HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Telewizor Bose Video Wave II 46 cali - biały kruk? 2020/01/05 22:58 #447938


Witam,

Otrzymałem ostatnio telewizor Bose Video Wave II 46 cali z konsolą Av35 Control Console 402455. Sprzęt ma już swoje lata (ok. 6-8 lat), lecz nadal ma w miarę dobrą specyfikację obrazu oraz prawdopodobnie bardzo dobrą jakość dźwięku. W momencie wyjścia w 2012 roku kosztował ok. 23 000 zł (ale jak wiadomo wszystkie sprzęty były wtedy droższe).

Stąd moje pytanie do osób będących w temacie, czy sprzęt jest aktualnie białym krukiem, czy też nic nie wartym sprzętem. Myślę nad jego sprzedażą, natomiast nie mam pojęcia jaką kwotę można zaproponować za taki sprzęt. Nie spodziewam się by sprzęt ten nadal był warty 20 tysięcy (chociaż byłoby fajnie :cheer: ), ale z drugiej strony sama konsola BOSE na e-bayu kosztuje na niektórych aukcjach tyle co tańszy telewizor...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Telewizor Bose Video Wave II 46 cali - biały kruk? 2020/01/06 07:14 #447940

i to pewnie konsola będzie najdroższa, , kupują bo bez niej telewizor niewiele warty 46 cali to maluch w dzisiejszych czasach , teraz za 5000 zł qled,oled 55'' , w tv liczy się obraz jak dla mnie za zwykłego 8 letniego lcdeka nie dałbym 2000zł choć pewnie nic bym nie dał znajdzie się chętny sprzedawaj może , sam czekam może wpadnie kaska to wymienię plazmę panasa 46GT kiedyś 4500zł która obraz ma dobry , na coś nowszego z lepszym obrazem i ekologiczniejszy , bo ten łupie tyle prądu co mała wioska w Etiopii :lol: ,
ale podsumowując mały , przestarzały , prądu też pewnie ciągnie , nie wiem kto to kupi jedynie gdy jeden z elementów wysiadł konsola lub tv to kupi żeby nie mieć bezwartościowego grata za 20000 zł (kiedyś)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator