HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/03/27 11:00 #336132

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"without music life would be a mistake"

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/03/28 22:22 #336346

Taa, to chyba gitarzysta taki dowcipas wykonał, ha,ha :-D
Ciekawiej było wczoraj. Graliśmy koncert w studenckim Radiu Żak w Łodzi i po koncercie zdziwiło mnie nerwowe bieganie chłopaków z obsługi, sprawdzanie jakiś dźwięków testowych itd. Okazało się że połączyli jakoś odwrotnie kable i przez to dźwięk który szedł w eter był suchy, płaski, jak zza ściany. Tak więc kurde, nie ma się co chwalić bo słuchacze nieświadomi winy operatorów mogli sobie wyrobić odpowiednie zdanie o grupie, czyli kiepskie. Ale cóż, życie :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/04/04 19:03 #337862

A co tam mi jakieś Księżyki czy Łobodzińskie (z Pełnym Szacunkiem dla obydwu, przenośnia taka). Ostatnio będąc w Galerii na performansie(?) Jacka Malickiego (weteran sceny hippie, performer, poeta, malarz, członek legendarnej Grupy W Składzie) podszedł do mnie młodziutki bardzo człowiek (21lat) i powiedział że płyta jest doskonała a on sam dwa razy płakał, tak go wzruszyła w pewnym momencie.
Sorry Wielcy "Wyjadacze" ale czyż może być coś bardziej cennego dla twórcy, większe uznanie, niż gdy jego dzielo tak dziala że wywołuje łzy wzruszenia?
Przyznaję że mnie to powaliło, szczególnie że glosi to tak młody człowiek. Pokolenie mojej córki, słuchające totalnie innej muzy, mające w większości (jak się okazuje nie 100%) inne odczuwanie.
Sorki za tą samochwałę ale gdzie mam okazywać radośc czy frustracje muzyczne jak nie na forum muzycznym? :-D
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/04/04 19:15 #337867

  • themule
  • themule Avatar
  • Gość
  • Gość
a moze on byl po prostu labilny mentalnie? ;)

nie no dobra - masz racje. Tylko ze takich jest wiecej. Sam znam niejednego (nawet mlodszego..). Nie wiem akurat, czy do waszej muzyki (ktora podoba mnie sie), ale mimo wszystko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/04/04 19:18 #337868

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
I ja się cieszę z Twojej radości -rzempek - albowiem zasłużyliście na takie uznanie.

a tak przy okazji - powiedz - jeśli możesz/umiesz/chcesz właśnie teraz, szczerze, czy jeśli okazałoby się w "chwili 0" tuż przed Waszym koncertem (teraz, dziś - po trzeciej płycie) , że na sali jest jedna/pięć/dwadzieścia osób zaledwie...

...gracie... na maksa? ...tak jakby to był na full wypełniony Madison Squere Garden?
(i tego Wam życzę - tzn. MSG 8) )


p.s. na śląsku górnym - macie jakieś plany, w tym roku zagrać?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/04/04 19:34 #337869

Czy tak gramy? Nie wiem jak zespół ale ja na pewno tak.
Zresztą mieliśmy kiedyś koncert dla jednego widza :)
Pojechaliśmy do miasta X (bo nie pamiętam jakiego ale spore) na sztukę i okazało się (potem) iz właściciel lokalu dał kolesiowi plakaty do rozlepienia i (niestety) sporą zaliczkę od razu. W efekcie ponad dwieście plakatów wylądowało gdzieś na podwórkowym śmietniku, rozlepiacz się nawalił bo miał za co a my pojechalibyśmy do domciu z podkulonym ogonem gdyby nie to iż....przybył jeden fan. Ale jaki! W burzę i deszcz jechał stopem na ten koncert ponad 100 km. Gdy widzieliśmy jego minę okazującą zwątpienie i strach że wszystko na marne, nie mogliśmy nie zagrać :) Malo tego, jeszcze szukalismy mu jakiejś kwatery bo gnany uczuciem do zespołu przyjechał stopem "na pałę", bez planu gdzie będzie kimać :-D
Tak że myslę iż byśmy zagrali ale nie mogę za wszystkich się wypowiadać niestety.
pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/05/05 08:49 #342866

Wy chłopaki to nie tylko dla jednego widza, ale nawet dla zwierzątek zagracie! 15 maja na tarasie Muzeum Ziemi Otwockiej. Bo przecież taras skierowany jest w stronę lasu, a w nim mnóstwo wiewiórek, sarenek i innych sierściuchów :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/05/05 18:36 #342888

no proszę, Global, Ty tutaj??? Internet jest mały, ha,ha,ha :-D :-D :-D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/05/05 19:07 #342891

Tak jest. Mój mały internet, mój mały wielki świat! Czuj się inglwilo-, inwigilio-, inwigilowany! Czy jak to tam się pisze... Tajne służby nawet w studio Roxy FM Cię dopadły! 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/05/05 19:36 #342895

OŁ MAJ GOD !!! A skąd masz takie zdjęcie??? Fakt, pamiętam że nas ktoś "pstrykal" ale kto i co dalej z tym??? Czeski film. Masz więcej??? To ja na priva wezme, do dokumentacji "kariery".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/05/19 17:15 #343876

  • tadeo
  • tadeo Avatar
  • Gość
  • Gość
Dzisiaj w Teleexpresie dali zajawkę z Wami :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/05/28 23:16 #344457

gracie na ołpenerze? :-D pogratulować :-D może zobaczę Was na żywo :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"without music life would be a mistake"

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/07/04 22:17 #347899

pool275 napisał: gracie na ołpenerze? :-D pogratulować :-D może zobaczę Was na żywo :)


Witam.
No i co, byłeś ?
Bardzo jesteśmy zadowoleni z akustyków, obsługi scenicznej.
No i przede wszystkim z publiki która była wspaniała a wiadomo że interakcja daje kopa by lepiej grać. Pięknie było patrzeć jak z zebranej przed koncertem publiki stojącej w sporej odległości (co sugerowało ze nie wie z czym się spotka), po pierwszych dźwiękach zaczęły się odrywać jednostki podchodząc śpiesznie pod scenę, grupki, aż wreszcie do końca pierwszego utworu zawitał do nas cały tłum. Z naszej strony i ludzi którzy potem z nami rozmawiali jest odczucie dobrej roboty :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/07/21 13:15 #348699

Witam
Ogromny szacun rzempek Gratulacje!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kiedy przejdziesz jedną górę, zaraz pojawia się następna - trudno znaleźć płaskie błonia.

SAMSARA. ORANŻADA I ROXY.FM 2010/07/21 23:45 #348718

GuruGuru, jak fajnie że jesteś. Nie jestem tutaj co dzień ale albo nie mam szczęścia do Ciebie albo daaaawno Cię nie było. Dzięki wielkie za sympatię dla twórczości i uznanie. Mam nadzieję że czasem tutaj wymienimy jeszcze jakieś myśli :)
pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator