HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/05/28 22:26 #416642

Zapewne w ramach kiełbasy wyborczej Ministerstwo Handlu Wewnętrznego postarało się o zaopatrzenie ludności w płyty kwartetu Charlesa Lloyda z Keithem Jarrettem przy klawiszach. A Merlin obniżył i tak niskie ceny do 19,99 PLN

merlin.pl/charles-lloyd/browse/search/4,...le&offer=O&sort=rank

Wzbogaciłem swoją kolekcję o "Flowering" (podobno najlepsza) i "Soundtrack" (też dobre recenzje) ale pozostałe też kuszą. A poza tym jest dużo innego wielkiego jazzu w tej samej cenie i japońskich obwolutach (z amerykańskim środkiem):

merlin.pl/browse/search/4.html?offer=O&sort=rank&set=22038

Edytka:: nie wytrzymam i zaraz zamówię jeszcze Miroslava Vitousa: merlin.pl/Infinite-Search_Miroslav-Vitou...oduct/4,1339788.html

A poza tym widzę w promocjach np. Raya Charlesa, BB Kinga, Santanę czy Stana Getza po 5,99

Pozdrawiam

PS O płycie z Sowietjunion napisąłem w wątku "Co nowego na półce".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adam Szulc.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/06/02 20:32 #416703

Widziałem też Krzak po 4,99 tamże. A Lloydy i Vitous są już u mnie w domu, a ja dochodzę. Do połowy trzeciej z płyt. Na razie tylko napiszę, że to udany zakup a potem może pochwalę się, a właściwie ich, w wątku "Co nowego na półce".

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/07/04 08:15 #417234

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/07/04 11:15 #417238

Czekam, kiedy będzie tylko jedna kategoria (do 9,99). Idzie w dobrym kierunku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/07/04 12:55 #417239

Przejrzałem ja sobie cały dział płyt "do 10,99" oraz "do 16,99" i prawdę mówiąc nie ma co wybrać.
Zaznaczyłem sobie jak na razie "The Best Of The Alan Parsons Project" dla Mamy, będzie na gwiazdkę albo bez okazji,
oraz Stunt Rhythms Two Fingers nagrane przez Amona Tobina z kimś tam jeszcze - i to tyle, więc wyprzedaż jest wyłącznie na rzeczy niesprzedawalne i często zupełnie byle jakie.

Trzeba teraz przejrzeć "do 17,99", może tu będzie ciekawiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/07/04 13:44 #417240

Już przejrzałem. Efekt podobny do wyżej opisanego. Kolejny przedział cenowy również.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/07/04 13:58 #417241

Zmęczyłem do 39,99.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/07/04 13:59 #417242

John 1.5 V napisał: wyprzedaż jest wyłącznie na rzeczy niesprzedawalne i często zupełnie byle jakie.


Najczęściej tak jest. Rzadko kiedy leci promocja na cały asortyment. A już duży upust, to ze świecą szukać. Ale przyjdą i takie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/07/04 14:01 #417243

Heh, ja też :woohoo:
Tych kilka rzeczy którymi byłbym zainteresowany już dawno mam, kilka sobie zaznaczyłem ale wydaje mi się, że bez problemu dostanę je taniej w MusicCornerze czy choćby w MM.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/11/26 16:10 #420254

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
W serpent. pl spory wysyp klasyki Dżazzu (lata 50+ do 70.) często w wersjach RVG za 18,90 zł./CD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/12/01 20:39 #420429

Gdyby ktoś jeszcze nie miał żadnej płyty Paco de Lucii (ja mam dwie stare kasety), to właśnie rzucili z okazji zbliżających się świąt zbiór hitów po śmiesznie niskiej cenie, np. w Merlinie 23,49 . Zwracam uwagę, że to podwójny album. Mam punkt odbioru o dwa rzuty beretem od chałupy, więc dla mnie to najniższa cena.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adam Szulc.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/12/07 12:17 #420562

Tyle jest różnych pokus
Strasznie dużo
Jak się im wszystkim nie dać
Bardzo trudno
Co raz to jedna z drugą
Wlezą pod oczy
Oj pełno jest okazji żeby się stoczyć

Wszędzie dookoła czyha pokusa goła
Wszędzie gdzie się nie spojrzę
Chcę sobie zrobić dobrze
.

Wprawdzie mam już wszystkie płyty z klasyką jazzu ale co robić kiedy za 21, a nawet 20,99 PLN można sobie pouzupełniać.

merlin.pl//browse/promotion/4/jazzowo.html

Wybrałem te dwie:

merlin.pl/Afro-Bossa_Duke-Ellington/brow...oduct/4,1339780.html

merlin.pl/The-Birthday-Concert-CD_Jaco-P...oduct/4,1481331.html

I jeszcze próbki na zachętę





Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/12/07 13:04 #420563

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
A znasz to?





Tylko Jaco + 4 grubaśne druty.
Z 1986 roku koncert, fajowsko się tego słucha.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/12/07 16:48 #420567

Tego akurat nie. Poza tym bas solo? Trochę za chudo jak na mój gust, a teraz już nie kupuję nowych płyt. Dzisiaj na przykład zamówiłem tylko trzy, bo do dwóch abovementioned doszła jeszcze ta:



30 lat czekałem na nią, więc nie mogłem jej nie kupić gdy stwierdziłem, że wreszcie wyszła na CD. W Polsce jest chyba niedostępna ale w brytyjskim Amazonie kosztował mnie niecałe 7 funtów z dostawą. Trzeba tylko kupować na ichnim Allegro (z gwarancją Amazona).

Pozdrawiam
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Okazje płytowe: samopomoc chłopska (i babska) II 2014/12/28 06:32 #421181

Jak ktoś ma ochotę na nową płytę Erica Claptona: The Breeze: An Appreciation Of JJ Cale w przyzwoitej cenie to mozna ją kupić w .... Biedronce :) - w ofercie świątecznej znalazły się również płyty CD-generalnie w większości badziew-czyli składanki różnej maści, ale też ze trzy warte uwagi- wspomniany już wczesniej Eric, ale też najnowsza plyta Imany i składanka singli U2, a wszystko za 19,99zł/szt.
Polecam.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator