HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/11 15:30 #247195

wladz napisał: Jon Hassell.


Z Hassellem posiadam znakomitą płytę...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Exposure (mod.) & Musical Fidelity & Gustard (mod.) & Singxer (mod.) & HQ Player (Signalyst) & Denon (avr) & Avance Dana & Wharfedale & MF608 (mod.) & Sennheiser & Nemesis Audio Project & Albedo & Sonus Oliva & Audioquest & Cordial & WireWorld & iFi & Tomanek (Tap) &...

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/13 18:37 #247491

Właśnie dostałem Eagles "Box".
Wszystkie płyty Eaglesów wydane w jednym, "zbiorczym" boksie.
Polecam "Box" gorąco wszystkim, ponieważ oprócz świetnej muzyki spod znaku amerykańskiego "pitu pitu", dostajemy kolekcjonerskie wydania płyt - wszystkie w formie minireplik płyt analogowych - piękne, kompletne wydanie, którego dodatkowym atutem jest b. dobre brzmienie.
Poza tym polecam ostatnią płytę Eagles, którą zasłuchuję się od kilku dni (już nie koniecznie w wydaniu DeLuxe Edition) "Long Road Out Of Eden" - moim zdaniem świetna, wciągająca muzyka!
Waracjąc do meritum - póki co "wyczekałem", ale polecam czekanie na w/w płyty wszystkim, którzy lubią muzykę spod znaku amerykańskiego rocka - folka - country...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/14 09:47 #247554

  • Iro
  • Iro Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
"long road.." bardzo smaczna rzecz, dwie płyty, ale tak fajnie różne i ta trochę bardziej "country'owa" w/g mnie wcale nie gorsza, tylko na inne "okoliczności przyrody" :wink:
tytułowy numer - killer!
mam nadzieję, że nie jest to ich ostatnie słowo, jest znowu na co czekać, choć pewnie jeśli już to nie tak prędko

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/14 12:54 #247570

no a ja czekam już dośc długo na nowe płyty SKALPELA I MUZYKOTERAPII

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Rotel RA05 + Rotel RCD06 + B&W 602,5 S3

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/14 13:30 #247573

iro 3
mam nadzieję, że nie jest to ich ostatnie słowo, jest znowu na co czekać, choć pewnie jeśli już to nie tak prędko


Jeśli KTOŚ jest fanem EAGLES, to na "Long Road Out Of Eden" czekał 28 lat!!! Ehhhhhh...
Ja również mam nadzieję, że tym razem nie będą tak odwlekać...bo utrzymując takie tempo, nie wszystkim będzie dane posłuchać następnej płyty...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/15 18:16 #247725

Joozek napisał: Na co czekam? Nowa Coldplay. Podobno z charakterem płyta. Kupie-ocenie. Pozdrawiam


Kupiłem ale jeszcze nie podam recenzji 8) Po pierwszym wysłuchaniu nie czuć jakoś tak tej GITARY ROCKOWEJ jak zapowiadali w radio itp...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EXIT MIUSIC.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/15 19:54 #247737

No więc tak... Płyta Coldplay - viva la vida posiada smaczki gitary,których nie było dużo w poprzednich płytach. Jako że jest to Coldplay spodziewać się możecie pięknej ballady też 8) Jak dla mnie płytę oceniam na 4- pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EXIT MIUSIC.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/17 21:29 #248197

czekam na wydanie muzyki Basila Poledourisa z filmu Conan w formacie SACD :twisted: :shock:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/17 21:36 #248198

jacekm napisał: Rush w SACD .
Pomarzyc mozna .... :roll:


też nie pogniewałbym się gdyby wydali Rush na SACD :-D , ale swoją drogą obecne wydania MFSL nie są złe...

pozdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/17 22:46 #248212

WS napisał:

jacekm napisał: Rush w SACD .
Pomarzyc mozna .... :roll:


też nie pogniewałbym się gdyby wydali Rush na SACD :-D , ale swoją drogą obecne wydania MFSL nie są złe...

pozdr

Nie sa moze i zle , ale nie jest to jakosc SACD ..... :cry:
Z niezglebionych dla mnie przyczyn MFSL nie wydalo Moving Pictures i Pernament Waves na SACD ... :roll:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/17 22:47 #248213

WS napisał: czekam na wydanie muzyki Basila Poledourisa z filmu Conan w formacie SACD :twisted: :shock:

A ja nie moge sie doczekac tego doskonalego filmu w wersji HD ... :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/18 00:09 #248230

jacekm napisał:

WS napisał: czekam na wydanie muzyki Basila Poledourisa z filmu Conan w formacie SACD :twisted: :shock:

A ja nie moge sie doczekac tego doskonalego filmu w wersji HD ... :(


Doskonałe to były serie książek o przygodach Conana z Cymerii Roberta E. Howarda.Mnie rola Arnolda nie przypadła do gustu.A i film był mierny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

INTEL NUC+Cały set M2Tech HiFace EVO jako odtwarzacz plików audio, DAC DIY na AD1865,DAC na WM8742 DIY ,Fadel Art Reference One, pre P 1.7 Pass klon ,Aleph5 Pass klon, RR2 AkustyK,IC DIY linki ze srebra w teflonie.Tor zbalansowany.Wzmacniacz słuchawkowy klon Soha Mk III,AKG K701

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/18 07:31 #248246

dziwne

kiedys jakis roku temu pytalem na forum o coldplay to padaly teksty ze fajna muza do posluchania w windzie albo w supermarkecie oczekujac w kolejce do kasy a teraz piszecie ze czekacie na nowy coldplay. :roll:

Sluchalem Viva la vida i musze powiedziec ze chlopaki zagrali pod publiczke, singiel tytulowy ktory jest troche infantylny wyladowal na 2 miejscu billboardu. Aha , i jezscze taka uwaga co do jakosci produkcji tej plyty, jest nie najwyzszych lotow. Szkoda ze obecnie jakosc dzwieku na amerykanskich plytach hip hopowych jest lepsza niz jakby nie bylo najlepszej grupy rockowej na swiecie.

Jakich plyt oczekuje? Nastepnej plyty coldplay

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/18 09:18 #248254

wonderwall napisał: dziwne

kiedys jakis roku temu pytalem na forum o coldplay to padaly teksty ze fajna muza do posluchania w windzie albo w supermarkecie oczekujac w kolejce do kasy a teraz piszecie ze czekacie na nowy coldplay. :roll:

Sluchalem Viva la vida i musze powiedziec ze chlopaki zagrali pod publiczke, singiel tytulowy ktory jest troche infantylny wyladowal na 2 miejscu billboardu. Aha , i jezscze taka uwaga co do jakosci produkcji tej plyty, jest nie najwyzszych lotow. Szkoda ze obecnie jakosc dzwieku na amerykanskich plytach hip hopowych jest lepsza niz jakby nie bylo najlepszej grupy rockowej na swiecie.

Jakich plyt oczekuje? Nastepnej plyty coldplay



A co Wy przyjacielu tak mówicie ogólnikowo? 8) Ja czekałem na nową płytę bo byłem ciekaw tego bardziej rokowego brzmienia... Kupiłem/przesłuchałem/oceniłem wyżej. A jakiej wersji słuchałeś? Bo są dwie-na Europe i normalna w tekturce. Ale i tak jakości wybitnej nie ma...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

EXIT MIUSIC.

Na jakie/czyje nowe płyty czekacie ? 2008/06/20 21:46 #248741

Mi od Viva la Vida bardziej podobała się Parachute. VLV nie ma "tego czegoś". Było by WSPANIALE gdyby U2 nagrali jakąś nową płytę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckimlgredakcjaModerator