HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

SVS 2x PC-2000 PRO vs. 2x SB-3000 vs. 4x PB-1000 PRO 2021/09/28 15:18 #450760

Witam ponownie szanownych, z kolejnym dylematem :-) Jako ze głośniki do kina już w końcu po długich namysłach i próbach wybrane – padło na Klipscha serie THX 8000 – teraz czas na suby i oczywiście problemy z modami własnymi pomieszczenia :-) Z racji na wielkość pomieszczenia – 3,8m x 5,10m x 2,10 – są problemy z częstotliwościami 50-70Hz (jeszcze przed pomiarami dokładnymi) i w miejscach w których są fotele - 1 metr od ściany tylnej – niestety te częstotliwości znikają :-) Będą bass trapy w przednich rogach zestrojone do tych częstotliwości, ale chce nieco zniwelować ten problem rozstawieniem subow wedle diagramów i opisu poniżej :-) Zapewne zaopatrzę się we wszystkie wymienione modele i będę po prostu testował u mnie w pomieszczeniu, ale pomyślałem ze zapytam publicznie, może ktoś coś mądrego podpowie i doradzi :-)

Tak więc z racji na budżet i wielkość samych subow biorę pod uwagę tylko te modele od SVS – 2x PC-2000 PRO lub 2x SVS SB-3000 lub 4x PB-1000 PRO.

Niestety inne nie mieszczą mi się pod ekranem, mam tylko 48cm miejsca od podłogi i wolał bym otwarte konstrukcje, acz nie wykluczam SB 3000, może dwa wystarcza w moim pomieszczeniu. Najbardziej chciał bym PB-2000 PRO które przez chwile u mnie grały, ale niestety zachodzą na ekran i wygląda to okropnie, więc zmieszczą się tylko te powyżej :-)

Jak zawsze, bardzo będę wdzięczny za rady i opinie, szczególnie takie z pierwszej ręki :-)
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez tomw.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator