HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/13 20:32 #55646

==> g ryba


pierwszy wpis :shock:
ciekawe co dalej....

==> Adamm
nic dodać nic ująć
8)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/13 21:19 #55670

=> kitek1999 szanuje forum i to co myśle ubrałem w bardzo delikatne słówka nie chciałem robić przerywników typu pip, pip. Zawiść, zazdrosć to niestety cechy narodowe Polaków tego nie da sie wytępić, można i trzeba napiętnować. Zawsze można kupować w MM jak sie nie podoba LOCO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ryba

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/13 21:25 #55676

nie jestem sprzedawcą nawet w innej branży
a Ty dodajesz tylko powodów żebym dalej myślał ze locoloco zakłada dodatkowe konta również na tym forum
bo to standard za każdym razem gdy ktoś cos o nim napisze to pojawia się nowy użytkownik i go w prostacki sposób atakuje
poziomem przypominasz całe forum hdtv.com.pl a tam locoloco i jego dodatkowych kont jest na tony
dziwi mnie tylko że na każdym forum z takimi tekstami wyskakuje nowy użytkownik i za każdym razem taki prostak
widać poziom klientów sklepu jest adekwatny do sprzedawcy

nie do końca miałem rację przenosząc tu ten temat
forum na tym cierpi, a jest naprawdę warte uwagi i jedne z najlepszych w tematyce Audio
uzytkowników przeprawszam a moderatora proszę o usunięcie
niech tutaj zostanie porządek i takie artefakty jak kolega wyżej nie będą miały pola do popisu

a tak osobiście g_ryba
50tys miasto to ty na pocztówkach widziałeś
zachowujesz się jak wieśniak który tylko ze świniami na codzień obcuje
nie dziwne że jak pojawisz się wśród ludzi to Cię nikt fachowo nie obsługuje

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/13 23:04 #55711

może wysłać ci lusterko? żebyś zobaczył sie z bliska :shock:
przykro mi że tego co robisz w inny sposób nie da się opisać!
nie wiem co chcesz w ten sposób osiągnąć, jeśli korzyści finansowe to napisz do faktu, super expresu albo Kasi z popcornu.

a Ty dodajesz tylko powodów żebym dalej myślał ze locoloco zakłada dodatkowe konta również na tym forum
bo to standard za każdym razem gdy ktoś cos o nim napisze to pojawia się nowy użytkownik i go w prostacki sposób atakuje
poziomem przypominasz całe forum hdtv.com.pl a tam locoloco i jego dodatkowych kont jest na tony

.
nie wpadnij w paranoje detektywie
Jestem jedną z osób, które nie mogą patrzeć na twoje brednie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ryba

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 00:25 #55738

dziwne
jak locoloco robi ludziom wodę w mózgu swoim jvc to nikt nowy nie reaguje
ale jak mu się krzywda dzieje zaraz się pojawiają nowi do jego obrony, ten manewr na lukarze już był przerabiany

ps. ja tutaj jestem nowy, na lukarze mój nick: mw

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 00:28 #55741

g_ryba
tylko że twój wkład zakończy się na kilku wpisach..........

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 12:55 #55823

1. Mnie też nie podoba się reklama w każdym poście - ale np. u lukara bity za to jest tylko locoloco a sprzętem, w tym diy, handluje tam w sposób mniej lub bardziej zaowalowany wiele innych osób; nicki pominę;

2. Ktoś zarzucił locoloco /zdaje się, też u lukara/ że jeździ po sprzęcie tych marek, którymi nie handluje - z tym się zgadzam :) nie sądzę, że JVC to takie wielkie halo :)

3. Korzystałem z usług olsztyńskiego sklepu LOCO i jestem zadowolony - szybko i bezproblemowo, stały kontakt mailowy i telefoniczny

Pzdr

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kfuck!

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 13:18 #55832

og0r => widze że koledze puściły nerwy,ten wątek tak naprawde nie ma najmniejszego sensu.Nie wyeliminujemy z naszego grona osób handlujacych sprzętem.Zresztą po co to robić,każdy chce taniej kupić.Olsztyński sklep w pewien sposób to umożliwia,tylko tak bardzo się z tym nie kryje jak to robią inne osoby.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 13:44 #55842

Poza tym Oni cały czas mają dostęp do róźnego sprzęty i mogą go posłuchać, przetestować i wyrazić swoją opinię. A przecież o to chodzi żeby poznać opinie ludzi którzy zetknęli się z interesującym nas sprzętem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zagrob

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 14:23 #55853

zagrob napisał: Poza tym Oni cały czas mają dostęp do róźnego sprzęty i mogą go posłuchać, przetestować i wyrazić swoją opinię. A przecież o to chodzi żeby poznać opinie ludzi którzy zetknęli się z interesującym nas sprzętem.


Owszem chodzi o to żeby poznać opinie INNYCH ludzi nt. interesującego nas sprzętu, tymczasem z tego co przeczytałem wynika jasno że tymczasem to nie są opinie innych ludzi tylko JEDNEJ osoby występującej pod kilkoma nikami, raz występującej jako szczęśliwy nabywca, innym razem potencjalny kupiec a jeszcze innym jako fachowiec sprzedający ten sprzęt na codzień. Ktoś kto zobaczy taką opinię uwierzy w to co przeczyta, przecież opinia pochodzi od "kilku" osób. Niskie ceny niskimi cenami ale takie zagrywki są trochę poniżej pasa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 15:31 #55887

nareszcie ktoś przeczytał i zrozumiał o co biega
na tym forum może nie było tego tak widać ale na audiostereo powtarzało się to nagminnie
słowa dotyczące omijania olsztyńskich sklepów nie były dlatego że mają złe ceny czy walkę z konkurencją tylko właśnie przez takie zagrywki z zakaładaniem multikont i robieniem sobie z czytającego istnej kpiny
dodatkowo przytaczanie opinii na forum którego jest się właścicielem i może się na nim robić co chce (tam założyć 100 kont na nieistniejący e-mail to pestka i można pisać do woli) jest poprostu kłamstwem (dodatkowo występując na tym forum pod innym nickiem co nieświadomego czytającego może wprowadzić w błąd że ma do czynienia z drugą podobną opinią innej osoby)
nie chodzi nawet o to że opinie o sprzęcie są często czysto marketingowe (co zresztą tyczy się większości sklepów)
tylko że doradzając komuś zakup konkretnego modelu pisze się bzdury o modelu innej firmy tylko po to żeby zniechecić do niego klienta
ja też mam swoje uprzedzenia np. do amplitunerów pioneer ale żeby odrazu pisać komuś że to chłam niewarty zakupu to już lekka przesada
nawet jeżeli nie jestem sprzedawcą i opinia podyktowana jest wyłącznie osobistymi odczuciami

już przeprosiłem za to że zamieściłem tu ten temat
moim zdaniem warto jednak wiedzieć z kim się ma do czynienia i czy można polegać na opinii takiej osoby

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 19:38 #55936

=>og0r

O co biega, to myślę, że każdy wie ;-)
Po prostu - jest to kwestia pewnego zaufania, założenia, że interlokutor to nie osobnik czyhający tylko po to, by opchnąć nam w zawoalowany sposób swój towar.
Fora mają to do siebie, że często występują na nim osoby, które się wypowiadają jako bezstronni (teoretycznie) użytkownicy, zapaleńcy, pasjonaci, etc.
Tutaj - na szczęście - jest takich najwięcej.

Na audiostereo.pl zauważyłem natomiast, że locoloco podaje często modele różnych firm, a nie tylko tylko jeden, wspomniany tu JVC.
Rozumiem, że masz odmienne zdanie na temat jakości oferowanej np. przez obecne modele LCD w stosunku do CRT, ale z drugiej strony weź pod uwagę, że zawsze możesz (i w zasadzie powinieneś) przekonać się sam "naocznie". A skoro się znasz na RTV - to zabierz merytorycznie głos, doradź, nie wdawaj się w niepotrzebną dyskusję.
Jest tu ostatnio parę pytań dot. plazm czy LCD - napisz coś, wyjaśnij, doradź, chętnie poczytam.

Takie dysputy, przeradzające się potem w pyskówki między locoloco a jego przeciwnikami, powodują, że np. taki osobnik jak ja, w gruncie rzeczy niedużo wiedzący na temat telewizorów, na co zwracać uwagę, etc - niczego i tak się nie dowie. Osobiste wycieczki w tych dyskusjach (pyskówkach) powodują kompletne zboczenie z tematu.
I w sumie obserwator jakiegoś wątku i tak się niczego, merytorycznego nie dowie. A potem proponuje mu się skorzystanie z wyszukiwarki.
Tylko co tam znajdzie?
Oczywiście, sytuacja ta ma miejsce w sekcji KD, ale dotyczącej głównie sprzętu telewizyjnego (plazmy, LCD, CRT).

I tak na marginesie - zwróć jeszcze uwagę na to, że na tym forum tego typu zdarzenia praktycznie nie mają miejsca (pomijając fakt, że audiostereo istnieje o wiele dłużej i ma o wiele więcej użytkowników oraz że tamatyka RTV mimo wszystko z rzadka jest tu poruszana).
Interesującym jest też fakt, że wielu "młodych-gniewnych" - a zarazem pyskatych - z forum audiostereo.pl w ogóle nie udziela się na tym forum (a szkoda, naprawdę szkoda).
Może dla niektórych forum internetowe to miejce nie na wymianę poglądów, ale właśnie na pyskówki i kłótnie? Udowadnianie, że mojsza racja jest najmojsza?

A za śledzenie innych po numerach IP to ja podziękuję, choć z informatyką jestem raczej za pan brat.

PS. Jakby co - mój nick na audiostereo "adam_m"
Mam telewizor CRT, kiedyś (może za 3-4 lata) chciałbym kupić jakąś plazmę lub LCD (projektor nie wchodzi w grę - warunki mieszkaniowe plus sprzeciw Najlepszej z Żon :-))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pozdrawiam
Adam

adamm@hi-fi.com.pl

ściemy locoloco, olsztyńskiego sklepu i całego hdtv.com.pl 2005/10/14 20:02 #55941

przesmyślę to co napisałeś
dzięki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator