HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kamienie milowe i obsuwy polskiej sceny. 2015/04/16 23:55 #424270

Totalny plastik...scenografia , charakteryzacja , muza i aranż .
Główna postac klipu ma sceniczny wizerunek jakby bolały go wszystkie żeby , dokuczały mu hemoroidy i wrzody w jednym czasie =>


Ten sam czas i drugi koniec skali =>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Kamienie milowe i obsuwy polskiej sceny. 2015/04/17 06:08 #424271

Jak się ma pomysł to można i z ograniczonym budżetem zrobić dobry teledysk.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Kamienie milowe i obsuwy polskiej sceny. 2015/04/17 09:34 #424274

Przypomina mi się program Luz czy jakoś tak. Oni zapraszali do studia kapele, nagrywali 'setki' (na żywo) i chyba potem to funkcjonowało jako videoclipy, o ile nic nie pomieszałem. Batdzo podobne do tych powyżej to było, te realizacje.

Dla kapeli rockowej najprostsze co można zrobić to teledyski niby z koncertu albo sesji nagraniowej.

z komórki pod schodami

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kamienie milowe i obsuwy polskiej sceny. 2015/04/17 11:53 #424277

mkapinski napisał: Jak się ma pomysł to można i z ograniczonym budżetem zrobić dobry teledysk.


Albo nawet bardzo dobry.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kamienie milowe i obsuwy polskiej sceny. 2016/02/10 04:20 #431254

gwiazdy.wp.pl/artykul/5959852552942209/r...-michala-szpaka.html


No straszne rzeczy :) => ktoś w końcu jasno postawił sprawę Eurowizji

Od zawsze poziom artystyczny na poziomie trochę lepszego dancyku => taka Victoria w stolycy , punktowanie koloesiowo -polityczne i nasz udział z roku na rok z coraz bardziej beznadziejną reprezentacją czego ukoronowaniem była obsuwa pt. Donatan & Cleo zaraz po Ivanie i Delfinie

Pomysł na wystawienie Szpaka to jedyny dobry pomysł na ta imprezę od lat => biorąc pod uwagę poziom aberracji jaki tam się dzieje to mamy dużą szanse na sukces bo "osobowość" Michasia jest idealną odpowiedzią na babę z brodą która wygrała ostatni konkurs :woohoo:

Biało czerwony łeb Wiśniewskiego to taka Cepelia na eurowizyjnych salonach tuataj jak pokazuje życie trzeba czegoś ekstra B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator