HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/08/28 18:17 #260793

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
"reset" - to trudne , ale konieczne :-D

ciekawy bardzo jestem tej płyty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/15 19:52 #263657

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
a nie dalej , jak kilka dni temu miałem tu napisać, że czekam na JEGO nową płytę (podobno miała być tej jesieni),
jakoś nie wyszło... a teraz wiedząc już ... mogę mieć tylko nadzieję, że zdążył ja jednak nagrać ...tyle pięknych chwil mi zafundował...i w zespole i solo...

[*]
Richard Wright

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/20 11:54 #264312

No dobra - tylko się ze mnie nie napieprzajcie... :wink:
Czy ktoś z WAS słyszał płytę Panasewicza (przedwczoraj bodajże "pojawiła" jest w sprzedaży) i może podzielić się spostrzeżeniami, popieklić się, "obsmarować grzankę"??? :lol:
Z tego co pamiętam, to Panasewicz zapowiadał / groził, że wyda solową płytę chyba ze dwadzieścia lat...
Ciekawi mnie, czy można na płycie odnaleźć "coś" ze stylu osiemdziesiątych lat???...
...czy są nawiązania, do moim zdaniem udanego duetu z Krystyną Prońko "Firma Ja i Ty".
A właśnie... na jakiej płycie można zaleźć (obecnie) nagranie duetu Panasewicz / Prońko "Firma Ja i Ty" :?:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/20 12:14 #264315

Bardzo jestem ciekaw czteropłytowego wydawnictwa Polskiego Radia:

SKALDOWIE "Nagrania koncertowe 1966 - 1990"

www.skaldowie.com/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/21 09:47 #264385

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

bananamour napisał: SKALDOWIE "Nagrania koncertowe 1966 - 1990"


jak już to dorwiesz , napisz parę słów, w sumie to ich nagrań live właściwie nie znam w ogóle, a warto by było, ciekawe też jak brzmią te dokumenty.
Kiedyś ich bardzo nie doceniałem :oops:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/22 15:15 #264578

Na nic tak nie czekam jak na godnego następcę "To The Nameless Dead" Primordiala

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/22 20:41 #264608

Czy posiada ktoś płytę Gilmour'a z koncertu z Gdańsku?? Dzisiaj widziałem w empiku ale niestety nie mogłem jej odsłuchać...

Jakieś opinie? :wink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/22 20:53 #264614

Porfiry napisał: Czy posiada ktoś płytę Gilmour'a z koncertu z Gdańsku?? Dzisiaj widziałem w empiku ale niestety nie mogłem jej odsłuchać...

Jakieś opinie? :wink:


W media markt szukaj! Tam można odsłuchać 8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EXIT MIUSIC.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/23 06:22 #264675

3XM napisał: Na nic tak nie czekam jak na godnego następcę "To The Nameless Dead" Primordiala


Mówisz, że jest na co czekać? Mi "ślad" urwał się po Imramie, ale może jednak warto odświeżyć sobie pozostałe wydawnictwa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/23 22:44 #264833

ja mam gilmoura. Kupiłem sobie dzisiaj w media. O dziwo cena w media jest niższa o 10 zeta niż ceny na allegro za to wydanie, a mam 2 CD i 1 DVD. Zawartość muzyczna okej, nie ma marudzić. Ale czepiam sie wydania. Jestem pełen podziwu jakim nalezy być idiotą aby zrobić tak głupi digipack. Płyty wyciągałem zaledwie 3 razy i już są na maksa porysowane. A to irytuje:P
Tak czy siak dla fanów coś wartego uwagi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/24 06:44 #264867

kamil-wysoki napisał: Płyty wyciągałem zaledwie 3 razy i już są na maksa porysowane. A to irytuje:P


To przełóż płyty do pudełek(slim) a digi w folię i na półkę. NIC się nie niszczy ani nie rysuje. Stosuję ten "patent" od wielu lat i zdaje egzamin.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/24 16:05 #264958

i właśnie tak uczynie:) Digi mam bardzo dużo bo cały spory koszek, ale tylko ten jest jakoś kozacko wydany i sprawia problemy. Ale zaradzę, póki co słucham i słucham...
pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/09/30 14:40 #265930

smykus napisał: Mówisz, że jest na co czekać? Mi "ślad" urwał się po Imramie, ale może jednak warto odświeżyć sobie pozostałe wydawnictwa


Wystarczy poczytać recenzje i zapewniam, że nie są one przesadzone.

www.metal-archives.com/review.php?id=171191
brutalland.webd.pl/index.php/topic,2006.0.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/10/03 12:48 #266587

Łałr Bałałr napisał: Czekałem na nową płytę C.Wilson,doczekałem,muzycznie nieźle,ale jakosc tłoczenia(vinyl)tragedia i to odbiera mi sporą radosc z słuchania.


Na CD jest podobnie. Dziwna jest stereofonia, jakby kanały były odseparowane od siebie (podobnie były nagrane płyty kilkadziesiąt lat temu), bas znowu taki ''syntetyczny'' i pogrubiony.
O dziwo, wokal brzmi całkiem przyzwoicie.
Wygląda na to, że C.W. powróciła w treści ''do korzeni'' (po płycie Thunderbird) , natomiast realizacja i jakość brzmienia na dwóch ostatnich płytach, pozostawia wiele do życzenia...

Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/10/05 16:29 #267065

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817

Cez@ry napisał: C.W. powróciła w treści ''do korzeni'' (po płycie Thunderbird) ,


a ja bardzo lubię "Thunderbird",
właśnie za tą "inność",
za to ,że nie utonęła na zawsze w bagiennych, mrocznych bluesach Louisiany, choć przyznam, że w czasie pierwszego słuchania, już przy pierwszym "Go to Mexico' minę miałem nie-tęgą :x

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator