HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Najśmieszniejsze utwory 2011/07/21 20:32 #375570

Od jakiegoś czasu śmieszy mnie ten kawałek (no może głównie ze względu na wyjątkowo kretyński teledysk).
Co ciekawe jak tego słucham na moim sprzęcie, nawet specjalnie nie masakruje uszu.



I jeszcze zachowanie Cieślaka ze Ścianki, parodiujące sceniczny image artystów z obrębu polskiego rocka rolniczego (no Ira, te sprawy) i jechanie po "nieśmiertelnym" Deep Purple.
Mała rzecz, a cieszy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez turf.

Najśmieszniejsze utwory 2011/07/21 20:58 #375573

I jeszcze na szybko przyszedł mi do głowy cover Bohemian Rhapsody popełniony przez Flaming Lips
(nikt nie ma takich pomysłów na oprawę koncertów :) )
... re=related

i

Broken Social Scene - Fire Eye'd Boy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2011/07/21 23:39 #375587

Przez wiele lat uśmiechałem się słuchając utworu "Big Noise from Winnetka" w wykonaniu duetu Bob Haggart-b i Ray Bauduc-dr, ale gdy na tubce zobaczyłem to właśnie nagranie zaśmiałem się pełną gębą


Iro, ja zupełnie nie jestem nerwowy, a to co napisałem wynikało właśnie z looziku, tyle, że mam zasadę - nie używam uśmieszków, zwłaszcza gdy żartuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2011/07/22 08:00 #375598

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Witek napisał: (...)
Iro, ja zupełnie nie jestem nerwowy, a to co napisałem wynikało właśnie z looziku, tyle, że mam zasadę - nie używam uśmieszków, zwłaszcza gdy żartuję.



oki oki oki

Cieszę się i dodam, że bardzo sobie cenię żarty "bez uśmiechu" na obliczu żartującego, jednak przyznać musisz, że jest to trudne (szczególnie gdy znajomość nieosobistą jest) w "necie".
Nadużywanie tych śmieszków bywa irytujące - fakt!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Najśmieszniejsze utwory 2011/07/22 11:49 #375606

Witek napisał: Przez wiele lat uśmiechałem się słuchając utworu "Big Noise from Winnetka" w wykonaniu duetu Bob Haggart-b i Ray Bauduc-dr, ale gdy na tubce zobaczyłem to właśnie nagranie zaśmiałem się pełną gębą


Rewelacja, nie znałem tego. A wiesz może co oznacza słowo Winnetka?

Jeżeli chodzi o niekonwencjonalnych kontrabasistów, to trudno będzie przebić tego:


Prezentowałem już ten teledysk z dubbingiem DJ Funky Kovala ale nadawał się on tylko do działu "Polityka".

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2011/07/22 16:22 #375619

Nie wiedziałem co to jest Winnetka, ale Wikipedia wie wszystko:

Winnetka is an affluent village located approximately 14 miles (23 km) north of downtown Chicago in Cook County, Illinois.
GeographyWinnetka is located at 42°6′22″N 87°44′16″W / 42.10611°N 87.73778°W / 42.10611; -87.73778Coordinates: 42°6′22″N 87°44′16″W / 42.10611°N 87.73778°W / 42.10611; -87.73778 (42.106227, -87.73801).[2]. Winnetka is located 198 m (650 ft) above sea level and has a magnetic declination of 3° 10' W. According to the United States Census Bureau, the village has a total area of 3.9 square miles (10 km2), of which 3.8 sq mi (9.8 km2) is land and 0.1 sq mi (0.26 km2) (2.30%) is water.


O dalsze szczegóły pytaj Wikipedii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2011/09/28 18:34 #378882

Teraz humor grubymi nićmi szyty za to totalny: muzyczno-tekstowo-interpretacyjny. Rozważania Zespołu Adwokackiego Dyskrecja na temat wad i zalet różnych zawodów, przeważnie mundurowych:

Młodszym wyjaśniam (w kontekście zakończenia), że w Kołobrzegu odbywał się kiedyś Festiwal Piosenki Żołnierskiej, a złote pierścienie były główną nagrodą. A samoobrona nie oznaczała Samoobrony tylko samoobronę.

Jeszcze z rozpędu pełna wersja Wiejskiego listonosza (którego lansowałem w wątku rowerowym) z jednym z moich ulubionych szlagwortów: "owal pilotki mej leciutko muska wiatr":
... re=related
Znajomość twórczości Michała Lonstara Łuszczyńskiego wskazana.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2011/10/09 09:32 #379789

Adam Szulc napisał: ... Jeszcze z rozpędu pełna wersja Wiejskiego listonosza (którego lansowałem w wątku rowerowym) z jednym z moich ulubionych szlagwortów: "owal pilotki mej leciutko muska wiatr":

... re=related
Znajomość twórczości Michała Lonstara Łuszczyńskiego wskazana.


Dokładnie: znajomość tej piosenki
... re=related

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2011/11/25 22:12 #382343

Mój typ w tym wątku, to "ballada masochisty" Andrzeja Rosiewicza. Niestety "niezjutubiona"

Polecę z pamięci: "Biczem długim, rzemiennym, w grube supły wiązanym, sprawiam sobie niezmiennie straszne cięgi co rano. Tryska krew, na kafelki w łazience....cudownie." :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2013/02/22 19:12 #406146

Mungo Jerry śpiewający ortodoksyjnego bluesa. Spróbujcie sobie najpierw to wyobrazić, a potem sprawdźcie czy to wykonanie:


z wyobrażeniami się pokrywa. Jeżeli jeszcze włączyć obraz, to Jozin z bazin wymięka.

W ramach bonusu i dawania do zrozumienia zimie, że czas już powoli się zbierać Mungo Jerry w swoim największym hicie:


Podobają mi się też niektóre komentarze, szczególne ten sprzed trzech dni.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2015/07/06 12:43 #425412

Z Filharmonii Dowcipu powinno się tu znaleźć sporo wykonów ale ostatnio najbardziej śmieszy mnie ta wersja hip hopu:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2015/07/06 21:50 #425424

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2017/03/27 20:06 #437434

Królewscy Filharmonicy i Simon Rattle są prawdziwi, Rowan Atkinson też:



Ciekawe czy czy nasi Narodowi Filharmonicy i Jacek Kaspszyk wystąpiliby z Ireneuszem Krosnym na koncercie transmitowanym na cały świat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2017/07/08 10:16 #438558

Dla tego występu w zasadzie należałoby założyć osobny wątek. Nawet bym to zrobił tylko nie wiem jak go zatytułować.

Otóż pewnego dnia w Hiszpanii stał sobie na ulicy grajek z kontrabasem. I nagle okazało się, że ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Najśmieszniejsze utwory 2017/09/01 12:47 #439179

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator