HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Cos zepsulem w ustawieniach wzmacniacza 2022/07/09 16:48 #451527

allegrolokalnie.pl/oferta/kolumny-audiopro-bluediamond

to jest cos takiego, widze ze jeszcze wysokietone sa zmienione? Jak to jakosciowo bedzie gralo ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cos zepsulem w ustawieniach wzmacniacza 2022/07/11 10:28 #451533

Wysoko-tonowy wymieniony na inny, potencjalnie lepszy, aczkolwiek trudno przewidzieć efekt takich zmian w ciemno, jeśli zwrotnica jest taka sama. Warto by było osobiście się pojawić u sprzedającego.

Kolumny były opisywane w HFiM w numerze 03.2001 (Recenzja niestety nie jest dostępna na stronach magazynu.) z oceną 5/5 przy ówczesnej cenie ponad 6000 zł - zatem jeśli ufać wyrokom redaktorów nie tylko nie powinno być źle ale wręcz rewelacyjnie.
Ja zapamiętałem je jako robiące świetne wrażenie, ale mój kontakt z nimi trwał ledwo 15-20 min. nie miej jednak utkwiły mi w pamięci do dziś.

W sieci można znaleźć nieco informacji
www.hifi-review.com/151903-audio-pro-blue-diamond.html
www.audioreview.com/product/speakers/flo...ro/blue-diamond.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cos zepsulem w ustawieniach wzmacniacza 2022/07/14 08:04 #451541

dzieki za informacje i pomoc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cos zepsulem w ustawieniach wzmacniacza 2022/08/22 20:29 #451625

dzikuss98 napisał: Kupiłem taki zestaw i fajnie grało tzn nawet jak były cicho to fajnie głośniki takim niskim basem bez dudnienia grały nawet z radia.
Niestety zresetowałem wzmacniacz, zrobilem strojenie mikrofonem ale cos nie ma tego basu. Probowalem ustawic w Tone nawet na +10 , gra basowo ale nie ma tego niskiego zejścia. Wiecie co to moze byc?

dwie kolumny: Dali 350
wzmacniacz: ONKYO tx-sr508



W końcu doszedłem co z tym jest- kliknąłem na pilocie przycisk stereo i wszystko wróciło do normy.
Jest dużo basu i duża dynamika tak jak przed resetem, możliwe ze wcześniej szło na piec głośników zamiast dwa :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator