HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pytanie 2017/08/22 22:43 #439032

Cześć
zna ktoś nazwę tej muzyki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie 2017/08/22 23:05 #439034

Chujostwo. Zgadłem ? A poważniej, nazwa to zapewne hip-hop w odmianie gangam gangsta "stajl" czy coś w ten deseń, ale obstawiam, że i ta odpowiedź Cię nie zadowoli.

Porada praktyczna - istnieje apka o nazwie Shazam na smarkofony, tabletki itp. zabawki, instalujesz, odpalasz, puszczasz kawałek na czyś tam innym i przystawiasz mikrofon, SHAZAM "słucha" i po kilku sekundach TAADAAM mamy na ekranie pseudonim tej łajzy, która to nagrała, a nawet tytuł albumu, okładkę i kilo innych zbędnych informacji. Działa praktycznie z wszystkim co wydano po 1982 roku.

Czuwaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Pytanie 2017/08/22 23:14 #439035

dzięki ale raczej wolał bym odrazu nazwę a nie bawienie się w takie programy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie 2017/08/22 23:54 #439038

Rozumiem podejście, zamiast skorzystać z "wędki", którą sprawdzisz sobie w przyszłości dowolny kawałek wolisz śladem swoich idoli dostać na tacy gotowca i nie napracować się ani odrobinę, jeszcze się spocisz i tatuaż się rozmaże.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie 2017/08/23 00:20 #439042

Ziomus thx faktycznie działa mam to :v fajna aplikacja też :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie 2017/08/27 21:22 #439117

John 1.5 V napisał: ... Porada praktyczna - istnieje apka o nazwie Shazam na smarkofony, tabletki itp. zabawki, instalujesz, odpalasz, puszczasz kawałek na czyś tam innym i przystawiasz mikrofon, SHAZAM "słucha" i po kilku sekundach TAADAAM mamy na ekranie pseudonim tej łajzy, która to nagrała, a nawet tytuł albumu, okładkę i kilo innych zbędnych informacji. Działa praktycznie z wszystkim co wydano po 1982 roku.


A czy z muzyką klasyczną ten program też współpracuje, rozpoznając nie tylko tytuł ale i wykonawcę?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie 2017/08/28 20:48 #439134

Adam Szulc napisał: A czy z muzyką klasyczną ten program też współpracuje, rozpoznając nie tylko tytuł ale i wykonawcę?

Nie wiem jak shazam, nie używałem ale analogiczna apka pt SoundHound radzi sobie z klasyką nieźle. Jak rozpozna (ok 70%) to podaje komplet danych o nagraniu.
Teraz słucham.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez vasa. Powód: Kurcze, jak wpakować obrazek z dysku żeby się wyświetlał ?

Pytanie 2017/08/29 19:20 #439148

vasa napisał: ... Nie wiem jak shazam, nie używałem ale analogiczna apka pt SoundHound radzi sobie z klasyką nieźle. Jak rozpozna (ok 70%) to podaje komplet danych o nagraniu.


Niestety ten też działa tylko na urządzeniach mobilnych. 70% to nie jest wynik imponujący, nie wiem czy ja nie mam wyższej skuteczności jeżeli chodzi o muzykę, która mnie nie interesuje. Ale txnks, Ziomuś :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie 2017/08/30 00:36 #439152

Adam Szulc napisał: Niestety ten też działa tylko na urządzeniach mobilnych. 70% to nie jest wynik imponujący, nie wiem czy ja nie mam wyższej skuteczności jeżeli chodzi o muzykę, która mnie nie interesuje. Ale txnks, Ziomuś :)

No cóż, nie jesteś zachwycony moją odpowiedzią. Zdążyłem przywyknąć.
I nie nazywaj ziomkiem lewaka i ateisty. Jeszcze ktoś zobaczy i wstydu się najesz :oops:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytanie 2017/08/30 08:35 #439154

Kilka lat temu byłem świadkiem jak Shazam (chyba, tak na 90%) rozpoznał jakiś kawałek z wytwórni Alpha. Wytwórnia niby znana ale raczej koneserom, a mimo to - sru i gotowe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator