie się.

Pozdrawiam

A ja nie rozumiem, co w tym takiego wstydliwego, dziwnego (czy jak to tam nazwać)?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"Klawo jak cholera!" :)

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/28 21:35 #336343

A znacie taką kapelę Boney M?
Ich płyta "Nightflight to Venus" jest absolutnie kapitalna i wcale się nie wstydzę, że mi się ona podoba!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/28 21:41 #336344

Edgar napisał: A znacie taką kapelę Boney M?
Ich płyta "Nightflight to Venus" jest absolutnie kapitalna i wcale się nie wstydzę, że mi się ona podoba!!!


Oczywiscie ze znamy. Nie zawahalbym sie uzyc nawet slowa "klasyka" mowiac o zespole Abba, czy Boney M ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..:: Roksan + B & W ::..

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/28 22:55 #336347

fozzie napisał: A ja nie rozumiem, co w tym takiego wstydliwego, dziwnego (czy jak to tam nazwać)?


Może dobór słów nie był najlepszy. Prawda jest jednak ,że niewielu z użytkowników piszę o muzyce lekko mówiąc kiczowatej bądź tandetnej a co niektórzy z pewnością darzą sentymentem niektóre hity i ładują do odtwarzacza powiedzmy Sabrinę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

www.weterani.tk
"Problem z cytatami w internecie jest taki, ze ludzie natychmiast wierzą w ich prawdziwość." - Abraham Lincoln
"Nagraj mi ten sam plik na różnych CD-rach, za każdym razem odgadnę, czy włożyłeś CDR sony, verbatim, czy tdk. Za każdym razem." - jędrek z audiostereo

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/28 22:58 #336348

Sabrina.... ostatnio widzialem jej najslynniejsze video w ktorejs z pop-papkowych stacji muzycznych... ehhh te... cyc... znaczy czasy ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

..:: Roksan + B & W ::..

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/29 10:39 #336366

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
Jak sobie czasem (ze składaka) zapuszczę takie rzeczy jak:
Suzie Quatro
Slade*
Sweet
Mud
Garry Glitter -ten szczególnie!
to ciary na plecach obowiązkowe!

* -only składak i hity, głównie singlowe/radiowe, bo już płyty
regularne z ich katalogu - to inna bajka - rasowy rock i blues-rock, praktycznie bez hitów na pokładzie i słucha się tego nawet dziś bez "wstydu" - ostatnio były wznowione i warto się z nimi zapoznać (AC-DC przynajmniej na początku, od nich czerpali inspiracje).

p.s Abbę też lubię i niektóre Boney M (Ma Baker !, Dady Cool !)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/29 10:55 #336370

fozzie napisał: ... A ja nie rozumiem, co w tym takiego wstydliwego, dziwnego (czy jak to tam nazwać)?


W tamtych czasach słuchanie ABBY było czymś takim, przynajmniej w tzw. moich kręgach. Dzisiaj mam pretekst w postaci wieku tych nagrań - można udawać, że chodzi o wspomnienia. A poza tym teraz to mi mogą skoczyć na warstat, zwłaszcza że wiem, że przynajmniej jeden gość słuchał Bon Jovi, kiedy już nie musiał udawać zainteresowania czyms bardziej wyrafinowanym.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/03/29 11:54 #336373

włoskie opery

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/04/05 21:59 #338205

Płyta Swing When You're Winning - Robbie Williams

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

test inteligencji

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/04/07 13:46 #338460

Witając wszystkich, jako nowy na tym forum chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami w tej materii. Lubię często słuchać jazz-u niestety w przeciwieństwie do mojej szacownej małżonki, więc... musiałem znaleźć jakiś sposób na kompromis. Na początek zacząłem od składanek smooth jazz-owych i powiem, że tu trafiłem na podatny grunt (co prawda najbardziej spodobał się soul-owy Nate James, ale niech będzie też fajne). Dalej pomyślałem, a może by tak śpiewające kobitki, było trochę gorzej Diana Krall za bardzo dla niej „mydlana”, a Claire Martin „śakaś taka”. I tu sprawy przyjęły nieoczekiwany obrót... ja też zostałem poddany muzycznej indoktrynacji ze strony mojej połowy. Na początek Bajm (nawet dobrzy gitarzyści), Piasek (było gorzej), M.Jackson (nawet sam jej kupowałem), Kayah (ostatnia z Royal Quartet bardziej spodobała się mnie niż jej) o piosenkach z tekstami Osieckiej nie wspomnę. Teraz Milesa Davisa raczej słucham znów sam :) ale jak słyszę Marka Raduli na jakieś płycie Bajmu to nawet niezłe :) Mam płytę z kolędami Mazowsza i Śląska ale to puszczam tylko na Wigilię.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prawo Murphy'ego

Czego słuchacie a nie chcecie się przyznać.... 2010/04/07 14:02 #338461

Marioosh, Raduli to naprawdę dobry muzyk. Posłuchaj co robi razem z Wojtkiem Pilichowskim. Może przekonasz żone do Pilichowskiego i jego kapeli. Pilichowski też udzela się regularnie np u Kowalskiej.
Z Bajmem jest u mnie taka sama sytuacja, słucham i już niekiedy wymiotuję, ale niektóre starsze kawałki są całkiem, całkiem.
Przyznać się niestety muszę do słuchania Enigmy razem z żoną, no i nawet spodobało mi się. Ostatnio także Sandra, takie jakieś dziwne nostalgie mnie biorą jak tego słucham.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Wyca.
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator