HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Upodobania muzyczne znanych ludzi 2020/02/23 09:49 #448191

Tyson Fury, mistrz świata wagi ciężkiej w boksie i pogromca straszliwego Deontaya Wildera, jest również utalentowany wokalistą:


Don McLean to może nie jest ale podejrzewam, że niejedna z współczesnych gwiazdek pop, na co dzień wspomagana cudami techniki, nie zaśpiewałaby lepiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Upodobania muzyczne znanych ludzi 2020/10/10 11:47 #449319

Iga Świątek ze znanej osoby wyrosła na sławną:
hi-fi.com.pl/forum/5-inne/5772-wimbledon...%85da.html?start=285
a jestem przekonany, że nie jest to jej ostatnie słowo (o czym mam nadzieję się przekonać już dzisiaj). Rok temu zwierzyła się ze swoich gustów muzycznych:
"Uwielbiam Pearl Jam, oglądałam ich kilka koncertów, Eddie Vedder jako wokalista jest świetny, ma w sobie tyle energii, że ciężko oderwać wzrok. Lubię też Pink Floyd, bo… wiadomo, zespół legenda, Red Hot Chilli Peppers, Amy Winehouse. Ale można powiedzieć, że moja przygoda z rockową muzyką zaczęła się od Coldplay, to był mój pierwszy zespół, który naprawdę polubiłam. (...) Ale wśród moich ulubionych zespołów jest też… ABBA."

I jeszcze taka historyjka:

"Mam może 10-12 lat, jedziemy w nocy z tatą samochodem na turniej, on rozłożył mi tylne siedzenia, nadmuchał materac, otworzył dach, tak, że widać przez szybę gwiazdy. Ja na nie patrzę, zasypiam, a z płyty leci Santana. Magia! Do dziś uwielbiam Santanę".

www.redbull.com/pl-pl/iga-swiatek-wywiad...interesowania-muzyka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Adam Szulc.

Upodobania muzyczne znanych ludzi 2023/08/01 20:54 #452172

Playlisty Sławomira Mentzena:



I źródło:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator