HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2021/05/25 16:22 #450530

Wyhaczyłem jedną płytę na www.dvdmax.pl ale przy okazji przeszukałem ich katalog znalazłem dwie takie okazje, że aż można podejrzewać podstęp. A w każdym razie trzeba się spieszyć, jakby co.

Najpierw moja faworyta z ostatnich lat Natalia Sikora:
www.dvdmax.pl/natalia-sikora-bwb-experie...gipack-2cd,art336849

I jeden z faworytów ostatnich dekad Włodek Pawlik. To wykonanie na żywo nagrodzonej Grammy "Night in Calisia" (DVD z dodanym CD z wersją studyjną - mam więc już dwie*):
www.dvdmax.pl/wlodek-pawlik-night-in-calisia-cddvd,art382656

A potem jeszcze dodałem podwójny album z myślą, że jak nasz dobry rząd daje na płyty, to da i miejsce na nie. I przede wszystkim informację jak rzyć żyć.

* Może to i dobrze, bo przestałem już nadążać nad rozmieszczeniem płyt - chaos kontrolowany zmienił się w chaos poza kontrolą. A jedną płytę spośród dwóch łatwiej znaleźć niż jedną spośród jednej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2021/05/27 21:39 #450532

Adam Szulc napisał: ... To wykonanie na żywo nagrodzonej Grammy "Night in Calisia" (DVD z dodanym CD z wersją studyjną - mam więc już dwie*)


Corrigendum: CD też jest z koncertem. Mam więc dwie wersją koncertowe (w tym jedną z obrazem) i jedną studyjną. Ale chyba i tak wolę "Tykocin", bo jest bardziej spontaniczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2021/06/04 11:59 #450545

Nie wiem czy wypada nie mieć kompletu symfonii Beethovena (w ramach "Niezbędnika Inteligenta") :) . Jam mam trzy (plus sporo pojedynczych), a ten był pierwszy:
www.ceneo.pl/29974157

The Royal Symphonic Orchestra i różni dyrygenci. Co najmniej kilkanaście lat temu zapłaciłem za niego prawie 100 zł, więc teraz można mieć ten komplecik za mniej więcej 1/3 tamtej ceny. Można nawet rzucić hasło: "Wszystko drożeje ale nie symfonie Beethovena".

By być ścisłym, to mój zestaw ma inne okładki i składa się z trzech osobnych pudełek. A na nich można m. in przeczytać "Super Bit Mapping" i "32 Digital Sound". Nie wiem co to znaczy ale brzmienie rzeczywiście cymesik. Jeżeli ten sound z ceneo jest inny, to niestety nie przyjmuję reklamacji (za usługi stręczycielskie w tym wątku nie pobrałem ani kopiejki).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2021/06/07 17:38 #450556

Adam Szulc napisał: The Royal Symphonic Orchestra ...


Ręka sie omskła. Oczywiście The Royal Philharmonic Orchestra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator