HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/11/13 20:59 #447599

witam
w instrukcji wyczytałem że surround i surround back mogą być wykorzystane ks-525 thx , na wysokości 5 , 6 stóp od podłogi , przetłumaczyło mi nie zrozumiale,, w przypadku konstrukcji lcr kl 525 thx to kilka stóp ,a w przypadku moim ks 525 thx nieco dalej niż w przypadku lcr ????????????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/11/14 18:15 #447604

Moim zdaniem taki głośnik powinien wisieć na takiej wysokości aby swobodnie dało się podejść do niego z konewką w celu podlania stojącego na nim kwiatka. Nie wiem czemu w certyfikacie THX zawsze jest to pomijane.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/11/15 14:48 #447611

jak masz takie pierdoły pisać to nie pisz nić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/11/16 09:22 #447620

KL650THX napisał: jak masz takie pierdoły pisać to nie pisz nić


Pierdoły czy nie pierdoły ale przynajmniej napisane poprawnie po polsku, czego nie można powiedzieć o Twoim tekście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/11/16 14:33 #447626

Lubie pisać pierdoły jak koś pierdoły wypisuje. Dostosowałem się tylko do załączonego poziomu, aczkolwiek musisz przyznać, że zawarłem znacznie więcej wyrafinowania i dowcipu i zrobiłem to bez googlowskiego tłumacza, który nota bene moim zdaniem działa znacznie lepiej niż to co zamieściłeś. Wyjaśnij mi przy okazji co to za składni użyłeś w pierwszym wpisie bo nie jest oni ani polska, ani angielska.

A tak bardziej ad rem, nie trzeba być geniuszem, żeby wymyślić samemu, że głośnik powinien wisieć na wysokości uszu kiedy nasza szynka spoczywa na kanapie, ewentualnie w nieco innym miejscu, ale z frontami skierowanymi w stronę miejsca gdzie siedzimy. Instrukcji z graficznymi przykładami (żeby nie musieć nadwyrężać translatora) jest w internecie setki i to dla dowolnie wybranej konfiguracji - od. 5.0 do 11.2 z atmosami spełniającymi THX włącznie.

www.google.com/search?q=rozmieszczenie+k...SgB&biw=1366&bih=588

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/11/16 18:40 #447627

Proponuję na spokojnie zapoznać się z wytycznymi co do rozstawu głośników i rozważyć adaptację ich w warunkach pomieszczenia jakim dysponujemy a zwłaszcza kształt i jakie wykończenie ścian oraz podłogi ( tapeta, panele , )samo umeblowanie pokoju (odbicia)
cinematic.pl/certyfikat-thx/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/12/06 16:06 #447794

Schematy graficzne to ja mam w instrukcji , najgłupszy naród na świecie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/12/06 16:43 #447796

KL650THX napisał: Schematy graficzne to ja mam w instrukcji , najgłupszy naród na świecie


A można wiedzieć jaki to naród nie jest w stanie zrozumieć prostych instrukcji? Zresztą nie nazywałbym go najgłupszym narodem świata na podstawie tylko jednego przedstawiciela. Tym bardziej, że może istotnie nie posiadł on zdolności ścisłego myślenia ale opanował, skądinąd bardzo trudny, język polski na poziomie prawie umożliwiającym komunikację z tubylcami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

rostawienie kolumn surround back klipsch ks-525 thx 2019/12/06 16:44 #447797

Faktycznie najgłupszy , instrukcja do kilku głośników za trudna ? , jak znajdę instrukcję od mojego logitech z 5500 z THX :lol: to może sobie poradzisz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Jarek2176.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckibarthredakcjaModerator